در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

کمک درباره Embadd کردن font در صفحات

توسط Solver » چهارشنبه 9 مرداد 1387 00:29

اگر شما بخواهید که فونت های صحفه شما به همراه آن روی سیستم کاربر یا همان کلاینت وب بارگزاری شود و از نمایش متون خود با فونت پیش فرض جلوگیری نمائید باید به فونت های خود لینک کنید. این لینک باید به نسخه پیوست شده Embadd باشد.

پسوند بیشتر فونت ها در حالت عادی TTF است. اما پسوند فایل Embadd در چند نوع است. اینجا بنده خواستم بدانم مبدل پسوند TTF به PFR را که با تمام مرورگرها سازگار است را کسی دارد. اگر راهنمایی کنید متشکر می شوم.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 9 مرداد 1387 01:36

Negar.int جان
مسافرت هستم و امکان تست برام وجود نداره، اما تا اونجايي که به ياد دارم فکر ميکنم برنامه‌ي Font Creator  امکان ذخيره فونت با فرمتهاي مختلف از جمله PFR رو داشت، اين موضوع رو بررسي و نتيجه رو اعلام کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

توسط H@med » چهارشنبه 9 مرداد 1387 09:15

مایکروسافت همچین فونت هایی رو با یکی از برنامه هاش به نام WEFT می سازه در این برنامه شما یک فونت ttf یا True Type Font رو به eot یا Embeded Open Type تبدیل میکنی .

لینک دانلود WEFT 3.2
http://download.microsoft.com/download/ ... III2b1.exe

معرفی این برنامه :

http://www.microsoft.com/typography/web ... %20&fsize=

ضمنا حتما باید اونو با IIS در خونه امتحان کنید وگرنه کارنمی کنه و  باید در سرورهای مایکروسافت اونو آپلود کنی.
بعدش هم اونو به صورت زیر در یک فایل css استفاده کنید :
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تذکر : این کار سرعت لود صفحات رو کند می کنه.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » پنج شنبه 10 مرداد 1387 01:05

h1h2h3,

کاملاً درست گفتيد، بنده هم اشاره کردم که چند راه وجود دارد اما اين که شما فرموديد فقط روي مرورگر هاي IE 4.0+ کار مي کند.

اما پسوند PFR روي تمام مرورگر ها از جمله IE و Opera و Netscape  و ... کار خواهد کرد. فکر کنم با توجه به پراکندگي مرورگر هاي مورد استفاده توسط کاربران بهتر است از PFR جاي  EOT استفاده کنم.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

توسط H@med » پنج شنبه 10 مرداد 1387 08:09

فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

Re: کمک درباره Embadd کردن font در صفحات

توسط Solver » يکشنبه 30 آبان 1389 01:44

H@med,  

قسمت بود بحث کامل شود اون هم بعد از این همه زمان ...

مدت هاست که در انجمن کم پیدا هستید. من هم البته کمتر هستم. تصادفاً از گوگل در حالی که مشفول جستجویی مرتبط بودم این صفحه آمد و وقتی واردش شدم یاد 2 سال پیش افتادم فکر کنم این جزو نخستین پست های من در اینجا باشد. بحثش هم ناقص ماند، چون بنده با وجود مطالعه مطالب ارائه شده و البته کلی جستجوی دیگه باز نتیجه مطلوبی از کارم نگرفتم.

اما امروز، دوستان بدانید بهترین شیوه برای به استفاده از یک فونت و نمایش صحیح آن در تمام مرورگرها کمک گرفتن از ابزار ویژه گوگل در این حوزه است.

اشاره: مرور این مبحث واقعا تفاوت فضای سنترال امروز را با زمانی که عضو شدم نمایان کرد، امیدوارم مجدادا فضای سنترال در همان سطح بالا برود که گفتگو ها بسیار در طریق درست پیش میرفت و ضمن جلب رضایت پرسشگر همواره پاسخ دهنده ها نیز دانش خودشان را رشد میدادند و همه از این پرسش و پاسخ بهره مند می شدند.

متاسفانه امروز کمتر شاهد این دست مباحث هستیم و بیشتر شاهد پست هایی هستیم که ...   خارج از موضوع بحث شدم زیاد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mahdi1944