در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Major I

Major I

نماد کاربر
421

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 5 خرداد 1385 16:25

آرشيو سپاس: 70 مرتبه در 37 پست

توسط M0H@mM@d » يکشنبه 23 تیر 1387 00:32

هر کس کل war يا general داره بياد....واسه کل war توي GG online  من اسمم M0H@mM@d هستش و صبح ها معمولا onlineهستم :P
[marq=down] *:*:*:*بلندآســـــــــــــــــــــمان جایگاه من است*:*:*:* [/marq]

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

توسط esijoon » يکشنبه 23 تیر 1387 05:58

سلام دوستان.
ایا رمز های بازی جنرال در مولتی پلیر هم کاربرد داره؟
راستی کسی از ترفند اسکاد نامردی خبر داره؟همون که یه اسکاد نیم ساخته درست میکنی و بعدش یه هدف بهش میدی اونم هر 10 ثانیه یه بار موشک شلیک میکنه.....
ایا این کار برای اتمی و لیزر هم کاربرد داره؟
لطفا هرکی ترفند باحال بلده به بقیه هم یاد بده.اگر هم کسی خواست بگه تا روش اسکاد نامردی رو اموزش بدم.البته می خواستم الان بزارم و لی خودم خوب بلدش نیستم.امروز از یکی از دوستام میپرسم و اگر کسی خواست در تاپیک قرار میدم.
دیگه دیرم شده باید برم...کلاس دارم.دوستتون دارم یه دنیا :)  :)  :)  :)  :(  :(  :(

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1600

تشکر کرده: 1998 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

توسط KH.I.A.2500 » يکشنبه 23 تیر 1387 11:39

به نظر من رمز زياد جالب نيست . من خودم با دست بردن در متن بازي هر کاري که ميخواستم ميکردم . مثلا قيمت و زمان ساخت جنگ افزارها را صفر ميکردم و با 5 تا هارد بازي ميکردم . خيلي لذت داشت . مثلا نواخت تير اون کماندو ( USA ) رو 20 برابر ميکردم و قدرت تير و شعاع تيرش رو زياد ميکردم و به اين ترتيب مثلا يک خانه سرباز رو با يک تير منهدم ميکرد .
البته لازم به ذکره متن و برنامه بعضي از ورژنهاي جنرال به صورت رمزي نوشته شده و با اونها هيچ کاري نميشه کرد .
يادمه يک بار قدرت تير رو اينقدر بالا برده بودم که در همان ابتداي بازي وقتي يک تير شليک کردم تمام نقشه بازي نابود شد و بازي تمام شد .  :grin:

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

Major II

Major II

no avatar
434

تاريخ عضويت

يکشنبه 11 آذر 1386 18:02

آرشيو سپاس: 402 مرتبه در 115 پست

generals

توسط HARD » يکشنبه 23 تیر 1387 12:17

KH.I.A.2500 نوشته است:به نظر من رمز زياد جالب نيست . من خودم با دست بردن در متن بازي هر کاري که ميخواستم ميکردم . مثلا قيمت و زمان ساخت جنگ افزارها را صفر ميکردم و با 5 تا هارد بازي ميکردم . خيلي لذت داشت . مثلا نواخت تير اون کماندو ( USA ) رو 20 برابر ميکردم و قدرت تير و شعاع تيرش رو زياد ميکردم و به اين ترتيب مثلا يک خانه سرباز رو با يک تير منهدم ميکرد .
البته لازم به ذکره متن و برنامه بعضي از ورژنهاي جنرال به صورت رمزي نوشته شده و با اونها هيچ کاري نميشه کرد .
يادمه يک بار قدرت تير رو اينقدر بالا برده بودم که در همان ابتداي بازي وقتي يک تير شليک کردم تمام نقشه بازي نابود شد و بازي تمام شد .  :grin:

بابا ایولا :smile:  :smile:  :smile:
من هم از این کارا تو این بازی کردم مثلا برد موشک های کروز رو تا هرجا که دلت بخواد بالا بردم یا مثلا پول و برق رو 9999999999 کردم یا همه رو از همون اول بازی سه درجه کردم و همون اول بازی تموم درجات یک کشور رو گرفتم یا مثلا خونه تانک ها رو با هم ادغام کردم و... :grin:

esijoon
این اسکاد نامردی که شما میگین فقط شامل هسته ای جی ال ا ها میشه
توی پست های قبلی هم گفته بودم... :(
باید به این شکل عمل کنیم:
-روي هسته اي کليک کن بعد 2تا QQ بزن بعد کنترل بده جايي که ميخواي بعد stop بزن.

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1600

تاريخ عضويت

توسط KH.I.A.2500 » سه شنبه 25 تیر 1387 01:43

کلا من علاقه زيادي به ترفند ندارم چون بازي رو بي مزه ميکنه . بيشتر دوست دارم از روشهايي استفاده کنم که ديگران توان اون رو ندارن يا فکرشون به اونجا نميرسه .
مثلا ميدونيد که تمامي تيمهاي USA جيپ , تانک و يا کروز دارن . با کليک روي يکي از اين ماشينها در پايين چند تا آپگريد براي شما ظاهر ميشه ( منظورم همان چيزهايي است که از روي جيپها و تانکها بلند ميشن و دور اونها گشت ميزنن ) که شما ميتونيد هر کدام را خواستيد انتخاب کنيد و پس از مدتي آپگريدش کامل ميشه .
به عنوان مثال آپگريد اون مسلسلي که از روي جيپ بلند ميشه و دورش پرواز ميکنه رو ميزنيد ، وقتي کامل شد مسلسل مياد و دور جيپ پرواز ميکنه . بعد شما جيپ خودتون رو بزنيد و نابود کنيد ! وقتي جيپ نابود شد اون مسلسل پرنده هم شروع ميکنه به سقوط کردن . قبل از سقوط ، شما بايد بلافاصله روي يک سرباز که از قبل آماده کرده ايد و در زير مسلسل انتظار ميکشد کليک کنيد و سپس روي اون مسلسل پرنده کليک کنيد . به اين ترتيب سرباز سوار مسلسل ميشه و مسلسل سقوط نميکنه . شما ميتونيد اون مسلسل رو هر کجا که خواستيد ببريد اونهم بدون نياز به جيپ .
من از اين کار بيشتر براي روشن کردن نقاطي از نقشه استفاده ميکردم .
کار ديگه اينکه يکي از تيمهاي چين داراي سربازهاي خمپاره انداز است . شما ميتونيد اون خمپاره اندازها رو سوار اون هليکوپتر جنگي ( که يک مسلسل بزرگ جلوش داره ) بکنيد و نزديک منطقه دشمن ببريد . فاصله اي که اين خمپاره اندازها ميتونن از اونجا به طرف دشمن شليک کنن ، شايد از فاصله اي که موشکهاي کروز طي ميکنند هم بيشتر باشه . واقعا دشمن رو کلافه ميکنن و البته اين روش بسيار موثره .
يک کار ديگه :
ميدونيد که گاهي اوقات علي رغم دفاعهاي زيادي که جلوي زمين خودتان ميچينيد باز هم امکان نفوذ زميني دشمن وجود داره و خصوصا اينکه چيدن دفاع زياد موثر نيست و فقط خرج ميتراشه . راه حل : اصلا نيازي نيست جلوي Base ( زمين ) خودتان را دفاعي بچينيد ! حتي اگر زير شديدترين حملات زميني بوديد . کافيه يک کار بکنيد . تعدادي دورزن مانند کروز يا اسکاد يا توپهاي برد بلند توسط خانه تانکهاي خود بسازيد و آنها را در جايي حدود وسط زمين خودتان قرار دهيد و به آنها دستور دهيد گلوگاهي که دشمن از آنجا نفوذ ميکند را مرتبا زير آتش قرار دهند . از اون روشي استفاده کنيد که حتي اگر دشمن هم نباشد باز هم به آن منطقه شليک ميکنند .
اينها رو فعلا داشته باشيد تا دفعه بعد يک کوئيک راش عالي با air force رو بهتون ياد بدم .

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

Major II

Major II

no avatar
434

تاريخ عضويت

يکشنبه 11 آذر 1386 18:02

آرشيو سپاس: 402 مرتبه در 115 پست

توسط HARD » چهارشنبه 26 تیر 1387 23:58

دستخوش... :smile:  :(  :smile:
راستي به نظر شما از اين سه کشور برگزيده در جنرالز 2 کدوم قوي تر هست؟
1.جي ال ا دموليشن(اگر در موقع بازي کردن خلاقيد اين کشور به دردتون ميخوره)
2.يو اس ا ليزر (که برقش نقطه ي ضعفشه)
3.چين تانک (که بازي کردن باهاش خيلي سخته)
من که خودم اولي رو ترجيح ميدم شما چي؟ :-(

