در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

New Member

نماد کاربر
8

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 6 اردیبهشت 1392 02:05

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 5 پست

Re: قالب سی هزارتومنی ephoto پارسی شده را رایگان دانلود کنید

توسط carictoon » جمعه 6 اردیبهشت 1392 02:54

سلام و خسته نباشید
قالب زیباییست .
نصبش کردم تا حالا که مشغول استفاده هستم همه چیش عالیه فقط یه مشکل تو قسمت ابزارک ها هست . وقتی در قسمت ابزارک ها به صفحه اول ابزارک اضافه میکنم ، ابزارک بجای اینکه سمت راست قالب قرار بگیره ، میاد وسط و روی نوشته !
ممنون میشم این مشکل رو حل کنید .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب carictoon تشکر کرده اند:
Erratic

New Member

نماد کاربر
8

تاريخ عضويت

توسط carictoon » جمعه 6 اردیبهشت 1392 03:05

وقتی در قسمت دسته ها ، دسته تازه ای اضافه میکنم در سایت نمایش داده نمیشه و فقط همون دسته پیش فرض یعنی ( دسته بندی نشده ) نمایش داده میشه.
لطفا بررسی کنین

Erratic

Captain II

Captain II

نماد کاربر
709

تشکر کرده: 96 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » جمعه 6 اردیبهشت 1392 23:38

ضمن عرض خوش آمدگویی خدمت شما دوست عزیز  carictoon,  

به طور پیش فرض ابزارک های اضافه شده از چپ به راست در صفحه اول نمایش داده میشوند با اینحال ممکن است با مرورگرهای مختلف سازیگاری کامل نداشته باشد.

اضافه کردن دسته بندی به سایت هم مراحل خودش رو داره که با مطالعه راهنمای قالب میتونید انجامش بدید.

اگر بتونید یک اسکرین شات از مشکل بگیرید بهتر میشه مشکل رو برسی کرد.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
carictoon

New Member

نماد کاربر
8

تاريخ عضويت

توسط carictoon » شنبه 7 اردیبهشت 1392 01:02

Erratic عزیز تشکر . مشکل حل شد
فقط یه مورد درباره منوهای بالای صفحه . توی دموی انگلیسی ، وقتی موس روی منو قرار میگیره افکت خاصی به صورت موج نشون داده میشه که در این قالب وجود نداره اما به هر حال باز هم تشکر میکنم

Erratic

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 00:32

carictoon,  

لینک قالب اصلی را بزارید.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mahdi1944, CentralWeb, Erratic

New Member

نماد کاربر
8

تاريخ عضويت

توسط carictoon » دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 01:02

لینک رو پ.خ کردم.
یه مشکل دیگه که  بهش برخوردم در مورد thumbnailهای کوچکیه که تو صفحه اصلی قرار میگیره . بوردر ، ذره بین کوچک جهت زوم و کلمه بیشتر>> جهت ادامه مطلب نشان داده نمیشه .
تشکر از زحماتتون

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 11:15

شما لینک قالب اصلی را ندادین، منظورتون از افکت را چطور بهمم؟

در مورد نمایه های تصاویر،   اون ذره بین مورد نظر، اگر پیش فرض در قالب تعبیه نشده باشد، با نصب یک پلاگین از خانواده لایت باکس (lightbox) میتونید فعالش کنید.

در مورد بوردر، چون نمایه داره به صورت پشت زمینه کادر فراخوانی میشه، امکانش نیست که بهش بوردر داد، بلکه باید به کادر در CSS بوردر بدهید، که البته باز من یک ناسازگاری در سایز و حالت کادر با تصویر دیدم و تا سورس اصلی (اورجینال) کار را نبینم نمیتونم براتون کار زیادی کنم (مگر بخوایم کامل خودمون طراحیش کنیم).

در مورد لینک ادامه مطلب، همین الان تو قالب وجود دارد و گوشه سمت راست پایین تصاویر هست.
فقط تصویر images/readmore-bg.png که پشت زمینه این لینک است ظاهرا در دسترس نیست و نمایش داده نمی شود. بررسی کنید.

اما توسعه دهنده قالب، جناب  Erratic,

یک اشکال بزرگ در قالب دیدم، و اون استفاده زیاد از Style در خود HTML است، در حالی که خیلی از این خصوصیات را میشود با فاکتور گیری در همان فایل CSS قالب طرح کرد تا هم ویرایش اون ساده تر باشد و هم سرعت نمایش صفحات بالاتر.

