در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 بهمن 1394 23:18

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل در کارکرد سرویس های گوگل بعد از نصب gapps

توسط ugd ugd ugd » سه شنبه 13 بهمن 1394 03:02

سلام. خسته نباشید.
من از یه سایت آموزش نصب gapps رو دیدم و همه کار ها رو انجام دادم. و فایل gapps مربوط به نسخه ی اندرویدم رو هم دانلود کردم که شامل سه تا پوشه بود. که در اون سایت گفته بودند فقط محتوای پوشه system/app رو به پوشه ی همنام در قسمت روت گوشی انتقال بدم. و بعد از پایان کار هیچ کدوم از برنامه های سرویس گوگل که قبلا کار میکرد دیگه کار نمیکنه. و حتی نمیتونم گوشیمو با جیمیل همگام سازی کنم.

درضمن گوشی glx g3
اندروید: jelly bean 4.1.1
build number: g3_v2.6.4_20130701

باتشکر از دوستان عزیزم.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15459

تشکر کرده: 10130 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل در کارکرد سرویس های گوگل بعد از نصب gapps

توسط Mahdi1944 » جمعه 21 خرداد 1395 15:00

ugd ugd ugd,  
فریمویر اصلی گوشی رو مجددا فلش و بعد از اون از پکیج gapps که برای این گوشی در انجمن ارائه شده استفاده کنید (برای این کار نیاز به نصب TWRP دارید که آموزش اون هم در همین بخش ارائه شده)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد