در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: بررسی گوشی GLX Snowy DualCore

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 7 مرداد 1392 05:45

jalalkh,  
1- چنين چيزي نيست، به هر حال شما مختار هستيد که از چه شارژري استفاده کنيد و اگر مشکلي نيست دليلي هم براي استفاده از شارژر ديگه‌اي وجود نداره
2-متوجه منظور شما نشدم، اما به هر حال وقتي يکي از خط‌ها اشغال هست، خط ديگه زنگ نميخوره، اما الان هر دو اپراتور اين امکان رو ارائه کردند که تماسهاي ناموفق رو به صورت sms ارسال کنند
3- بله، Go SMS براي اين گوشي عالي عمل ميکنه، اما هنوز در JB مشکل داره
4- البته الان من چند وقتي هست از Smart Screen استفاده ميکنم و به نظرم خوب عمل ميکنه
5- Alsa رو از اين لينک دانلود کنيد
http://192.30.84.66:8080/Android/AlsaMi ... 20REQUIRED)%20v1.0.9.apk
6- نسخه‌ي 4 Go Launcher Ex هم بدون فعال کردن انجين جديد که بتا هست هنوز بسيار عالي عمل ميکنه
7- روش روت در همين بخش کامل آموزش داده شده، بعد از روت با حذف برنامه‌هاي غير ضروري از رام گوشي ، استفاده از برنامه‌هاي Go Task Manager, Norton Utilities, System Tuner ميتونيد وضعيت برنامه‌هاي در حال اجرا رو مديريت و در نتيجه رم آزاد و عملکرد بهينة‌تري رو از سيستم داشته باشيد
8- اسفالت هم همونطور که توضيح دادم بدون هيچ مشکلي روي اين گوشي عمل ميکنه
9- شايد مشکل سخت افزاري داشته باشه و يا مشکل از فريموير گوشي باشه، اگر نسخه‌ي مورد استفاده شما پايين‌تر از نسخه‌اي که در انجمن گذاشته شده بود، حتما اون رو آپديت کنيد. در غير اينصورت مشکل سخت افزاري هست
10- در فريموير جديد کيفيت تصاوير تا حد بسياري بهبود پيدا کرده، هم کيفيت عکاسي و هم کيفيت نمايش و بالانس نور صفحه
11- بله، فريموير اسنوي پلاس، يکي از با ثبات ترين نسخه‌هاي اندرويدي هست که من ديدم
12- من Sygic رو توصيه ميکنم، براي من که خيلي خوب عمل ميکنه
13- برعکس نشون دادن براي G3 , G4 هست، اين گوشي مشکلي با اين قضيه نداره
14- اين گوشي 720p رو بدون هيچ مشکلي پخش ميکنه، مشکل با 1080p هست که با QQPlayer مرتفع ميشه و به راحتي اون رو پخش ميکنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, MASTER

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 11 خرداد 1392 11:28

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط salman10metri » سه شنبه 9 مهر 1392 11:12

سلام برادران زحتکش وبامسولیت حقیقت *** شد از بس تو نت گشتم که بتونم بازی هایی که فایل دیتا دارن و میگن دیتا رو تو obb بریزید کار میده و نداد گوشیم glx g4 nfc هست جان عزیزتون اگه کسی میدونه کمکم کنه که روت کنم یا یه کاری که بازی های دیتا دارو بتونم بریزم توش دم همتون گرم ممنون از صاحب سایت
آخرين ويرايش توسط Mahdi1944 در جمعه 12 مهر 1392 06:25, ويرايش شده 1 در کل.
دليل: ويرايش شد

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 11 مهر 1392 06:03

salman10metri,  
ادبياتي که استفاده کرديد مناسب نيست. لطفا در آينده از چنين عباداتي استفاده نفرماييد
همچنين سوال شما در تاپيک نادرستي ارسال شده
شما بايد با استفاده از روشي که براي نصب TWRP گوشي G4 ارائه شده کاستوم ريکاوري TWRP مربوط به G4 که با G4 NFC سازگار هست رو نصب کنيد و بعد از اون با استفاده از پکيج SuperUser يا SuperSU گوشي رو روت کنيد.
لطفا در صورتي که در ادامه‌ي اين سوالتون، سوالي داشتيد، در تاپيک مربوط به G4 ارسال بفرماييد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

saeedjiji, hashemkhan, SMH, milad.z

New Member

نماد کاربر
13

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 دی 1386 15:12

مشکل در عملکرد گوشی

توسط aerosadegh » جمعه 27 دی 1392 03:51

سلام
نمی‌دونم این مشکل عادی در آندروید هست یا نه
اخیرا یه اسنوی+ خریدم و بعضی وقتا وقتی یکم سرعت کارم باهاش زیاد میشه یه قاب قرمز رنگ (برای حدود ۱ثانیه) دور صفحه نمایش ظاهر میشه!

به نظر شما اشکال از گوشیه یا این مسئله عادیه؟!
ممنون میشم جواب بدید

صاحبنظران پاسخ میدهند
اینجا! در تالار گفتگوی انجمنهای تخصصی! ساعت ۲۲:۴۵

Major

Major

نماد کاربر
210

تاريخ عضويت

سه شنبه 24 خرداد 1390 01:10

آرشيو سپاس: 207 مرتبه در 95 پست

توسط mohammadmun62 » جمعه 27 دی 1392 15:02

aerosadegh,  
سلام
احتمالا سخت افزارذیه
گوشی من تقریبا اینطور بود نمایندگی بردم تا دید برام عوضش کرد

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 29 دی 1392 13:14

aerosadegh,  
مشکل نرم افزاري و به دليل کم آوردن رم هست. پيشنهاد ميکنم Dodol Launcher رو نصب کنيد، اگر برنامه Task Manager داريد حذف کنيد و فقط از task Killer خود Dodol Launcher استفاده کنيد. همچنين رخدادها رو با روت کردن و استفاده از برنامه‌ي System Tuner و Autostarts مديريت کنيد. مشکل بهبود پيدا خواهد کرد

milad.z

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تشکر کرده: 38 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 16 آذر 1392 15:07

آرشيو سپاس: 17 مرتبه در 10 پست

توسط milad.z » پنج شنبه 3 بهمن 1392 01:31

,aerosadegh
برید قسمت تنظیمات ،در باره ی تلفن و روی نسخه آنروید چندبار پیا پی کلید کنید منوی جدیدی باز میشه و از اونجا حالت strict رو غیرفعال کنید مال منم اینطور بود که با این روش حل شد
میزنم به سلامتیه حرفای دلم ک ب کسی نگفتم/ب سلامتیه اینکه کوه درد بودم ولی دم نزدم

ب سلامتیه تنهایی هام...ولی تنهایی رو دوست نداشتم / ب سلامتیه آرزوهایی که نتونستم لمسشون کنم...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب milad.z تشکر کرده اند:
Mahdi1944

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

شنبه 19 مرداد 1392 18:25

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

توسط aftabgardoon_258 » سه شنبه 8 مهر 1393 12:21

سلام
من یه مدتی با گوشی اسنویم به مشکل برخورد کردم. مشکلم اینه که هر چقدر کارت حافظه م رو خالی میکنم بازم پر میشه. حتی یکبار فرمتش هم کردم.
نمیدونم گوشیم ویروسی شده یا مشکل دیگه ای داره. دو تا آنتی ویروس نصب کردم، چیزی پیدا نکرده. شاید آنتی ویروسم خوب نبوده البته
ممنون میشم کمکم کنید، وگرنه مجبور میشم دوباره کل گوشیم رو فلش کنم که از نظر انتقال اطلاعات خیلی دردسر داره.

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

جمعه 26 اردیبهشت 1393 11:48

توسط aminyt6 » يکشنبه 27 مهر 1393 18:48

گول این حرفارو خوردین اسنویی خریدم الان یه ساله فقط واسم زحمت داره گوگل پلی که پشتیبانی نمی کنه دوربین که ادم خجالت میکشه بگه پنج با پنج سامسونگ یا حتی هواویی زمین تا هوا فرق داره شارژ بی کیفت  هنگ کردن گوشی  بازم براتون بشمورم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 2 آذر 1393 12:41

aftabgardoon_258,  
خوب مموري كارت شما حجمش چقدر هست؟ تك ت فولدرها رو چك كنيد ببينيد چي اون رو پر ميكنه، ضمنا برنامه Clean Master رو نصب كنيد احتمالا كمك زيادي بهتون خواهد كرد

New Member

نماد کاربر
5

تاريخ عضويت

جمعه 22 اسفند 1393 10:22

توسط Mohammad@li » شنبه 1 فروردین 1394 18:05

چندتا از دوستان رو دیدم که از کارایی این گوشی خیلی تعریف میکردن توی این تاپیک. نتایج تست من اینجوری بود:
بنچمارک با Antutu یکم بیشتر از عدد 10000 بود و همچنین در بخش Game Performance گفته بود که گوشی شما فقط از پس بازی های دو بعدی بر میاد.
تست بازی ها:
Asphalt 7 v1.1.1 با صفحه ی مشکی بالا میومد یعنی قابل اجرا نبود.
Gangstar Vegas و Gangstar Rio هر دو اجرا نشدند. (یکی صفحه ی مشکی نشون میداد و دیگری فورس کلوز میداد همون اول)
در بازی NFS Most Wanted صدا به صورت زجرآوری خش داشت.
Zombie Highway 2 اجرا نشد.
در بازی Frontline Commando بعد از مرحله ی 4 فورس کلوز میداد و نمیشد ادامه بدی!
و تو بازی های HD دیگه هم حتی با وجود حجم کم بازم فورس کلوز میداد. (بعد از حدودا 10 یا 15 دقیقه بازی)
تو فیلم های HD هم کند بود.
میخواستم بپرسم این موضوع واقعا مشکل گوشی منه یا کلا Snowy+ اینجوریه؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 17 فروردین 1394 00:28

Mohammad@li,  
شما بايد گوشي رو روت كنيد و نسخه مود شده گوگل پلي رو نصب كنيد تا بازي‌ها اجرا بشه، چون خود من حتي اسفالت 8 رو روي G3 كه سخت افزار مشابه با اين گوشي داره اجرا كردم بدون مشكل  :D

قبلي