در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
708

تشکر کرده: 96 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

قالب سی هزارتومنی ephoto پارسی شده را رایگان دانلود کنید!!

توسط Erratic » جمعه 11 اسفند 1391 00:17

نام: قالب ephoto پارسی شده برای وردپرس
طراح: لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
پارسی سازی توسط:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
بهینه سازی: توسط  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
نسخه پارسی سازی شده: ۱٫۰

توضیحات: این قالب, قالب بسیار معروف ephoto “ای فوتو” میباشد که توسط گروه بی ایکس سی ترجمه و بهینه سازی شده. این پوسته از ابزارک پشتیبانی میکنه همینطور افزونه های lightbox-2 , wp-jalali , wp-pagenavi , wp-postratings نیز به قایل اصلی پیوسته شده.
ساختار کلی این قالب طراحی شده برای سایت هایی که بیشتر با قسمت تصاویر سروکار دارند به صورت پیش فرض جدیدترین تصاویری که ارسال میشن به سایت در اسلایدر اصلی نمایش داده میشن و عکس های قدیمی تر به فوتر منتقل میشن. همچنین عکسهای قدیمی تر از ارسال های فوتر, در زیر اسلایدر به صورت تامبیل نمایش داده میشن تا نهایت بهره وری رو از قالب خودتون داشته باشید. این قالب با اکثر افزونه ها و اخرین نسخه وردپرس هماهنگه.
تیم BXC بسیاری از مشکلات فنی قالب اصلی رو هنگام ترجمه برطرف کرده و اکثر فونت های قالب رو نیر Tahoma کرده تا نهایت زیبایی رو در سایت خودتون احساس کنید.
این قالب هم اکنون با قیمت های بسیار بالایی در بسیاری از سایت ها فروخته میشه که میتوانید به صورت رایگان از این سایت دریافت کنید.
فوتر این قالب کدبندی نیست و به صورت کاملا آشکارا نوشته شده اما این دور از انصافه که زحمات مترجمین این قالب رو نادیده بگیرید. شما میتوانید با حذف نکردن لینک ما از قالب, از تیم bxc حمایت کنید.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
روش نصب قالب:
ابتدا فایل مورد نظر را اکسترکت کنید سپس محتویات پوشه theme رو در قسمت قالب وردپس در شاخه
Root/wp-content/themes
سایت خودتون اکسترکت کنید. و سپش از قسمت پنل سایتتون و از قیمت پوسته ها فعالش کنید.
برای نصب کردن افزون ها میتوانید محتویات پوشه plugins را در شاخه:
Root/wp-content/plugins
سایت خودتون اکسترکت کنید و سپش اونها رو از پنل سایت خودتون از قسمت افزونه ها فعال کنید .

تعریف از خود نباشه اما قالب فوق العاده ایه. در ای پنل سایت تعدادی ناسازگاری با نسخه های وردپرس وجود داره که اگر دستکاری کنید قالب به درستی نمایش داده نمیشه و این مشکلات در نسخه اصلی هم وجود داشته. epanel این قالب را دستکاری نکنید.

البته این رو هم بگم که بهسنه سازی پوسته میتونه بهتر هم باشه اما این پوسته ای که دریافت میکنید قانونا پارسی شده. امید است که نسخه های بهتر پارسی سازی رو هم قرار بدیم. اما در حال حاضر این پوسته کاملا میتونه با پوسته های پریمیومی که در سایت های مختلف ایرانی فروخته میشه رقابت کنه و در بیشتر قسمت ها هم بهتر عمل کنه.

کپی برداری تنها با ذکر نام centralclubs.com یا bxc.ir مجاز است
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
Present, Mahdi1944, A3eman, CentralWeb, FARSHAD.ADL, ArM!ta, behrad90, Solver

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: قالب سی هزارتومنی ephoto پارسی شده را رایگان دانلود کنید

توسط Solver » جمعه 11 اسفند 1391 01:26

اما این پوسته ای که دریافت میکنید قانونا پارسی شده

یعنی لایسنس انحصاری و انتشار قالب را خریداری کردید؟
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Erratic

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1117

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 3 آبان 1386 15:56

ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس

آرشيو سپاس: 1294 مرتبه در 446 پست

توسط big-man » جمعه 11 اسفند 1391 01:30

این که دزدیه!!!!!!!!!!
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!

Captain II

Captain II

نماد کاربر
708

تاريخ عضويت

توسط Erratic » جمعه 11 اسفند 1391 01:39

ميلاد : منظورم از لحاظ فني بود. در واقع اين پوسته نسخه رايگانش هست كه من روش كار كردم.
big man : ميشه واضح تر بگيد. دزدي از چهشخصي؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Solver

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » جمعه 11 اسفند 1391 04:42

big-man,  

از نظر من اینطور نیست، وقتی ما را تحریم می کنند، اخلاقاً نال کردن مشکلی ندارد  :-)

Erratic,  

من کل قالب را چک نکردم، اما کارتان جالب است، نکاتی درش هست که بعد براتون شرح میدم در فراغتم.

اگر برای یافتن سورس قالبی نیاز به کمک داشتید، روی من حساب کنید، همینطور من تقریبا رو وردپرس احاطه پیدا کردم اگر در سازگاری قالب یا مثلا پلاگین ها و ... کمک خواستید در خدمت هستم.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

nima-rad, Ghost Rider, net_writer, Erratic, Mahdi1944, CentralWeb

Captain II

Captain II

نماد کاربر
708

تاريخ عضويت

توسط Erratic » جمعه 11 اسفند 1391 10:12

با تشکر از میلاد عزیز :razz:
خیلی چیزا هست که باید از شما یاد بگیرم
دیگه این قالب هم اولین ترجمه م بود میدونم خیلی جاهاش هنوز ایراد داره ولی خوب امیدوارم با کمکتون بتونم همه شو یاد بگیرم

Solver, Mahdi1944, CentralWeb, FARSHAD.ADL

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » جمعه 11 اسفند 1391 17:48

Erratic,  

در پست نخست سایت خودتون، بهتره برای اون تصویر alt تعریف کنید، تا در گوگل تصویری نیز قالب طراحی شده شما دست یافتنی باشد، خیلی ها برای یافتن قالب جای جستجو وب و باز کردن تعداد زیاد صفحات تو در توی سایت ها، از جستجو تصویری استفاده میکنند  :-)  که در بیشتر موارد رفتن به صفحه نمایش دهنده عکس دقیقا صفحه نشر اون قالب می باشد.

استفاده از کتابخانه  JQuery که واقعا در حال پیشرفت است، این قالب نیز ازش استفاده میکند و این خوب است، البته سعی کنید خودتان حسابی از اسکریپت ها سر در بیارید، بهترین شیوه یادگیریش همین است.

در مورد قالب شاید مهمترین کاری که به نظر من باید روش انجام بشد و شاید اصلا در نسخه بعدیش توسط خود شما انجامش بتواند قالب را یک پله از نسخه اصلیش هم حرفه ای تر کند، مربوط به استایل قالب است. اگر Image Sprites را به کار ببرید، ضمن امروزی تر بودن وب خودتان از محاسنش نیز بهره مند خواهید شد مثل کاهش تعداد تقاضا صفحه وب و استایلتان و ... که در مجموع روی سرعت نمایش صفحات نیز اثر بسیار قابل توجهی خواهد داشت. کلا تمرین css همپیکر را داشته باشید. بر خلاف ظاهر شلوغ و پلوغی که دارد، استفاده ازش بسیار راحت است.

Ghost Rider, net_writer, CentralWeb, FARSHAD.ADL, Erratic, Mahdi1944

Captain II

Captain II

نماد کاربر
708

تاريخ عضويت

توسط Erratic » جمعه 11 اسفند 1391 22:14

با تشکر از راهنمایی شما :razz:
باز هم منتظر هستم تا ازتون یاد بگیرم
البته چندتا گیر هم دارم توی تغییر دادن استایل ولی سعی میکنم که راهش رو پیدا کنم و در صورت حل نشدن مطرح کنم

Captain II

Captain II

نماد کاربر
708

تاريخ عضويت

توسط Erratic » چهارشنبه 16 اسفند 1391 16:28

سلام به همه بخصوص اقا میلاد

یک مشکل:
فونت سربرگ قالب در مرورگر اپرا بدرستی نمایش داده نمیشه و جدا از هم هستن حروف.
از این کد

کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

بالای استایل استفاده کردم و فونت بی یکان رو هم از سایت

تبدیل و جایگذاری کردم و فونت سربرگ هم به این فونت تغییر دادم اما مشکل پابرجاست در واقع به نظر میاد که حروف سربرگ به این فونت تغییر داده شده باشن اما هنوز هم جدا از هم نمایش داده میشن
ممنون میشم کمک کنید

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » چهارشنبه 16 اسفند 1391 22:34

Erratic,  

این مشکل سازگاری با مرورگرها واقعا این روزها مشکل ساز شده و اگر همین روند چند استاندارد موازی دنبال شود کار جدا برای طراحان دشوار می شود.

http://www.w3schools.com/cssref/css3_pr ... e_rule.asp   مدتی است وارد استاندارد w3 شده است. برای خروجی EOT میتونید از سایت زیر استفاده کنید که ابزار کامل تری میدهد و شما را قادر میسازد کاراکتر های غیر ضروی را حذف کنید تا فونت سبک تر شده و کلا سرعت نمایش صفحه شما در سمت کاربر بالاتر برود.

http://www.fontsquirrel.com/tools/webfont-generator

اما یک نکته است، اگر در سایت w3 هم بخونید، EOT توسط IE پشتیبانی شده و با ضرب و زور وارد w3 شده است - پس از پشتیبانی فایرفاکس از اون (هر چند فونت فیس کلاً ایده مایکروسافت بوده از اول) اما برای اپرا شما باید از همان TTF استفاده کنید. البته OTF هم هست که در برخی موارد من دیدم در تمام مرورگرها بدون مشکل نمایش داده می شود.

البته اگر یک دمو آنلاین داشتین امکان بررسی راحت تر است. چون ممکن است موضوع مربوط به مسئله دیگری باشد.

شکل صحیح قرار دهی کد شما نیز اینطور است:

یا مثلا:

احاطه نام فونت توسط آپستروف (') لازم نیست و البته فاصله در بین نام فونت فکر کنم مشکل ساز باشد، شاید اصلا با اصلاح این قسمت ها مشکل شما رفع شد.

net_writer, CentralWeb, Mahdi1944, Erratic, Ghost Rider

Captain II

Captain II

نماد کاربر
708

تاريخ عضويت

توسط Erratic » پنج شنبه 17 اسفند 1391 00:29

با تشکر
اما هنوز موفق به درست کردنش نشدم البته این مشکل مربوط به یک قالب جدید هست که باید براش یک تاپیک جدید میزدم که از این بابت معذرت میخوام اما

بذارید بیشتر توضیح بدم
هدر این قالب فلش هستش فونت سایه خورده و در واقع این قالب رو خودم با Artisteer 4 طراحی کردم حتما با این نرم افزار کار کردید.

برای اینکه مطمئن بشم این مشکل فقط مربوط به هدر هستش فونت رو روی لوکال به تمامی قسمت ها اعمال کردم البته وقتی tahoma  هم بود مشکل داشت اما با این حال برای مطمئن شدن رو فونت جدید و کدهای جدید هم تست کردم
این پیش نمایش به صورت عکس:

و این هم به صورت زنده: لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » پنج شنبه 17 اسفند 1391 02:00

سایه زدن اگر در CSS انجام شده باشد باز استاندارد w3 برای Css3 است و نباید مشکل ساز باشد اما اگر فتوپرینت توسط اسکریپت است (سایه زنی با جاوااسکریپت) یا ... باشد ممکن است مشکل ناسازگاری پیش بیاد.

Artisteer 4، اولین بار است اسمش را شنیدم.

متاسفانه سابقه کار با این برنامه را نداشتم. الان بررسی کردم، یک فریمورک برای ساخت قالب است که جالب است. البته معمولا این دست نرم افزارها کدها را زیادی پیجیده تولید میکنند به همراه کلی کد غیر ضروری و خروجیشون باید یک ویرایش دستی بشود و گرنه صفحات نسبتا سنگین و معمولا غیر استاندارد هستند.

من در اپرا 12.14 این شکل مشاهده میکنم سایت شما را:

که فکر کنم بدون هیچ مشکلی است. البته ترانسپورت (شفافیت / شیشه ای) کردن فایل فلش شاید  و اساسا کار لایه روی لایه اصلا در طراحی وب برای اشیاء مثل فلش توصیه نمی شود چون مطمئنا گاه در نمایش مرورگر گیج می زند! الان با فایرفاکس گاهی مشکل نمایش میدهد.

CentralWeb, Mahdi1944, Erratic, net_writer

بعدي