رایتون نسل سوم از سیستمهای FLIR خود را به نمایش گذاشت

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 494
تاریخ عضویت: یک شنبه 13 شهریور 1390, 12:52 pm
سپاس‌های ارسالی: 699 بار
سپاس‌های دریافتی: 4990 بار

رایتون نسل سوم از سیستمهای FLIR خود را به نمایش گذاشت

پست توسط marshal1987 » چهار شنبه 26 تیر 1392, 12:57 pm

Defence Talk
July 17th, 2013


لینک مطلب: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]شرکت رایتون اعلام داشت که نسل سوم از سیستمهای FLIR (دید رو به جلو مادن قرمز) و ITAS و کنترل اتش را به طور موفقیت امیز در شرایط ازمایشگاهی و تستهای میدانی آزمایش کرده است.

جف میلر، رئیس بخش سیستمهای موشکی و جنگی رایتون می گوید :" FLIR رایتون به جنگنده ها اجازه می دهد تا در همه بردها وضوح بیشتری در دید داشته باشند و همچنین به انها این توانایی را می دهد تا اهداف را بهتر بشناسند و بتوانند بین اهداف جنگی و غیر جنگی در بردهای بالا برای موشکهای دور ایستا تفاوت قائل شوند. نسل سوم از این سیستمها به جنگنده های ما در میدان مبارزه یک برتری خواهد داد."

در طول تست ها نسل جدید سنسورهای سیستمهای یاد شده عملکرد بهتری از خود نشان داده و شناخت بیشتری از موقعیت بدست می آوردند. نمایش نتایج در حضور نماینده سیستمهای موشکی ارتش امریکا صورت پذیرفت.

سیستم ITAS که در اختیار نیروی زمینی و سپاه تفنگداران امریکاست به آنها توانایی تحرک بالاتر و قابلیت عملیات در آب و هوای گوناگون و روز و شب را می دهد و پیش از ورود به درگیری با تهدیدات جدی مورد استفاده واقع می شود.

نسل سوم ITAS همانند نسل قبلی میدان دید باریک و پهن را در اختیار گذاشته ، علاوه بر آن امکان میدان دید فوق باریک و فوق پهن را نیز فراهم کرده است. نسل سوم FLIR هم برد بلند و متوسط مادون قرمز را ترکیب کرده و رزولوشن بالایی برای دید فراهم می اورد.

شرکت رایتون با فروش 24 میلیارد دلاری در سال 2012 و در اختیار داشتن 68000 کارمند در سراسر جهان یکی از پیشتازان عرصه صنایع دفاعی به شمار می رود.


  تصویر 

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”