در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Major I

Major I

نماد کاربر
686

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 مهر 1389 19:24

آرشيو سپاس: 1839 مرتبه در 485 پست

Re: بررسی گوشی GLX Snowy Dual core

توسط saeedjiji » پنج شنبه 29 فروردین 1392 14:41

عذر میخوام

در مشخصات گوشی نوشته اندازه صفحه نمایش 480 در 800 هست ولی این تصویری که الان شما گذاشتید رو دیدم ، اندازه عرضی گوشی فرق خاصی با galaxy y duos سامسونگ که 240 در 320 نداره

هر دو گوشی اینطور که به نظر میاد هم عرض هستند ،

ببخشید که پرسیدم چون واسم خیلی مهمه که بشه بصورت landscape هم تایپ کرد

ممنونم

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد  , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد

Captain II

Captain II

no avatar
493

تاريخ عضويت

يکشنبه 13 شهریور 1390 11:52

آرشيو سپاس: 5408 مرتبه در 512 پست

توسط marshal1987 » پنج شنبه 29 فروردین 1392 19:06

از دوستمون بابت زحمتی که کشیدن تشکر میکنم ...

تا حالا از نزدیک گوشی های این شرکت رو ندیدم ... امیدوارم بتونه سریعتر انتقال تکنولوژی بده و از همکار خارجیش بی نیاز بشه  (منظور اینکه از کپی به ساخت رو بیاره) وگرنه در نهایت سرنوشت پراید در اتظارشه  :grin:

joje66 از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 29 فروردین 1392 22:07

saeedjiji,  
فکر ميکنم کمي در توصيف اين کلمات و مفاهيم مشکل داشته باشيد.
به طور کلي چند مفهوم اصلي براي ساير و کيفيت تصوير قابل بررسي هست
1- اندازه‌ي فيزيکي صفحه که قطر صفحه رو در نظر ميگيرند. يعني مثلا وقتي گفته ميشه صفحه 4.1 اينچ هست، يعني قطر صفحه‌ي 4.1 اينج هست
2- رزولوشن صفحه که در وافع تعداد نقاط (پيکسل) طولي و عرضي صفحه هستند، براي مثال در اين گوشي 480 نقطه در عرض و 800 نقطه در طول اون قرار داره که ميشه 480X800 که ميشه 384000 نقطه در صفحه
3- DPI يا تعداد پيکسل در هر اينچ که با توجه به اعداد بالا بررسي ميشه که تراکم پيکسل‌ها در هر اينچ چقدر هست که اين موضوع در کيفيت نمايش و شفافيت تصوير موثر هست. هر چه تعداد تراکم پيکسل در اينچ بالاتر باشه، تصاوير با جزئيات و دقت بيشتري در صفحه قابل نمايش هستند

علاوه بر اين سه فاکتور موارد تخصصي‌تري مانند شفافيت، عمق رنگ، نحوه‌ي ترکيب و نمايش رنگ توسط هر پيکسل، نوع تکنولوژي صفجه و موارد بسيار ديگري وجود داره که در کيفيت نهايي يک صفحه نمايش موثر هست.

با بررسي که با عليرضاي عزيز انجام داديم، کيفيت صفحه نمايش اين گوشي، کمي پايين‌تر از TFTهاي سامسونگ و بالاتر از تمام سوني‌ها و سوني‌اريکسون‌ها، تا قبل از نسل جديد صفحه نمايش‌هاي سوني که در Xperia J, Xperia V, Xperia TX استفاده شده هست (دقيقا چند گوشي سوني و سامسونگ کنار اين گوشي گذاشتيم و در شرايط يکسان و يک تصوير اون رو بررسي کرديم)

اگر همچنان چيزي براي شما گنگ هست، لطفا سوالتون رو واضح‌تر بفرماييد  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
saeedjiji, reza4087, wildfire.s, كيارش, marshal1987, HESAM-007, Alireza.Hosseini, ASHKAN95, abbas.m.k, Mahdi Mahdavi, CAPTAIN PILOT, MASTER, CentralWeb, Ghost Rider

