در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
249

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 14 بهمن 1385 22:35

آرشيو سپاس: 58 مرتبه در 20 پست

سوال در مورد پک سخت افزاري giga

توسط salo » شنبه 5 خرداد 1386 02:25

سلام

به یکی از دوستان من برای خرید سیستم این لیست پیشنهاد شده :

pack  giga uttimate:

cpu: 3000 sampron

main : k8ns

vga :9550 giga(256)

این پک گیگاست که من تا حالا چیزی راجع به اون نشنیده بودم . cpu  که خیلی چرته میدونم اما در مورد vga  و main  اگه میشه راهنمایی کنید .

راستی برای رم هم به این دوستم  رم 2 گیگ twin mos پیشنهاد شده . اولا که اصلا رم خوبی هست؟ دوما بهش قیمت دادن  78000 تومان !!!!!

واقعا اینقدر قیمت رم پایین اومده ؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 5 خرداد 1386 03:09

salo جان
بر خلاف اون چيزي که تصور ميکنيد و نوشتيد، Cpu هاي AMD Sempron بسيار خوب عمل ميکنند و به نسبت قيمت و مشابه اون کاملا قابل قبول و قابل اطمينان هستند
مادربورد هم نسبتا خوب اما کمي قديمي هست، و همينطور گرافيک مجهز به SahderPixel 2 هست که کمي قديمي شده، اما هنوز در ويستا هم پشتيباني خواهد داشت، در کل اين پکيچ اگر قيمت مناسبي داشته باشه کاملا قابل قبول هست و کارهاي عادي تا نيمع سنگين رو ميتونه انجام بده
رم هم مارک OCZ ,KingSton مناسب هستند، در مورد TwinMos اطلاعي ندارم، اما قيمت رم 1 DD2 از مارک OCZ رو دو روز پيش گرفتم، 53000 تومان
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II

Captain II

نماد کاربر
249

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 14 بهمن 1385 22:35

آرشيو سپاس: 58 مرتبه در 20 پست

توسط salo » شنبه 5 خرداد 1386 17:25

b]Mahdi1944[/b],  جان

حالا من قيمت دقيق اين پک که به دوستم دادن رو ميگيرم و اينجا ميذارم تا در مورد قيمت هم نظر بدين .

اما من ميگم الان که قيمت AM2 3500  شده 90000 تومان حيف نيست ادم از خير همچين cpu خوب و نسبتا جديدي بگذره و بره سراغ sampron  اونم 3000   :-(

در مورد رم هم منم با شما در مورد ocz  موافقم . فکر ميکنم بايد نظرشو راجع به twinmos عوض کنم .

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 5 خرداد 1386 23:26

salo جان
در اينکه CPU هاي سوکت AM2 و دو هسته‌اي از هز نظر برتر هستند شکي نيست، اما بنده عرض کردم اگر قيمت مناسبي داشته باشه، مشخصات بدي نيست و قابل قبول براي يک سيستم متوسط هست، بايد قيمت رو در نظر گرفت  :-)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد