تعميرات تخصصي ECU خودرو

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

مدیران انجمن: RAHVAR, MOHAMMAD_ASEMOONI, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

تعميرات تخصصي ECU خودرو

پست توسط amir_82013 » پنج شنبه 23 آبان 1387, 4:38 pm

من در کار تعمیرات ECU خودرو هستم اگر کسی از دوستان اطلاعات دارد بیاید و تبادل اطلاعات کنیم....

New Member

پست توسط amir_82013 » سه شنبه 12 آذر 1387, 8:59 am

چه جمعيتي استقبال کرد .
هول شدم نمي دونم با کي صحبت کنم ::ss ::ns :shock: :-?

New Member
سپاس‌های ارسالی: 3 بار

پست توسط hamed.t » یک شنبه 8 دی 1387, 11:04 am

من چیزی بلد نیستم اما اگه بخوام میتونم از شما در مورد Ecu بپرسم؟من برای یه طرحی به اطلاعات احتیاج دارم.
ممنون میشم اگه کمکم کنید. :AA:

New Member

پست توسط pinkbahar » یک شنبه 8 دی 1387, 8:10 pm

سلام من هم سوالی داشتم اگه پاسخ بدید ممنون میشم.پراید من انژکتوری هست و بعضی وقتها چراق chek که میگن مربوط به انژکتورش روشن میشه ولی بیشتر وقتها خاموشه میخواستم بدونم مشکل خاصی داره یا زیاد مهم نیست؟

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار

پست توسط Present » دو شنبه 9 دی 1387, 1:47 am

منم دوست داشتم ببینم که آیا این ECU ها قابل تعمیر هست یا خیر من برادرم تعمیر کار این جور قطعات الکترونیکی است اگه بتونی بگی که از کجا یک دونه خرابش را گیر بیارم خیلی ممنون میشم
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

Re: تعميرات تخصصي ECU خودرو

پست توسط Hmalzomati » سه شنبه 6 اسفند 1387, 8:20 am

سلام من در تاریخ 87/11/30 یک دستگاه پراید معمولی دوگانه سوز از نمایندگی ارومچیان تبریز گرفته ام .
از روزی که تحویل گرفته ام تا امروز 5/12/1387 نتوانسته ام از سوخت گاز آن استفاده کنم .
پس از استارت چراغ cng چشمک میزند و بعد از کمی کار باید چراغ cng ثابت روشن بماند که گاها بعد از یک یا دو دقیقه و گاها هم بلا فاصله چراغ check زرد رنگ روشن شده و تا ماشین خاموش نشده روشن می ماند و چراغ cng هم خاموش است .

باید چند دقیقه ای ماشین خاموش بماند تا دوباره چس از استارت چراغ cng در اول چشمک بزند و الا اگر بلا فاصله استارت زده شود همزمان چراغ check روشن می ماند.
علت چیست ؟
البته اگر در هنگامی که از اول به هنگان استارت زدن حالت cng کنسل شود یعنی نگذارم چراغ cng چشمک بزند و فقط با بنزین کار کند مشکلی پیش نمی آید.

New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط delphy2 » سه شنبه 19 بهمن 1389, 6:57 pm

سلام - ببین دوست من آقای amir_82013 اگه میخای چیزی یاد بدی منتظر سوال کسی نباش اطلاعاتت و تجاربت رو که ذره ذرش خیلی باارزشه در اختیار همه بزار با مقاله هات و نرم افزارها و کاتالوگها و....که خودت بهتر میدونی - جون هدف آموزش هست اینطور فرض کن که معلم هستی وسواد شاگردهات هم خیلی پایینه اینطوری هم کامل و ساده وهم قابل فهم توضیح میدی_پس یا علی

New Member

پست توسط pw_er » سه شنبه 6 تیر 1391, 11:50 am

دوستان من ecu ماشینم سوخته و دوگانه سوز هست به کجا باید مراجعه کنم تا ecu تهیه کنم ؟سایپا ecu نمیفروشه.

ارسال پست

بازگشت به “مباحث فنی و تخصصی خودرو”