New Member

no avatar
7

تاريخ عضويت

جمعه 27 اردیبهشت 1387 17:13

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 3 پست

توسط mardangoom » پنج شنبه 29 فروردین 1392 22:36

سلام
من رایتل استفاده میکنم کیفیت صداش خیلی عالیست اما در تماس تصویری کمی نویز میگذاره البته انتن رایتل در زمان امتحان نصفه بود

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mardangoom تشکر کرده اند:
abbas.m.k, saeedjiji, Mahdi Mahdavi

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 30 فروردین 1392 05:33

سلام دوستان عزيز

خوب بالاخره تونستم  CWM و TWRP هم بر اساس ريکاوري اصلي خود اين گوشي بسازم و با موفقيت روي گوشي نيز تست شد، انشاالله طي روزهاي آينده روش روت توسط عليرضاي عزيز و CWM و TWRP توسط من در انجمن ارسال خواهد شد  :D
همچنين رام Root و CWM يا TWRP شده در کنار رام اصلي اين گوشي ارسال خواهد شد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain I

Captain I

نماد کاربر
79

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 آبان 1389 21:04

آرشيو سپاس: 609 مرتبه در 78 پست

توسط Alireza.Hosseini » جمعه 30 فروردین 1392 05:43

مهدی جان مثل همیشه کارت درسته، خسته نباشی  :razz:

دوستان تصاویر گرفته شده با دوربین + GLX Snowy و Samsung Galaxy R هم به  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  اضافه گردید.

خوب یکی از مشکلات فریم ور گوشی نبودن برنامه های گوگل و یکسری از فایل های دیگر بود که توسط شرکت حذف شده است. که آن هم در حال حاضر روی دو گوشی با مهدی عزیز داریم تست میکنیم. تا الان مشکلی وجود ندارد و برنامه ها درست کار میکنند البته این تست یکم طول میکشد که کاملا مطمئن بشویم که جایی مشکل بوجود نیامده باشد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Alireza.Hosseini تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, Mahdi1944, HESAM-007, abbas.m.k, ASHKAN95, Cloor Master, Mahdi Mahdavi, CentralWeb, MASTER, un4given.1991, wildfire.s, reza4087

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
23

تاريخ عضويت

جمعه 30 فروردین 1392 12:52

Tehran

آرشيو سپاس: 24 مرتبه در 8 پست

توسط Masih_JESUS » جمعه 30 فروردین 1392 13:00

لطفا سریعتر آموزش ها رو بگزارید ما که طاقت نداریم

Major I

Major I

نماد کاربر
686

تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 مهر 1389 19:24

آرشيو سپاس: 1839 مرتبه در 485 پست

توسط saeedjiji » جمعه 30 فروردین 1392 14:25

Mahdi1944,  z عزیز

ممنون متوجه اشتباهم از بابت اشتباه پیکسل شدم

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد  , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب saeedjiji تشکر کرده اند:
ASHKAN95

Major I

Major I

نماد کاربر
383

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 7 فروردین 1390 20:26

_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز

آرشيو سپاس: 2968 مرتبه در 352 پست

توسط HESAM-007 » جمعه 30 فروردین 1392 19:44

سلام
خیلی تشکر میکنم از عزیزانی زحمت کشیدن و وقت گذاشتن که این بررسی رو انجام دادن مخصوصا YeMojuD گرامی  
خوشبختانه شرکت GLX پیشرفت خیلی خوب و با سرعتی در زمینه تولید گوشی با کیفیت داشته و داره؛ من خودم حدود یه هفته هست که با راهنمایی mahdi2elve و Mahdi1944 عزیز گوشی GLX G4 رو به قیمت 699هزار تومان از نمایندگی شیراز خریدم که بسیار بسیار گوشی خوبی هست و واقعا راضی کننده. دوست داشتم میتونستم بررسی این گوشی رو قرار بدم ولی دانش کافی برای بررسی تخصصی رو متاسفانه ندارم.  ولی باز هم از دوستانی که این کار رو انجام میدن و کاربران دیگه رو راهنمایی میکنن بسیار سپاسگزارم.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HESAM-007 تشکر کرده اند:
Mahdi Mahdavi, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, hermes_PERSIAN, MASTER, Mahdi1944, un4given.1991, reza4087, ASHKAN95, mehdi19792009

