در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
982

تشکر کرده: 5355 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 آبان 1392 19:54

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Ertyu has stoped working

توسط Hesam - 1994 » پنج شنبه 11 آذر 1395 21:57

با سلام
من در حین کار با لپ تاب متوجه یک پیغام از ویندوزم شدم
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

نمیدونم مشکل چیه
ertyu چی هست
مشکل نرم افزاریه؟
مشکل از سیستم عامله (windows7)؟
یا سخت افزار مشکل داره؟

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کد: انتخاب همه

چیکارش کنم؟!!!
لا حول و لا قوة الا بالله العلي العظيم

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
hnhnnhnh

Captain

Captain

نماد کاربر
982

تاريخ عضويت

Re: Ertyu has stoped working

توسط Hesam - 1994 » پنج شنبه 11 آذر 1395 22:04

Hesam - 1994 نوشته است: لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

این رو هم اضافه میکنم
با زدن view problem details این اطلاعات رو نمایش میده
کد: انتخاب همه

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
hnhnnhnh

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6674

تشکر کرده: 1673 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » جمعه 12 آذر 1395 09:37

باسلام

آیا فقط در حین استفاده یا Run کردن یک نرم افزار به چنین مشکلی میخورید؟!
--

چه مدت می باشد که ویندوز 7 نصب کرده اید؟! انتی ویروس شما چیست؟!
وارد پنجره تسک منیجر بشود و پروسس و پردازش ها را بررسی کنید،ببینید چه نرم افزارهای بیشتر در حال استفاده از سی پی یو و رم هستن.
باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Hesam - 1994 از این پست سپاسگزاري کرده است

Captain

Captain

نماد کاربر
982

تاريخ عضويت

توسط Hesam - 1994 » جمعه 12 آذر 1395 13:22

sinaset نوشته است:آیا فقط در حین استفاده یا Run کردن یک نرم افزار به چنین مشکلی میخورید؟!

این مشکل دیشب پیش اومد که درحال مطالعه تاپیک های انجمن بودم
جز chrom نرم افزار سنگین دیگه ای کار نکردم - تا ساعت یک و نیم هم دو سه بار ریستارت شده و دوبار شاتدون کردم
سرعتش بشدت با مشکل مواجه شد بطوری از روی تاچ ، نشانگر رو حرکت میدادم دوثانیه هنگ میشد بعد شروع به کارمیکرد
درحال حاضر که دارم باهاش کار میکنم مشکلی وجود نداره اما مطمئن نیستم به خودی خود رفع شده باشه

چه مدت می باشد که ویندوز 7 نصب کرده اید؟! انتی ویروس شما چیست؟!

حدودن یکسال -  Kaspersky End Security 10 for windows البته از وقتی نصب شده آپدیت نشده بنظرم- تاریخ نصب هم احتمالا بعد از نصب ویندوز بوده

وارد پنجره تسک منیجر بشود و پروسس و پردازش ها را بررسی کنید،ببینید چه نرم افزارهای بیشتر در حال استفاده از سی پی یو و رم هستن

برنامه های درحال اجرا پس از استارت آپ ویندوز

hnhnnhnh

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان