در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: درخواست روت کردن GLX G4 NFC

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 18:42

ppooiiuuyytt,  
اگر به توضيحاتي که در بخش فريمويرهاي swap شده دادم دقت کنيد جوابتون رو خواهيد گرفت، پيشفرض اين گوشي تنظيم شده که برنامه‌ها در internal نصب شوند. اندرويد هم فقط قابليت لود widget از data رو داره. براي رفع اين مشکل وارد settings>storage شده و preferred install location رو let the system decide انتخاب کنيد برنامه‌هايي که فعلا نصب کرديد هم حذف و مجددا نصب کنيد تا در data نصب بشه.
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ASHKAN95, CentralWeb, CAPTAIN PILOT, MASTER

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
20

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 اردیبهشت 1392 22:46

آرشيو سپاس: 13 مرتبه در 6 پست

توسط ppooiiuuyytt » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 20:06

Mahdi1944 نوشته است:ppooiiuuyytt,  
اگر به توضيحاتي که در بخش فريمويرهاي swap شده دادم دقت کنيد جوابتون رو خواهيد گرفت، پيشفرض اين گوشي تنظيم شده که برنامه‌ها در internal نصب شوند. اندرويد هم فقط قابليت لود widget از data رو داره. براي رفع اين مشکل وارد settings>storage شده و preferred install location رو let the system decide انتخاب کنيد برنامه‌هايي که فعلا نصب کرديد هم حذف و مجددا نصب کنيد تا در data نصب بشه.

با تشکر . مشکل حل شد .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ppooiiuuyytt تشکر کرده اند:
Mahdi1944, CentralWeb

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
20

تاريخ عضويت

توسط ppooiiuuyytt » جمعه 20 اردیبهشت 1392 18:38

فریمور سواپ شده امروز ﴿جمعه﴾ حاضر می شه؟ کی منتظر باشیم؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 20 اردیبهشت 1392 19:41

ppooiiuuyytt,  
پکيج رو از اينجا دانلود بفرماييد :D
swap-glx-4gb-t107189.html
با اين پکيج بدون در اختيار داشتن فريموير ميتونيد SWAP رو انجام بديد. البته براي اين کار نياز به يکي از کاستوم ريکاوري‌ها هست که طبق گفته‌ي شما کاستوم ريکاوري‌هاي ارائه شده براي G4 يا G4 NFC سازگار هست و ميتونيد با اون اين کار رو انجام بديد. زمان نصب دقيقا به دستورالعملي که گفته شده عمل بفرماييد

موفق باشيد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ASHKAN95, CAPTAIN PILOT, R-F, CentralWeb, MASTER

Major II

Major II

نماد کاربر
20

تاريخ عضويت

يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 19:18

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 8 پست

توسط R-F » شنبه 21 اردیبهشت 1392 10:04

اگه انجام دادید درست انجام شده با فریمویر G4 NFC تونستید به درستی کاستوم ریکاوری و SWAP انجام بدید لطفا اعلام کنید ، تا منم برم نمایندگی فلش بزنم به NFC  :grin:
                                                                      سیزده را همه عالم به در امروز از شهر من خود آن سیزدهم کز همه عالم به درم

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
20

تاريخ عضويت

توسط ppooiiuuyytt » شنبه 21 اردیبهشت 1392 15:54

R-F نوشته است:اگه انجام دادید درست انجام شده با فریمویر G4 NFC تونستید به درستی کاستوم ریکاوری و SWAP انجام بدید لطفا اعلام کنید ، تا منم برم نمایندگی فلش بزنم به NFC  :grin:

با خیال راحت برو حالشو ببر

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ppooiiuuyytt تشکر کرده اند:
Mahdi1944, R-F

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 26 مهر 1392 13:46

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط moalemejavan » جمعه 17 آبان 1392 18:27

با سلام خدمت شما .
آقا مهدی بنده امروز از سایت (بیر موبایل) یک فایل دانلود کردم بنام ( z4root.1.3.0 ) که به گفته سایت بدون هیچ دانشی از روت کردن گوشی اندرویدی میتوان گوشی رو به سادگی روت نمود ..
سئوالم از شما این بود آیا با این نرم افزار کار کردید ؟ و آیا کسانی مانند بنده که هیچ اطلاعی از روت کردن گوشی ندارند میتوانند با استفاده از این نرم افزار گوشی اندرویدی مانند جی4 و اسکای دوال کور روروت کنم ؟
با سپاس فراوان از اینکه اطلاعات مفید خود رو در اختیار بنده و دوستان دیگر قرار میدهید...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 17 آبان 1392 19:13

moalemejavan,  
همانطور که قبلا هم اعلام کردم، تنها راه امن براي روت کردن گوشي استفاده از کاستوم ريکاوري و نصب پکيج SuperSu , SuperUser‌ هست. تمام روشهايي که در حالت روشن بودن گوشي و تحت کنترل بودن گوشي توسط سيستم عامل اقدام به روت گوشي کنند. ريست تخريب نرم افزاري يا سخت افزاري دارند که اين موضوع بستگي به چيپ و ساختار امنيتي سيستم عامل داره. پس توصيه نميکنم. وقتي کاستوم ريکاوري و راه امن وجود داره چرا ريست چنين راههايي رو بپذيريد ...

Shahbaz, sajjadnegaresh, علیرضا ملک۳۳, MASTER

New Member

no avatar
14

تاريخ عضويت

شنبه 18 آبان 1392 12:30

Rasht

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 3 پست

توسط sajjadnegaresh » پنج شنبه 23 آبان 1392 19:54

آیا هنوز فریمور اصلی GLX G4 NFC به دستتون نرسیده ؟
چون من بدون اینکه از فریمور گوشی بک آپ بگیرم ریکاوری روت و سواپ و Gapps برای G4 رو نصب کردم . ریکاوری روت و سواپ انجام شد ولی Gapps جواب نداد به همین خاطر کل فریمور G4 رو ریختم روی G4 NFC.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 23 آبان 1392 20:50

sajjadnegaresh,  
متاسفانه خير، Gapps هم نبايد مشکلي داشته باشه، فقط بعد از نصب Gapps در JB بايد حتما گوشي مستر ريست بشه

Shahbaz, MASTER

New Member

no avatar
14

تاريخ عضويت

Rasht

توسط sajjadnegaresh » شنبه 30 آذر 1392 10:33

من Gapps ای که شما روی فریمور G4 گذاشته بودید رو با یه Gapps‌ دیگه تو حالت ریکاوری جایگزین کردم و چون بعد از ریست کردن و دچار مشکل شدن رام مجبور شدم رام روت شده G4رو که گذاشته بودید روی G4 nfc بزارم.
ولی قبلش از آخرین وضعیت فریمور گوشیم با TWRP بک آپ گرفته بودم.
این بک آپ برای درست کردن Gapps هایی که من جایگزین کرده بودم به حالتی که فریمور حالت stable‌داشته باشه رو داره ؟
اگه بشه میتونم بک آپ رو آپلود کنم براتون

New Member

no avatar
14

تاريخ عضويت

Rasht

توسط sajjadnegaresh » شنبه 7 دی 1392 10:02

همونطور که بالا نوشته بودم بعد از ریختن Root و swap اومده بودم روی فریمور G4 Nfc برنامه های Gapps‌ ورژن بالاتر از 4.1.1 رو ریخته بودم که باعث شده بود گوشی بهم بریزه و دچار مشکلات اساسی شده بود. مثل از کار افتادن Notification Bar یا قطع کردن اوتوماتیک تماس به طوری که مخاطب همیشه با تماس با من حالت Line Busy داشت و تو تمام برنامه های Gapps‌سیستم هنگ میکرد.
اخر خودم تونستم مشکلم رو حل کنم.
یه دور بک آپی که مربوط به GLX G4 بود رو Restore ‌کردم.
بعد System رو Wipe کردم.
بعد از بک آپ GLX G4 Nfc که مشکل داشت فقط System رو Restore کردم و مشکلم حل شد.
الان فریمور گوشی شده GLX G4 NFC و swap شده و Root شده و  Gapps هم داره.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sajjadnegaresh تشکر کرده اند:
Mahdi1944

قبلي