در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
23

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 فروردین 1392 12:52

Tehran

آرشيو سپاس: 24 مرتبه در 8 پست

Re: سئوالات و مشکلات GLX Snowy Dual core

توسط Masih_JESUS » جمعه 6 اردیبهشت 1392 10:40

راستی Mahdi1944 و Alireza.Hosseini عزیز وقتی من به G1_snowy+_20130124_143258_TWRP_SWAP_Rom فلش زدم گالری داشت ولی وقتی روت کرذم و برنامه های گوگل رو ریختم گالری پاک میشه اگه apk اونو دارید لطفا بگزارید یا یه جایگزین دیگه معرفی کنید
ممنون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 6 اردیبهشت 1392 16:52

Masih_JESUS,  
لطفا بررسي بفرماييد دقيقا روت باعث اين مشکل شده يا برنامه‌هاي گوگل

اگر مشکل از روت بود، از SuperSU Installer که ضميمه TWRP کردم استفاده کنيد. به اين شکل که وارد TWRP شده و از منو Reboot گزينه‌ي System رو انتخاب کنيد. در صورتي که گوشي با هيچ روشي روت نشده باشه، به شما پيغام روت شدن رو ميده که با Swipe کردن اون رو تاييد کنيد. وقتي گوشي بوت شد. SuperSU Installer به گوشي اضافه شده. حالا کافيه گوشي رو اينترنت وصل کنيد تا نسخه‌ي متناسب با گوشي دانلود کنه، از شما پيامي مبني بر دانلود از گوگل يا TWRP پرسيده ميشه که TWRP رو انتخاب بفرماييد. بعد از دانلود گوشي ريستارت شده و مراحل روت تکميل شده.

همچنين در صورتي که مشکل به پکيج گوگل مربوط هست اعلام بفرماييد تا بررسي و مشکل رو مرتفع کنيم

جايگزينهاي فراواني هم براي گالري وجود داره، از جمله QuickPic که ميتونيد استفاده بفرماييد

:razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CentralWeb, ASHKAN95, Masih_JESUS, CAPTAIN PILOT, abbas.m.k

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
23

تاريخ عضويت

Tehran

توسط Masih_JESUS » جمعه 6 اردیبهشت 1392 16:55

دیگه نمیتونم بررسی کنم کلی نرم افزار ریختم اشکال نداره خیلی حالا مهم نیست

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

سه شنبه 3 اردیبهشت 1392 15:33

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

glx snowy +

توسط vernal6270 » جمعه 6 اردیبهشت 1392 17:10

سلام
از زحمات شما کمال تشکر را دارم
یک مشکلی برام پیش اومده اگه پاسخ بدید ممنون میشم
من مراحل روت رو انجام دادم (اسنوی دو هسته ای)
نمیدونم کجای کار رو شاید اشتباه کردم فایل superuser... هم نصب شد ولی وقتی گوشی رو روشن کردم روت نشده بود و شکل نرم افزار مربوط هم تو منو نیومده بود خواستم دوباره مراحل رو انجام بدم ولی به محض اتصال گوشی به کامپیوتر و اسه رفتن به حالت دانلودینگ در قسمت device manager کامپیوتر فقط 3 ثانیه گوشی رو میشناسه و ارتباط قطع میشه باید چطوری مشکل رو حل کنم؟
البته ظاهرا که مشکلی تو کارکرد گوشی ایجاد نشده
ممنون

Captain I

Captain I

نماد کاربر
433

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 12:48

آرشيو سپاس: 1473 مرتبه در 391 پست

توسط abbas.m.k » جمعه 6 اردیبهشت 1392 17:24

سلام
۱-چجوری میشه برای هر سیم کارت صدای زنگ متقاوتی گذاشت؟؟

۲- چطور میشه یه آهنگ mp3 درون مموری کارت رو به عنوان صدای زنگ انتخاب کرد؟
۳- مشکلی که هست وقتی misscall  میفته مشخص نیس از کدوم سیم زنگ زدن!!!!
بهترين مترجم كيست كه سكوت را ترجمه كند.

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
23

تاريخ عضويت

Tehran

توسط Masih_JESUS » جمعه 6 اردیبهشت 1392 17:36

سلام
میخواستم بدونم چرا تو لیست share اصلا خبری از sent via wifi-direct نیست درحالی که تو setting تنظیماتش رو داره.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 6 اردیبهشت 1392 19:41

abbas.m.k,  
1- اين رو دوستاني که دارند و با سيمکارت با اون کار ميکنند احتمالا راهنماييتون خواهند کرد، اما برنامه‌ي Go Contact که بهتون دادم رو تست کنيد ببينيد اين امکان رو نميده به شما ...
2- براي قرار دادن آهنگ به عنوان زنگ از برنامه‌هاي پخش کننده مثل JetAudio, Winamp و يا پخش کننده‌ي خود گوشي ميتونيد استفاده کنيد و آهنگ مورد نظر رو به عنوان زنگ انتخاب کنيد
3- اين مورد هم ممکنه با Go Contact قابل حل باشه (امکان تست ندارم)

Masih_JESUS
wifi direct يک امکان هست، اما براي استفاده از اون نياز به برنامه‌هايي مانند WiFi Shoot هست

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

abbas.m.k, ASHKAN95, Alireza.Hosseini, Masih_JESUS, Shahbaz, CentralWeb, CAPTAIN PILOT

Captain I

Captain I

نماد کاربر
433

تاريخ عضويت

توسط abbas.m.k » شنبه 7 اردیبهشت 1392 20:36

سلام
۱-کسی برنامه viber رو جدیدا نصب کرده. چون فکر کنم برای ایران دیگه کد ثبت نمیاد موقع نصب اگه کسی میدونه چجوری نصب میشه لطفا راهنمایی کنید

۲-بعضی برنامه ها به محض اینکه اینترنت به گوشی وصل میشه اجرا میشن مثل nimbuzz چجوری میشه جلو اجرای خودکار این برنامه ها رو گرفت؟

۳-دو روزه یه علامت خاص کنار آنتن گوشیم هست نمیدونم مربوط به چی هست .علامت به قفل هست و یه فلش نیمه دورش هست  

۴- برنامه GPS که نقشه شهرهای کوچک داشته باشه هست؟؟ الان من هیچ استفاده ای از gps نمیکنم اگه برنامه کاربردی هست معرفی کنید

New Member

no avatar
9

تاريخ عضويت

پنج شنبه 29 فروردین 1392 13:37

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط adelstorm » شنبه 7 اردیبهشت 1392 22:30

سلام
دوستان همگی خسته نباشید .خدا قوت.
من یه سوال داشتم . اینکه من سه روزی میشه گوشی روخریدم مشکله خاصی باهاش ندارم به غیر از باطریش. خیلی زود تموم میشه؟ باطری شمام زود تموم میشه؟ یا باطریم خرابه؟
اولشم 4 ساعت گذاشتم شارز شه؟

Captain I

Captain I

نماد کاربر
79

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 آبان 1389 21:04

آرشيو سپاس: 609 مرتبه در 78 پست

توسط Alireza.Hosseini » شنبه 7 اردیبهشت 1392 23:37

abbas.m.k نوشته است:سلام
۱-کسی برنامه viber رو جدیدا نصب کرده. چون فکر کنم برای ایران دیگه کد ثبت نمیاد موقع نصب اگه کسی میدونه چجوری نصب میشه لطفا راهنمایی کنید

۲-بعضی برنامه ها به محض اینکه اینترنت به گوشی وصل میشه اجرا میشن مثل nimbuzz چجوری میشه جلو اجرای خودکار این برنامه ها رو گرفت؟

۳-دو روزه یه علامت خاص کنار آنتن گوشیم هست نمیدونم مربوط به چی هست .علامت به قفل هست و یه فلش نیمه دورش هست  

۴- برنامه GPS که نقشه شهرهای کوچک داشته باشه هست؟؟ الان من هیچ استفاده ای از gps نمیکنم اگه برنامه کاربردی هست معرفی کنید

1. عباس جان، خواهشا شما دیگه از این برنامه استفاده نکن
2. برای جلوگیری از اجرای خودکار برخی برنامه براساس رویداد ها باید از برنامه هایی مثل System Tuner و یا Autoruns استفاده کنید و رویدادهایی که برنامه در آن اجرا میشود را برای آن غیرفعال کنید
3.اون آیکون که میگی مربوط به چرخش صفحه نمایش است که شما الان قفلش کردید
4. بهترین نقشه ها مربوط به گوگل است اما آفلاین نیست. نرم افزاری است به اسم MapsWithMe که یکبار وصل میشه به اینترنت و براساس کشور نقشه مربوطه را از گوگل روی گوشی دانلود میکند و به نظر من بعد از Sygic کاملترین نقشه را برای ایران دارد

adelstorm نوشته است:سلام
دوستان همگی خسته نباشید .خدا قوت.
من یه سوال داشتم . اینکه من سه روزی میشه گوشی روخریدم مشکله خاصی باهاش ندارم به غیر از باطریش. خیلی زود تموم میشه؟ باطری شمام زود تموم میشه؟ یا باطریم خرابه؟
اولشم 4 ساعت گذاشتم شارز شه؟

دوست عزیز
شاید برنامه های زیادی در حال اجرا دارید. شاید مکان یاب شما دائم روشن است. و ...
اما شخصا در طول روز مدام به اینترنت وصل است. روزی 15 دقیقه آسفالت 7 بازی میکنم. احیانا چند دقیقه ای موسیقی و 2 سه ساعتی وبگردی دارم و بعد از 16 ساعت هنوز 17 درصد شارژ دارم!
به نظر من باطری رفتار استانداردی دارد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Alireza.Hosseini تشکر کرده اند:
Mahdi Mahdavi, abbas.m.k, CentralWeb, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT

Captain I

Captain I

نماد کاربر
433

تاريخ عضويت

توسط abbas.m.k » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 08:40

علیرضا جان ممنون
در مورد وایبر شما چه پیشنهاد جایگزینی دارید برای تماس با یکی که تو خارج از کشور هست؟
نسخه جدید google map  رو دانلود کردم خودش امکان دانلود ناحیه خاصی رو داشت و میشه به عنوان افلاین استفاده کرد  

من مشکلی با باطری گوشی ندارم .مثلا gps خیلی شارژ میگیره باید دید چه برنامه هایی در حال اجرا هست.اما در مورد شارژ اینکه گوشی در حالت خاموش بسیار سریع تر شارژ میشه من وقت گرفتم از۱۰٪ تا ۱۰۰٪ شارژ حدودا دو ساعت شد.

علیرضا جان یه سوال
وقتی دارم به موسیقی گوش میدم و صفحه نمایش هم خاموش هست آیا راهی هست بدون اینکه قفل رو بزنم و باز کنم آهنگ رو تغییر میدم مثلا یه گوشی سونی داشتم اگه دکمه هایمربوط به تغییر صداشو چند لحظه میگرفتم تغییر آهنگ میداد
با تشکر  

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 17:05

abbas.m.k,  

پيشنهاد من استفاده از skype هست. کلا برنامه‌هايي که به شکل وايبر و امثال اون عمل ميکنند هم نا امن هستند و هم اطلاعات زيادي از شما در اختيار شرکت قرار مبگيره، البته برنامه‌اي مثل WeChat هم هست که مربوط به چين هست و فعلا با ما دوست. اما در هر صورت صرقت اطلاعات و مپ شدن به هويت حقيقي فرد هدف اصلي اين شرکتها هست و توصيه نميکنم از اين برنامه‌ها استفاده کنيد. Skype و مسنجرهاي عادي انتخابهاي بهتري هستند

با JetAudio اين امکان دقيقا به همين شکلي که توصيف کرديد وجود داره

anga2009, Shahbaz, CentralWeb, abbas.m.k, CAPTAIN PILOT

قبليبعدي