تلاش سامسونگ برای رفع باگ eMMC در اسمارت‌فون‌های Galaxy S II

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 352
تاریخ عضویت: یک شنبه 15 آبان 1390, 2:46 pm
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

تلاش سامسونگ برای رفع باگ eMMC در اسمارت‌فون‌های Galaxy S II

پست توسط a_gadget » شنبه 3 تیر 1391, 12:24 pm

تصویر
کاربران xda-developers، مدتی پیش، از وجود یک باگ در بعضی از اسمارت‌فون‌های Galaxy S II و Galaxy Note خبر دادند که می‌تواند باعث هارد بریک شدن دستگاه شود. مشکل فوق در زمانی پیش می‌آید که کاربر بخواهد یک رام سفارشی یا کرنل را، که از MMC_CAP_ERASE برای پاک‌کردن حافظه تراشهeMMC دستگاه استفاده می‌کند، بر روی اسمارت‌فون خود فلش کند.

اکنون، به نقل از یکی از کاربران «گوگل پلاس» به نام Daniel Hillenbrand، سامسونگ به درخواست‌ها پاسخ داده و اعلام کرده است که برای حل این مشکل، «پچ‌های مربوطه در قالب رام‌های رسمی، عرضه و سورس‌کد هم بعد از انجام تست‌ها منتشر خواهد شد. البته این کار ممکن است مقداری به طول بیانجامد.»

ضمنا یکی از توسعه‌دهندگان xda-developers، با نام مستعار Chainfire، برنامه‌ای را تهیه کرده است که کاربران را از وجود مشکل در eMMC (در واقع ناهماهنگی فریم‌ور و تراشه) آگاه می‌کند. کاربران Galaxy S II و Galaxy Note می‌توانند این برنامه را از اینجا دانلود کنند و eMMC دستگاه خود را، از لحاظ وجود یا عدم وجود این مشکل، بررسی کنند. چنانچه مشکل فوق در گوشی موبایل شما وجود داشت، هیچ نوع رامی را فلش نکنید (به جز کرنل‌های CM9که ظاهراً مشکلی ندارند) تا پچ‌های رفع مشکل توسط سامسونگ عرضه شوند.
منبع: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”