در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: بررسی گوشی GLX Snowy Dual core

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 02:19

abbas.m.k,  
البته هر کدوم از اين موارد خودش يک مبحث بزرگ هست. اما سعي ميکنم به شکل کوتاه اونها رو توضيح بدم

1- وقتي گوشي دست شما ميرسه، بايد اول از همه ريکاوري CWM يا TWRP روي اون نصب کنيد و بعد با استفاده از ريکاوري، اون رو روت کنيد
2- روت کردن يعني دسترسي داشتن به کنترل سطح superuser يا همون su در لينوکس، همونطور که ميدونيد پايه‌ي اندرويد لينوکس هست
3- ريکاوري به بيان ساده چيزي شبيه بايوس در کامپيوترها هست (البته شايد اين مثال چندان منطقي نباشه، اما ساده‌ترين توصيف اين هست). ريکاوري خود اندرويد بسيار ساده و ابندايي هست و امکانات خاصي هم به کاربر نميده، همچنين براي نصب پکيحهاي اپديت و پچ‌هايي که نياز هست، بايد حتما اين پکيج‌ها براي گوشي مورد نظر ساين شده باشه. در غير اين صورت کار نخواهد کرد. براي رفع اين مشکل گروههاي زيادي شروع به توسعه و اعمال تغييرات در ريکاوري کردند و امروز دو مخصول برتر به نامهاي CWM و TWRP ارائه شده که من به شخصه TWRP رو بسيار برتر از CWM ميدونم
4- فريموير نسخه‌ي سيستم عامل اماده‌ي نصب روي گوشي هست که از طريق ابزار فلش (براي GLX ابزار Flashtool بايد استفاده بشه) و يا از طريق ريکاوري قابل نصب هست. که البته پکيج قابل نصب در اين دو، متفاوت هستند

:razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
abbas.m.k, wildfire.s, reza4087, CentralWeb, ASHKAN95, Erratic, MASTER, CAPTAIN PILOT, Ghost Rider

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
23

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 فروردین 1392 00:43

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 6 پست

توسط mori_sk » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392 12:55

سلام آقا مهدی آیا برنامه ای هست که بشه باهاش عکسای ۱۶:۹ گرفت با این گوشی ؟
بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mori_sk تشکر کرده اند:
CentralWeb, Mahdi1944

New Member

نماد کاربر
5

تاريخ عضويت

جمعه 30 فروردین 1392 16:56

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 2 پست

توسط jalalkh » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392 16:06

سلام ادمین عزیز و سختکوش  :razz:
بسیار ممنون از شما و همکاران مهربانتون که تخصصی در مورد این گوشی مطلب میذارین.جالبه دیدم که در مورد گوشی دیگه از شرکت GLX هم اینجوری مطلب پربار گذاشتین و بازهم درود و آفرین به این همه تلاش  :smile:
من دو روز پیش این گوشی رنگ مشکی از نمایندگی مشهد در احمد آباد خریدم.رنگ مشکی کمیاب هست.قیمتش 490 تومان بود و برچسب جداگانه بهم فروخت که در مجموع 500 تومان شد.گفتش که در سری های قبلی برچسب ضد خش داخلش بوده و الان نیس و در جعبه ها موجود نیس.در کل به این قیمت گرفتم و تست کردم بدون مشکل بود.با نرم افزار آنتوتو V3.2.2 بنچمارک 6543 شد.
سرعتش عالیه و تصویر خوبی داره.عکس دوربینش همونطور که انتظار داشتم با کیفیت نیس و همچون 5 پیکسل رده های سونی نیست.کیفیت فیلم و فرم خوبی داره.
مشکلاتی باهاش دارم :
1. متاسفانه دیر شارژ میشه تقریبا نزدیک 3 ساعت و یا بیشتر ولی با چرخ زدن در نت و کارای دیگه به مدت دوروز شارژ نگه داشت که خوب بود.
2.در حالت دو سیمکارت فعال وقتی در حال مکالمه با خط شماره یک هستم و اگه به خط شماره دو زنگ بخوره به هیچ وجه زنگ نمیخوره و حتی بعدش به صورت  تماس از دست رفته اعلام نمیشه ، انگار اصلا در این زمان تنها یه خط وجود داره.
3.در باکس  اس ام اس ها دو خط از هم مجزا نیستن که براحتی پیامهایی که از هر سیمکارت دریافت میکنم بتونم ببینم و اگه تنظیماتی وجود داره یا برنامه ای برای سهولت این موارد پیدا کردین اعلام کنید.
4. برای باز کردن و بستن صفحه نمایش از دکمه پاور استفاده نمیکنم و از نرم افزار TAP TAP App استفاده میکنم که دکمه پاور در استفاده مکرر آسیب نبینه ولی متاسفانه سنسورهای گوشی به خوبی عمل نمیکنن.البته این نرم افزار قدرتمندی نیس.اگه بهترش پیدا کردین خبر بدین.
5. در محیطهای شلوغ پر سر صدا مثه اتوبوس و مکانهای مشابه ، صدای مخاطب به سختی شنیده میشه و اعصابم خورد میکنه و انگار مجبورم هنزفری مخصوص بخرم.
6.کیف این گوشی میگن قیمتش 20 تومان هست ولی هنوز ندیدمش و نمیدونم ارزش داره یا نه.اگه کیف خوبی پیدا کردین عکسش بذارین.
7.دیده بودم در اندروید 4 میشه اندازه ویجت های گوشی رو تغییر داد ولی من هرکار کردم نشد.حتی در کلیپهایی از گوشی اسکاس پلاس دیدم که این مورد انجام میشه ولی من اصلا نتونستم و اگه میشه منو راهنمایی کنید.

در آخر بسیار شرمندم که پر حرفی کردم و اگه جای این پست اینجا نیس منو ببخشید که نظم انجمن بهم ریختم.
اگه میتونید از قابلیتهای مخفی اندروید 4 این گوشی میتونید بنویسید.
خیلی ممنون هستم
سرافراز و پایدار باشید.  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب jalalkh تشکر کرده اند:
CentralWeb, Mahdi1944

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392 18:08

mori_sk,  
Camera FV-5 رو تست کنيد  :D

1- براي شارژ شدن تا جايي که تست کردم، بهترين زمان رو با شارژر سوني داشت و حدود 2 ساعت تا 2 ساعت و نيم در حالت روشن، گوشي شارژ شد (اين زمان قطعا اگر گوشي خاموش باشه يا با گوشي کار نشه پاييت‌تر خواهد بود)

2- اغلب گوشي‌هاي دو سيمکارت به اين شکل هستند، اما سيمکارتهاي ايرانسل در صورتي که تماسي ناموفق باشه، پيامي مبني بر اين موضوع ارسال ميکنه که فرد توجه تماس از دست رفته باشه که براي اين مورد مفيد هست،‌اما همراه اول ظاهرا هنوز چنين امکاني رو اضافه نکرده

3- برنامه‌ي Go SMS Pro شايد براي اين موضوع مفيد باشه (تست نکردم، اما اين برنامه بهترين برنامه براي مديريت پيامها هست)

4- به جاي اين برنامه، پيشنهاد ميکنم Smart Screen ON رو تست بفرماييد. به نظر برنامه‌ي کاملتري ميرسه. لطفا در صورت استفاده از اين برنامه، نتيجه رو هم اينجا اعلام بفرماييد  :D

5- اين مورد هم قبلا مطرح شده بود که پيشنها من استفاده از برنامه‌ي ALSA بود. اين برنامه ممکنه بتونه صدا رو تقويت کنه

6- در مورد کيف نظري ندارم، چون اساسا براي هيچ يک از گوشي‌هايي که داشتم هرگز کيف يا کاور و برچسب محافظ صفحه استفاده نکردم و به اونها اعتقادي ندارم

7- براي اين کار هم پيشنهاد ميکنم از Go Launcher EX که بهترين لانچر براي آندرويد هست استفاده کنيد، امکانات بسيار زيادي از جمله تغيير سايز ويجت،‌فولدر بندي، تعيين نجوه‌ي چينش ايکن‌ها و ... رو به شما ميده

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

mori_sk, alzeid, CentralWeb, wildfire.s, CAPTAIN PILOT, ASHKAN95, jalalkh, Erratic, Alireza.Hosseini, MASTER

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
23

تاريخ عضويت

جمعه 30 فروردین 1392 00:43

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 6 پست

توسط mori_sk » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392 20:11

برنامه Smart Screen ON رو تست کردم از نظر من زیاد جالب نیست گوشی قاطی میکنه در هرصورت تنظیماتش برای فعل کردن به شرح زیره : :?

-داخل خود برنامه و در قسمتی که نوشتهwave hand mode و tap andswipe modeرو فعال کنید و در قسمت basicدو گزینه enable smart screen on برای روشن کردن صفحه وenable for turning screen offبرای خاموش کردن صفحه رو تیک بزنید یا فعال کنید و در آخر save and restart app رو بزنید :smile:
بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mori_sk تشکر کرده اند:
CentralWeb, jalalkh, MASTER, Mahdi1944

Captain I

Captain I

نماد کاربر
433

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 12:48

آرشيو سپاس: 1473 مرتبه در 391 پست

توسط abbas.m.k » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392 22:39

jalalkh نوشته است:سلام ادمین عزیز و سختکوش  :razz:
بسیار ممنون از شما و همکاران مهربانتون که تخصصی در مورد این گوشی مطلب میذارین.جالبه دیدم که در مورد گوشی دیگه از شرکت GLX هم اینجوری مطلب پربار گذاشتین و بازهم درود و آفرین به این همه تلاش  :smile:
من دو روز پیش این گوشی رنگ مشکی از نمایندگی مشهد در احمد آباد خریدم.رنگ مشکی کمیاب هست.قیمتش 490 تومان بود و برچسب جداگانه بهم فروخت که در مجموع 500 تومان شد.گفتش که در سری های قبلی برچسب ضد خش داخلش بوده و الان نیس و در جعبه ها موجود نیس.در کل به این قیمت گرفتم و تست کردم بدون مشکل بود.با نرم افزار آنتوتو V3.2.2 بنچمارک 6543 شد.
سرعتش عالیه و تصویر خوبی داره.عکس دوربینش همونطور که انتظار داشتم با کیفیت نیس و همچون 5 پیکسل رده های سونی نیست.کیفیت فیلم و فرم خوبی داره.
مشکلاتی باهاش دارم :
1. متاسفانه دیر شارژ میشه تقریبا نزدیک 3 ساعت و یا بیشتر ولی با چرخ زدن در نت و کارای دیگه به مدت دوروز شارژ نگه داشت که خوب بود.
2.در حالت دو سیمکارت فعال وقتی در حال مکالمه با خط شماره یک هستم و اگه به خط شماره دو زنگ بخوره به هیچ وجه زنگ نمیخوره و حتی بعدش به صورت  تماس از دست رفته اعلام نمیشه ، انگار اصلا در این زمان تنها یه خط وجود داره.
3.در باکس  اس ام اس ها دو خط از هم مجزا نیستن که براحتی پیامهایی که از هر سیمکارت دریافت میکنم بتونم ببینم و اگه تنظیماتی وجود داره یا برنامه ای برای سهولت این موارد پیدا کردین اعلام کنید.
4. برای باز کردن و بستن صفحه نمایش از دکمه پاور استفاده نمیکنم و از نرم افزار TAP TAP App استفاده میکنم که دکمه پاور در استفاده مکرر آسیب نبینه ولی متاسفانه سنسورهای گوشی به خوبی عمل نمیکنن.البته این نرم افزار قدرتمندی نیس.اگه بهترش پیدا کردین خبر بدین.
5. در محیطهای شلوغ پر سر صدا مثه اتوبوس و مکانهای مشابه ، صدای مخاطب به سختی شنیده میشه و اعصابم خورد میکنه و انگار مجبورم هنزفری مخصوص بخرم.
6.کیف این گوشی میگن قیمتش 20 تومان هست ولی هنوز ندیدمش و نمیدونم ارزش داره یا نه.اگه کیف خوبی پیدا کردین عکسش بذارین.
7.دیده بودم در اندروید 4 میشه اندازه ویجت های گوشی رو تغییر داد ولی من هرکار کردم نشد.حتی در کلیپهایی از گوشی اسکاس پلاس دیدم که این مورد انجام میشه ولی من اصلا نتونستم و اگه میشه منو راهنمایی کنید.

در آخر بسیار شرمندم که پر حرفی کردم و اگه جای این پست اینجا نیس منو ببخشید که نظم انجمن بهم ریختم.
اگه میتونید از قابلیتهای مخفی اندروید 4 این گوشی میتونید بنویسید.
خیلی ممنون هستم
سرافراز و پایدار باشید.  :razz:

1-آره این مشکل رو منم دارم دیر شارژ میشه
۲-هنوز تست نکردم
۳-من از برنامه Go sms pro استفاده می کنم منوی اصلی inbox  چیزی معلوم نیس از کدوم سیم کارت اومده اما وقتی sms رو باز می کنم نوشته از سیم ۱ اومده یا ۲ همچنین جوابی که من دادم مشخصه کدوم خط پیام ارسال کردم.خیلی برنامه جالبی هست حتی امکان تعریف private inbox به صورت رمز شده داره
۶-کیف این گوشی رو من از نمایندگیش گرفتم ۷ هزار تومن .خوبه راضیم از کیفش
۷-از برنامه Go Launcher EX  استفاده کن امکانات خوبی داره عالیه
بهترين مترجم كيست كه سكوت را ترجمه كند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب abbas.m.k تشکر کرده اند:
Mahdi1944, ASHKAN95, jalalkh, MASTER, CentralWeb

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

شنبه 31 فروردین 1392 13:30

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط AR@KST@R » جمعه 6 اردیبهشت 1392 21:21

سلام دوستان
من فقط در کیفیت این محصول شک دارم, میترسم 6 ماه کار کنه و بعد ...
نظر دوستان چیه؟

New Member

نماد کاربر
5

تاريخ عضويت

جمعه 30 فروردین 1392 16:56

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 2 پست

توسط jalalkh » جمعه 6 اردیبهشت 1392 21:48

سلام به همگی مخصوصا ادمین بسیار مهربون  :razz:
کارایی که دوستان گفتن انجام دادم و نتایجی بدست آوردم که میگم شاید بدرد بقیه و تازه واردهایی همچون من بخوره.
1. در مورد شارژر به نظرم شارژر خود اسنوی پلاس دچار مشکله اساسی باشه وقتی قبلا شارژ میکردم دیر شارژ میشد و زمانی که 100% میشد و توی نت میچرخیدم و کاری میکردم سریع 10 % کم میکرد ولی الان از شارژر سونی استفاده کردم تقریبا دو ساعته و کمتر از قیل شارژ شد و با ویجت Battery Disk درصد شارژ باتری رو چک میکنم ولی عجیبه که دیر شارژ کم میشه.به طور خلاصه از شارژر سونی استفاده کردم و کلا گوشی بهتر عمل میکنه.
2.در این مورد که هر دو خط ایرانسل گذاشتم و چک کردم و جالبه که پیغام در دسرس نبودن میده و گاهی تماس از دست رفته رو در باکس پیامک ها میاد.و راه حلی براش نیس.
3. برانامه Go SMS Pro نصب کردم والاه اون کیفیتی که میخواستم نیس.یعنی دو باکس جدا برای دو سیمکارت نداره (البته شاید وجود داره و من پیدا نکردم) ولی این نرم افزار بی نهایت کاربردی هست و بسیار کمک میکنه و  محیط گرافیکی زیبا و راحتی برخورداره و یه جورایی برای دو سیمکارت ها مناسبترین گزینه هست.
4. من به جای نرم افزار TAP TAP App  از نرم افزاری که شما سفارش کردین Smart Screen ON استفاده کردم.جزئیات بیشتری داره مثلا سرعت حرکت دست از جلوی سنسور و تکرار حرکت برای باز شدن و تکرار حرکت برای بسته شدن ولی راحت بگم اصلا کاربردی نیس ، همه جوره تنظیماتش دستکاری کردم ولی مفید نیس و به حال همون نرم افزار قبلی تپ تپ بهتره و با حرکت شصت دوبار تکرار سریع باز و بسته میشه و فعلا بهترین گزینه در این طیف هست.
5.در مورد نرم افزار alsa تمام نت گشتم و هیچ چیزی پیدا نکردم.و توی همین انجمن شخصی در موردش مطلب گذاشته که نفهمیدم همینی هست که شما میگی یا نه.لطفا آدرسی برای دانلود نرم افزار و اگه تنظیمات و نکات مهمی داره ذکر کنید. (بسیار ممنون)
6.کیفش رو در مشهد هنوز ندیدم ولی میگن قیمتش 20 هزار میشه.لطفا جناب abbas.m.k اون کیفی که خریدین یه عکسی ازش بزار و اینکه این کیف مخصوص همین گوشی هست یا نه؟ و اگه دوستان کیف یا کاور خاصی براش پیدا کردن خوشحال میشم منو خبر کنن.
7. نرم افزار  Go Launcher EX خیلی زیاد هست و اون چیزی که میخواستم نبودن و دقیق اون ورژن یا نوع خاص در این نوع نرم افزار پیدا نکردم.

