در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 29 فروردین 1392 09:30

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

Re: بررسی گوشی GLX Snowy DualCore

توسط pesaramoo » يکشنبه 15 اردیبهشت 1392 13:51

سلام
ظاهرا این گوشی چند تا ایراد داره، اگه میشه شما توضیخ بدید در موردش
1- gps گوشی خوب کار نمیکنه و آنتن دهی مناسب نداره
2- دوربین دومش در برقراری تماس تصویری، تصویر رو بر عکس نشون میده
3- تاچ گوشی اگه کمی دستت هیس باشه خوب کار نمیکنه
البته من فقط چیزایی رو که شنیدم پرسیدم، شاید انطور هم نباشه
میخواستم لطف کنید یه فهرست از چیزایی رو که باید موقع خرید چک کرد تا گوشی خراب نباشه بگید تا
یه موقع اشتباه نکنیم موقع خرید و تو گیرودار گارانتیش نیوفتیم.
ممنون.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 15 اردیبهشت 1392 14:33

pesaramoo,  
سلام
1- GPS اين گوشي کاملا خوب و دقيق عمل ميکنه و به شخصه اين رو تست کردم. پس فکر ميکنم اين موضوع بي اساس هست
2- دوربين دوم رو تست نکردم، اما با توجه به وجود چنين مشکلي در دوربين اول G3 ,G4 اين احتمال هم وجود داره
3- به هيچ عنوان چنين چيزي نيست و اتفاقا چون گوشي Galaxy R خودم شديدا اين مشکل رو داره، اين موضوع برام مهم بود و تست کردم، بدون هيچ مشکلي با دست خيس هم کار ميکنه و هيچ مشکلي نداره، پس اين مورد هم صحيح نيست

مهمترين عيبي که به نظر من به اين گوشي وارد هست، ديد کمي نامناسب از زواياي مختلف و بازتاب زياد نور محيط از طريق صفحه هست که با برچسب‌هاي کدر کننده يا شکننده‌ي نور ميتونه بهبود پيدا کنه

در مورد خريد، دوربين‌ها، مکالمه، کيفيت اسپيکرها، تاچ (مخصوصا در کناره‌هاي صفحه کاملا و دقيق تست کنيد)، صفحه از لحاظ نداشتن پيکسل مردگي و نداشتن خط‌هاي عمودي و افقي، بدنه که جايي ضربه، خوردگي و خش داشته باشه، کليدهاي گوشي، در صورتي که ميتونيد برنامه‌‌هاي GPS رو تست کنيد که GPS هم سالم باشه (براي اينکار بايد در هواي آزاد و بدون سقف باشيد)، اسلاتهاي سيمکارت، مموري، درب پست گوشي رو دقيقا تست کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
PCjoy, hesperus, CAPTAIN PILOT, anga2009, Alireza.Hosseini, wildfire.s, ASHKAN95, CentralWeb, MASTER

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

شنبه 31 فروردین 1392 23:28

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط mostafa1600 » جمعه 20 اردیبهشت 1392 19:31

سلام دوستان
گوشی اسنوی من دیشب به طور فجیعی رفت زیر چرخ ماشین و ال سی دی و تاچش خرد شد ولی بقیه قسمت های سخت افزاریش سالمه
کسی از قیمت حدودی ال سی دی و تاچ خبر داره؟

Captain I

Captain I

نماد کاربر
79

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 آبان 1389 21:04

آرشيو سپاس: 609 مرتبه در 78 پست

توسط Alireza.Hosseini » يکشنبه 22 اردیبهشت 1392 09:35

دوست عزی واقعا از این اتفاق متاسفم. اما برای این مسائل باید به خود نمایندگی مراجعه کنید. انشاالله مشکلاتان حل می شود.  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Alireza.Hosseini تشکر کرده اند:
Mahdi1944, mostafa1600, CentralWeb, MASTER

