صندلی داغ با حضور Fereshteh Blue ...

صندلي داغ مرکز انجمنهاي تخصصي

مدیران انجمن: AGeNiS1, MASTER, ASHKAN95, شوراي نظارت

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 434 بار
سپاس‌های دریافتی: 553 بار

Re: Fereshteh Blue روی صندلی داغ...!

پست توسط fereshteh blue » چهار شنبه 6 خرداد 1388, 11:23 am

1. مريم از ديد استدلالي منطقي فلسفي
هنوز همچين ديدي پيدا نكردم كه بتونم جوابتون را بدم !

2.مريم از ديدگاه احاديث و روايات
بنده سني ندارم كه قرار باشه توي احاديث و روايت ازم ياد شده باشه !!!

--------------------------------------------------------------
3.مانتو تنگ شلوار کوتاه شال باریک+ 1 کیلو کرم پودر و رژلب و ناخن مصنوعی و سایر مخلفات
به نظرم اصلاً همچين ظاهري مناسب حضور در جامعه نيست !

4.چادر عربی از این آستین دار ها که یک مدت مد شده بود با رویند و دستکش
به نظرم خيلي راحت !! گاهي دلم مي خواست روبند داشته باشم !!

5.چهره ای حزبل با ریش بلند و عینک ته استکانی و یقه بسته و پیرهن رو شلوار
هر كس سليقه اي داره شايد اين طور لباس پوشيدن به نظرشون مناسب تره !

6.چهره ای معمولی با تیپی شخصیتی و ظاهری آراسته و عطر جوپ و موهایی واکس زده
خودم چنين ظاهري را بيشتر مي پسندم !!

7.چهره ای فشن با موهایی اندر هوا سیخ سیخی و گوشواره بر گوش و شلوار پاچه تنگ و تی شرت رپ!
اصلاً مناسب يك جوان ايراني مسلمان نيست !

-----------------------------------------------------------------

8.این پسرا که موقع حرف زدن با دختر سنگفرش پیاده رو نگاه میکنن و زبونشون میگره و عرق میکنن
اين كه پسري حيا داشته باشه چيز خيلي خوبيه البته به شرطي كه باعث تمسخر ديگران نشه

9.این دخترا که جواب سلام نمیدن و روشونو میکنن اونور فکر میکنن خیلی باکلاسن!( در برخورد با اینگونه دخترا از تکنیکی خاص باید استفاده کرد!!! تا گشت ارشاد به جرم اشاعه منکرات نگرفتمون بی خیال موضع شیم

حتماً اينطور صلاح مي دونن كه بنده هم كارشون را تاييد مي كنم !! آخه بعد از سلام مي خوان احوالت را بپرسن !! احتمالاً بعدشم يك دل نه صد دل عاشقت هستن و شماره تلفن مي خوان !! تصميم دارن با خانواده خدمت برسن !!

-----------------------------------------------------------------

10.این واعظانی که صبح تا شب مارو به راه راست هدایت میکنند ولی حکایت عالم بی عملند

به نظرم اگر الان توي جامعه خيلي از چيزا جاشون عوض شده دليل نمي شه خيلي از چيزا درست باشه . شايد يكي كه وعظ مي كنه خودش دچار لغزش بشه اين هم براي اينه كه اونم مثل ما انسان و معصوم نيست ! بايد به صحت حرف فكر كرد نه اين كه كي داره اين حرف را مي زنه .

11. توهم تئوری توطئه
خوب چرا توهم !! حس آدم ها دروغ نمي گه !!

12.گامبیا-زامبیا-لائوس-کومور-جیبوتی
راستش نمي دونم اينا دقيقاً كجاي نقشه هستن ! اصلاً اسمشون توي نقشه ي كره ي زمين !!
شايد درست نباشه الان توي اين تاپيك در موردش صحبت كنم اما فكر مي كنم توي مناظراتتون با طرفداران دكتر احمدي نژاد بود كه خوندم كه اين كشورهاي كوچولو موچولو كه نمي دونم مال كجا هستن چرا بايد باهاشون سند مشاركت امضا كنيم !!
چند وقت قبل توي برنامه خبر ساعت 10 شبكه 3 يك گزارشي از كشور آمريكا نشون مي داد كه از مردم مي پرسيدن ايران كجاست ( از نظر جغرافيايي ) اينطور كه يادمه هيچ كس نمي دونست يكي مي گفت توي آفريقاست فكر كنم ! يكي مي گفت فقط مي دونم با آمريكا دشمن !!
پس به دليل كوچكي يا اين كه ما نمي دونم كجا هستند نمي شه قضاوت كرد حتي در مورد ايراني كه تا اين حد در دنيا خبر سازه !!

13.از خانواده شهدا و جانبازان و آزادگان و یا جنگزده ها و کلا ایثار گر هستین..چقدر از مزایای ایثارگری استفاده کردی؟ کلا موافقی به ایثارگران سهمیه دانشگاه و استخدام و... میدن؟
جنگ زده كه بله ، كل ايران با جنگ دچار مشكل شد بعضي از خانواده ها بيشتر بعضي كمتر البته نه از اين نظر كه كسي را در جنگ از دست داده باشم با همه اين حرفا فكر مي كنم جنگ يك نعمت بود توي اون شرايط زماني گرچه خسارت هاي جبران ناپذيري به جا گذاشت ، قبلاً نه اصلاً از اين كه به اونا سهميه مي دن خيلي ناراحت مي شدم به نظرم بي عدالتي بود ! اما الان نظرم عوض شده بي عدالتي اين بود كه يه دختري هيچ وقت پدرش را نبينه نه اين كه از سهميه براي ورود به دانشگاه استفاده كنه .

14.چرا تحصیلات دانشگاهی هم در بالا بردن درک و شعور اجتماعی فرهنگی یعضی افراد تاثیر نداره؟
وقتي كسي 18 سال با يه تفكرات و فرهنگي بزرگ بشه چطور بايد توقع داشت توي 4 سال تغيير زيادي بكنه !!

15. یک سوال سیاسی:میرحسین یا محمود؟ چرا...؟(احتمال پاسخ ندادن به این سوال و درج نوشته ای مانند من اهل سیاست نیستم بسیار بالاست!!!)
خوب راستش زياد از سياست خوشم نمياد اما خوب براي زندگي توي ايران لازمه !!
من به آقاي احمدي نژاد راي ميدم ! دليل زياد دارم خيلي مي شه بخوام بنويسم !
البته براي هر كسي كه به عنوان رئئس جمهور انتخاب بشه آرزوي موفقيت مي كنم !

16.از شدت قروقاطی بودن مضمون سوالات من تعجب نکردی..یا با توجه به صندلی داغ های قبلی برات عادی بود؟
نه خيلي ، البته انگار شما هم نوبت كه به ما رسيد سنگ تمام گذاشتين !!

17.تست استعداد شناسی
جمعیت ایران 73 میلیون نفره! نصفیش مرد و نصفیش زن....ولی مردا حدود 200-300 هزار نفر بیشترن...یعنی برای 300 هزار مرد جنس مونث وجود نداره...این بنده خداها اگه قصد ازدواج داشتند چیکار باید بکنند...آیا باید زن وارد کنیم تا تعادل جمعیتی مساوی شود؟ پیشنهادت چیه؟

خوب سوال خوبيه ( عين كارشناسان برنامه هاي تلويزيوني )
خوب تعدا زيادي از اين 300 هزار نفري كه شما مي گين پسرايي هستن كه با وجود سن زياد ازدواج نكردن و خيلي از خانم ها هم هستند كه خيلي زود تنها مي شن و سن كمي دارن !! به نظر من فاجعه اينه كه يك پسر بيش از حد تنها باشه نه اين كه با خانمي ازدواج كنه كه قبلاً ازدواج كرده !! اما اين قضيه واردات به نظرم چيز جالبي نيست !!!

توي قسمت قبلي يادم رفت دو بيتي را بگم البته شعري كه مي خوام بنويسم يك بيت اما خيلي زيباست !!
هر كه شد محرم دل در حرم يار بماند *** وان كه اين كار ندانست در انكار بماند

راستي يك نكته فني در سخنان اوليه تون اين طور كه بنده اون مناظره ي شما را با آقاي ابوعلي خوندم و يادم مياد جناب ابوعلي گفته بودن دو تا پست !!! كه البته بي راه هم نگفته بودن !!!

در مورد سر به سر گذاشتن مجري هم بايد بگم بنده تكذيب مي كنم من اصلاً به مجري كاري ندارم !

Major
Major

پست توسط fereshteh blue » چهار شنبه 6 خرداد 1388, 6:00 pm

چه كنم كه اين همه تكرار آزارم ندهد ...چه كنم كه اين روزمرگي بي پايان رهايم كند ... چه كنم كه خسته نباشم
استاد نمي دونم چرا تا اين حد از تكرار بيزاريد گرچه خودمم خيلي از تكرار بدم مياد ، اما استاد تكراري خسته كننده و دليگره كه چيزي كه تكرار مي شه براتون جذاب نيست پس بهترين راه از بين بردن يا تغيير دادن اون چيزه ! سعي كنيد كمي براي خودتون زندگي كنيد فقط و فقط براي خودتون ، عاشق خودتون باشيد شايد اينطور بتونيد عاشق ديگران بشديد و ديگر هيچ تكرر و آزردگي نيست و تنها هر چه اتفاق مي افتد هر تكراري زمزمه عشق شماست به دنيا !!

1- عشق از دیدگاه شما چگونه می تواند باشد؟ اگر از شما بپرسند آیا تا کنون عاشق شده ای چه نوع عشقی به ذهن شما خطور می کند... چرا برخی انسان ها عشق را منحصر به برخی روابط انسانی و زمینی می دانند؟
ما انسان ها هميشه خودمون را دست كم مي گيريم يادمون ميره كه چقدر بزرگ هستيم چقدر مي تونيم بزرگ باشيم ، درسته اگر كسي ازم بپرسه عاشق شده اي جز عشق دنيايي منظور ديگري ندارد در صورتي كه مي شه عاشق همه چيز بود اون موقع است كه شايد حتي بدترين اتفاقات هم در ديد يك عاشق بهترين باشه حكايت مجنون كه وقتي ليلي كاسه اش را شكاند گفت چرا كاسه ي ديگري را نشكاند پس حتماً تمايلي به من داره !!! اما اگر عاشق واقعي نبود شايد براي هميشه ليلي را فراموش مي كرد !!!
خوب علت محدود كردن عشق به دنيا هم شايد اينه كه به خودمون زحمت نديدم خيلي فكر كنيم !!!

2- آیا تا کنون عاشق شده ای؟
راستش نهايت سعي ام را كردم كه عاشق نباشم البته در روابط انساني ! عشق كور است جمله ي تكراري !! اما حقيقت ! عاشق همه چيزش معشوقه پس حاضره براي بهتر بودن زندگي معشوقش ازش بگذره !

3- برخی شرایط و اتفاقات تاثیر روحی عمیقی بر آدم می گذارند. مثلا اشک یتیم یا فقر خانمان سوز یک خانواده و یا جنگ... تا کنون این احساس را تجربه کرده ای؟
بله ، براي خريد عيد رفته بودم احساس كردم كه بعضي توانايي پرداخت زيادي ندارن واقعاً ناراحت شدم . بدتر از اون حس ناتواني براي از بين بردن اين فقره كه عذابم ميده .

4- چه چیزی را مایه خوشبختی خود می دانی؟
اين كه هنوز يه قلبي دارم كه دوست دارم بتبه ! برعكس شما كه دوست دارين قلبتون سكوت كنه و به حرف شما گوش بده من دوست دارم قلب ساكتي نباشه آخه اين طور بيشتر حس مي كنم زنده ام !

5- آیا احساس یک مادر یا پدری که توانایی تامین حتا کوچکترین خواسته های کودک سه ساله شان را ندارند حس می کنی؟
دلم مي گيره ، اما شايد درك نكنم .

6- کدام یک از فصل های سال را بیشتر دوست داری؟
من عاشق بهارم ! چون بيشتر حس مي كنم زمين زنده است ! چون از اراده ي زمين و اميدواريش بعد از اين همه زندگي و اين كه دوست داره شاد باشه لذت مي برم !

7. مي خواهم نظر شما را درباره ي مفاهيم اين شعر بدانم و اين كه هم اكنون چه حسي داريد ؟
من هميشه شعر زياد مي خونم و خيلي علاقه دارم اما توضيح حس و مفهومش برام سخته !
فكر مي كنم شعر به حضور منجي و گره كشايي اون از همه چيز اشاره داره
اما حسم بازم دلگير شدم ، دلگير از ناتواني خودم .
حقيقت اينه كه من كوچكتر از آن هستم كه پاسخگوي سوالات شما باشم اميدوارم از لحن و پاسخ هاي كوچكم آزرده نشده باشيد
اين بيت هم از حضرت حافظ براي شما كه بدونيد چقدر پيش خالق عزيز هستيد !
هر كه در اين بزم مقرب تر است *** جام بلا بيشترش مي دهند
در ضمن بنده خيلي خوشحالم كه توانستم تحولي در استفاده از اين علامت (!!!) بس زيبا ايجاد بكنم !!!

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d » چهار شنبه 6 خرداد 1388, 6:18 pm

سلام دوباره...

مریم خانم خسته که نشدی؟

راستش اصولا من میانه خوبی با آدمهای حاضر جواب دارم...صندلی که چالشی میشه حوصله من هم سر نمیره...حدس می زدم صندلی جالبی بشه...از این بابت مرسی که نشاط صندلی رو حفظ کردین...فکر کنم تنها جمله ای بود در این صندلی که حتی 1 کنایه هم توش نزدم...چون الحق که خانم مریم به خوبی جو رو مدیریت کردند...تو جوابهات هم روش زیرکانه ای داری تا بهانه به دست کسی ندی .!

1.زین پس استفاده از علامت تعجب با توجه به بدعتی که خانم مریم در این صندلی مرسوم فرمودند بر عموم مسلمین جهان واجب کفایی است! (آپدیت ترین فتوا)
2.کلیه رنجیده خاطران از شما به خاطر علامت تعجب ها به بنده اعلام کردند جهان آخرت و روز حساب به یک یک علامت تعجب های شما مو به مو رسیدگی خواهد شد!
3.با توجه به سخنان گوهربار شما بنده از این لحظه از ریاست کمیته کپی رایت واژگان استعفا دادم!
4.کیوان هم نصف مانده جایزه رو قبول نکرد..خودم برای خودم برش میدارم!

5.در مورد حجاب اولین نفری هستین که نظری نه چندان دمکراتیک و برخاسته از گفتمان مسلط حاکم بر قشری خاص از جامعه ارائه دادید..بابا یکی حجاب نمی خواد..زوریه مگه...طرف اصلا مسلمون نیست..اصلا میخواد بره جهنم از موی سر آویزونش کنند! این بحث اختیار به خدا چیز عجیب غریبی نیستا...لا اکراه فی الدین..قد تبین الرشد من الغی..منم مسلمونم ها ! از این لاییک های تازه به دوران رسیده نیستم که باد غرب به گوششون خورده جوگیر شدن! نه اصلا..دین رو زیر رو کنی اجبار درش نیست...اجبار نتیجه عکس داره! خلاص شد و رفت.

6.اختیاری که درباره پاسخ دادن به سوال ازدواج برای همه مهمانا متصوره چون مربوط به حریم خصوصی افراد و نه من و نه هیچ احدی حق پافشاری در آگاهی یافتن بر این حریم تعریف شده نداره...البته مرسی که جوابی کوتاه و کامل دادید.
7.یک فکری برای آواتور بکنید...از نظر من عکس یک دختری رو بزارید که هم اخمی ملایم و شیطنتی شیرین از چهره اش بارز باشه!
8.در رابطه با پیشنهاد دهندگان دوستی اینترنتی به شما حدس زدم چطور جوابشون رو دادی...بنده خدا ها!!!!!!!!
9.راستی چرا دلت به حال ما پسرا میسوزه که دختر نیستیم...! البته از یک لحاظ من به دخترا حسودیم میشه..اینکه سختیهایی که یک مرد باید متحمل بشه رو مجبور نیستن تحمل کنند...البته یک سری چیزهایی هم هست که حالت عکس پیدا میکنه!!!!!!!!!!!
10.راستی از دسپخت گفتی..قلیه ماهی یاد بگیر و برای بابات درست کن..مطمئنا باش جمعه به جمعه دیگه باید براش درست کنی...لذیذ ترین غذای محلی جنوبی ها که آوازه ای جهانی دارد!

----------------------------------------------------------------------------------

راستی اون قضیه مقابله به مثل یکدفعه ای به ذهنم رسید..مظلوم هم گیر نیاوردم...ماشاالله شما دیگه سرزبون دار ترین دختر سنترال کلابز هستین...فکر نکنم دیگه غیر از شما دختر حاضرجوابی در این سایت پیدا بشه...
خیلی رک و راحت بگم بعضی از خانوما زیادی بچه + منو یاد قدیما (4 سال پیش) میندازه که یکم بازیگوش بودیم و به زور منو میبردن این مراسما هست که فارسیش میشه مهمونی!!!! 50 نفر وسط در حال حرکات موزون هستن و 10-20 نفر روی مبل قیافه گرفتن و آدامس میجوند!

11.راستی گفتی مهمترین وظیفه زن حفظ آرامش مرد است...آخ بدبخت مردی که مهمترین وظیفه زنش تخریب آرامشش است!!!
12.وااااااااااااای این سریال مزخرف جومونگ تو سنترال هم ولمون نمی کنه!! کی تموم میشه؟ خدا کنه این ضرغامی زودتری از ریاست صداوسما عوض شه چها تا فیلم درست حسابی هالیوودی و غیلم های روز سینمای ایران رو نمایش بدن!
13.خوبه نماز صحبت فقط قضا میشه! من چند باری تو سجده نماز صبح به ادامه خواب خود رسیدگی کردم!
14.کابوسی که دیدین به نظرم تعبیر خوبی نداره..اساتید تعبیر خواب در سایت بسیارند بپرسید پاسخ خواهند داد!
------------------------------
15.مریم از دید فلسفی منطقی استدلالی میشه خط زیر
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16.راستی در روایت داریم که

المریم فی الصندلی الداغ حائز الشرایط البهترین المهمان!

17.تریپ و مانتو تنگ و اون جریانات..من تا اینارو میبینم میرم تو این فکر که اینا خفه نمیشن با این شدت تنگی لباس...به خدا هوای آبادان گاهی شرجیش به 90 درصد میرسه که ادم رو مثل کره آب میکنه اینا هم خیس عرق میشن ولی باز تو این تریپ هستند! یک جورایی انگار آدم رو دان پرس میکنن!

18.تریپ چادر عربی رو اصلا بات موافق نیستم...اصلا سنخیتی با فرهنگ و تمدن ایرانی نداشت..وقتی اینهمه لباس زیبای ایرانی هست چرا از اعراب باید الگو بگیریم؟ والا!!! خیلی هم لباس اُمُلی بود!

19.راستی دوست داری روبند بزاری احیانا عضو غیر رسمی طالبان نیستی؟

20.گفتی تریپ رپری متالی مناسب یک جوان مسلمان ایرانی نیست! مناسب یک جوان ایرانی هم نیست...!

----------------------------------------------------

21.اون پسری که در مکالمه با دختر عرق میکنه ضعف روابط عمومی داره...ربطی به شرم و حیا نداره...قاطی نکنیم مسائل رو!
22.جواب سلام ندادن بعضی خانومها هم برمیرده به شعورشون! البته باید بلد بود چطور باشون برخورد کرد تا حساب کار دستشون بیاد...راستی چه ربطی داره به عاشق شدن و شماره تلفن دادن!!!! یکم داره خلط مبحث میشه ها!!! روباط و شئونات اجتماعی فرهنگی رو با این گونه بحثها قاطی نکنیم!!

23.بحث واعظان و عالمان بی عمل هم مفصله...خدا عقل داده..هرکسی به اندازه خودش ازش استفاده میکنه! الحمدالله تا الان نیازی به وعظ پیدا نکرده ایم..خودمان جستجو کرده ایم و حقیقت را یافته ایم!

24.در رابطه با قیاس امریکایی که نمیدونن ایران کجاست کمی دچار اشتباه هستید...اصولا جامعه شناسی غربی ها بسیار پیچیده است...غربی ها از دوشنبه تا جمعه همش دنبال کار و زندگی روزمره و ویکندهای شنبه و یکشنبه در سواحل خوش آب و هوا و یا کنسرت و کلا تفریح هستند...نظرسنجی از جامعه آمریکایی می خواندم که علاقه شان به سیاست خصوصا سیاست خارجی تا قبل از جنگ عرق تنها 3 درصد بوده است! این یعنی چی یعنی اصلا به اینجور چیزا فکر هم نمی کنند...ببینید دوست عزیز شعور ودرک سیاسی یک جوان ایران بسیار بسیار بالاتر از یک جوان امریکایی است..بنده زمانی که اهل چت بودم با دهها امریکایی و بریتانیایی چت میکردم باور نمیکنید با اینکه انگلیسی بسیار افتضاحی دارم ولی از روی علاقه سر حوصله حتی بعضی جملاتشان را متوجه نمی شدم و به سرعت کپی میکردم توی مترجم...ولی چون علاقه داشتم اندیشه ها و افکار مختلف را بشناسم به خوبی پیگری می کردم....فاز فکری بسیاری متفاوتی با ما داشتند...در بین اعراب که وضع خراب تر است...با اینکه سیاسی هستند ولی چنان جو ضد ایرانی بر آنان مسلط است که بنده بعد از نیم ساعت تازه به یارو حالی میکنم من مجوس و صفوی نیستم..من ایرانیم...نژادم آریاست..دینم مسلمان شیعه است..اعتقادم ظهور منجی (عج) است...این چیزا رو نمیدونم چقدر باهاش برخورد داشتید...ماشاالله هزار ماشالله دانشجوی آی تی و از قشر باسواد و فرهنگی جامعه هم هستید و من در جایگاهی نیستم که این بحثها رو برای شما و سایر دوستان باسواد سنترال بکنم.و اما برگردیم به این کشورهای کوچول موچول...من شان وطن و ملیت خودم رو اجل از از اون میدونم که دارودسته گداها در تهران جمع آوری شوند و ما بشیم کمیته امداد جهانی...!بیش از این بحث رو سیاسی نمی کنم ولی چون دیدم روشنفکرانه وارد بحث شدید برای رفع یک سری شبهات مجبور به این توضیحات شدم...اگر قصد پاسخگویی داشتید خواهش میکنم در چارچوب منطق و استدلال قوی باشه نه حرفهایی که تو اخبار و روزنامه های دولتی و چند تا سایت معلوم الحال میخونیم.

25. از دلایلتون برای رای دادن به محمود گفتین..تیتر وار چندتاشو بگین؟

26.قروقاطی بودن سوالات من هم علتش اینه که من فی البداهه مینویسم و همه اینها در چند دقیقه به مغزم خطور میکنه...اگه تایپ نکنم سریع میپرند! ولی اینکه سنگ تموم گذاشته باشم رو نه قبول ندارم...چون اگه میخواستم سخت بگیرم زیاد دووم نمی آوردید!!!(شوخی)

27.آخر معلوم نشد ها...آقا فرض بگیر همه دختر پسرها با هم یر به یر ازدواج کردند...300 هزار باقیمانده رو چیکار کنیم..فرض محال بگیریم 10 هزار تاشون هم همجنس گرا باشند...! 290 هزار مجرد مرد ایرانی را چکار باید کرد؟ پیشنهاد بنده واردات دختر از کشورهایی که تعداد دختران بیشتر از پسران است!!!

-----------------------------------------------------------

28.مناظره بنده با آقای ابوعلی رو دوباره بخونید..لفظ 70 مورد عینا در آن قید شده است...!

29.بحث سربه سر گذاشتن نیز مزاحی بود گذرا...اتفاقا بنده از نحوه متفاوت پاسخگویی شما به سوالات لذت کافی و وافی را بردم..خوانندگان نیز یحتمل با من هم نظرند!
--------------------------------------------------------------

به هرکدام از 29 موردی که ذکرک ردم میتوانید پاسخگو باشید...به دلخواه..ولی اگه همشو بگی بهتره!

چون نمیخوام زیاد طولانی شو این سری خیلی کم می پرسم...

1. من از موافقین سرسخت رواج صیغه در ایران هستم..لااقل هم این روابط دختر پسر ها سازمان یافته تر میشه و هم اگر احیانا ثمره ای داد بی صاحب نمیمونه! چرا این فرهنگ جا نمی افته تا ریشه فساد کنده بشه؟
2.تو الان یک دختر 20 ساله هستی...به نظر خودت الان همسن و سالهای اطرافت چه کارهایی انجا میدن که تو اونارو در شان خودت نمی دونی وانجام نمیدی و فکر میکنی چه کارهایی تو داری انجام میدی که اونا از موهبتش محرومند؟
3.اسم بچه چی دوست داری؟ راستی بچه تپل و معمولی خوبه یا خوشکل و لاغر؟

4.من اولا که عضو شده بودم کمی حساس تر بودم و تا پست نامربوط و پی ام چرت میدیدم ریپورت میکردم مدیریت...الان دیگه عین خیالم نیست و به شدت بی تفاوتم...چون هرکسی هرچی مینویسه نشون دهنده شخصیت خودشه...البته خدانکنه اونور عصبی باشم که جد و آباد طرفو میارم جلو چشماش!...تو تا الان چند نفر رو ریپورت دادی؟ وکلا حرف ناموبوطی کسی بهت زده؟(پاسخ اختیاری)

5.راستی به نظرت از وقتی صندلی داغ راه افتاده چه تاثیراتی بر سایت گذاشته؟
6.کلا از نحوه اجرا و سوالات من راضی بودی؟

7.جریان این واژگان چیه؟

1.عشق
2.شعور
3.احساس
4.درک
--------
5.پدر
6.مادر
7.خواهر
8.برادر
--------
9.دوست دختر(جی اف)
10.دوست پسر(بی اف)
11.رابطه نامشروع
12.پارتی مختلط
------------------
13.شهید
14.امام خمینی
15.آیت الله خامنه ای
16.مرجعیت
---------------

17.تست استعداد شناسی

یک دختر سفید پوست بداخلاق عبوس همیشه عصبانی با یک پسر سیاه پوست خوش اخلاق خوشرو همیشه خندان و آرام ازدواج میکنه!

مطلوب است...رنگ پوست و اخلاق فرزند متولد شده از این ازدواج؟

سپاس فراوان از اینکه علی رغم داشتن امتحان با جنبه بالای خودتان به خوبی همه سوالات را پاسخگو بودید :smile: ...بنده دیگر عرضی ندارم البته شاید چون مظلوم گیر آورده ایم یک سری دیگر نیز در این صندلی حضور به هم رسانیم! :-)

سری های قبلی بعد از ارسال پست می رفتم تا یه مناطقی یا اهوازی خرمشهر تهرانی..این سری جایی نمی رم...امشب شب فاطمیه است...فاطمیه حال هوای خاص خودش رو داره...من اهل مراسمات و روضه رفتن نیستم ولی تو گوشیم چند تا مداحی زیبا از سایت اعتقادات که همین جا از محسن هم ممنونم بابت اونها گوش خواهم کرد...در این شب عزیز برای عاقبت به خیری همه خصوصا سربلندی ایران عزیزمون و همچنین موفقیت همه بچه های سنترال در عرصه های مختلف زندگی دعا کنیم.

یا زهرا...! :razz:
  بی  

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4176 بار
تماس:

پست توسط ganjineh » چهار شنبه 6 خرداد 1388, 8:11 pm

, سلام :razz:

واقعا از جوابهاي عالي كه به سوالات دادي نشان از حوصله بالاي شما و وجود منطقي مناسب در گفتار شما حكايت دارد و اين موضوعي قابل تحسين است .خود شما چقدر با اين گفته موافق هستيد؟(البته جمله ذكر شده نظر شخصي من است) :-(
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12410 بار
تماس:

پست توسط Solver » چهار شنبه 6 خرداد 1388, 8:54 pm

بر پاسخ های داده شده بیشتر مبحث را به سمت یک مناظره و کل کل شخصی میبرد تا صندلی داغ، البته این نظر من است.
راستی لطفاً صندلی داغ را به مباحثه یا مناظره سیاسی تبدیل نکنید. البته هم با مهمان محترم هستم و هم با مجری :razz: آن :-*

Mil@d,

اول اینکه هر بلایی قرار بود سر من بدبخت اون هم بدون دعوت نامه و خبر آوردید، تازه من که اصلاً روی این برنامه نظر موافق یا مخالفی هم نداده بودم. :sad:

میدونم تو خیلی دوستم داری و دلت میخواد همه جا یادم کنی، اما بابا دیگران گناه نکردن که هر جا برن اسم من بیاد و افکارشون درگیر.
حداقل از مدیران سایت بهره ببر که بیشتر مورد پسند کاربران هست.

از آنجا که میلاد از مجرمان سابقه دار هست (چند سال در ماهشر :-) )
مریم خانوم شما اگر دیدید سوالات سیاسی شد جواب ندید، همینطور هر سوالی که اثر و نشانی از من در آنها بود به شمار نیاورید.
[HR] 

: 

آرام تر هست یا روز؟ شما شب آرامش بیشتری دارید یا روز؟ 

حالتی ترسناک، شب بیشتر میترسید یا روز؟ 

را برتر میدانید یا قدرت، تعادل گزینه انتخابی همه است، اما اگر برای انتخاب از شما پرسش شود کدام را انتخاب میکنید؟ 

سواد خود را تا مدرک تحصیلی خودتان چه قدر میدانید؟ با سوادتر هستید یا کم سواد تر؟ این چیزی هست که میخواهید؟ 

دوستان خود، چه انتظارهایی دارید، چه انتظارهایی ندارید؟  

مقابل دوستان خود چه مسئولیت هایی را بر گردن خود میبینید؟ 

را موجب سوختن میدانید یا شعله را؟ 

عقیده من، روشن شدن 2 موضوع برای شناخت 5 ویژگی افراد کافی است. 

تا به حال دست به اصلاح الگو های فکری خود زده اید؟ (مکتبی ، مذهبی و بینشی) 

مورد اعمال و رفتارتان چطور؟ هیچ گاه اصلاحاتی صورت داده اید؟ 

•   اعتماد  
  •    
  •   نگر  
  •   منطق و  
  •    

فرد برای من با یافتن پاسخ حقیقی این 2 پرسش روشن میشود. 

فرصت باشد، پرسش های دیگری نیز هست... 
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Mil@d » چهار شنبه 6 خرداد 1388, 10:30 pm

شرح بر پاسخ های داده شده بیشتر مبحث را به سمت یک مناظره و کل کل شخصی میبرد تا صندلی داغ، البته این نظر من است.

حواسم هست دارم چیکار می کنم..نگران نباش :-)

راستی لطفاً صندلی داغ را به مباحثه یا مناظره سیاسی تبدیل نکنید

اینطوری هم نخواهد شد.اینگونه .مباحث در حد پیام بازرگانی زیرنویس می آیند و می روند!

اول اینکه هر بلایی قرار بود سر من بدبخت اون هم بدون دعوت نامه و خبر آوردید، تازه من که اصلاً روی این برنامه نظر موافق یا مخالفی هم نداده بودم.

چون میدونستم مخالفت نخواهی کرد اول به حساب تو رسیدم!

میدونم تو خیلی دوستم داری و دلت میخواد همه جا یادم کنی، اما بابا دیگران گناه نکردن که هر جا برن اسم من بیاد و افکارشون درگیر.
حداقل از مدیران سایت بهره ببر که بیشتر مورد پسند کاربران هست.

1. فعالیت مفید تو در سایت از بسیاری مدیران هم بیشتر است..بدون منت و هیچگونه ناز و افاده ای به خوبی مشکلات کامپیوتری و حتی برقی و گهگاهی عقیدتی دوستان را حل میکنی...تو این دوره زمونه از اینجو ادما که...امثال من قدردان نباشند کی باید باشه؟ ضمنا از مدیران من همیشه یاد مهدی رو در صندلی زنده نگه میدارم...چون خیلی چیزا ازش یاد گرفتم.

از آنجا که میلاد از مجرمان سابقه دار هست (چند سال در ماهشر )
مریم خانوم شما اگر دیدید سوالات سیاسی شد جواب ندید، همینطور هر سوالی که اثر و نشانی از من در آنها بود به شمار نیاورید.

آمار منو دیگه رو نکن :::P ...مریم خانم اصلا توجه نکنید..هر سوالی دوست داشتی جواب بده دوست نداشتی جواب نده....اختیار تام دارید...دیگه بهتر از این! :P

آقا حاشیه نریم دیگه...صندلی اگه دیدم باحال بشه تمدید هم خواهد شد...خانم مریم امتحانات رو بی خیال! ::ns
  بی  

Major
Major

پست توسط fereshteh blue » پنج شنبه 7 خرداد 1388, 2:37 pm

پاسخ مجري  

تصميم ندارم كه به تمام موارد گفته شده پاسخ بدم !! چون بحث سياسي مي شه كه بنده اصلاً تمايل ندارم هم كه كلي طول مي كشه همه را بخوام جواب بدم !! 
  يه چند تا نكته  
  اين كه من به نفع آقا كيوان انصراف دادم كه جايزه كامل به ايشون برسه شما جايزه را برداشتي !!! 
  دليلم براي اين كه دلم براي شما مي سوزه به حدي خنده داره كه نمي گم !!! 
  قليه ماهي هم ان شالله قسمت بشه يه سفر بيام جنوب امتحان كنم بعدش ان شالله نحوي پختشم مي گم بهم ياد بدن !! اما خوب ماهي جنوب زياد تو خونه ما طرفدار نداره البته جز من ! 
  شما چقدر مي گين من حاضر جوابم !! من كه هنوز حرفي نزدم !! 
  اين قدر موجود عجيبه كه تازه از ديد فلسفي مي شه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خدا رحم كنه !!! 
  دارم كه چادر عربي با فرهنگ ما نمي خونه اما خوب چيزيه كه الان مخصوصاً توي جنوب كشور رواج داره ! اما قضيه روبند هم خوب دوست ندارم بعضي با اون چشماشون نگاهم كنن ! حجاب محدوديت نيست !! بعدش من كلي مدافع حقوق خانم ها هستم از نظر من هيچ مردي حق محدود كردن هيچ زني را نداره !! اون وقت عضو طالبان هستم !!! 
  تحليل هاي سياسي تون هم پاسخ نمي دم چون مي دونم به همين جا ختم نمي شه !!! 
  مورد مشكل كم بودن تعداد دختر ها نسبت به پسرها بايد خدمتتون عرض كنم منظور ازدواج پسرايي با سن زياد با خانم هايي كه شوهرشون را از دست دادن بود !!! البته قاعدتاً تا چند سال ديگه با توجه به روند رو به رشد تك فرزندي و اين كه ثابت شده با گرم شدن زمين تعداد نوزادان پسر متولد شده از دختران بيشتره و عموماً فرزندان اول پسر هستند به احتمال زياد مجبور به اين كار هم خواهيم شد !!! 
  آقاي ابوعلي فرمودند كه سوالاتي كه اسم ايشون هست را به حساب نيارم اما خوب بنده حرف حق را مي زنم !!! شما متوجه منظورم نشديد !!! شما گفتيد كه آقاي ابوعلي گفتند كه در يك پست 70 تا تناقض داشتيد من يادآوري كردم ايشون گفتند در دو پست 70 تناقض داشتيد !! 

. من از موافقین سرسخت رواج صیغه در ایران هستم..لااقل هم این روابط دختر پسر ها سازمان یافته تر میشه و هم اگر احیانا ثمره ای داد بی صاحب نمیمونه! چرا این فرهنگ جا نمی افته تا ریشه فساد کنده بشه؟ 
  من هم از مخالفين سر سخت اين قضيه هستم !! شايد با رواج صيغه يك كم از فساد حال حاضر كم بشه اما خوب عواقب ديگه اي هم خواهد داشت !! اين طوري خيلي از هنجار ها عوض مي شه ، خيلي از نبايد ها از بين ميره !! از نظر من بنيان خانواده ها سست مي شه ! پايبندي به همسر كم مي شه !! علاقه به ازدواج دائم و تشكيل خانواده از بين ميره و خيلي مشكلات ديگه كه بيانش توي يه جاي عمومي اصلاً درست نيست . 

.تو الان یک دختر 20 ساله هستی...به نظر خودت الان همسن و سالهای اطرافت چه کارهایی انجا میدن که تو اونارو در شان خودت نمی دونی وانجام نمیدی و فکر میکنی چه کارهایی تو داری انجام میدی که اونا از موهبتش محرومند؟ 
  هميشه عادت دارم در مورد اطرافيانم به بهترين شكل ممكن فكر كنم ، اما خوب شايد مشكل كلي جامعه باشه خيلي از چيزاها قبح خودش را از دست داده و عموميت پيدا كرده سعي مي كنم هيچ وقت چارچوب بايد ها و نبايد هاي خودم را با توجه به شرايطي كه ديگران به وجود ميارن تغير ندم ! اما چيزي كه من دارم و شايد ديگران نداشته باشن اين كه مي خوام هر روز بهتر از ديروزم باشم البته تلاش كمي مي كنم اما دارم سعي مي كنم بفهمم جايگاهم چيه !!! 

.اسم بچه چی دوست داری؟ راستی بچه تپل و معمولی خوبه یا خوشکل و لاغر؟ 
  مورد اسم كه بايد بگم ما كلاً اهل مشورت هستيم ! 
  هم اگر پسر باشه يك كم تپل اما من دختر ريزه با صورت كوچولو دوست دارم !! 

.من اولا که عضو شده بودم کمی حساس تر بودم و تا پست نامربوط و پی ام چرت میدیدم ریپورت میکردم مدیریت...الان دیگه عین خیالم نیست و به شدت بی تفاوتم...چون هرکسی هرچی مینویسه نشون دهنده شخصیت خودشه...البته خدانکنه اونور عصبی باشم که جد و آباد طرفو میارم جلو چشماش!...تو تا الان چند نفر رو ریپورت دادی؟ وکلا حرف ناموبوطی کسی بهت زده؟(پاسخ اختیاری) 
  اونجايي كه اصولاً سعي در حفظ احترام افراد دارم شكر خدا تا به حال كسي چيز نامربوطي نگفته ! در مورد پست ها هم هيچ وقت چنين كاري نكردم چون به نظرم مديريت خودشون مراقب همه چيز هستند !! 

.راستی به نظرت از وقتی صندلی داغ راه افتاده چه تاثیراتی بر سایت گذاشته؟ 
  يك مدت قبل از سال نو سايت خيلي نظامي شده بود و من كمتر سر مي زدم آخه قبلاً بيشتر مباحث فني و مرتبط با رشته من مطرح مي شد كه خيلي راهگشا بود ، اما بعد از صندلي داغ بيشتر مي اومدم براي خوندن بحث ها !! 

.کلا از نحوه اجرا و سوالات من راضی بودی؟ 
  ركي هستم اميدوارم ناراحت نشين ! بهتره اجازه بدين به خواننده تا خودش سوالات و پاسخ ها را تحليل كنه تا خودتون به تنهايي اين كار را انجام بدين ! اما در كل بله مجري خوبي هستيد !! 

.جریان این واژگان چیه؟ 
  را كه والا من در جريان نيستم اما نظرم را مي تونم بگم !!! 

. 
  زندگي ! نيروي محرك !  
 . 
  كه فقط به انسان داده  
 . 
  زيبايي  
 . 
  نزديكي انسان  

.  

.  

.  
  ندارم كه بخوام حسي داشته  
 .  
  !!! 

.دوست دختر(جی اف) 
 .دوست پسر(بی اف) 
 .رابطه  
 .پارتی  
  همش اين شماره منكرات يادم ميره شماره اش چند بود !!! 

.  

. امام  
  از تو آب معني دريا شدن نداشت *** شب مانده بود و جرات فردا شدن  
  را ياد مردم ايران  
 .  
  هنوز به جايي نرسيدم كه بتونم از حقيقت خيلي از چيزا آگاه باشم لازمه !! الان شما مي گي خودمون عقل داريم !!! 

.تست استعداد  

دختر سفید پوست بداخلاق عبوس همیشه عصبانی با یک پسر سیاه پوست خوش اخلاق خوشرو همیشه خندان و آرام ازدواج میکنه!  
  است...رنگ پوست و اخلاق فرزند متولد شده از این ازدواج؟ 
   كجا با هم آشنا شدن اين همه به هم ميان !! فكر نكنم كار اينا به ازدواج بكشه چه برسه به بچه !!! 
  توي آمار همه چيز ممكنه !! 
  از اون جايي كه مطلوب را مي خواين رنگ پوستش سفيد و خوشرو و هميشه خندان !! 
  اين بهترين حالت بود اما احتمال زياد سياه پوست عبوس مي شه !!! 

[HR] 

از جوابهاي عالي كه به سوالات دادي نشان از حوصله بالاي شما و وجود منطقي مناسب در گفتار شما حكايت دارد و اين موضوعي قابل تحسين است .خود شما چقدر با اين گفته موافق هستيد؟(البته جمله ذكر شده نظر شخصي من است)  
  از لطف شما . گفتم كه دوست دارم آدم منطقي باشم و البته اگر كاري را قبول كنم به بهترين شكل انجامش بدم ! البته همه اينا اون مريم ايده آل كه هنوز بايد براي رسيدن بهش تلاش كنم ! 

[HR] 

Negar. 

آرامتر است يا روز؟ شما شب آرامش بيشتري داريد يا روز؟ 
  . خداوند شب را براي آرامش انسان ها آفريد . گرچه در كل آدم شلوغي هستم اما هياهوي روز با آرامش شب قابل مقايسه نيست ! 

حالتي ترسناك شب بيشتر مي ترسيد يا روز ؟ 
  البته من براي خودم يه پا دختر شجاع هستم اما حالا آدميه ديگه !! شب احتمالاً چون توي تاريكي خيلي از حقايق پنهان مي شه !! 

را برتر میدانید یا قدرت، تعادل گزینه انتخابی همه است، اما اگر برای انتخاب از شما پرسش شود کدام را انتخاب میکنید؟ 
  ماندگاري قدرت بيشتر از سرعت اما هيچ وقت يك گزينه كارساز نيست بسته به شرايط انتخاب تغيير مي كنه . البته بنده آدم عجولي هستم يك كم ! براي همين پدرم از رانندگي من وحشت داره مي گه دنده هات به ترتيب 1-2- 5 !!! 

سواد خود را تا مدرک تحصیلی خودتان چه قدر میدانید؟ با سوادتر هستید یا کم سواد تر؟ این چیزی هست که میخواهید؟ 
  مدرك تحصيلي و چيزي كه آموزش ديدم شايد سواد بيشتري هم داشته باشم !! اما با چيزي كه مي خوام و بايد باشم خيلي فاصله دارم !! از نظر من سواد به حل انتگرال 60 بعدي نيست !!! سواد علم زندگي در دنيا براي بهتر شدن خود و ديگران ! 

دوستان خود، چه انتظارهایی دارید، چه انتظارهایی نداريد؟ 
  من مثل بعضي نيستم كه ميگن توي خوشي ها احتياج به دوستانشون ندارن من توقعي كه دارم صداقت و البته رازداري !! گرچه اصولاً رازي زندگي ام را براي كسي نمي گم اما خوب آدم ها بايد هميشه اصل امانت را رعايت كنند !! 

مقابل دوستان خود چه مسئوليت هايي را بر گردن خود ميبينيد؟ 
  جايي كه در توانم باشه و اطلاعتم اجازه بده اگر كمك خواستن كمكشون كنم و البته باز هم با تاكيد بر اصل رازداري و امانت داري . 

تا به حال دست به اصلاح الگو هاي فكري خود زده ايد ؟ (مكتبي ، مذهبي ، بينشي ) 
  خيلي زياد اما خوب اگر از درستي چيزي مطمئن بشم صد در صد افكارم را اصلاح مي كنم . البته چون امسال سال اصلاح الگوي مصرف ! و فكر انسان هم باعث مصرف ! سعي مي كنم كه اين دوره ي اصلاحات را سريع تر بكنم !!! 

مورد اعمال و رفتارتان چطور ؟ هيچ گاه اصلاحاتي صورت داده ايد ؟ 
  اين مورد بله بيشتر بوده . قبلاً خيلي سريع به حرفاي ديگران عكس العمل نشون مي دادم اما الان خوددار تر شدم ! 

كه به جواب سوالاتتون رسيده باشيد !! 

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Mil@d » پنج شنبه 7 خرداد 1388, 9:43 pm

خوب من یک خدافظی نصفه نیمه کرده بودم ولی خوب دیدم لطف صندلی هنوز پابرجاست یک دور دیگه هم اومدم! البته علتش همونه که مظلوم گیر آوردیمتصویر!!! زیاد دیگه رو حرفای مریم خانم مانور نمیدم ولی چند تاش قابلیت بحث داره که گذرا عبور میکنم.

1.همه از بحث سیاسی و مذهبی با من فراری اند!!! همه دیگه منو شناختن! که به این راحتیا ول نیستم!
2.طرز تهیه قلیه ماهی را برایتان ارسال خواهم کرد..البته تا قلیه ماهی درست کن شوید حدود 10-15 باری زمان می برد..غذای فوق العاده خاصی است و از دست هرکسی خوردن آن یک مزه متفاوت دارد...در فامیل ما قلیه های مادرمن شهر خاص و عام است..با میش ماهی...

