در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 آبان 1392 09:10

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

مشکل در دوربین GLX SKY Dualcore

توسط merati » چهارشنبه 29 آبان 1392 09:56

با سلام به همه دوستان و متخصصان عزیز انجمن

من دوهفته پیش یه گوشی GLX SKY خریدم کلی هم باهاش ذوغ کردم خیییلی خوب بود... تا دیشب که یهویی تو ذوغم خورد! وارد برنامه دوربین که میشی فقط دوربین جلویی رو نشون میده اونم بصورت سبز رنگ و خیلی بد! ریسیت فاکتوری هم کردم فایده ای نداشت، چندتا برنامه دوربین هم ریختم هیچکدوم نمیتونن به دوربین اصلیش وصل بشن و ارور میدن، حتی برنامه بارکدخوان هم نصب کردم اما اونم نمیتونه به دوربینش وصل بشه! چیکار باید بکنم؟؟
پیشاپیش از راهنمایی های همه دوستان کمال قدردانی رو دارم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل در دوربین GLX SKY Dualcore

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 29 آبان 1392 22:36

merati,  
فريموير شما چه نسخه‌اي هست؟ پيشنهاد ميکنم براي گارانتي مراجعه کنيد، يا تعمير ميکنند و يا اگر زير 1 ماه از خريد گذشته باشه، معمولا تعويض ميکنند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
merati, SMH, Shahbaz

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

توسط merati » شنبه 2 آذر 1392 15:20

با تشکر از شما
اندروئید 4.0.4 بود، امروز صبح بردمش گارانتی میدان فاطمی تحویلش دادم تا ببینیم چیکارش میکنن...

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

توسط merati » سه شنبه 5 آذر 1392 09:54

واقعا فقط میتونم بگم متاسفم برای این خدمات پس از فروش!! بعد میگن چرا کسی GLX نمیخره! من تا الان از طرفدارای این گوشی بودم ولی از الان به بعد نیستم!! گوشی بعد دوهفته خراب شده بردمش گارانتی بجای اینکه تعویضش کنن میگن باید بمونه تکنسین نگاه کنه! بعد دو روزم که زنگ زدن بیا گوشیتو ببر رفتم میبینم طرف میگه دوربینش رو عوض کردم و دوربین جزء گارانتی حساب نمیشه باید پولشو بدی!!! درصورتی که حتی حدس میزنم مشکلش نرم افزاری بوده باشه!!! خلاصه پول دوتا دوربین رو از ما گرفتن!!! تازه این نمایندگی اصلی و مرکزی GLX تو تهرانه که اینجوریه وای بحال جاهای دیگه!!!

خلاصه اینکه: ای کسانی که ایمان آورده اید! بدانید و آگاه باشید! گوشی GLX نخرید، همانا که در آن برای شما عذابیست عظیم!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب merati تشکر کرده اند:
SMH

Major

Major

نماد کاربر
210

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 خرداد 1390 01:10

آرشيو سپاس: 207 مرتبه در 95 پست

توسط mohammadmun62 » سه شنبه 5 آذر 1392 11:50

merati,  
سلام دوست من.اینجوری ها که میگید نیست.من گوشی ام مشکل داشت برام تو نمایندگی رشت سه بار عوض کردن.
یکبار در نمایندگی یک استان دیگه خواستن سواستفاده کنن از من،زنگ زدم اهواز خیلی سریع پیگیری کردن.شما زنگ بزن نمایندگی اهواز بگو وصل کنن بخش گارانتی و مشکلت رو بگو اگر دوربین شامل گارانتی بوده و اونا کلک زدن بگو وصل کنن بخش شکایات تا اونا پیگیری کنن.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammadmun62 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, SMH, aslanmajidi2

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 19 آذر 1392 13:36

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط majid5024 » سه شنبه 19 آذر 1392 13:44

merati نوشته است:واقعا فقط میتونم بگم متاسفم برای این خدمات پس از فروش!! بعد میگن چرا کسی GLX نمیخره! من تا الان از طرفدارای این گوشی بودم ولی از الان به بعد نیستم!! گوشی بعد دوهفته خراب شده بردمش گارانتی بجای اینکه تعویضش کنن میگن باید بمونه تکنسین نگاه کنه! بعد دو روزم که زنگ زدن بیا گوشیتو ببر رفتم میبینم طرف میگه دوربینش رو عوض کردم و دوربین جزء گارانتی حساب نمیشه باید پولشو بدی!!! درصورتی که حتی حدس میزنم مشکلش نرم افزاری بوده باشه!!! خلاصه پول دوتا دوربین رو از ما گرفتن!!! تازه این نمایندگی اصلی و مرکزی GLX تو تهرانه که اینجوریه وای بحال جاهای دیگه!!!

خلاصه اینکه: ای کسانی که ایمان آورده اید! بدانید و آگاه باشید! گوشی GLX نخرید، همانا که در آن برای شما عذابیست عظیم!

با سلام
من یک گوشی اسنووی دارم که همین مشکل را پیدا کرده است  میشه بگی هزینه تعمیر گوشیت  چقدر شده است . تشکر