سوال در رابطه با ورژن جدید firfox

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 284 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

سوال در رابطه با ورژن جدید firfox

پست توسط saeed_hz » پنج شنبه 14 آذر 1387, 11:05 pm

با سلام
من مدتی هست که فایر فاکسمو به ورژن 3.0.4 ارتقا دادم.چندتا مشکل باهاش دارم.
من به خاطر دیال اپ بودن اینترنتم معمولا تمامی صفحات انتخابی سایتهای مختلف رو باز میکنم (در تبهای مختلف) و بعد از دیسکانکت شروع به خواندن میکنم.
-در این ورژن جدید من بعد از دیسکانکت شدن دیگه نمیتونم عکسهای انتخابیمو ذخیره کنم(در حالت work offline
-این مشکل حتی در ذخیره کردن صفحات html هم وجود دارد.
(معمولا موقع ذخیره پیغام به این مضمون میدهد که قادر به خواندن تصاویر نیست)
-من معمولا صفحات اینترنتی محبوبمو به pdf تبدیل میکنم تا ماندگار تر بشه.معمولا هم با نرم افزار pdf factory اینکترو میکنم.حال جالب اینجاست که بعد از تبدیل با این نرم افزار فونتها با هم قاطی میشه.(تقریبا در ارشیوم تمام نرم افزارهای تبدیل پی دی اف رو امتحان کردم که با این ورژن هماهنگ نیستند)
خب از دوستان نظری دارند؟
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 15 آذر 1387, 2:20 am

saeed_hz,
چرا از Opera استفاده نميکنيد و به فرمت mht ذخيره نميکنيد؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط saeed_hz » جمعه 15 آذر 1387, 10:00 am

اقا مهدی میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟
منظورتون اینه که به html از این فرمت استفاده کنم؟ورژن اپرای من 9.50 هست ولی در قسمت save as این فرمتو نداره
و چطوری تمام بوک مارکامو به اپرا انتقال بدم
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: I.R.Iran
سپاس‌های ارسالی: 4472 بار
سپاس‌های دریافتی: 2734 بار
تماس:

پست توسط CentralWeb » جمعه 15 آذر 1387, 10:29 am

saeed_hz جان

اما از قسمت Save as در مرورگر Opera می تونه با چند پسوند مختلف سیو کنه!

اگه نداره می تونید وارد سایت Opera بشید و نسخه 9.62 رو مجانی دانلود بفرمائید...

من الان دارمش و با پسوند های:
single files -web Archive
و
Html file
و
html files with image
ذخیره می کنه...
خدمات شارژ سيمکارت | *** [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] *** | مجله الکترونيکي مرکز انجمنهاي تخصصي

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط saeed_hz » جمعه 15 آذر 1387, 11:55 am

CentralWeb عزیز،
ورژن 9.50 هم این فرمتها رو داره.ولی فرمت mht که اقا مهدی گفت برام تازگی داره و اینکه چه مزیتهایی دارد.

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: I.R.Iran
سپاس‌های ارسالی: 4472 بار
سپاس‌های دریافتی: 2734 بار
تماس:

پست توسط CentralWeb » جمعه 15 آذر 1387, 12:34 pm

والله این یکی رو دیگه نمی دونم!!! :?

من هم گفتم که حتما نسخه های قبلی اپرا هم این فرمت و پشتیبانی می کنه! :-(

به هر حال آقا مهدی استاد هستند... ماه در پیشگاه آقا مهدی درس آموخته ایم! :(
خدمات شارژ سيمکارت | *** [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] *** | مجله الکترونيکي مرکز انجمنهاي تخصصي

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 15 آذر 1387, 2:14 pm

saeed_hz,
براي انتقال Bookmark ها به راحتي از قسمت import در منو file ميتونيد اونها رو انتقال بديد
و در مورد mht هم همونطور که محمد عزيز نوشتند ميتونيد عمل کنيد، اين فرمت در واقع يک فرمت پکيج مبتني بر html هست که تمام اجزاي صفحه رو ذخيره ميکنه و در تمام مرورگرهاي فعلي بدون نصب برنامة ي خاصي ميتونيد اون رو اجرا کنيد، هر موقع هم نياز باشه با خود مرورگر ميتونيد اون رو همانند يک صفحه‌ي html عادي اون رو به هر فرمتي تبديل کنيد، البته اين فرمت در IE هم پشتيباني ميشه و با IE7 هم ميتونيد mht ذخيره کنيد، Opera اين کار رو بهتر از IE انجام ميده
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”