در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
8

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 آبان 1392 17:15

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

لطفا کمکم کنید وای فای و بلوتوث کار نمیکنه glx sky

توسط shm379 » چهارشنبه 25 تیر 1393 01:46

کمک اسکایم نه بلوتوث کار میکنه نه وای فای و رام اصلی رو هم نصب کردم حالا چه کار کنم لطفا کمک کنید
اطلاعات گوشیم اینه
Baseband Version
MAU.11 AMD.W12.22.SP.V5, 2012/07/25 20:13

Karnel Version
3.0.1.3
user@linux-user #1
SMP PREEMPT Sat Mar 16 13:42:33 CST 2013

Build Number
SKY 20130316-134353
با تشکر یاعلی

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: لطفا کمکم کنید وای فای و بلوتوث کار نمیکنه glx sky

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 25 تیر 1393 21:12

shm379,  
کار خاصي روي گوشي انجام داديد يا اينکه خود به خود اين اتفاق افتاد؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
8

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 آبان 1392 17:15

توسط shm379 » پنج شنبه 26 تیر 1393 04:56

سلام Mahdi1944
لطفا دقیق به من جواب بده با نرم افزار ایفونت چند بار فونت رو عوض کردم بعد خاموش شد و روی لوگوی جی ال ایکس گیر کرد و بعد بردم نمایندگی رام رسمی جی ال ایکس روش فلش زد و بعد اورد تحویل داد گفت من درست کردم اما دیگه وای فای و بلوتوث کار نمیکنه باید بفرستینش شرکت گفتم اگر شما نتونستید یک راه حل بدید تا بفرستمش شرکت ولی فک نکنم اشکال سخت افزاری باشه

hani1459 از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 27 تیر 1393 13:43

shm379,  
براي جواب دقيق، نياز به سوال دقيق هست!
خوب به احتمال خيلي زياد گوشي شما سري اول و قديمي‌تر هست و فريموي که براي شما زدند نسخه‌ي جديد‌تر که چيپ‌هاي ارتباطي اون تغيير کرده، پس اگر فريموير اصلي خوتون رو ميدونيد چند بود، اون رو در انجمن چستجو و نصب کنيد، در اين صورت، اول کاستوم ريکاوري TWRP رو طبق آموزش‌ها از تاپيک اسکاي دانلود و نصب کنيد، يک بکاپ از فريموير فعلي گرفته و بعد شروع به تست فريموير‌هاي مختلف که در انجمن ارائه شده کنيد. فکر ميکنم مشکل شما حل خواهد شد و سخت افزاري نيست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
9

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 4 دی 1392 20:22

توسط joiplm » چهارشنبه 1 مرداد 1393 08:41

با اجازه ی آقامهدی بزرگوار در جواب دوستمون که بلوتوث و وای فایش کار نمیکنه باید بگم منم با یه ندونم کاری که بدون بکاپ گرفتن twrpرو فلش زدم دقیقا عین شما بلوتوث و وای فایم خراب شد همه راهی رو امتحان کردم اما نشد که نشد به نا چار گفتم گفتم بفرستم شرکت تو اهواز اما چون گوشی رو روت کرده بودم فکر نمی کردم قبول کنن با این حال با یه نرم افزار گوشی رو آنروت کردم و فرستادم شرکت ودر نهایت تعجب بعد از ده روز گوشی رو صحیح و سالم برام فرستادن و بردش رو مجانی تعویض کردن که این کلی به نفعم شد چون بردش توی بازار 190000تومنه!!!پیشنهادم به شما اینه که اگه گوشی رو روت کردی آنروت کن وسریعا بفرس برا شرکت انشالله درس میشه. چون خودم تو این مخمصه گیر کرده بودم دوست داشتم به شما کمک کنم

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است