هواپيمايی Emirates بزرگ ترين مشتری Airbus در خاورميانه است

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34082 بار
تماس:

هواپيمايی Emirates بزرگ ترين مشتری Airbus در خاورميانه است

پست توسط CAPTAIN PILOT » یک شنبه 28 شهریور 1389, 10:09 pm

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 
شركت هواپيمايي Emirates با سفارش 211 فروند هواپيما به شركت هواپيماسازی Airbus، بزرگ ترين مشتري اين شركت اروپايي در خاورميانه به شمار مي آيد.

به گزارش وب سايت رسمی شركت Airbus، بيش از 40 درصد هواپيماهاي سفارشي به اين شركت از منطقه خاورميانه، متعلق به هواپيمايي Emirates است و پس از آن شركت هواپيمايي ETIHAD با سفارش 86 فروند هواپيما در رده دوم قرار دارد.

گفتني است شركت هواپيمايي Emirates علاوه بر شركت Airbus، به شركت هواپيماسازي Boeing نيز هواپيماهاي زيادي سفارش داده است.

پورتال فرودگاه های کشور
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Novice Poster
Novice Poster
محل اقامت: بلند آسمان جایگاه من است
سپاس‌های ارسالی: 293 بار
سپاس‌های دریافتی: 151 بار

Re: هواپيمايی Emirates بزرگ ترين مشتری Airbus در خاورميانه ا

پست توسط SORENA77 » دو شنبه 29 شهریور 1389, 1:42 am

تنها چیزی که میشه گفت: :sad: خوش به حالشون :sad:
این برای همه خاورمیانه خوبه چرا که همه ما میتونیم به سادگی از این امکانات استفاده کنیم. یه جورایی جبران کمبود های کل منطقه به خصوص برای ما ایرانی ها میشه.
من او بدم من او شدم

با او بدم بی او شدم

در عشق او چون او شدم

زین رو چنین بیسو شدم
l

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34082 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » سه شنبه 30 شهریور 1389, 1:42 am

دوست عزیز و گرامی, جناب SORENA77 تصویر
درود بر شما تصویر

نظر شما در خصوص فواید گستردگی ناوگان و پروازهای شرکت هواپیمایی Emirates در منطقه کاملا" صحیح میباشد. تصویر
بطوریکه در شرایط فعلی و اعمال تحریم های سنگین هوایی بر علیه کشور عزیزمان و مسدود شدن اغلب مسیرهای بین المللی شرکت های ایرانی و در کنار خدمات متوسط و نسبتا" ضعیف شرکت های داخلی, هواپیمایی Emirates در کنار Lufthansa و Austrian Air و همچنین Turkish Air توانسته اند بخش اعظمی از تمهیدات سفرهای اروپایی و آمریکایی, هموطنان عزیز را در داخل خاک ایران فراهم آورند.

جالب است بدانید طبق آمار وب سایت فرودگاه بین المللی دبی, در سال 2009 میلادی بیش از 44 میلیون مسافر از ترمینال های این فرودگاه به صورت عبوری و Transit سفر نموده اند, حال اگر با یک محاسبه ساده اینگونه بیان نماییم که هریک از این مسافران تنها یک بطری کوچک آب معدنی با قیمت 1 دلار (ارزانترین کالا در Free Shop فرودگاه دبی) خریداری نموده باشند آنگاه این فرودگاه تنها از راه فروش آب معدنی در سال گذشته 44 میلیون دلار کسب درآمد نموده است !

هدف از بیان این مثال ساده تنها نشان دادن اهمیت موضوع Transit و سودآوری بسیار زیاد و هزینه بسیار اندک آن میباشد.

موفق باشید تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Novice Poster
Novice Poster
محل اقامت: بلند آسمان جایگاه من است
سپاس‌های ارسالی: 293 بار
سپاس‌های دریافتی: 151 بار

پست توسط SORENA77 » سه شنبه 30 شهریور 1389, 2:49 am

سلام بر شما کاپیتان :razz:
ممنون از توضیحات کاملتون.

:razz: شما فوق العاده ای :razz:
من او بدم من او شدم

با او بدم بی او شدم

در عشق او چون او شدم

زین رو چنین بیسو شدم
l

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 55 بار

پست توسط parham1345 » سه شنبه 30 شهریور 1389, 8:54 am

دبی از محدویتهای ایران در صنعت هوانوردی استفاده فراوان کرده و عملا کلیه پتانسیلهای ایران در این امر را به خود اختصاص داده است

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”