3.مگه من چند بار گفتم حاضر جوابین...2 بار بود که...!
4.چادر عربی در همین جنوب کشور هم یواش یواش در حال منسوخ شدن است! و نسل جدید دختران عرب ایرانی به تریپ های فشن روی آورده اند!
5.راستی یک نکته گفتید که با گرم شدن زمین تعداد پسرا بیشتر از دخترا میشه..ثبت احوال یک اماری اعلام کرده که از ابتدا 88 تعداد دختران متولد شده بیش از پسران بوده..سرچ کنید خبر رو خواهید دید.
6.راستی قضیه 70 موردی من چه در یک پست چه در 2 پست...از هر زاویه ای بهش نگاه کنی میلاد.ا برای رسیدن به عدد 70 از اصل لافیسیته استفاده کرده!
------------------------------------------------------------
7.صیغه یک درمان موقته...در حد مسکن...زیاد سخت نگیرید...جفت های عشقی هیچگاه به صیغه بسنده نخواهند کرد!
8.راستی درباره صندلی داغ! دقیقا منظور منو گفتی...من خودم خوره تاپیک های نظامی هستم ولی در حد معقولش..چون اگر بیش از حد بشه...مخاطب های سایت که اهل نظامی نیستند ریزش خواهند کرد.
9.راستی از انتقادی کردین چرا باید ناراحت بشم..من از همه مهمانا نظر خواستم...اگر بخوام یک دنده باشم و روش خودم رو برم که با دیکتاتورها فرقی ندارم!!!البته اگه یکم زیادی بحث میکنم چون بعضی مهمانا خیلی سخت میشه ازشون حرف کشید!!! اگه من این روش رو پیاده نکنم فکر کنم جوابهاشون به بله -خیر خلاصه بشه..مگه نه؟

10.راستی چقدر با برادر لج هستین! من و خواهرم خیلی با هم مچ هستیم!شما از نعمت خواهر محرومید من از نعمت برادر!!!البته فکر میکنم اگر برادر داشتم یکی از ما دو نفر زنده می ماند!چون دو پادشاه در یک اقلیم نمی گنجند!
11.راستی منکرات ادغام شده تو همون طرح امنیت اخلاقی نیروی انتظامی...زنگ بزنی 110 میان منو به جرم اشاعه منکرات میبرند...سنترال و 100 هزار کاربر هم از دست من راحت میشن!
12.در رابطه با مرجعیت هم من نمیگم متخصص دینی هستم..میگم به همون اندازه که نیاز دارم دنبال حقیقت رفتم و مطالعه داشتم و از دین می فهمم...هرکی میخواد بیشتر بدونه میره پیش متخصص دینی...شعار همیشگی من... عیسی به دینش موسی به دینش!

13.راستی اون ازدواج نادر رو میتونی در کتاب رکورهای گینس پیدا کنید!!!

چون میلاد.ا رو شدیدا قبول دارم اینبار در 13 مورد مختصر بحث رو جمع و جور کردم.

-------------------------------------------------------------

ولی سری آخر سوالات من...

1.چی بودی چی شدی چی میخوای بشی؟
2.چرا بعضی از هموطنان گرامی تا وارد هواپیما میشن و به سمت خارج از کشور میرن سریع روسری رو به دوردستها پرتاب میکنند! و تا داخل هواپیما می شوند که برگردند خانه پدری دوباره به حالت اول برمیگردند...این صحنه رو از نزدیک دیدی؟کاملا چند شخصیتی بودن ایرانیها در این صحنه بارز میشه!!!!!!!! سواحل جمیرا بیچ دبی نیز دارای نکاتی جالب از ایرانیان است!!!

3.یکم بریم تو تخیل...در سواحل نیلگون خلیج همیشه فارس(شاخابه پارس) به همراه دم و دستگاه نقاشی رو شنهای ساحل نشسته ای...اول بگو تو اون لحظه احساست چیه و چی تو فکرت میگذره و نقاشی که از اون محیط خواهی کشید رو برامون توصیف کن!

4.چرا اینقدر پارتی از سواد قدرتش بیشتر شده؟
5.چقدر میتونی دوری از تهران رو تحمل کنی؟
6. این لحظه چطوریه...هوای باحال بهمن ماه...توچال...برف...اسکی تلکابین... و صدای شادی و هلهله جوانان!
7.راستی تو هم آدم ظاهر بینی هستی...؟ایمان رو تو صورت ادما میبینی یا سیرت ادما؟
8.فکر میکنی مریم از روی که عضو سنترال شده تا امروز چه تغییراتی کرده...کلی میگم ها..هم علمی ..هم فرهنگی..هم اعتقادی...و غیره؟

9.یک چیز دیگه...هر جامعه مجازی ترکیبی از آدما و با عقاید و فرهنگهای مختلفه...مثلا من رو دیگه تقریبا حتی کاربران خنثی و بی هدف در سنترال می شناسن که به راحتی زیر بار هیچ حرفی نمی رم و قانع کردن من کار حضرت فیله چون سوال رو با سوال سخت تر جواب میدم!!!...میلاد ابوعلی تا میتونه دوست داره به همه کمک کنه مشکلاتشون رفع بشه و بی منت هم اینکار رو انجام میده...خود تو هم که برداشتمو نوشتم..جوری در بحث شرکت میکنی که بهانه دست کسی ندی...! و کلا همه ادمایی که اینجا عضوند...از مذهبی صرف و شدید بگیر تا میانه رو و حتی لا مذهب...از وطن پرست معقول و عاشق بگیر تا کسی که اینقدر تعصب نژاد آریا گرفتش که دوست داره در همون گذشته 2500 سال پیش ایران در خواب زمستانی به سر ببره و اصلا نبینه که بابا این اعراب بادیه نشینی که 1400 سال پیش ریختن ایران رو غارت کردن..الان شاید در بعضی مسائل از ما جلو زده باشند...ولی خوب دوست نداریم بعضی واقعیات رو بپذیریم و خودمونو میزنیم به خواب!
البته همیشه گفتند که کسی که خوابه میشه بیدارش کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده هرگز...!
حالا این بحث چند خطی رو مطرح کردم که به این برسم...چطور این مجموعه که آدماش شاید جمع اضداد باشند و بسیار هم مختلف العقیده میتونند در کنار هم با صرف نظر از این اختلافات دوست باشند؟ چرا تعصب بیش از حد روی بعضی عقایدمون جلوی دوستی که شاید با کمی گذشت میسر باشه و بتونه برامون مفید تر باشه میگیره؟

10. اینم اخرین مهمونی جملات...

فاطمه
مظلومیت اهل بیت
توهین به مقدسات و اس ام اس هایی در وهن ائمه
---------------------------
رفتن به مراسم عزاداری و گریه کردن
نرفتن به مراسم عزاداری و نشستن تو خونه و زیارت عاشورا و مداحی گوش دادن و تفکر در پیام و اهداف اهل بیت
زنجیر زنی و قمه زنی در محرم
----------------------------------
چسبیدن پوست بیماران جذامی به ضریح اماکن متبرکه برای شفا یافتن...
گره زدن بند سبز به ضریح
اینایی که میگن تو بدنشون سید دارن
مدعیان ارتباط با امام زمان

سیاوش قمیشی
هایده
افتخاری
شجریان
ساسی مانکن
نانسی عجرم
شادمهر عقیلی
------------------------
لعب و لهو
فعل حرام
زائل شدن عقل
فسق و فجور
--------------------

اردوی دانشجویی و پانسمان دست دختر زخمی توسط پسره و نگاه معصومانه دختر در این لحظات به پسره و همچنین ترکیدن قلب پسر از فوران احساسات عاشقانه!
فیلم هندی و دویدن پسره دنیال دختره تو دشت و دمن و ایچیکیدانا ایچیکیدانا...!
فیلم آمریکایی و اینکه پسره در 1.5 ساعت فیلم عاشق 19 تا دختر میشه!
فیلم ایرانی و اینکه پسر دختره بابا مامانشون راضی نیستن به ازدواج ..فرار میکنن جنگل!
---------------------------------------------------------------------

صندلی شما مقارن شده با فاطمیه برای همین یک شعری که که تونستم از حفظ داشته باشم و متناسب با این روزهاست می نویسم...آهنگش هم از سوی گروه سرود بچه های آباده استان فارس در دهه 60 برای فرزندان شهدا اجرا شده و از تلویزیون بارها پخش شده...یک نوستالوژی دهه شصتی برای سن و سال دارهای سنترال هم هست و فرزندان شاهد عضو سنترال...سالهای دهه 60 سالهای تلخی بود که امیدواریم دیگر ایران ما مثال ان ایام را نبیند.

شعر رو بخون ...در تایپک های قبلی خود من سرچ کنید لینک یوتیوب و ام پی 3 اهنگ رو گذاشتم. یک نظری درباره این شعر بنویس که مثل خود شعر ماندگار بمونه...

...دیشب خواب بابا رو دیدم دوباره...نوری بهشتی دیدم بر چهره داره...وقتی به نزدیک بابا رسیدم...دیدم ملائک به دورش بی شماره...نگاش کردم...دلم لرزید...صداش کردم..به روم خندید..بغل وا کرد..منو بوسید..لباش خندون چشاش گریون منو بویید...بابا منو بوسید ..بابا منو بویید....با دیدن اشکم خون در رگش جوشید...

بابا برام گلاله چید..منو تو آغوشش کشید...درد دلامو که شنید..حرف حسینو پیش کشید...خونم مگه رنگین تره خون حسینه...جونم مگه شیرین تره جون حسینه...یک جون اگه دادم به راه دین و ایمون...صد جون هزارونش به قربون حسینه...بگو به مادر...هرگز نخور غم...حسین و بابا هستند با هم...مادر نخور غم..نگیر ماتم...حسین و بابا هستند با هم
--------------------------------------------------------

آخرین تست استعداد شناسی...

یک ایرانی و یک عراقی و یک ژاپنی و یک اسراییلی در اتاقی2*2 بازداشت هستند....اینقدر هم جا تنگه و تو هم تو هم هستند که مجبورند با دعوا کنند سر یک سانت فضای بیشتر(هیچکدوم هم انکلیسی که زبون مشترکه بلد نیستن)
اینا چطوری با هم حرف میزنند و یا احیانا کارشان به زد و خورد میکشد؟ شرح ماجرا را توصیف کن!

----------------------------------------------------
و اما کلام آخر...

در 2-3 خط هر چه دل تنگ میخواهد بگو..ولی جوری این جمع بندی رو بنویس که اینهم برای همیشه ماندگار بمونه...

-----------------------
در خاتمه من اهل تعارف نیستم و تقریبا دیگه رک بودن من بر همگان واضحه...در بین این 8 صندلی این صندلی حوصله من رو سر نبرد و بنده خود به خود با دیدن پاسخهای خانوم مریم نزدیک به 200 سوال به ذهنم رسید که رحم کردم و نپرسیدم!!!!!!!!!

خوب یکم باکلاس حرف بزنیم!

خانم مریم از اینکه این فرصت رو به ما دادید تا با شما بیشتر آشنا شویم بی اندازه سپاسگذاریم...انشاالله این صندلی نیز مثال صندلی های گذشته زمینه باشد برای سنترالی دوستانه تر و همچنین تحکیم روابط کاربران...

حالا دوباره ریلکس حرف بزنیم...

مریم خانم مرسی که چند روز مهمون ما بودی...دیگه برو به درس و مشقت برس...پایان ترم آرومی داشته باشی... ترم های زوج برای من یکی که همیشه خونین بود!!!!
-------------------------------
خانم مریم تا جمعه شب اینجا تشریف خواهند داشت...و اگر دوست دیگری سوالی داره از ایشون بپرسه که دیگه هیچوقت مثل الان جواب کسی رو نخواهند داد!!!!!!! راستی دقت کنی از بس گیر دادم امار علامت تعجب هایت معقول تر شد! دیگه سال اصلاح الگوی مصرفه و باید در مصرف علامت تعجب هم صرفه جویی کرد! خوب من ازتون خدافظی میکنم...صندلی تحویل شما و سایر دوستان تا فردا شب...

مهمان بعدی ما محمد 597 خواهند بود که میدونم بچه های هوافضا خیلی علاقه مند به این صندلی خواهند بود...با محمد از روز شنبه اغاز خواهیم کرد...البته بعد از محمد اگر دیدم دیگه نا ندارم یک استراحتی به صندلی میدیم و به کار وزندگیمون هم بیشتر خواهیم رسید...البته یکم جای بخیه ها اذیت میکنه ولی خوب مجبوریم و باید به زندگی نیز رسید!

حق نگهدار همگی...تصویر

میلادتصویر
  بی  

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6680 بار
سپاس‌های دریافتی: 12070 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » جمعه 8 خرداد 1388, 12:04 am

اولا محمد 1957 نه 1985 ! جناب شهریار عزیز هم گفته بود محمد 1357 یا همچین چیزی ! یعنی این 1985 اینقدر سخته ؟! تصویر
ممنون از پاسختون جالب بود فکر نمی کردم اینقدر شبیه نظرات خودم باشه ! ( حتی منم توی نوشته هام همیشه از ! استفاده می کنم ! )
علایقتون بسیار شبیه من بود !
راجع به دروغ هم همینطور
راجع به عکاسی هم همینطور من اصلا از عکس انداختن از آدما خوشم نمیاد ! شاید تا الان بالای 10000 تا عکس انداخته باشم ولی کلا 30 تا عکس از خودم ندارم ! و همچنین کسای دیگه .
سیندرلا هم به این دلیل طلاق گرفت که عشقشون یه عشق خیابانی بود و سیندرلا بیشتر به خاطر راحت شدن از شر نامادریش و خواهر خواندهاش تن به این ازدواج بدون شناخت از شاهزاده که یک پسر بی لیاقت بود که حتی کوچکترین تصمیمات زندگیش رو دیگران براش میگرفتن داد . خوب اینم یه جورشه دیگه ولی با پول مهریش الان وضع خوبی داره و شنیدم یه شرکت تولیدی زده !!
واقعا خیلی زحمت کشیدید اکثر شهرها رو زمانی که سن خیلی کمی داشتید رفتید ! البته خودم هم اکثر شهرها رو در همون سنها بودم با خانواده رفتم ! الان که اصلا دیگه وقتی نداریم !
خوب سری دوم سوالات
1 مشخصات سیستمتون ؟
2 تا حالا شده سوار تاکسی بشی ببینی پول همرات نیست ! در حالی که مطمعن بودی پول داشتی !
3 میزان مصرف اس ام اس تان چقدره ؟
4 اگه 2 میلیون داشته باشی چی میخری ؟
5 دوست داری به کی هدیه بدی ؟
6 اگه توانایی انجام هر کاری رو داشته باشی به کی رای میدی ؟
7 کمترین نمره ای که گرفتی چند بود و مال چه درسی ؟
8 عکس العملت چی بوده ؟
9 تانک ام یک بهتره یا لکرک ؟
10 چرا من اینقدر سوالاتم به هم ربط داره ؟!
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Major
Major

پست توسط fereshteh blue » جمعه 8 خرداد 1388, 12:43 pm

.چی بودی چی شدی چی میخوای بشی؟ 
  چنان تغييري در طي سال ها منظورم به طور كامل نداشتم !! مريم بودم ، مريم هستم ، ان شالله مريم خواهم ماند !!! 

.چرا بعضی از هموطنان گرامی تا وارد هواپیما میشن و به سمت خارج از کشور میرن سریع روسری رو به دوردستها پرتاب میکنند! و تا داخل هواپیما می شوند که برگردند خانه پدری دوباره به حالت اول برمیگردند...این صحنه رو از نزدیک دیدی؟کاملا چند شخصیتی بودن ایرانیها در این صحنه بارز میشه!!!!!!!! سواحل جمیرا بیچ دبی نیز دارای نکاتی جالب از ایرانیان است!!! 
  دليل ضعف شخصيتي كه دارن سريع در هر جامعه اي همرنگ جماعت مي شن !! شايد از متفاوت بودن مي ترسن !! 

.یکم بریم تو تخیل...در سواحل نیلگون خلیج همیشه فارس(شاخابه پارس) به همراه دم و دستگاه نقاشی رو شنهای ساحل نشسته ای...اول بگو تو اون لحظه احساست چیه و چی تو فکرت میگذره و نقاشی که از اون محیط خواهی کشید رو برامون توصیف  
  در صد احساس خفگي مي كنم و اين كه دارم مي سوزم !!! فكر مي كنم براي كشيدن نقاشي از دريا درياي شمال مناسب تر بود اشتباه كردم رفتم جنوب !!! 

.چرا اینقدر پارتی از سواد قدرتش بیشتر شده؟ 
  سياسي !!! 

.چقدر میتونی دوری از تهران رو تحمل کنی؟ 
  كم شايد 10-15 روز !! البته من بيشتر دلتنگ خونه هستم تا شهر !!! 

. این لحظه چطوریه...هوای باحال بهمن ماه...توچال...برف...اسکی تلکابین... و صدای شادی و هلهله جوانان! 
 ً اگر تصميم به اسكي داشته باشم پيست ديزين و شمشك خيلي نزديك تره !!! دوماً زياد روحيه ام با شلوغ كاري هاي اين طوري جور نيست !!! سوماً احتمالاً دارم منجمد مي شم چون واقعاً اين موقع سال شمشك هوا وحشتناكه !!! 

.راستی تو هم آدم ظاهر بینی هستی...؟ایمان رو تو صورت ادما میبینی یا سیرت ادما؟ 
  انسان ها تجلي باطن آن هاست !!! اگر اين طور نبود پيغمبر اين همه به ظاهر خودشون نمي رسيدن كه مناسب باشه !! اما اين كه از روي ظاهر بشه به باطن پي برد كار سختيه !!! 

.فکر میکنی مریم از روی که عضو سنترال شده تا امروز چه تغییراتی کرده...کلی میگم ها..هم علمی ..هم فرهنگی..هم اعتقادی...و غیره؟ 
  همه جاي دنياي مجازي به بدي كه فكر مي كرده نبوده !!! 

.یک چیز دیگه...هر جامعه مجازی ترکیبی از آدما و با عقاید و فرهنگهای مختلفه...مثلا من رو دیگه تقریبا حتی کاربران خنثی و بی هدف در سنترال می شناسن که به راحتی زیر بار هیچ حرفی نمی رم و قانع کردن من کار حضرت فیله چون سوال رو با سوال سخت تر جواب میدم!!!...میلاد ابوعلی تا میتونه دوست داره به همه کمک کنه مشکلاتشون رفع بشه و بی منت هم اینکار رو انجام میده...خود تو هم که برداشتمو نوشتم..جوری در بحث شرکت میکنی که بهانه دست کسی ندی...! و کلا همه ادمایی که اینجا عضوند...از مذهبی صرف و شدید بگیر تا میانه رو و حتی لا مذهب...از وطن پرست معقول و عاشق بگیر تا کسی که اینقدر تعصب نژاد آریا گرفتش که دوست داره در همون گذشته 2500 سال پیش ایران در خواب زمستانی به سر ببره و اصلا نبینه که بابا این اعراب بادیه نشینی که 1400 سال پیش ریختن ایران رو غارت کردن..الان شاید در بعضی مسائل از ما جلو زده باشند...ولی خوب دوست نداریم بعضی واقعیات رو بپذیریم و خودمونو میزنیم به خواب! 
  همیشه گفتند که کسی که خوابه میشه بیدارش کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده هرگز...! 
  این بحث چند خطی رو مطرح کردم که به این برسم...چطور این مجموعه که آدماش شاید جمع اضداد باشند و بسیار هم مختلف العقیده میتونند در کنار هم با صرف نظر از این اختلافات دوست باشند؟ چرا تعصب بیش از حد روی بعضی عقایدمون جلوی دوستی که شاید با کمی گذشت میسر باشه و بتونه برامون مفید تر باشه میگیره؟ 
  اول يه توصيه اگر معلم شديد هيچ وقت يه همچين سوالي به دانش آموزاتون نديدن همه چي در هم و بر هم شد !!! دوم هم اين كه اعراب 1400 سال پيش با زور وارد ايران نشدن !!! سوم هم اين كه چون جناب ابوعلي فرمودن سوالاتي كه اسم ايشون درش هست را به حساب نيارم !! اين سوال حذف و نمره اش بين باقي سوالات تقسيم مي شود !!! 

. اینم اخرین مهمونی جملات... 

، صبر ،  
  اهل بيت  
 تصویر 

به مقدسات و اس ام اس هايي در وهن  
  آور  

به مراسم عزاداری و گریه  
  به مراسم عزاداری و نشستن تو خونه و زیارت عاشورا و مداحی گوش دادن و تفکر در پیام و اهداف اهل  
  زنی و قمه زنی در  
  كس براي نشون دادن ارادتش به اين خاندان راه و رسمي داره كه بر خواسته از اعتقادشه !!!  

پوست بیماران جذامی به ضریح اماکن متبرکه برای شفا یافتن... 
  منظورتون احتمال انتقال اين بيماري خدمتتون عرض كنم جذام اينطوري منتقل نمي شه !! امام علي 1400 سال پيش براي جذامي ها غذا مي برد كه كسي حاضر به نزديك شدن بهشون نبود !!! نبايد اعتقادات كسي را ازش گرفت !!! 

زدن بند سبز به  
  نظر من كار جالبي نيست اما اين كه فكر كني گره را چه كسي باز مي كنه يه حس خيلي خوبي داره !!! 

که میگن تو بدنشون سید  
  يعني چي !!!!!!!!! 

ارتباط با امام  
  كه را اسرار حق آموختند *** مهر كردند و دهانش دوختند !!! 

كه علاقه ي چنداني به موسيقي ندارم !! در ضمن از صداي خانم ها هم خيلي بدم مياد !!! از اين اشعاري هم كه بعضي مي خونن هيچي نمي فهمم !!! اما خوب افتخاري و شجريان استادان بزرگي هستند و موسيقي هاي زيبايي هم دارند !!! 

و  

شدن  
  و  

همه را به راه راست هدايت كنه !!! 

دانشجویی و پانسمان دست دختر زخمی توسط پسره و نگاه معصومانه دختر در این لحظات به پسره و همچنین ترکیدن قلب پسر از فوران احساسات  
  !! چه رمانتيك !!! 

هندی و دویدن پسره دنیال دختره تو دشت و دمن و ایچیکیدانا ایچیکیدانا...! 
  هند انگاري دشت و دمن زياده !!! نكته فني سوالم اين بوده كه شما فيلم را به زبان اصلي نگاه مي كنيد ها !!! 

آمریکایی و اینکه پسره در 1.5 ساعت فیلم عاشق 19 تا دختر میشه! 
  بيا بد آموزي داره كه فيلم كره اي نشون ميدن ديگه !!! اون وقت بگين آقاي ضرغامي بده !!! 

ایرانی و اینکه پسر دختره بابا مامانشون راضی نیستن به ازدواج ..فرار میکنن  
  شمال زندگي مي كنن !!! خوبه كه ميرن يه خونه اي چيزي مي سازن وسط جنگل !! جنگل باني مياد مي گيرتشون ميده دست پدر مادرشون !!! 

هم را جع به اون شعر اينه با اين كه نديدم خيلي از مصيبت هايي كه خيلي از خانواده ها كشيدن اما حتي فكر كردن بهشون هم عذاب آوره ، جز اين كه بگم همه مديونشونيم چيزي ندارم  

تست استعداد شناسی... 

ایرانی و یک عراقی و یک ژاپنی و یک اسراییلی در اتاقی2*2 بازداشت هستند....اینقدر هم جا تنگه و تو هم تو هم هستند که مجبورند با دعوا کنند سر یک سانت فضای بیشتر(هیچکدوم هم انکلیسی که زبون مشترکه بلد نیستن) 
  چطوری با هم حرف میزنند و یا احیانا کارشان به زد و خورد میکشد؟ شرح ماجرا را توصیف کن! 
  جوان كه بوديم بسيار در اين آزمون هاي كشف استعداد شركت كرديم اما بازم نشناخته موندم !!! حالا شما براي چه ارگاني تصميم داري اين استعداد ما را كشف كني !!! 
  هر كدوم يك متر ميرسه عين انسان بشينن سر جاشون !! البته اين عراقي و اسراييلي كه سابقه اشون خرابه هي مي خوان از حد خودشون فراتر برن !! اين ژاپني هم كه چنگي به دل نمي زنه بالاخره توي جنگ جهاني يه پاي ماجرا بودن !!! آخرش ايراني حقش ضايع مي شه !!! نه البته مياد مدل نجات جوامع از سلطه تقسيم عادلانه مي كننه اونا كيف مي كنن !!! 

اما کلام آخر... 

2-3 خط هر چه دل تنگ میخواهد بگو..ولی جوری این جمع بندی رو بنویس که اینهم برای همیشه ماندگار بمونه... 
  خاصي ندارم !! ممنون كه شوخي هاي من را به دل نگرفتين و به بنده لطف داشتيد  

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

پست توسط yasermym » جمعه 8 خرداد 1388, 3:10 pm

با سلام خدمت میهمان برنامه!!

اولا که از نوع جواب دادن شما خیلی خوشم اومد. فکر نمی کردم یک دختر پیدا بشه که بتونه نکته بین باشه، مایه های طنز هم داشته باشه، حاضرجواب هم باشه.!! تصویر
اما در هر صورت اگر دختر باشید!! (می بخشید ها اما دیگه دنیای مجازی دیگه!!) خیلی خوب جواب دادید، ولی خداییش دیگه به سن شما نمی خوره، نکنه سن شما یکم بیشتر؟!!

من هم با اینکه اصلا عادت ندارم، در این پست به افتخار شما یک چند عددی از این علامت تعجب ها (!!) اونم از نوع پررنگش استفاده کردم.!!

حالا یک چند تا سوال هم بنده بپرسم :
دوست دارید تا چه مقطع ادامه تحصیل بدید؟!!
اصلا از درس خوندن خوشتون میاد، یعنی از درس خوندن لذت هم می برید؟!!یا نه؟!!
دوست دارید در آینده شاغل باشید؟!! اگر بله چه کاری رو خیلی دوست دارید؟!!

چرا دختر خانم ها اینقدر نسبت به پسر ها کمتر علاقه به فیلم دیدن دارن؟!!
چرا دختر خانم ها بعضی نکات ریز و ظریف رو یا دیر می گیرن یا اصلا نمی گیرن؟!! (اصطلاحا دوزاریشون کجه)!!
چرا دختر خانم ها حس طنز پردازی خیلی کمی دارند؟!!
فکر می کنید چرا خداوند به دختر خانم ها سلاح جیغ رو عطا کرده اند؟!!
فکر می کنید چرا بیشترِ پسرها دوست دارن توی موقعیت های خاص دختر ها رو کِنف کنن؟!!
فکر می کنید چرا بر خلاف پسرها که دوست دارن سن خودشون رو زیاد نشون بدن، دخترها دوست دارن سن خودشون رو کم گزارش کنند؟!!
  می کنید چرا، چی؟!!

!!موفق باشید!! 
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

[FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
==================================    

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12410 بار
تماس:

پست توسط Solver » جمعه 8 خرداد 1388, 5:53 pm

آخرین سوالات،

چرا آدینه ها شیرین است اما عصر آدینه و شب آدینه بسیار غمناک و دلگیر؟

فرک میکنید ایران به جام جهانی برود؟

اگر پیشنهاد دهند که نماینده مجلس شورای اسلامی شوید، حاضز هستید کاندید شوید؟ فکر می کنید رای میاورید؟

چه سخنان و شعارهایی خواهید داد (دقت کنید نه رئیس جمهور، کاندید نمایندگی در مجلس شده اید)

من همواره اعتقاد دارم هیچ کاری با حضور جنس مخالف به خوبی انجام نمیشه، نه به علت مسائل جنسی، به علت اینکه از نظر درک و فکری با هم کنار نمیان. حالا چه پسر چه دختر.

به نظرم بهتره برنامه ریزی ها همیشه یا فقط تسوط چند دختر باشه، یا چند پسر نه ترکیب این دو، در اجرا شاید بشه یه کارایی کرد حالا، نظر شما چیست؟
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

قفل شده

بازگشت به “صندلي داغ”