New Member

نماد کاربر
5

تاريخ عضويت

جمعه 30 فروردین 1392 16:56

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 2 پست

توسط jalalkh » جمعه 30 فروردین 1392 20:27

سلام به همگی
خیلی ممنون از تمام صحبتهای تخصصی دوستان.
والاه من که زیاد متوجه نمیشدم و با کلی سرچ متوجه بعضی صحبتها شدم.اما ممنونم که اینقده موشکافی کردین.
گوشی نئو وی دارم که چون تعمیراتی هست مشکلدار شده و میخوام بفروشم و اینو بخرم.
فقط چند سوال دارم
عکسهای گوشی همیشه پر رنگ هستن و با نرم افزار میشه بهترش کرد؟ کیفیت فیلم چجوریه اچ دی میگیره یا نه و تقریبا 30 فرم هستش؟
لطفا اگه بازی های معروف اچ دی با دیتا نصب کردین لیستش بنویسید؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 31 فروردین 1392 02:28

jalalkh,  
عليک سلام
ضمن عرض خوش‌امد به شما دوست گرامي
عکسهاي گوشي با برنامه دوربين خود گوشي و نتظيمات پيشفرض اون کمي پر رنگ‌تر از معمول هستند که به راحتي با فتوشاپ ميشه اونها رو اصلاح کرد و تصوير با جزيئات بيشتري داشت، همچنين برنامه‌هايي هم هستند که امکان تعيين روشنايي و ميزان رنگ رو ميدهند مانند Camera FV-5

اين تصاوير بعد از ويرايش عکس گرفته شده با Snowy+ هست:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

فيلمبرداري در حداکثر کيفيت با برنامه‌‌ي پيشفرض گوشي، با 1280X720 و 30 فريم بر ثانيه هست

من بازي Asphalt 7 هم نسخه‌ي 1.0 که ديتاي غير obb داره رو تست کردم و هم نسخه‌ي Asphalt7 1.0.5 که نسخه‌ي پک شده با اسناندارد جديد OBB هست و هر دو به راحتي و بدون هيچ مشکلي اجرا شدند. همونطوز که ميدونيد اين بازي تقريبا سنگين‌ترين بازي اندرويدي در حال حاضر هست. به طور کلي نگران سرعت در اين گوشي نباشيد، خوشبختانه از اين لحاظ مشکلي وجود نداره

فعلا تمام ابهامات و مشکلات تقريبا براي اين گوشي مرتفع شده و در حال بررسي امکان اضافه کردن قابليت OTG در اين گوشي هستيم. در صورتي که شرکت، سورس کرنل‌ رو در اختيار ما قرار ميداد که قطعا اين امکان وجود خواهد داشت، در غير اين صورت هم در حال بررسي روشهاي پچ کردن کرنل و اضافه کردن ماژول‌هاي مورد نياز OTG براي اين گوشي هستيم. چيزي که واضح هست چيپ اين گوشي اين قابليت رو داره و موضوع عدم فعال بودن OTG در حال حاضر يک موضوع کاملا نرم افزاري هست

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
HESAM-007, Alireza.Hosseini, CentralWeb, abbas.m.k, anga2009, reza4087, MASTER, CAPTAIN PILOT, un4given.1991, hermes_PERSIAN, wildfire.s, ASHKAN95

Captain

Captain

نماد کاربر
1153

تشکر کرده: 64 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » شنبه 31 فروردین 1392 22:08

سلام

مهدی جان ابتدا از زحمات شما و جناب علیرضا سپاسگزارم :razz:

یکی از اصلی ترین قابلیت های اندروید Open Source بودنشه که از باقی سیستم عاملها اونو متمایز کرده. شرکت GLX برای چی سورس کد های کرنل رو در اختیار نمیذاره؟

:razz:  :razz:  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHKAN95 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, HESAM-007, Mahdi1944, behrad90, CentralWeb, MASTER

قبليبعدي