اما موارد دیگه :
8. در این گوشی عکس گرفتن از صفحه نمایش وجود نداره و دنبال یه نرم افزار این مدلی هستم البته screenshot it v3.24 پیدا کردم ولی نوشته بود گوشی روت بشه که من میترسم روت کنم.
9. بعضی نرم افزار ها گزینه move to sd cart نداره و الکی حجم گوشی پر شده.البته از NQ Anroid boster ,memory cleaner استفاده میکنم که بسیار بدرد بخور هست ولی به هر حال برای قضیه دچار مشکل هستم.
10.فایل منیجر خود گوشی کاربردی نیس چون عکسهای نرم افزارها رو نمیذاره و من از  file manager v 1.15.2 استفاده کردم که بسیار عالیه.
11. عکسهای گوشی کمی بی کیفیت هست و مثه 5 پیکسل گوشی های دیگه نیس ولی بعدش فهمیدم باید کمی صبر کنم تا گوشی صاف نشون بده و بعد عکس بگیرم و نرم افزار Camera FV-5 کمک بهتری بهم کرد.
12.هندزفری خوبی داره و با پلیر خود گوشی آهنگی با کیفیت متوسط پخش میکنم بسیار عالی شنیده میشه.
13.آسفالت 7 نتونستم نصب کنم البته شاید بخاطر اینه که دیتایی که گرفته بودم برای گوشی قبلیم نئو وی بود که آدرنو هست و دنبال نسخه دیتای مخصوص برای پردازنده اسنوی پلاس هستم (اگه میشه آدرسش بدین دانلود کنم). فقط real racing 2  نصب کردم راحت بدون لگ جواب داد ولی بازی the dark knight rises v1.0.6 نصب کردم و دیتای لازم گذاشتم و حتی شنیدم تاریخ گوشی باید 2012 باشه هرکاری کردم کلا به داخل بازی نرفت.دوستان اگه بازی خاصی نصب کردین لطفا دقیق بنویسید و توضیح بدید.

بازهم معذرت که پر حرفی کردم  :ch:  و بسیار ممنون از این انجمن که تنها فضای تخصصی در مورداین مدل گوشی ها میباشد  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب jalalkh تشکر کرده اند:
abbas.m.k

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 6 اردیبهشت 1392 22:52

jalalkh,  
1- پس حرف شما هم تاييد کننده‌ي نظر من هست که گفتم بهترين شارژر براي اين گوشي، شارژرهاي سوني هست
2- توضيح شما رو متوجه نشدم، اما ظاهرا وقتي يکي از خط‌ها تماس برقرار هست، خط دوم رنگ نميخوره. اما ايرانسل پيغام تماس ناموفق رو ميفرسته
3- در برنامه‌ي Go SMS Pro دو اينباکس جدا نيست، اما وارد پيامها که شديد مشخص هست مربوط به کدام خط هست
4- ايا از آخرين نسخه‌ي Tap Tap App استفاده ميکنيد؟ چون در بررسي‌ها هم ظاهرا اين برنامه بهترين راه حل براي اين موضوع معرفي شده بود
5- ALSA از خود مارکت اندرويد قابل دانلود هست، فکر ميکنم با استفاده از bazar هم ميتونيد اون دانلود کنيد، اگر نتونستيد بفرماييد تا جايي اون رو دانلود کنم، اما در اين مورد دوستان من که اين گوشي رو داشتند از جمله عليرضا و عباس عزيز هيچ يک اين مشکل رو ندارند و فکر ميکنم موضوع به نسخه‌ي فريموير گوشي شما مربوط باشه، لطفا از Settings> About نسخه‌ي فريموير رو ارسال کنيد تا ببينيم با نسخه‌اي که در انجمن قرار داده شده يکسان هست يا خير. من فکر ميکنم موضوع همين هست. البته ALSA هم نياز به روت داره ...
7- Go Launcher Ex 3.50 فعلا آخرين نسخه هست که باز هم از طريق مارکت اندرويد و يا bazar قابل دانلود هست، از ديگر سايتها هم همينطور. بقيه تم و پلاگين‌هاي اين برنامه هستند. اين برنامه هم کاملا مجاني هست
8- در اندرويد 4 به بالا اين امکان به صورت پيشفرض وجود داره و فقط کافيه کليدهاي Power و Vol Down رو همزمان (دقت کنيد دقيقا همزمان) فشار بديد تا از صفحه عکس بگيره
9- اگر از روشهايي که در انجمن مطرح شده استفاده کنيد اين مشکل به طور اساسي و ريشه‌اي قابل حل هست. اما در صورتي که بتونيد فريموير رو فلش بزنيد (فريموير TWRP, SWAP , Root شده براي اين گوشي اماده کردم که به راحتي با اين فريموير مشکل مرتفع ميشه)، اما در صورتي نخواهيد روت کنيد و يا فلش بزنيد، متاسفانه هيچ راه حل قابل قبول و اتکايي وجود نداره، روت کردن براي گوشي‌هاي اندرويدي خيلي اهميت داره و به نظر من ضروري هست
12- اسفالت کدوم نسخه رو نصب کرديد؟ نسخه‌ي asphalt7 1.0 با ديتاي عادي هست که بدون روت هم قابل اجرا روي اين گوشي هست. اما نسخه‌ي 1.0.5 که ديتاي OBB داره بايد حتما روت و مارکت هم پچ شده باشه تا کار کنه، خود من هر دو نسخه رو روي گوشي نصب کردم و بدون هيچ مشکلي کار ميکنند. فقط در مورد نسخه‌ي 1.0.5 حتما بايد مواردي که گفتم صورت بگيره، وگرنه اجرا نخواهد شد

موفق باشيد

anga2009, Erratic, CentralWeb, MASTER, ASHKAN95, wildfire.s, CAPTAIN PILOT

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

شنبه 7 اردیبهشت 1392 00:28

توسط isar1404 » شنبه 7 اردیبهشت 1392 09:04

باسلام آیا mp4 هم فیلم برداری میکند؟آیا آپدیت هم میشود؟نرم افزار های جاوا را هم جواب میدهد؟ فیلم های divix,mp4, hd,flv راهم نشان میدهد؟نیاز به نصب gps دارد?
باتشکر

Captain I

Captain I

نماد کاربر
79

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 آبان 1389 21:04

آرشيو سپاس: 609 مرتبه در 78 پست

توسط Alireza.Hosseini » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 00:40

سلام

1. اگر منظورتان با فرمت MP4 است، خیر. اما با فرمت 3GP ضبط می شود
2. شرکت آپدیت ها را به نمایندگی ها می دهد و شما می توانید از آنها آپدیت را دریافت کنید
3. بر روی هیچ گوشی اندرویدی برنامه های جاوا نصب نمی شود مگر اینکه از مبدل یا شبیه سازی استفاده کنید
4. با نرم افزار MX Player تمام این فرمت ها که فرمودید تست شد و قابل پخش است
5. از نظر سخت افزاری گوشی دارای GPS است و شما تنها باید نرم افزار مورد نظر خودتان مثل Sygic و یا هر برنامه مکان یاب دیگر نصب کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Alireza.Hosseini تشکر کرده اند:
Mahdi1944, abbas.m.k, CentralWeb, ASHKAN95, anga2009, alzeid, CAPTAIN PILOT

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

يکشنبه 1 اردیبهشت 1392 18:02

توسط r.keshavarz » دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 00:37

سلام
از توضیحات خوبتون ممنونم. خیلی استفاده کردم. احتمالا بخرمش. ولی باز هم چند سوال برام مونده که امیدوارم شما دوست عزیز که باهاش کار کردید بهم جواب بدید.
1- آیا کیفیت صفحه نمایش راضی کننده هست؟ در نور روز و فضای باز چطوره؟
2- دید صفحه نمایش در زوایای مختلف چطوره؟
3-آیا تقویم اصلی گوشی شمسی میشه و قابل برنامه ریزی هست؟
4- آیا در قسمت پیامها حالت گفتگو وجود داره؟

در ضمن اگه امکان داره گوشیهای G2 و G3 رو هم بررسی کنید
ممنونم از اینکه وقت میگزارید

قبليبعدي