در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 3 مهر 1386 00:40

MohamadMostafa جان
طبق راهنما فايلها رو ويرايش کنيد، نيازي به هاست نداريد، با همين EasyPhph هم ميتونيد انجام بديد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
14

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 شهریور 1386 10:58

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط MohamadMostafa » سه شنبه 3 مهر 1386 16:45

با سلام خدمت شما آقا مهدي
از رهنمايي شما ممنون خيلي به دردم خورد شما گفتيد كه از طريق esay phpهم ميتونم انجام بدم من براي اين كار خواستم اول php fusion رو توي همون فولدر wwwقرار بدم بعد كارش انجام بدم بعد از اين نرم افزار استفاده كنم و ياد بگيرم ولي بعد از قرار محتويات پوشه php fusion در فولدر www قرار دادم مثل وقتي كه بر روي سرور مي خواستم آپلود كنم ولي وقتي توي esay php رفتم و داخل localweb و بر روي php files رقتم يك error داد به اين محتوا
Warning: main(../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../config.php): failed to open stream: No such file or directory in c:\program files\easyphp1-8\www\php-files\maincore.php on line 39

Fatal error: main(): Failed opening required '../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../../config.php' (include_path='.;C:\PROGRA~1\EASYPH~1\\php\pear\') in c:\program files\easyphp1-8\www\php-files\maincore.php on line 39
و من موندم چي كار كنم
از كمك شما ممنون هستم
التماس دعا

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 3 مهر 1386 16:54

MohamadMostafa جان
شما تغييري در سيستم اعمال کرديد؟ شما سيستم رو نصب کرديد؟ براي نصب چگونه عمل کرديد؟

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
14

تاريخ عضويت

توسط MohamadMostafa » سه شنبه 3 مهر 1386 20:11

سلام راستش من متوجه نشدم كدوم سيستم را مي گين من esay php را طبق آموزش نسبش عمل كردم
و اين نرم افزار رو كه معرفي كرديد هم داخلش جاي نصب نداش و من فكر كردم كه بايد روي host بايد نسب بشه به خاطر همين سوال برام پيش آمد
من شرمندم كه مزاحم شما ميشم
ممنوم از لطف شما

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 3 مهر 1386 20:57

MohamadMostafa,
موضوع و سوال بنده اصلا ارتباطي به سيستم شبيه ساز EasyPhp نداره ، صحبت بنده در مورد fusion هست
شما fusion رو نصب کرديد؟
اگر بله، کجا؟
دقيقا مشکل شما با چي و چه زماني هست؟ با نصب fusion مشکل داريد يا در نصب مورد DHML Menu؟

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » سه شنبه 3 مهر 1386 21:25

MohamadMostafa جان
لطفا مشکل خودتونو واضح تر بيان کنيد که مشکل شما چي هستش ؟
تا جايي که متوجه شدم فکر ميکنم شما در نصبFusion بر روي لوکال مشکل داريد  :-(

اگر اين چنين هستش شما بايد طبق مراحل نصب ابتدا محتویات فولدر  php file را در www واقع در EasyPHP کپی کند و اگر از WinLAMP Apache استفاده میکنید در htdocs کپی کنید و سپس  نام فايل  blank_config.php را به  config.php  تغيير نام دهيد .  و سطح دسترسی پوشه و فایل های زیر را بر روی 777 تنظیم کنید :

images/

images/imagelist.js

images/articles/

images/avatars/

images/news/

images/news_cats/

images/photoalbum/

images/photoalbum/submissions/

forum/attachments/

config.php

و در آخر فایل setup.php را فراخوانی کنید (http://127.0.0.1/setup.php). و يا localhost
و در انتهاي نصب سطح دسترسی فایلconfig.php را بر روی 664 قرار داده و فایل setup.php را حذف کنید.
در ضمن اگر مشکل ساخت DB نداشته باشيد Fusion به راحتي قابل اجراست..

New Member

no avatar
14

تاريخ عضويت

توسط MohamadMostafa » سه شنبه 3 مهر 1386 22:47

سلام خدمت شما
من در مورد نصب php fusion مشكلي ندارم چون قبلا اين كار رو انجام دادم يعني اين كارها را كه آقا فرهاد فرمودن انجام دادم ولي در مورد اين قضيه هم من همين كار رو انجام دادم يعني محتويات پوشه php fusion را در فولدر wwwريختم و بعد كه خواستم  كه سطح دسترسي همون فايلها را كارش انجام بدم متوجه همين error شدم .
كه اين error قبل از گرفتن نام بانك اطلاعاتي بود يعني فكر ميكنم كه فعلا اين errorربطي به بانك اطلاعاتي ندارم .
البته من در مورد db دارم كار ميكنم ولي اگه شما يك راهي كه بشه سريع يك بانك اطلاعاتي مربوط به اين نوع از سايتها باشه بهم بگين خيلي ممنون ميشم
انشاالله اگر رفتم حرم آقا امام رضا به ياد شما دو بزرگوار هستم
االتماس دعا

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 3 مهر 1386 23:50

MohamadMostafa جان
شما دقيقا همين مسير رو که فرهاد عزيز اشاره کردند براي نصب در مرورگر وارد ميشيد؟
توجه داشته باشيد براي نصب سيستم در Localhost حتما بايد setup.php رو اجرا کنيد
مثلا به اين شکل
http://localhost/setup.php
البته با توجه به پيامي که ميده، فکر ميکنم بايد وارد اين مسير بشيد
http://localhost/php-files/setup.php
اگر مشکلي بود اعلام کنيد

New Member

no avatar
14

تاريخ عضويت

توسط MohamadMostafa » چهارشنبه 4 مهر 1386 00:16

سلام خدمت آقا مهدي
راستش من متوجه صحبت شما هستم ولي من در هاستي كه قبلا مي خواستم فيوژن رو روش نصب كنم اين كار رو ميكردم كه بعد آپلود كردم پوشه php filesهر كدوم از اون فايلهاي آقا فرهاد گفه بودن را سطح دسترسي شو از طريق گزينهChange Permissions بر هر سطحي كه گفته شده بود انجام ميدادم
ولي در esay php مو قعي كه همه اون كارهاي كپي رو انجام دادم و بعد وارد localweb شدم اين error آمد البته من مثلا خواستم اين طور عمل كنم كه به اين شكلhttp://127.0.0.1/images/imagelist.js وارد پوشه بشم و سطح دسترسي رو تغيير بدم ولي فقط صفحه سفيد بود در مورد فراخواني پوشه setup .php همون كار رو با وجود errorي كه در صفحه بود انجام دادم وشد يعني مراحل بعد از تغيير سطح دسترسي را آورد ولي الان نميدونم كه چه طوري با اين شرايطي كه گفتم سطح دسترسي رو در localweb تغيير بدم.
از زحمات شما بزرگواران (آقا مهدي و آقا فرهاد) ممنوم.
التماس دعا

قبلي