البته کارتون در زمینه فارسی سازی و راست چین کردن قالب بسیار خوب بوده، بر خلاف اکثر قالب های فارسی شده وردپرسی که هر جا حوصله نکردند، اون قسمت را جای ترجمه از قالب حذف می کنند.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Erratic, Mahdi1944

New Member

نماد کاربر
8

تاريخ عضويت

توسط carictoon » چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 00:54

ممنونم M.Abooali عزیز
لینک قالب اصلی :
http://www.elegantthemes.com/preview/ePhoto/
افکت موجی منوها در ورژن قدیم وجود داشت اما مثل اینکه در ورژن جدید حذف شده
در مورد لایت باکس چند افزونه را امتحان کردم اما موثر نبود . ذره بین و کلمه بیشتر >> در هنگام لود شدن یه لحظه نشون داده میشه اما بلافاصله غیب میشه ! مثل اینکه در زیر لایه بالایی قرار میگیره . (منظورم از ادامه مطلب کلمه پیش فرض ( بیشتر >>) است که بر روی thumbnail (پایین -سمت راست تصویر) قرار میگیره )
کد امتیاز برای مطالب محبوب در صفحه اول نشان داده نمیشه .
مثل اینکه فقط قالب سیاه ترجمه شده و با انتخاب قالب آبی در ای پنل باز هم قالب سیاه نمایش داده میشه .
البته ببخشید که فقط عیب و ایراد میگیرم ، قصدم کمک کردن در سطح سواد خودمه ! با تشکر از Erratic عزیز ایشالا نسخه ترجمه بعدی حتی بهتر از نسخه اصلی اون منتشر بشه !

Erratic, Solver

Captain II

Captain II

نماد کاربر
709

تشکر کرده: 96 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 02:31

درود بر دوستان گرامی :razz:

با تشکر از دوست خوبم جناب  M.Abooali,  و توضیحات ارزشمندشون

توضیحات و نکاتی هم بود که لازم دیدم عرض کنم

اول باید یاداور بشم که قالب فوق یک پروژه ی شخصی بود که برای استفاده شخص خود بنده ترجمه و کمی هم توسعه داده شد.
برای همین ممکن هستش که قسمتهایی از قالب بصورت تمام و کمال برسی و اجرا نشده باشه.

یکی از مشکلات این قالب همونطور که اقا میلاد اشاره داشتن استفاده از Style در خود HTML هستش؛ تعدادی از مشکلات دیگه رو هم دوست عزیز carictoon,  اشاره داشتن.

افکت موجی, ذره بین, کلمه بیشتر و... از جمله مشکلاتی بودن که فرصت نشد دقیق بررسی کنم در واقع این مشکلات با وارد شدن به epanel قالب و دستکاری اون ظاهر میشن که در واقع من روی نسخه اصلی هم کار میکردم با دستکاری کردن epanel این مشکلات ظاهر میشدن (ممکن هم هستش تنظیمات قسمت های معیوب بر روی سیستم من مونده باشن و من تشخیص نداده باشم).
اما اگر وارد قسمت epanel نشید قالب صحیح و سالم اجرا میشه.
برای برگشتن قالب به حالت اولیه میبایست وردپرس رو از اول پیکربندی کرده و دوباره اطلاعات دیتابیس رو وارد کنید یا اینکه قسمت معیوب رو پیدا کنید.

نکته دوم که اشاره داشتن ترجمه قالب مشکی هستش که در حقیقت به دلیل کمبود وقت نتونستم اون رو ترجمه کنم و از این بابت غذر میخوام که استایلش رو هم در این نسخه ترجمه شده حذف کردم.
البته این نکته رو هم اشاره کنم که قبل از ترجمه این قالب من نسخه های ترجمه شده این قالب رو از چندجا دریافت کردم و باید بگم به حدی افتضاح بودن که مجبور شدم شخصا قالب رو از اول ترجمه کنم

با همه این توصیفات, قالب فوق جای پیشرفت در ترجمه و توسعه داره.
متاسفانه این اواخر من به شدت درگیر کار و مسائل دیگه هستم و به ندرت وقت ازاد پیدا میکنم برای همین من از دوستان بخصوص آقا میلاد که اطلاعاتشون در این زمینه بسیار بیشتر از بنده هستش درخواست دارم اگر وقتش رو داشتن نگاهی هم به قالب بیاندازند و کاستی هاش رو برطرف کنن.

با تشکر از دوستان  :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
Solver, Mahdi1944

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

شنبه 14 اردیبهشت 1392 17:22

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط masiih » شنبه 14 اردیبهشت 1392 18:29

یادم رفت! اینم عکس
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

New Member

نماد کاربر
8

تاريخ عضويت

توسط carictoon » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 12:15

در مورد افکت موج منوهای بالای قالب و نشان دادن ذره بین زوم و ادامه مطلب  thumbnail های صفحه اول ، وقتی از یک سیستم دیگه برای مشاهده قالب استفاده کردم مشکلی نداشتن و قابل نمایش بودن !!
و اما دوست عزیز masiih
با توجه به تصویری که گذاشتی در مورد گزینه یک : در قسمت ابزارک ها در مدیریت وردپرس ، سه قسمت برای قرار گیری ابزارک وجود داره که باید به قسمت home page ابزارک اضافه کنی .
در مورد مشکل دوم : برای من همچین مشکلی پیش نیومده شاید اگه مشکل اول حل بشه اینم خودبخود حل شه !
در مورد مشکل سوم : برای منم همچین مشکلی داشت . از قسمت ویرایش قالب فایل black css رو باز کن و در قسمت استایل thumbnail فاصله از قسمت چپ( margin )رو دستکاری کن درست میشه .
موفق باشی

New Member

no avatar
6

تاريخ عضويت

دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 04:24

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

توسط patriot313 » دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 04:29

با عرض سلام و ادب
من نسخه انگلیسیش رو نصب کردم