در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد
Major II

Major II

no avatar
44

تشکر کرده: 43 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 24 بهمن 1393 12:42

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

بازگشت به رام اصلي هواوي G620s-L01 بعد از نصب كاستوم رام

توسط Masoud-PCE » پنج شنبه 7 مرداد 1395 10:44

سلام

اگه تحت هر شرايطي از كاستوم رام ها خوشتون نيومد ميتونين به راحتي به رام اصلي برگردين

اول گوشي رو خاموش كنين بعد دكمه پاور و ولوم بالا رو فقط بگيرين (به محض نمايش آرم هواوي دكمه پاور رو فقط رها كنين ولي همچنان دكمه ولوم بالا رو نگه دارين ) تا وارد محيط ريكاوري

twrp بشين بعد تمام پارتيشن هاي system , data, cache , dalvik رو wipe كنين

رام اصلي هواوي G620s-L01 رو از اين لينك دانلود ميكنين :

http://dl.androidkade.com/Rom/official/ ... de.com.rar

بعد نرم افزار Huawei Update Extractor رو از اين لينك دانلود ميكنين :

http://uplod.ir/6lz1mfji47as/HuaweiUpda ... ir.zip.htm

بعد از استخراج فايل زيپ نرم افزار را باز ميكنين

رام اصلي رو كه دانلود كردين رو هم استخراج ميكنين يه پوشه داخلش هست به اسم dload اونو باز مي كنين يه فايل هست به اسم update.app

نرم افزار رو كه باز كردين در قسمت update file ادرس اين فايل update.app رو بدين

فايل هاي درون اين فايل نمايش داده نميشن فايل recovery.img رو روش راست كليك كنين و گزينه extract رو بزنين تا استخراج بشه

بعد اين فايل ريكاوري اصلي هواوي كه استخراج كردين رو در پوشه adb-fastboot كه قبلا در درايو C قرار دادين انتقال بدين

كليد هاي win+R را زده و cmd رو تايپ و اينتر كنين

در داخل cmd دستور زير را تايپ كنين و اينتر رو بزنين:

fastboot flash recovery xxx.img

به جاي xxx نام ريكاوري اصلي هواوي كه استخراج كردين رو بنويسين

پوشه dload كه در فايل زيپ رام هواوي هست رو بدون تغيير يعني همون طور كه فايل update.app درونش هست درون رم گوشي (sd card) قرار بدبن و رم رو تو گوشي بزارين

دكمه پاور گوشي رو 10 ثانيه نگه دارين تا گوشي خاموش بشه همين كه گوشي خاموش شد و ويبره زد همان طور كه دكمه پاور رو نگه داشتين دكمه هاي ولوم بالا و پايين رو هم نگه دارين تا

آرم هواوي بياد وقتي كه آرم هواوي اومد فقط دكمه پاور رو ول كنين ولي دكمه ولوم بالا و پايين رو همچنان نگه دارين تا وارد محيط ريكاوري اصلي هواوي بشين اگه تمام مراحل رو درست انجام

بدين به طور اتوماتيك گوشي فلش ميشه و رام اصلي هواوي نصب ميشه ...

تمام....

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 20 مرداد 1395 16:38

Re: بازگشت به رام اصلي هواوي G620s-L01 بعد از نصب كاستوم رام

توسط DOSH001 » چهارشنبه 20 مرداد 1395 16:43

باسلام و تشکر از توضیحات خوبتون فقط اگه لطف کنید یکم دقیق تر و ابتدایی تر توضیح بدین ممنون میشم مثلا اینکه گوشی باید به pc وصل باشه یانه

و اگر اره در چه مرحله ای؟

Major II

Major II

no avatar
44

تشکر کرده: 43 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 24 بهمن 1393 12:42

توسط Masoud-PCE » جمعه 22 مرداد 1395 09:35

DOSH001 نوشته است:باسلام و تشکر از توضیحات خوبتون فقط اگه لطف کنید یکم دقیق تر و ابتدایی تر توضیح بدین ممنون میشم مثلا اینکه گوشی باید به pc وصل باشه یانه

و اگر اره در چه مرحله ای؟

سلام دوست عزيز

به نظر من كه توضيحات ساده و راحت هست

فقط در خط چهاردهم يه غلط املايي پيش اومده

جمله "فايل هاي درون اين فايل نمايش داده نميشن" اشتباهه و درستش اينه "فايل هاي درون اين فايل نمايش داده ميشن"

مراحل دانلود رام و استخراج فايل ريكاوري و فلش كردن فايل ريكاوري در كامپيوتر انجام ميشه و بقيه كار شامل نصب رام تو گوشي انجام ميشه

گوشي بايد به كامپيوتر وصل بشه ولي فقط براي فلش ريكاوري و انلاك بوتلودر

بعد از فلش كردن ريكاوري يا انلاك بوتلودر گوشي رو از كامپيوتر جدا ميكنين و بقيه كار ها مثل نصب رام رو تو گوشي انجام ميدين

براي فلش كردن ريكاوري يا انلاك بوتلودر در هر دو صورت اول گوشي رو در حالت بوتلودر بالا ميارين كه توضيح دادم و وقتي كه يه صفحه سفيد ظاهر شد

يعني تو محيط بوتلودر و فست بوت هستين اون موقع بايد گوشي رو براي فلش ريكاوري يا انلاك بوتلودر به كامپيوتر وصل كنين

وقتي كه كارتون تموم شد گوشي رو جدا ميكنين و با ده ثانيه نگه داشتن دكمه پاور گوشي رو ري استارت ميكنين

اگه سوال ديگه اي هم بود من در خدمتم

New Member

no avatar
6

تاريخ عضويت

شنبه 13 اسفند 1390 16:36

توسط saadatyar » جمعه 29 مرداد 1395 00:16

خدا امواتتو بیامرزه

مخاطبای بک آپ گرفته شدم توی سینوژن 13 نمیا بالا مجبور شدم دوباره رام اصلی رو نصب کنم مخاطبامو از بکاپ هواوی بیریزم روی مموری بهد دوباره سیانوژن نصب کنم
دمت جیز
دقیقا توضیحات عالی بودن
راستی برای نصب مجیط ریکاور یاید حتما cmd  را با نگه داشتن shift توی پوشه adb fast boot انجام داد وگرنه محسط ریکاوری نصب نمیشه

New Member

no avatar
6

تاريخ عضويت

شنبه 13 اسفند 1390 16:36

توسط saadatyar » جمعه 6 مرداد 1396 15:26

یه چیزی اضافه کنم
برای برگشت  به  رام قبلی  باید

وقتی وارد محیط ریکاوری میشدم  میرفم ازقسمت آپدیت  میزدم آپدیت،   آپدیت نمی شد و ارور update package ext name error instalition aborted    رو می داد

باید حتما ریست فکتوری کنید  و بعد از اینکه ریست فکتوری تموم شد میگه کا آیا  خاموش بشه؟  خاموش رو بزنید   و بعدش سریع  سه کلید  پاور + صدای کم  +  صدای زیاد  را نگه دارید و وقتی آرم رو دیدین  دکمه پاور را رها کنید ولی دکمه های صدا را رها نکنید
وگرنه   ارور  میده و رام نصب نمیشه  من  بعد از زدن خاموش شدن دکمه هارو  نمی گرفتم و رام سیانوژن قبلیم بالا میومد.