در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
8

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 آبان 1392 17:15

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

از کارافتادن وای فای و بلوتوث و... در Glx Sky Dual Core

توسط shm379 » دوشنبه 23 تیر 1393 04:17

سلام من گوشی رو بخاطر فونت روت کردم با نرم افزار ifont ولی بعد از چند دفعه عوض کردن یاهایی خاموش شد و روی لوگوی جی ال ایکس گیر کرد و بردم نمایندگی فرمت کرد 20 تومن هم گرفت بعد گفت من درست کردم ولی نمی دونم چرا وای فای و بلوتوث و ... کار نمی کنه حتی دیگه برنامه هم نمیشه روش نصب کرد خیلی انجمن عالی هست ممنون میشم کمک کنید و فریمور چیه و اگر رام رسمی رو دوباره نصب کنم حل میشه با تشکر یاعلی لطفا به منایمیل بزنید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: از کارافتادن وای فای و بلوتوث و... در Glx Sky Dual Core

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 24 تیر 1393 04:39

shm379,  
متاسفانه چيپ‌هايي که GLX براي سري اول گوشي‌هاي G4,G3,SKY,SNOWY استفاده کرده با سري جديد اون تفاوت داره و اگر فريموير‌هاي سري جديد روي سري قبلي فلش بشه، مشکلاتي در سنسورها پيش مياد و به احتمال خيلي زياد مشکل شما هم همين مورد هست و با فلش زدن نسخه‌ي مربوط به گوشي خودتون مشکل حل خواهد شد. ميتونيد فريمويرهايي که در انجمن وجود داره رو تست کنيد. اما اگر به ياد داشته باشيد کدام نسخه رو نصب داشتيد قبل از اين مشکل بسيار مفيد خواهد بود. چون برخي مواقع فلش زدن فريموير قديمي‌تر از نسخه‌ي اوليه، باعث مشکلاتي چون پريدن IMEI ها ميشه که در نتيجه انتن‌دهي از بين خواهد رفت که هر چند قابل حل هست، اما پيشگيري از اون راه بهتري هست. به هر حال با زدن فريموير اصلي يا پيشنهادي ما و يا فريموير‌هاي جديدتر که دوستان براي گوشي‌ها بکاپ گرفتند، اگر مشکل سخت افزاري نباشه (که بعيد هست سخت افزاري باشه) انشاالله حل خواهد شد :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد