در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

مشکلی به نام Genuine notification( نیاز به راهمایی؟؟)

توسط Mehdi2224 » شنبه 5 خرداد 1386 21:21

با سلام  به دوستان  . دو هفته  پیش  در هنگام   اپدیت  اتوماتیک  ویندوز  پک  الحاقی  زیر به صورت  اتوماتیک نصب  شد .

بعد از اون مشکلات ما  شروع  شد . هر ساعت یک  اخطار به ما  میده که  سیستم شما  در ریسکه و شما  قربانی   یک ویندوز کراک شده اید  و هر بار هم  در استارتاپ  سیستم  می خواد که برای  حل  مشکل به اینتر نت وصل بشیم .  بارها  سعی  کردم  از کار بندازمش ولی نشد . کسانی که با این  بلای  آسمانی که مایکروسافت  بر نازل  کرده  آشنا هستند   راهنمایی  کنند که  چطوری   از  شر این  پک  راحت  بشم . . به  خصوص  که پک  قابل   remove  کردن نیست
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 5 خرداد 1386 22:23

Mehdi2224 جان
کرکي قبلا در انجمن معرفي کردم که به راحتي اين مشکل رو رفع ميکنه؛ جستجو کنيد اگر پيدا نکرديد اعلام کنيد دوباره لينک بدم  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » شنبه 5 خرداد 1386 23:51

بارها  کراک  رو نصب  کردم ولی  ساختار در یک  جاییی  از خودش  بک  آپ  گرفته و هربار   کرک  را  شناسایی  میکنه .  اگر  اون روزی که میخواست  نصب  بشه  دقت  می کردم  این  اتفاق  نمی  افتاد .   تنها   چیزی که  لازمه  من  پیدا  کنم  تا  مشکلم  حل  بشه  مسیر  نصبه  اونه .   اصولا   آپدیتهای  ویندوز که  از اینتر نت  میگیره  کجا  نصب   میشه  ؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 6 خرداد 1386 00:29

Mehdi2224 جان
فکر ميکنم اشتباه دانلود کرديد
اين کرک بدون هيج مشکلي ويندوز رو قانوني ميکنه، و GeniuneAdvantage ويندوز رو قانوني تشخيص ميده، با اپديت شدن هم مشکلي ايجاد نميشه
اين رو امتحان کنيد
http://www.centraldlc.com/mahdi1944/c r 4c k.zip
فابل هاي c r 4c k.reg, installer.bat رو اجرا کرده و سيستم رو ريستارت کنيد  :-)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

نماد کاربر
16

تاريخ عضويت

سه شنبه 12 دی 1385 05:59

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط fardamm » پنج شنبه 21 تیر 1386 03:42

سلام بنده نيز با اين مشکل مواجه هستم البته با ويندوز اورجينال
microsoft windows XP professional version 2002 servive pack 2
که 160 هزار تومان بالاش پول دادم .
من چکار بايد کنم
فردا

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 21 تیر 1386 10:24

fardamm
شما هم با اين فايل مشکلتون حل خواهد شد  :-)
http://www.centraldlc.com/mahdi1944/XPC.rar
پسورد: www.CentralClubs.com