آغاز عرضه گوشی Galaxy S II سامسونگ با رزولیشن HD

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

آغاز عرضه گوشی Galaxy S II سامسونگ با رزولیشن HD

پست توسط a_gadget » شنبه 26 آذر 1390, 4:45 pm

گروه خبری GSM: گوشی گالاکسی اس 2 سامسونگ یکی از پرطرفدارترین گوشی های اندرویدی بازار است. این تلفن هوشمند مجهز به نمایشگر Super AMOLED با رزولوشن فوق العاده بالایی است. اکنون سامسونگ مدل سفید رنگ و HD این گوشی جذاب را برای طرفدارانش عرضه کرده است. در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد Samsung Galaxy SII HD سفید رنگ مشاهده می کنید.

بنابر گزارش زوم آی تی، تلفن هوشمند سامسونگ گالاکسی اس 2 سفید در حال حاضر وارد بازار کره جنوبی شده است. این گوشی مجهز به نمایشگر HD Super AMOLED با رزولوشن 1280x720 است. زاویه دید نمایشگر گوشی 180 درجه می باشد. در واقع اگر با زاویه به صفحه نمایش آن نگاه کنید کیفیت تصویر تغییری نکرده و تاری و تیرگی در تصویر مشاهده نمی شود. رنگ این گوشی "سفید سرامیکی" است. توجه کنید که مدل سفید رنگ سامسونگ گالاکسی در حال حاضر در بازار کشور موجود است ولی تفاوت گوشی Galaxy S2 HD عرضه شده در بازار کره، در نمایشگر HD گوشی و رنگ آن است.

یکی از مدیران سامسونگ در مورد این گوشی عنوان کرده است:

با عرضه Galaxy S2 سفید، مشتریان می توانند این گزینه را نیز به انتخاب های خود اضافه کنند. ما توقع داریم این گوشی مورد توجه خانم ها و یا کاربران جوان تر قرار بگیرد.

نظر شما در مورد این گوشی چیست؟ آیا رنگ سفید Galaxy S2 را بیشتر می پسندید یا رنگ مشکی آن را؟

New Member
سپاس‌های ارسالی: 51 بار
سپاس‌های دریافتی: 12 بار

Re: آغاز عرضه گوشی Galaxy S II سامسونگ با رزولیشن HD

پست توسط knopix » شنبه 26 آذر 1390, 6:07 pm

سپید :D

Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 120 بار
سپاس‌های دریافتی: 580 بار

Re: آغاز عرضه گوشی Galaxy S II سامسونگ با رزولیشن HD