نجات بندر :.:.:.: بازی ایرانی با حجم کم :.:.: بوسیله موتور Game maker

در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1072 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD » شنبه 27 مرداد 1386, 11:51 pm

max_cady991 نوشته شده:
درودبرايران نوشته شده:ضعيفترين بازي که فکرشو بشه کرد. طبق معمول عجله و سير در دنياي توهم آميز "جوانان پر استعداد"...
اين بازي با توجه به اينکه تنها نقاط مثبتش مربوط به موتورشه که اونم خودش ننوشته اصلاً نبايد release مي شد.

شما اگه بلدی بهترش رو بساز اگر هم بلد نیستی انقدر منفی نگر نباش! بالاخره این برای شروع هست و خیلی هم خوب هست!

5-6 ساله که ما هنوز داریم شروع میکنیم....!

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 24 بار

پست توسط درودبرايران » یک شنبه 28 مرداد 1386, 12:00 am

معلومه که بلدم بهتر از اين درست کنم. قول مي دم 70 درصد بچه هاي همين فروم با صرف چند ماه وقت مي تونن شبيه اونو درست کنن و بعضيهاشونم بهترشو... فکر مي کنين چي باعث شده اون شخصي که اين بازي رو درست کرده پيش خودش فکر نکنه بگه حالا که من دارم انجام ميدم، خيلي بهترشو انجام بدم؟ چرا مسئول بازي انرژي هسته اي با افتخار مي گه هزينۀ کار ما 30 ميليون بيشتر نشد؟ کساني که عضوتيم اونا هستن چجوري انتخاب شدن؟
بايد امشب بروم...

Captain
Captain
محل اقامت: هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !
سپاس‌های ارسالی: 103 بار
سپاس‌های دریافتی: 117 بار

پست توسط osilatoria » یک شنبه 28 مرداد 1386, 12:12 am

هرکس دلش میسوزه یا علی !

واقعا خوشحال شدم این باری رو دیدم . خیلی منتظر اینجور بازی ها بودم (با اینکه اصلا بازی نمی کنم)

جا برای کار خیلی هست مثلا جنگ 8 ساله .

در شمن یکی بگه این مرحله ی اول وقتی همه رو کشتم باید چیکار کنم ؟؟؟ :o
 تصویر 

Major II
Major II
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط max_cady991 » یک شنبه 28 مرداد 1386, 8:16 am

درودبرايران نوشته شده:معلومه که بلدم بهتر از اين درست کنم. قول مي دم 70 درصد بچه هاي همين فروم با صرف چند ماه وقت مي تونن شبيه اونو درست کنن و بعضيهاشونم بهترشو... فکر مي کنين چي باعث شده اون شخصي که اين بازي رو درست کرده پيش خودش فکر نکنه بگه حالا که من دارم انجام ميدم، خيلي بهترشو انجام بدم؟ چرا مسئول بازي انرژي هسته اي با افتخار مي گه هزينۀ کار ما 30 ميليون بيشتر نشد؟ کساني که عضوتيم اونا هستن چجوري انتخاب شدن؟

پس من منتظر بازی شما(یا تیم شما) هستم. :smile:

فکر کنم اینطوری معلوم میشه شما فقط بلدین انتقاد کنین و حرف بزنین یا اهل عمل هم هستین

New Member
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
تماس:

Re: نجات بندر :.:.:.: بازی ایرانی با حجم کم :.:.: بوسیله موت

پست توسط mgupload » یک شنبه 13 مهر 1393, 10:56 pm

اگه کسی نسخه آزمایشی این بازی رو داره ممنون میشم آپ کنه

ارسال پست

بازگشت به “بازيهاي رايانه‌اي”