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1600

تاريخ عضويت

توسط KH.I.A.2500 » پنج شنبه 27 تیر 1387 02:15

من فکر ميکنم جي ال اي دموليشن از همه بهتره .
ليزر هيچي نداره ، فقط اسم در کرده . طرف مقابل اگر يک کمي زرنگ باشه فقط برق ليزر رو ميزنه و با اين کار عملا بيشتر قدرت تهاجمي و تدافعي ليزر از بين ميره . البته تيم ليزر تانکها و دفاع پرقدرتي داره ولي اين خودش يک نقطه ضعف بزرگه .
مثلا فرض کنيد داريد با يک نفر که تيم ليزر رو برداشته بازي ميکنيد . وقتي اون با تانکهاي ليزري پرقدرتش به صورت زميني به شما حمله ميکنه شما با اون درگير نشيد و عقب نشيني کنيد تا خوب بياد جلو . سپس با يک بمباران ساده برق تيم ليزر رو قطع کنيد . در اين هنگام تمام تانکهاي دشمن بي برق شده و از کار ميافتن و براي شما تبديل به تعدادي مترسک ميشن ! و شما ميتونيد بدون تلفات همشون رو بزنيد  ::ss
کوييک راش عالي با ايرفورس آنهم با حداقل پول ممکن ( 10000 ) :
به محض شروع بازي سريع اول روي خانه اصلي کليک کنيد و دستور ساخت يک تراکتو را بدهيد . سپس بلافاصله روي تراکتوري که از قبل به شما داده شده بوده کليک کنيد و در همانجا که تراکتور ايستاده يک خانه برق بسازيد .
( دقت کنيد که نبايد وقتتان را با بردن تراکتور به اين طرف و آنطرف تلف کنيد . هر چيزي که ميخواهيد بسازيد بايد در همانجا که تراکتور ايستاده بسازيد تا وقت تلف نشود . )
در زماني که تراکتور شما داره خانه برق ميسازه شما با تراکتور دوم که همان اول بازي ساختيد سريع همانجا يک خانه سرباز بسازيد . در حالي که يکي از تراکتورها مشغول ساختن خانه سرباز است تراکتور دوم کارش تمام ميشود و شما بايد سريع با آن تراکتور يک خانه SUPPLY ( پول ساز ) بسازيد . وقتي خانه سرباز ساخته شد شما بايد دستور ساخت هفت سرباز موشک انداز و يک سرباز تفنگي را بدهيد . وقتي تراکتور ديگه کارش تمام شد بايد فورا يک خانه تانک بسازيد . وقتي خانه تانک ساخته شد روي خانه سوپلاي ( پول ساز ) کليک کنيد ، دو هليکوپتر در ليست مشاهده ميکنيد . يکي از هليکوپترها هست که وقتي سرباز سوار آن ميکنيد سربازها ميتوانند از درون هليکوپتر به بيرون شليک کنند . شما بايد يک عدد از اين نوع هليکوپتر بسازيد . وقتي هليکوپتر ساخته شد ، همه هشت سرباز را سوار هليکوپتر کنيد و سريع به طرف زمين دشمن بفرستيد . به اين ترتيب يک کوييک راش سريع انجام داده ايد .
فراموش نکنيد وقتي به زمين دشمن رسيديد ابتدا تراکتورها و کارگرها را بزنيد و سپس خانه ها را . به عنوان چاشني در همين حال ميتونيد تراکتورتان را سوار هليکوپتر ديگرتان که در حال کار کردن در خانه پول است بکنيد و آنرا به زمين دشمن بياوريد و در وسط زمين دشمن يک پدافند يا يک خانه سرباز بسازيد !
اگر به مشکلي برخورديد بگيد .

*      *     *    

Major I

Major I

نماد کاربر
421

تاريخ عضويت

جمعه 5 خرداد 1385 16:25

آرشيو سپاس: 70 مرتبه در 37 پست

توسط M0H@mM@d » پنج شنبه 27 تیر 1387 02:19

اگر قرار به مبارزه تک به تک باشه به دليل احتياج نداشتن به برق و آپگريد اون و خرج پول در راه هاي نضامي و level up کردن بدون شک GLA تيم برتر ميدانه.........اما در بازيه گروهي :

بهترين تيم براي دفاع============>U.S.A Laser
بهترين تيم واسه کپچر کردن و پيشروي و ساختن unit هاي بيشتر==========>GLA demolation
و نهايتا بهترين تيم واسه داغون کردن با بمب اتم و ادوات زميني======>Chin Tank که به نظرم هيچ کس نميتونه جلوي دور زن ها و verload هاش مقاومت کنه الا تک بمبي هاي USA

سوالي بود در خدمتم :-)
[marq=down] *:*:*:*بلندآســـــــــــــــــــــمان جایگاه من است*:*:*:* [/marq]

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

قبلي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان