در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

far cry.کمک

مدير انجمن: شوراي نظارت

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

far cry.کمک

توسط Mahdi Mahdavi » سه شنبه 10 مهر 1386 11:46

سلام.
آقایون یه کمکی برسونید  :lol:   :lol:
تو مرحله boat تو فار کرای رو کشتیه که مخزن سوختش رو میترکونیم یه هلیکوپتر میاد که نه میترکه نه وقتی مخفی میشی میره.چکارش کنم.ممنون میشم  اگه کمکم کنید  :o

Major I

Major I

نماد کاربر
390

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 20 اسفند 1385 22:35

آرشيو سپاس: 23 مرتبه در 18 پست

توسط درودبرايران » سه شنبه 10 مهر 1386 12:25

اون مرحله واقعاً سخته. اگه روي کشتي بموني مشکل زمان داري چون کشتي غرق ميشه و اين کارو خيلي سخت ميکنه.  کاري که من توي دو سه باري که بازي رو تموم کردم انجام ميدادم اينبود که ميومدم پايين ميرفتم طرف خشکي. به طرف همون جايي که اولش مياي و دشمناي روي کشتي رو پاکسازي ميکني. اگه دماغۀ کشتي شمال باشه، بطرف شرق...
وقتي کشتي منفجر شد جونت کم ميشه ولي اشکال نداره. اونجا يه درخت هست که ميتوني پشتش قايم شي و با Rocket Launcher مدام به اون آدمه توي هليکوپتر بزني. بايد خودشو بزني وگرنه جونش کم نميشه. اگه راکت از دست ندي ميتوني با ظرفيت راکت هات ساقطش کني!
البته تکنيک ديگه يي هم هست که من دفعۀ اول بکار بردم. ماشيني رو که باهاش تا اونجا اومدي (اگه نداري بايد بري پيدا کني، توي آخرين Checkpoint يک سالمش بود) ببر پايين همون جاي درخته. يکي سخته ولي دقت کني ميشه. البته بعد از اينکه کشتي رو پاکسازي کردي اينکارو بکن. بعد بمب رو بزار و بيا طرف خشکي مثل تکنيک اولي و بعد سوار ماشين شو. با مسلسل ماشين که قدرتش خيلي زياده ميتوني بزنيش  :shock:

موفق باشي Jack Carver
:grin:
بايد امشب بروم...

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تاريخ عضويت

توسط Mahdi Mahdavi » يکشنبه 15 مهر 1386 12:23

درودبرايران نوشته است:اون مرحله واقعاً سخته. اگه روي کشتي بموني مشکل زمان داري چون کشتي غرق ميشه و اين کارو خيلي سخت ميکنه.  کاري که من توي دو سه باري که بازي رو تموم کردم انجام ميدادم اينبود که ميومدم پايين ميرفتم طرف خشکي. به طرف همون جايي که اولش مياي و دشمناي روي کشتي رو پاکسازي ميکني. اگه دماغۀ کشتي شمال باشه، بطرف شرق...
وقتي کشتي منفجر شد جونت کم ميشه ولي اشکال نداره. اونجا يه درخت هست که ميتوني پشتش قايم شي و با Rocket Launcher مدام به اون آدمه توي هليکوپتر بزني. بايد خودشو بزني وگرنه جونش کم نميشه. اگه راکت از دست ندي ميتوني با ظرفيت راکت هات ساقطش کني!
البته تکنيک ديگه يي هم هست که من دفعۀ اول بکار بردم. ماشيني رو که باهاش تا اونجا اومدي (اگه نداري بايد بري پيدا کني، توي آخرين Checkpoint يک سالمش بود) ببر پايين همون جاي درخته. يکي سخته ولي دقت کني ميشه. البته بعد از اينکه کشتي رو پاکسازي کردي اينکارو بکن. بعد بمب رو بزار و بيا طرف خشکي مثل تکنيک اولي و بعد سوار ماشين شو. با مسلسل ماشين که قدرتش خيلي زياده ميتوني بزنيش  :shock:

موفق باشي Jack Carver
:grin:
ممنونم.اما نشد.هر چي ميزنمش نميتركه.راه ديگه اي نداري؟با نارنجك مسلسل نميشه؟ ::ns

حتي ماشينم رو هم ميتركونه.كسي چيت كد نداره؟   :-x
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Major I

Major I

نماد کاربر
390

تاريخ عضويت

يکشنبه 20 اسفند 1385 22:35

آرشيو سپاس: 23 مرتبه در 18 پست

توسط درودبرايران » يکشنبه 15 مهر 1386 15:17

من با همين روشا زدمش. البته روش ماشين يه ذره سخته چون ماشينتو ميزنه ولي به rocket تقريباً راحت ميخوره.
بايد امشب بروم...

Captain

Captain

نماد کاربر
340

تاريخ عضويت

جمعه 11 اسفند 1385 12:13

آرشيو سپاس: 55 مرتبه در 26 پست

توسط Atlantis » سه شنبه 17 مهر 1386 06:40

سلام

با تشکر از  درودبرايران, جان  

mahdimahdavi, جان :

من چند بار فار کرای رو بازی کردم .... و هر دفعه هم به روشی که میگم تونستم اون مرحله رو رد کنم .

شما وقتی وارد کشتی شدید , قبل از اینکه بمب رو بذارین , اول وارد اون اتاقکی بشین که داخلش موشک انداز هستش ...همینطور کمکهای اولیه و زره هم فکر کنم باشه .
تا جایی که جا دارین سلاحهاتون رو پر کنین و سعی کنین از مرحله قبل از این مرحله , تفنگهایی رو بردارین که زیرش نارنجک انداز داشته باشه .

وقتی بمب رو کار گذاشتین به سرعت شروع به دویدن کنین و به سمت جلوی کشتی برین . همونجایی که یه دکل بلند هستش .

بعد وقتی که هلی کوپتر داره به شما نزدیک میشه , پشت دکل قایم بشین و وقتی که هلکوپتر به شما نزدیک شد سریع شلیک کنین و دوباره پشت دکل قایم بشین .
اول از موشک انداز استفاده کنین و همینطور از نارنجکهای تفنگتون .
اینقدر باید به هلی کوپتر شلیک کنین تا آتیش بگیره و از محوطه دور بشه .... البته قبل از اینکه کشتی کاملا غرق بشه باید این کارو بکنین .

بعد از اینکه هلی کوپتر رو زدین , یه قایق میاد دنبال شما و بازی لود میشه و میره به مرحله بعدی .

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تاريخ عضويت

توسط Mahdi Mahdavi » پنج شنبه 19 مهر 1386 18:02

با تشکر از  آتلانتیس و درود بر ایران از روش  آتلانتیس تونستم ببرم.از همتون خیلی خیلی ممنونم

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان