در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 بهمن 1393 14:23

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: سوالات و مشکلات GLX Snowy DualCore

توسط mohi110 » چهارشنبه 15 بهمن 1393 14:30

سلام

ببخشید گوشی من glx مدل snowyهست.  هر  کاری میکنم google play servis روی گوشیم کار کنه نمیشه که نمیشه  
بعد نصب این پیغام رو میده
خدمات google play که برخی برنامه های شما به ان وابسته است . توسط دستگاه شما پشتیبانی نمیشود  لطفا برای دریافت کمک با سازنده تماس بگیرید
2 3 بارم ورزن های مختلفشو نصب کردم اما  همین  خطا رو میده .     
برای  سینک کردن بازی clash خیلی به حل این مشکل  نیاز دارم  
ممنون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 15 بهمن 1393 19:14

mohi110,  
قبلا هم اين سوال طرح شده بود. شما بايد اول Gapps رو نصب كنيد و بعد از مستر ريست كردن ميتونيد اين برنامه رو نصب بفرماييد. gapps سازگار با اين گوشي در تاپيك اين گوشي در همين بخش وجود داره
موفق باشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

توسط mohi110 » پنج شنبه 16 بهمن 1393 00:39

ببخشید میشه لینک  دانلود gapps سازگار با گوشی glx snowy بزارید
هر چی گشتم پیدا نکردم ::sa  ::sa  ::sa
   ::sa
اول باید  gapps نصب کنم ؟  بعد ریست فکتوری  یا نه  :sad:
لطفا یه توضیح کوچیکی بدین

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

توسط mohi110 » پنج شنبه 16 بهمن 1393 03:35

یه  فایلی پیدا کردم واسه gapps glx   دانلود کردم  83mb بود   اما  فایلش رمز میخواد l:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 9 اسفند 1393 12:06

mohi110,  
اين سوال بارها و بارها پرسيده شده، اين فايل در تاپيك Snowy و Sky ارائه شده كه ميتونيد دانلود و نصب كنيد. همونطور كه خودتون هم نوشتيد بعد از اون بايد گوشي رو فكتوري ريست كنيد تا درست عمل كنه

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 14 اسفند 1393 09:28

توسط minfo » جمعه 15 اسفند 1393 01:26

با سلام
من گوشی اسنوی دوال کور با فریمور 2014 فلش زدم کلا تاچ گوشی به هم ریخته و جابجا میزنه
باید چیکار کنم؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 16 اسفند 1393 10:38

minfo,  
نسخه‌ي قبلي گوشي شما چي بوده؟ متاسفانه اسنوي در چندين كانفيگ ارائه شده و احتمالا مشكل اينه كه فريموير جديد براي كانفيگ گوشي شما نيست، نسخه‌هاي ديگه رو بايد تست كنيد. نسخه‌ي اصلي فريموير گوشي شما چند بوده؟

New Member

نماد کاربر
5

تاريخ عضويت

جمعه 22 اسفند 1393 10:22

توسط Mohammad@li » جمعه 22 اسفند 1393 12:48

سلام
من گوشیمو با استفاده از Volume Up+Power off ریست فکتوری کردم. الان نه مموری کارتشو میخونه نه میشه وصلش کرد به کامپیوتر!
ترخدا کمکم کنین نمیدونم چیکار کنم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 22 اسفند 1393 20:34

Mohammad@li,  
فريموير شما احتمالا Gapps يا ابزار سيستمي ديگه‌اي روش نصب شده كه ناسازگار هست باهاش، بايد مجددا فلش كنيد تا مشكل رفع بشه، لطفا نسخه‌ي فريموير خودتون رو از Settings>About گوشي چك كرده و اينجا اعلام كنيد تا فريموير سازگار با اون رو (در صورتي وجود) در اختبارتون بگذاريم

New Member

نماد کاربر
5

تاريخ عضويت

توسط Mohammad@li » شنبه 23 اسفند 1393 15:44

Mahdi1944 نوشته است:Mohammad@li,  
فريموير شما احتمالا Gapps يا ابزار سيستمي ديگه‌اي روش نصب شده كه ناسازگار هست باهاش، بايد مجددا فلش كنيد تا مشكل رفع بشه، لطفا نسخه‌ي فريموير خودتون رو از Settings>About گوشي چك كرده و اينجا اعلام كنيد تا فريموير سازگار با اون رو (در صورتي وجود) در اختبارتون بگذاريم

نه فکر نکنم فریمور دیگه ای روش نصب شده باشه چون از نمایندگی اصلی GLX در تهران خریدمش. خودمم دست به چیزی نزدم. این گوشی رو حدود 2 ساله دارمش و مشخصاتش اینست:
GLX Snowy+
Base version: MAUI.11.AMD.W12.22.SP.V5,2012/07/25
Karnel Version: 3.0.13
user@linux-user #1
SMP PREEMPT Thu Jan 24 14:31:49
CST 2013
Build Number: G1 snowy+ 20130124-143258
مشکل من با این گوشی اینه که بعد از اینکه رمزشو یادم رفت یبار با استفاده از Volume Up+Power Off ریست فکتوریش کردم که باعث شد دیگه مموری کارت گوشی رو نخونه و همچنین به کامپیوتر وصل نمیشد دیگه. بعد از این دوباره با استفاده از ریست فکتوری درون تنظیمات خود گوشی دوباره این کارو کردم که باعث شد مشکل مموری کارت حل شه ولی هنوزم با کامپیوتر ارتباط برقرار نمیکنه و عملا مثل یک شارژ از لپ تاپ و کامپیوترم استفاده میکنه برا همین نتونستم فریموری روش نصب کنم. راستی باید بگم که قبلا به آسانی میشد گوشی رو به کامپیوتر وصل کرد ولی الان هیچی تو Notification Bar نمیاد و فقط گوشی شارژ میشه!
پ.ن: مرسی که انقدر سریع به درخواست کاربرا رسیدگی میکنید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 23 اسفند 1393 15:54

Mohammad@li,  
خوب اين دقيقا به دليل اينه كه Gapps ناسازگار روي اون نصب شده، ممكنه خود شركت اين كار رو كرده باشه (تمام فريمويرهاي GLX تقريبا Gapps‌ رو حذف يا سفارشي كردند و دليل اين مشكل همينه)
درسته كه در حالت عادي به كامپيوتر وصل نميشه، اما در حالت دانلود مود وصل ميشه و ميتونيد فريموير رو SP Flashtool نصب كنيد. اگر در حالت دانلود مود هم مشكل داره، مشكل ممكنه سخت افزاري بوده باشه و همزماني اون با فكتوري ريست يك تصادف بوده باشه. شما الان وقتي كليد پاور رو ميگيريد در حالت روشن، منويي كه مياد چه گزينه‌هايي داره؟ آيا گزينه‌هاي اون به نسبت قبل تغييري كرده يا كم شده؟ اگر بله مشكل همين موردي هست كه گفتم و با زد فريموير سالم مشكل رفع ميشه، پيشنهاد ميكنم تاپيك فايلهاي اين گوشي رو در همين بخش ببينيد و فريموير اصلي يا پيشنهادي ما رو دانلود و فلش كنيد. اگر به حالت دانلود مود نميره، با در آوردن باتري و اتصال اون به سيستم هم به اين مود منتقل ميشه

New Member

نماد کاربر
5

تاريخ عضويت

توسط Mohammad@li » شنبه 23 اسفند 1393 16:03

Mahdi1944 نوشته است:Mohammad@li,  
خوب اين دقيقا به دليل اينه كه Gapps ناسازگار روي اون نصب شده، ممكنه خود شركت اين كار رو كرده باشه (تمام فريمويرهاي GLX تقريبا Gapps‌ رو حذف يا سفارشي كردند و دليل اين مشكل همينه)
درسته كه در حالت عادي به كامپيوتر وصل نميشه، اما در حالت دانلود مود وصل ميشه و ميتونيد فريموير رو SP Flashtool نصب كنيد. اگر در حالت دانلود مود هم مشكل داره، مشكل ممكنه سخت افزاري بوده باشه و همزماني اون با فكتوري ريست يك تصادف بوده باشه. شما الان وقتي كليد پاور رو ميگيريد در حالت روشن، منويي كه مياد چه گزينه‌هايي داره؟ آيا گزينه‌هاي اون به نسبت قبل تغييري كرده يا كم شده؟ اگر بله مشكل همين موردي هست كه گفتم و با زد فريموير سالم مشكل رفع ميشه، پيشنهاد ميكنم تاپيك فايلهاي اين گوشي رو در همين بخش ببينيد و فريموير اصلي يا پيشنهادي ما رو دانلود و فلش كنيد. اگر به حالت دانلود مود نميره، با در آوردن باتري و اتصال اون به سيستم هم به اين مود منتقل ميشه

فکر کنم مشکل از سخت افزار گوشی باشه چون منوی Power off گوشی کامله و شامل Power off, Reboot و Airplane Mode هست. خیلی وقت هم هست دست به این گوشی نزدم چیزی یادم نمیاد ولی فکر کنم تو بخش Settings یه گزینه مربوط به USB داشت ولی الان چیزی رو نمی بینم راستی از اون اول که خریدم نرم افزارای گوگل رو این گوشی نصب نمیشدن. همون طور که گفتین دکمه Volume Up+ Volume down+Power off رو گرفتم و به کامپیوتر وصل کردم ولی SP Flashtool هنوز رو حالت Searching گیر کرده بود! راستی تو حالت دانلودینگ صفحه گوشی خاموش میمونه و هیچی نشون داده نمیشه؟

قبليبعدي