در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
15

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 31 اردیبهشت 1390 16:47

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

Re: سئوالات و مشکلات GLX Snowy Dual core

توسط sa8420 » دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 09:48

سلام دوستان و عرض تشکر به خاطر تمام آموزش ها و زحماتی که متحمل می شید

من یک گوشی اسنوی+ دارم که در حال حاضر 1 مشکل و 1سئوال در موردش دارم:

1-برد وای فای گوشی خیلی کمه یعنی حتما باید در فاصله 2-3 متری روتر باشی وگرنه شبکه رو پیدا نمیکنه واسه حل این مشکل چیکار باید کرد؟
2-من با استفاده از راهنمایی های شما گوشی رو فلش زدم حالا میخوام ببینم چطوری میشه بدون نصب رام SWAP شده خودم رام فعلی که رام اصلی هست رو SWAP کنم؟

باتشکر...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 15:24

sa8420,  
سلام
1- لطفا از مسير Settings > About چک کنيد ببينيد چه نسخه‌اي از فريموير رو استفاده ميکنيد، احتمالا نسخه‌ي مورد استفاده‌ي شما قديمي باشه. چون من wifi رو تست کردم و برد و سرعت بسيار رضايت بخش بود
2- دقيقا فريموير اول که نسخه‌ي رسمي هست و فريموير دوم که نسخه‌ي TWRP و SWAP‌ شده هستند در همين دو مورد تغيير داده شدند و هيچ يک از فايلهاي سيستمي کوچکترين تغييري نکرده. پيشنهاد ميکنم از فريموير Swap شده استفاده بفرماييد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
MASTER, CAPTAIN PILOT, ASHKAN95, CentralWeb, reza4087

New Member

no avatar
15

تاريخ عضويت

توسط sa8420 » دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 21:46

Mahdi1944 نوشته است:sa8420,  
سلام
1- لطفا از مسير Settings > About چک کنيد ببينيد چه نسخه‌اي از فريموير رو استفاده ميکنيد، احتمالا نسخه‌ي مورد استفاده‌ي شما قديمي باشه. چون من wifi رو تست کردم و برد و سرعت بسيار رضايت بخش بود
2- دقيقا فريموير اول که نسخه‌ي رسمي هست و فريموير دوم که نسخه‌ي TWRP و SWAP‌ شده هستند در همين دو مورد تغيير داده شدند و هيچ يک از فايلهاي سيستمي کوچکترين تغييري نکرده. پيشنهاد ميکنم از فريموير Swap شده استفاده بفرماييد

دوست عزیز باسلام
من دقیقا همون نسخه فریمور رسمی که شما توی سایت قرار دادین رو نصب کردم ولی مشکل حل نشده

با سپاس از پاسخ شما

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 22:29

sa8420,  
با AP هاي ديگه‌اي هم تست کنيد، مثلا ممکنه AP‌ شما از کلاسي پايين‌تر از N باشه که در اين صورت برد اون کمتر هست و شايد علت اين باشه، اما اگر با همة ي AP ها مشکل داريد. ممکنه مشکل سخت افزاري باشه. چون هم خودم تست کردم و هم عليرضاي عزيز، هر دو از لحاظ wifi بسيار عالي و قابل دفاع بودند

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

MASTER, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, ASHKAN95, reza4087

New Member

no avatar
15

تاريخ عضويت

توسط sa8420 » سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 06:55

Mahdi1944 نوشته است:sa8420,  
با AP هاي ديگه‌اي هم تست کنيد، مثلا ممکنه AP‌ شما از کلاسي پايين‌تر از N باشه که در اين صورت برد اون کمتر هست و شايد علت اين باشه، اما اگر با همة ي AP ها مشکل داريد. ممکنه مشکل سخت افزاري باشه. چون هم خودم تست کردم و هم عليرضاي عزيز، هر دو از لحاظ wifi بسيار عالي و قابل دفاع بودند

چند وقت پیش یه جا توی نت یه نفر همچین مشکلی که من با وای فای دارم رو نوشته بود و گفته بود که گوشی رو فرستاده اهواز با کلی دردسر براش درست کردن و میگفت که بهش گفتن مشکل نرم افزاری بوده و مشکل درایور دیوایس بوده
حالا میخوام بدونم چطوری مشخصات دیوایس وای فای گوشیمو متوجه بشم و براش درایور آپدیت کنم؟؟

ممنون از اینکه پاسخ میدید..

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 13:00

sa8420,  
درايور همراه سيستم عامل هست، به طور منطقي وقتي فريموير رو اپديت ميکنيد، درايور هم ارتقا پيدا ميکنه، پس اگر مشکل درايور باشه بايد با اين فريمويري که ما گذاشتيم مشکل حل بشه. چون هر دو گوشي که ما تست کرديم مشکلي در زمينه‌ي واي‌فاي ندارند.
البته خود دوايسها هم امروزه فريموير دارند (جداي از سيستم عامل گوشي، دوايسهايي مانند دوربين، واي‌فاي و ... هم فريموير مخصوص خودشون دارند) که آپديت اونها معمولا همزمان با آپديت درايور انجام ميشه، اگر براي اين گوشي هم همين وضعيت رو داشته باشه. پس باز هم با فلش کردن اين فريموير گوشي که ارائه شده بايد مشکل مرتفع ميشد. پس يا مشکل ارتباطي به اين موضوع نداره و خود دوايس مشکل داره يا اينکه براي آپديت فريموير واي‌فاي نياز به دستگاه فلشر يا آپديتر هست. اگر خيلي براتون مشکل هست و مي‌آرزه که ببريد براي گارانتي، پيشنهاد ميکنم به گارانتي مراجعه کنيد.

sa8420, reza4087, MASTER, CentralWeb, abbas.m.k, CAPTAIN PILOT, ASHKAN95

New Member

no avatar
15

تاريخ عضويت

توسط sa8420 » چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 05:11

Mahdi1944
ممنون که پاسخ میدین ولی باتوجه به اینکه گوشی رو روت کردم نمیدونم گارانتی برام انجام میدن یا نه؟
و اینکه چطوری میشه مشخصات دیوایس های استفاده شده در گوشی رو فهمید؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 12:44

sa8420,  
با روت کردن گارانتي GLX ها باطل نميشه (از يکي از نمايندگي‌ها پرسيدم)، در ضمن براي اطمينان ميتونيد فريموير اصلي رو مجددا بزنيد تا از روت اون حذف بشه
براي ديدن مشخصات دوايس‌ها هم Quadrant و Antutu‌ رو تست بفرماييد  :D

vaheeed از این پست سپاسگزاري کرده است

CentralWeb, sa8420, MASTER, reza4087, abbas.m.k, CAPTAIN PILOT, ASHKAN95

New Member

no avatar
18

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 23:20

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 4 پست

توسط panapa » جمعه 13 اردیبهشت 1392 16:54

سلام
قسمت پایین صفحه انگار یکم شیفت داره یعنی وقتی روی آیکن منو اصلی یا پیامک یا مخاطب و... رو لمس میکنم باید دقیقا روش یا شایدم یکم بالاتر باشه فقط هم توی صفحه اصلی هست یعنی تو صفحه های دیگه مشکلی نیست اصلا !!!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 13 اردیبهشت 1392 22:43

panapa,  
با لانچر خود گوشي هستيد و يا Go Launcher استفاده ميکنيد؟ در Go Launcher چنين وضعيتي رو در تمام گوشي‌هايي که تا به حال تست کردم و داشتم، وجود داره

ASHKAN95, CAPTAIN PILOT, behrad90, CentralWeb

New Member

no avatar
6

تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392 10:20

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

Re: سئوالات و مشکلات GLX Snowy DualCore

توسط sarezi » چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392 14:58

با تشکر از زحمات همه دوستان و مدیران این سایت میخواستم جند مطلب را بعرض دوستان برسانم. من تازه کارم و این گوشی اولین گوشی هوشمندی است که تهیه کرده‌ام. در این چند هفته تجربیاتی کسب کردم که بد ندیدم با شما در میان بگذارم.

1- دو هفته پیش با قسمت فنی کارخانه در مورد نحوه روت گوشی سوال کردم که گفتند در صورت روت کردن گوشی گارانتی باطل میشود. گفتم اشکالی ندارد. 6 ماه گارانتی داده‌اید آنرا هم نادیده میگیرم. شماره تماس گرفتند و گفتند که اطلاع میدهند اما تا الان که خبری نشده.
2- با خدمات پس از فروش تهران صحبت کردم. آنها هم همان مطالب را تکرار کردند و گله داشتند که بارها با مسئولین شرکت صحبت کرده‌اند اما جوابی نگرفته‌اند.

از دو روش گوشی خودم را روت کردم و در هر دو مورد موفقیت آمیز بود و هیچ مشکلی پیش نیامد.

روش اول : با استفاده از برنامه Root with Restore by Bin4ry v30
گوشی را به کامپیوتر وصل کردم / گزینه Connect as USB Storage را انتخاب کرده و تیک Media device را زدم / ویندوز درخواست درایور کرد. پس از نصب درایور با اجرای فایل اجرائی برنامه‌ای که نام بردم و انتخاب گزینه Normal گوشی ریست شد و وقتی بالا آمد، روت شده بود. این روش بسیار ساده و هیچ نیازی به فلش زدن و ریکاوری و . . . نداشت.

روش دوم : روش که در همین سایت ذکر شده
با استفاده از فلش تولز و فریمور G1_snowy+_20130124_143258_TWRP_SWAP_Rom که باز هم بدون مشکل همه چیز خوب پیش رفت و گوشی روت شد.

و اما چند سوال از اساتید محترم

1- برنامه Google Plus در روی گوشی نصب میشود ولی وقتی اجرا میکنم میگوید به Google Play Service نیاز دارد. آنرا هم نصب میکنم ولی باز هم میگوید که به Google Play service نیاز دارد و کار نمیکند.

2- برنامه GO Backup Pro Premium v3.41 build 31 نصب میشود ولی وقتی هیچ کاری نمیتواند بکند و با خطای crash برنامه بسته میشود.

3- در برنامه superuser elite وفتی بر روی هر کدام از برنامه‌ها کلیک میکنم، پیغام Unfortunatelt, superuser has stpped میدهد

با سپاس از توجه شما

New Member

no avatar
18

تاريخ عضويت

چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 23:20

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 4 پست

Re: سئوالات و مشکلات GLX Snowy DualCore

توسط panapa » چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392 17:45

سلام بابت پاسخ سریع باز هم ممنون و بابت پاسخ دیرم معذرت
لانچر خود گوشی هست شما چه لانچری رو پیشنهاد میکنید . برای من مهمترین چیز سرعته، این گوشی از نظر سرعت عالی هست اصلا دوست ندارم سرعتش کم بشه

قبليبعدي