New Member

no avatar
5

تاريخ عضويت

دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 15:47

توسط star_netsky » دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 16:31

سلام
اولا ی خسته نباشید میگم به مهدی جان که به این تاپیک جون دادن.
دوما از خرید این گوشی کاملا راضی هستم
سوما مشکلی هست که زیر صفحه نمایش این گوشی کلی گرد و غبار رفته که این خیلی اذیت میکنه !
اصلا چرا رفته !؟
تا حالا به این مشکل بر خورد کرده بودین ؟
چه کار کنم تمیز بشه ؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 21:34

star_netsky,  
سلام
ضمن تشکر از ابراز لطف شما
احتمالا پلمپ گوشي مشکلي داشته که گرد و غبار وارد اون شده، من در G1 سري اول اين مشکل رو ديده بودم که در سري آخر رفع شده، در گوشي G3, G4 هم اين مشکل رو نديدم، براي اسنوي پلاس هم چند روزي که دستم بود مشکلي نديدم، براي رفع اين مشکل بهتره به نمايندگي تعميرات اين گوشي مراجعه بفرماييد تا مشکل رو رفع کنند

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ASHKAN95, MASTER, CentralWeb

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

شنبه 7 اردیبهشت 1392 00:28

توسط isar1404 » چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 19:19

با سلام به بچه های انجمن ! می خواهم گوشی بخرم بین  g2-g3-snowy بین این مدل ها شک دارم کدام را بخرم دوستانی که می توانند کمکم کنند علاقه مندی های و من به این چیزهاست؟
1-کار با اینترنت
2درکارخانه کار می کنم و محیط سخت است
3-نیاز زیادی به بازی ندارم
و.....
اگر دوسان شماره تلفنی جهت راهنمایی دارند بفرستند
باتشکر

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 27 اردیبهشت 1392 11:07

isar1404,  
G2 با توجه به تک هسته‌اي بودن در رنج بقيه گوشي‌هايي که نام برديد نيست و تنها خصوصيت اون ضد آب بودن هست. وگرنه از لحاظ وزن و ظرافت و زيبايي هم حرفي براي گفتن نداره
G3 به نظر من از بين گوشي‌هاي فعلي اين شرکت مناسب‌ترين انتخاب هست که تمام اجزاي اون قابل قبول و متناسب هست.
Snowy DualCore بهينه‌ترين و سازگارترين فريموير براي گوشي‌هاي دو سيمکارت رو داره و مشکلات نرم افزاري اون کم هست. مشکل اصلي اين گوشي يازتاب زياد نور از سطح محافظ صفحه و ديد نامناسب از طرفين هست. همچنين دوربين اسنوي هم نياز به آپديت درايور و پروفايلهاي مربوطه داره. پس به نظر من G3 بهترين انتخاب هست فعلا

abbas.m.k, MASTER, CentralWeb, PCjoy, wildfire.s

New Member

no avatar
18

تاريخ عضويت

چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 23:20

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 4 پست

پیشنهاد

توسط panapa » شنبه 28 اردیبهشت 1392 18:28

سلام می خواستم یک پیشنهاد بدم هر کدام از عزیزان از تغییرات ظاهری که توی گوشیش داده اسکرین شات بگیره و یه توضیحی هم کوتاه در مورد تجربش بگه، من خودم بعد از تست انواع برنامه ها یک سری از اونها رو سبک کارآمد و سازگار با گوشی دیدم مثلا گولانچر رو نصب کرده بودم ولی بجز سنگینی و نمایش پیغام های تبلیغی برای دیگر محصولاتش که هم موجب سنگینی و هم موجب مصرف باطری و اینترنت می شد برتری آنچنانی نسبت به بقیه نداشت.

این لانچر Apex همراه تم ‌Brushed Metal Theme                              این هم Holo Locker plus هست
                                                                                           که میانبرهای دوربین تماس و پیامکش خیلی کاربردی هست
اون گجت ساعت و تاریخ هم apersian calender هست

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 17:41

توسط simorghmmm » سه شنبه 14 خرداد 1392 12:32

سلام خواهش میکنم یه از گوشی وقتی توی دستتون گرفیت بگیرین

یعنی گوشیرو بگیرین دستتون به صورتی باهاش کار میکنین بعد ازش عکس بگیرین خیلی ممنون میشم

New Member

نماد کاربر
2

تاريخ عضويت

پنج شنبه 6 تیر 1392 01:01

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 2 پست

توسط PCjoy » پنج شنبه 6 تیر 1392 12:01

دوستانی که با بسته شدن ناگهانی برنامه اوپرا مینی مشکل دارند....

قبل از باز کردن برنامه اوپرا مینی حالت Auto rotate (چرخش خودکار صفحه) را غیر فعال کرده سپس از برنامه مذکور استفاده کنید
این مسئله به جی ال ایکس یا برند دیگه مربوط نمیشه

من Samsung S DUOS داشتم و از سرعت پایینش کلافه شدم...خیلی کلافه شدم ...برای پخش یک فایل تصویری70MB 480p کلی باید صبر کنم اونم با MX Player نه پخش کننده اصلی گوشی...حتی وقتی میخوام لیست مخاطبین را باز کنم کلی باید صبر کنم...گشت و گذار تو نت غیر از اوپرامینی بقیه مرورگرها افتضاحه و کل گوشی کند میشه

ولی انصافاً وقتی با G3 و Snowy دوستام کار کردم یه حسی بهم داد که S DUOS بندازم تو آشغال

تنها برتری که گوشیم داشت کیفیت فوق العاده صفحه اش بود و کیفیت دوربین

الان هم که گوشیمو موتوری قاپید دارم در مورد Snowy تحقیق میکنم و کاملترین بررسی را اینجا دیدم و خواستم از زحماتی که دوستان خصوصاً آقا مهدی و آقا علیرضا کشیدن تشکر کنم

البته با ردیاب Lookout منزل آقا دزده را ردیابی کردم و نقشه گوگل مپ را چاپ و ضمیمه پرونده شکایت کردم تا ببینم کی بخوان طرفو دستگیر کنن ...اگه گوشیم برگشت اولین کاری که میکنم می فروشمش

البته نقشه را دادگستری خرمشهر زیاد تائید نکرده و فقط دستور به مخابرات و ایرانسل فرستاده تا بر اساس سریال گوشی ردیابی بشه ولی منزل طرف که یک خلافکار تو آبادانه خارج از قضیه شکایتم زیر نظر گرفته شد (خلاصه خودم قبل از شکایتم یه پلیس بازی راه انداختم و فهمیدم منزلی که تو نقشه نمایش داده شده منزل یک خلافکار کهنه کاره)

تا ماجرایی دیگر ما را دنبال کنید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب PCjoy تشکر کرده اند:
Mahdi1944

New Member

نماد کاربر
5

تاريخ عضويت

جمعه 30 فروردین 1392 16:56

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 2 پست

توسط jalalkh » يکشنبه 6 مرداد 1392 20:02

سلام خدمت آقا مهدی و دیگر دوستان
روزه نماز همگی قبول باشه و عبادت همگی در شبهای قدر مقبول درگاه حق باشه

آقا مهدی ادمین عزیز شرمنده که من اینقده دیر پاسخ و نتایج رو اعلام میکنم.

1- باتوجه به اینکه بهترین شارژر سونی برای این گوشی هست ولی من در جاهای خوندم که اگه از کابل شارژ مخصوص خود گوشی استفاده نشه باتری به مرور زمان زودتر خراب میشه.و من الان در این چندماه فقط از شارژر خودش استفاده میکنم که به نظرم سریعتر شارژ میشه الان و مشکلی ندارم
2- منظورم اینه که زمان مکالمه و صحبت کردن با یه خط وقتی خط دیگه زنگ بخوره به هیچ وجه شما متوجه نمیشی و در صورتیکه خط ایرانسل هست تماس از دست رفته اعلام نکرده.(لطفا دوستان امتحان کنن و راه حلی اگه دارن اعلام کنند چون این گوشی دوسیمکارته و این مهمه برام)
3- برنامه  Go SMS Pro که بسیار بهم کمک میکنه و تقریبا باهاش کنار اومدم مخصوصا گزینه ی نور شب که خواندن اس ام اس در نور کم شب راحتتر میشه و گفته های شمارو تایید میکنم.
4- نسخه ی Tap Tap App گوشیم 1.0 هست و من به یه نتیجه ای رسیدم که شاید برای بقیه هم کاربرد داشته باشه.در منوی بالایی گوشی گزینه نور هر وقت بصورت اتوماتیک میزارم این نرم افزار Tap Tap App بد کار میکنه ولی زمانی که غیر اتوماتیک باشه راحتتر جواب میده با حرکت انگشت سریع عمل میکنه.در بعضی از گوشی ها شنیدم این سنسور نور هیچ گزینه ای نداره که غیر فعال بشه و خداروشکر در اسنوی + وجود داره.
5- نرم افزار ALSA رو از هیچ جایی نتونستم پیدا کنم.لطفا برام  لینک دانلود در همین انجمن بزارید که دانلود کنم.در مورد فریمویر که نمیدونم چیه والاه در همون مسیری که شما نوشتی چندتا عددو چیزهای دیگه هست که از صفحه نمایش عکس گرفتم و نمیدونم چجوری در این پست قرار بدم و لطفا منو در مورد این فریمویر راهنمایی کنید.شرمنده بیسوادیم  :o
6- Go Launcher Ex این نرم افزار خیلی راحت و بدون مشکل کارمیکنه و مشکلی ندارم.
7- روش های روت برای اینکه حجم قابل دسرس بیشتری بهم بده رو بهم بگید.متاسفانه متوجه خیلی واژه های تخصصی نمیشم و متوجه نشدم یه روش ساده و به ترتیب که چه کارایی بکنم چیه؟؟؟
8- ورژن آسفالت نمیدونم ولی همون که از سایت آندرویدها با دیتا گذاشته دانلود کردم و دیدم جواب نداد دیگه دنبالش نرفتم چون زیاد اهل بازی با گوشی نیستم
موارد دیگه مشکلها و چیزهای دیگه درمورد گوشی اسنوی پلاس

9- مشکل اساسی گوشی که خیلی اذیتم میکنه وای فای گوشی هست که یهو میپره  و بیشتر اوقات باید نزدیک مودم باشم تا جواب بده در صورتیکه تمام گوشی های دیگه در همون نواحی ها راحت پاسخ میده و پرش آنتن وای فای نداره.این قضیه اذیتم میکنه و نمیدونم مشکل از کجاست.لطفا دوستان تست کنن توی خونه یا مراکزی که وافای داره امتحان کنید و بگید نتیجه چیه؟
10- عکس از نزدیک گوشی میشه گفت عالی هست.منظورم اینه از کف دست خودم عکس گرفتم تمام رد انگشت و انحنای دست بطور واضح شفاف گرفته شد که وقتی با آیفون 5 در شرایط مساوی عکس گرفتم تقریبا مشابه هم بودن. اما عکس دور زیاد شفاف و جذاب نیس.فیلم برداری بینظیر و تمام صدای محیط رو ضبط میکنه و حرکات و رنگ ها و سرعت بالا و قابل قبولی داره.
11- در زمینه هنگ کردن یه شگفتی هست.در این زمینه در مقایسه با نئو وی و سولا و بعضی HTC های هم رده این گوشی ، گوشی اسنوی پلاس بینظیر هست.اصلا هنگ نکرده و کند نشده و اوایل فکر میکردم مشکل داره چون در طول دو ماه حداقل یه بار هنگ  کردن باید بشه ولی نشد..عجیبه ها :-O
12- در مورد اینکه بعضی ها گفتن gps مشکل داره بگم که با نرم افزار Osmand که نقشه ایران رو کامل داره (ولی متاسفانه کلمات فارسی نام مکانها برعکس هست مثلا خیابان نوشته شده : ن ا ب ا ی خ) با این نرم افزار سریع مکان رو نشون داد و زمانی که سوار اتوبوس شدم مکان سریع حرکت میکرد و کاملا عالی بود.
13- دوربین جلو گوشی برای ارتباط تصویری با Skype راحت و بدون مشکل جواب داد و اینکه میگید برعکس وارونه هست اشتباهه و هیچ مشکلی ندارم.
در ضمن فیلم هایی که با گوشی فیلمبرداری کردم در سیستم نگاه میکنم سریع شفاف و بدون مشکل هست.و نکته دیگه فیلمهایی رو با کیفیت 720p با نرم افزار Mx player بسیار عالی و بدون هیچ مشکلی پخش کردم و عالی بود.
موفق باشید  :razz:

قبليبعدي