در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
414

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 فروردین 1386 09:43

آرشيو سپاس: 457 مرتبه در 119 پست

سوال در رابطه با ورژن جدید firfox

توسط saeed_hz » پنج شنبه 14 آذر 1387 23:05

با سلام
من مدتی هست که فایر فاکسمو به ورژن 3.0.4 ارتقا دادم.چندتا مشکل باهاش دارم.
من به خاطر دیال اپ بودن اینترنتم معمولا تمامی صفحات انتخابی سایتهای مختلف رو باز میکنم  (در تبهای مختلف) و بعد از دیسکانکت شروع به خواندن میکنم.
-در این ورژن جدید من بعد از دیسکانکت شدن دیگه نمیتونم عکسهای انتخابیمو ذخیره کنم(در حالت work offline
-این مشکل حتی در ذخیره کردن صفحات html هم وجود دارد.
(معمولا موقع ذخیره پیغام به این مضمون میدهد که قادر به خواندن تصاویر نیست)
-من معمولا صفحات اینترنتی محبوبمو به pdf تبدیل میکنم تا ماندگار تر بشه.معمولا هم با نرم افزار pdf factory  اینکترو میکنم.حال جالب اینجاست که بعد از تبدیل با این نرم افزار فونتها با هم قاطی میشه.(تقریبا در ارشیوم تمام نرم افزارهای تبدیل پی دی اف رو امتحان کردم که  با این ورژن هماهنگ نیستند)
خب از دوستان نظری دارند؟
هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 15 آذر 1387 02:20

saeed_hz,
چرا از Opera استفاده نميکنيد و به فرمت mht ذخيره نميکنيد؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major

Major

نماد کاربر
414

تاريخ عضويت

توسط saeed_hz » جمعه 15 آذر 1387 10:00

اقا مهدی میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟
منظورتون اینه که به html از این فرمت استفاده کنم؟ورژن اپرای من 9.50 هست ولی در قسمت save as این فرمتو نداره
و چطوری تمام بوک مارکامو به اپرا انتقال بدم
هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » جمعه 15 آذر 1387 10:29

saeed_hz جان

اما از قسمت Save as در مرورگر Opera  می تونه با چند پسوند مختلف سیو کنه!

اگه نداره می تونید وارد سایت Opera بشید و نسخه 9.62 رو مجانی دانلود بفرمائید...

من الان دارمش و با پسوند های:
single files -web Archive
و
Html file
و
html files with image
ذخیره می کنه...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major

Major

نماد کاربر
414

تاريخ عضويت

توسط saeed_hz » جمعه 15 آذر 1387 11:55

CentralWeb عزیز،
ورژن 9.50 هم این فرمتها رو داره.ولی فرمت mht که اقا مهدی گفت برام تازگی داره و اینکه چه مزیتهایی دارد.

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » جمعه 15 آذر 1387 12:34

والله این یکی رو دیگه نمی دونم!!! :?

من هم گفتم که حتما نسخه های قبلی اپرا هم این فرمت و پشتیبانی می کنه! :-(

به هر حال آقا مهدی استاد هستند... ماه در پیشگاه آقا مهدی درس آموخته ایم! :(
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 15 آذر 1387 14:14

saeed_hz,
براي انتقال Bookmark ها به راحتي از قسمت import در منو file ميتونيد اونها رو انتقال بديد
و در مورد mht هم همونطور که محمد عزيز نوشتند ميتونيد عمل کنيد، اين فرمت در واقع يک فرمت پکيج مبتني بر html هست که تمام اجزاي صفحه رو ذخيره ميکنه و در تمام مرورگرهاي فعلي بدون نصب برنامة ي خاصي ميتونيد اون رو اجرا کنيد، هر موقع هم نياز باشه با خود مرورگر ميتونيد اون رو همانند يک صفحه‌ي html عادي اون رو به هر فرمتي تبديل کنيد، البته اين فرمت در IE هم پشتيباني ميشه و با IE7 هم ميتونيد mht ذخيره کنيد، Opera اين کار رو بهتر از IE انجام ميده
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد