در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 29 شهریور 1394 18:40

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشگل با گوشی glx asa

توسط ehsanrezaeefar » دوشنبه 30 شهریور 1394 16:56

سلام
من 2 روز پیش یه گوشی glx asa خریدم و الان یه تعداد مشکل باهاش دارم
1. همه جا گفته شده که سرعت cpu این گوشی 1.3 ghz هست اما با cpu-z یا antutu benchmark سرعت cpu گوشی من 1 ghz هست
2.همه جا گفته شده که این گوشی gps آفلاین داره اما ظاهرا فقط agps داره که طبق گفته یکی از مسئولین خدمات glx تهران به خاطره رامشه در حالی که سخت افزارش (cpu mt6572) ساپورت میکنه
3.صدای اسپیکر این گوشی واقعا خوبه اما صداش با بهترین هدفون ها هم خیلی ضعیفه

میتونید راهنمایی کنید لطفا

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشگل با گوشی glx asa

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 26 مهر 1394 05:47

ehsanrezaeefar,  
البته من این گوشی رو ندیدم ...
1- اگر 6572 هست فرکانس استاندارد اون 1.2 هست، اما ممکنه به دلیل شارژ دهی بیشتر و یا توان باتری یا دیگر دلایل فنی فرکانس اون رو روی 1 بسته باشند که ممکنه دلایل نرم افزاری باشه و با آپدیت‌های بعدی (در صورتی که آپدیتی ارائه کنند) حل بشه
2- A-GPS بدون GPS کاری از پیش نمیبره و اگر A-GPS داره، پس یک اختلال نرم افرازی هست که با آپدیت قابل حل هست، شاید هم خودتون بتونید درایورهای GPS رو پیدا کرده و اون رو اصلاح کنید، اموزش اصلاح GPS در انجمن وجود داره
3- این مورد هم با تنظیماتی در بخش مهندسی گوشی که با MobileUncle قابل دسترسی هست قابل افزایش هست، در انجمن هم آموزش کامل این کار وجود داره که فکر میکنم خودتون هم در اون تاپیک اعلام کرده بودید بهبود پیدا کرده  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند