در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Major II

Major II

نماد کاربر
272

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 18 تیر 1390 14:26

آرشيو سپاس: 837 مرتبه در 197 پست

Re: GLX SPIDER

توسط Freedom Fighter » يکشنبه 24 آذر 1392 17:15

CPU 4 هسته ای 1.2
رم 1 گیگابایت
با صفحه بزرگ با رزولیشن بالا باتری 2000 میلی آمپر ساعتی!!!
در کل یک گوشی سطح متوسط نه یک گوشی طراز اول
در عوض دوربیناش 13 و 8 جالبن
شبیه ساز گنج جنگ

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Freedom Fighter تشکر کرده اند:
SMH

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
20

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 آبان 1392 21:58

آرشيو سپاس: 41 مرتبه در 17 پست

توسط 910628187 » يکشنبه 24 آذر 1392 19:13

البته خب نظر شما بسیار محترمه اما من فک می‌کنم برای شرکتی مثل جی‌ال‌ایکس که یکی از بزرگترین امتیازاتش بحث قیمتش هست، بهتره که از تکنولوژی‌هایی که استفاده نمی‌شن یا کم استفاده بشن چشم‌پوشی بشه و بدون دلیل قیمت بالا برده نشه. الان چند درصد از مردم از nfc استفاده می‌کنن؟ سوالمو اصلاح کنم: چند درصد از مردم حاضرن به خاطر تکنولوژی nfc که حتی شاید ندونن چی هست، ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومن اضافی پرداخت کنن؟ چرا باید هزینه‌ی اضافی صرف این بشه که گوشی از نسل چهارم پشتیبانی کنه اما تا شاید دو سال هیچوقت نشه از این قابلیت استفاده کرد؟ با تکنولوژی جلو رفتن خیلی خوبه اما تکنولوژی که به درد استفاده‌کننده بخوره نه اینکه بلااستفاده بمونه[/quote]

خوب مسلما تجربه شما بیشتره و تخصص بیشتری دارید ... حالا لازم نیست ما با هم جر و بحث کنیم ... شاید اومدیم و فردا پشتیبانی می کرد ... حالا بگذریم .. مدل g5 از nfc پشتیبانی می کنه یا نه؟ولی در کل 2 تا گوشی خوب ساختن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب 910628187 تشکر کرده اند:
SMH

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تاريخ عضويت

دوشنبه 4 آذر 1392 10:20

تهران

آرشيو سپاس: 31 مرتبه در 15 پست

توسط chaz » يکشنبه 24 آذر 1392 20:05

910628187 نوشته است:البته خب نظر شما بسیار محترمه اما من فک می‌کنم برای شرکتی مثل جی‌ال‌ایکس که یکی از بزرگترین امتیازاتش بحث قیمتش هست، بهتره که از تکنولوژی‌هایی که استفاده نمی‌شن یا کم استفاده بشن چشم‌پوشی بشه و بدون دلیل قیمت بالا برده نشه. الان چند درصد از مردم از nfc استفاده می‌کنن؟ سوالمو اصلاح کنم: چند درصد از مردم حاضرن به خاطر تکنولوژی nfc که حتی شاید ندونن چی هست، ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومن اضافی پرداخت کنن؟ چرا باید هزینه‌ی اضافی صرف این بشه که گوشی از نسل چهارم پشتیبانی کنه اما تا شاید دو سال هیچوقت نشه از این قابلیت استفاده کرد؟ با تکنولوژی جلو رفتن خیلی خوبه اما تکنولوژی که به درد استفاده‌کننده بخوره نه اینکه بلااستفاده بمونه

خوب مسلما تجربه شما بیشتره و تخصص بیشتری دارید ... حالا لازم نیست ما با هم جر و بحث کنیم ... شاید اومدیم و فردا پشتیبانی می کرد ... حالا بگذریم .. مدل g5 از nfc پشتیبانی می کنه یا نه؟ولی در کل 2 تا گوشی خوب ساختن[/quote]

متاسفانه بیش از نیمی از پست های من در این مبحث توسط مدیریت قلع و قمع شدند. علت هنوز نامشخص هست.  به هر حال...

دوست عزیز گوشی که پتیبانی نرم افزاری نداشته باشه زیاد نمیشه بهش امیدوار بود . ضمنا شما یکبار یک گوشی سامسونگ رو دستتون بگیرید از تو صفحه گوشی تصویر رو شوت کنید تو تی وی برای نمایش مزه تکنولوژی میاد زیر دندونتون.

New Member

نماد کاربر
15

تاريخ عضويت

دوشنبه 25 آذر 1392 00:42

تهران

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 3 پست

توسط feizabadi75 » دوشنبه 25 آذر 1392 00:45

با سلام قیمت این گوشی 779 هزار تومن است که سایت جی ال ایکس برای فروش گزاشته من خودم میخواستم بخرم منتظرم تمام مشخصاتش بیاد .

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 25 آذر 1392 01:35

اين گوشي هم چيپ MTK6589 هست که اين چيپ يک SoC هست و به همين دليل GPU اون هم PowerVR SGX544 هست. البته در برخي مدل‌هاي از Mali400 هم استفاده شده که سفارشي هستند. پس فکر ميکنم PowerVR SGX544 خواهد بود
در مورد پردازنده‌ها هم بسيار بهينه هستند و اين بهترين خصوصيت اين گوشي هست. بنچمارک اون چيزي حدود 13500 هست و رم در حالت اوليه احتمالا حدود 400 تا 450 مگابايت خواهد بود که بسيار بهتر از وضعيتي که در گوشي‌هاي دو هسته‌اي اين شرکت شاهد بوديم هست. اما با اين قدرت و امکانات شايسته بود حداقل رم 1.5GB رو براش در نظر ميگرفتند. بقيه موارد بسيار عالي هستند. در مورد LTE هم حتي در گوشي‌هاي رده بالاي برند‌هاي معتبر هم کمتر ديده ميشه، دليل اون سايز بزرگ و مصرف بالاي اين چيپ هست. از طرفي نسل چهارم هم ار نسل سوم و دوم پشتيباني ميکنه و روي اين گوشي‌ها کار خواهد کرد، منتها بدون مزاياي اينترنت باند پهن که اون هم با توجه به سياست‌هاي اينترنتي ايران بين نسل 2.5 با 3 و 4 هم چندان تفاوتي وجود نخواهد داشت. به شخصه نسل چهارم تا 5 سال اينده مورد نياز نميبينم (براي خودم). حتي NFC هم کاربرد وسيعي نخواهد داشت و هميشه به نظر من بايد بر اساس نياز انتخاب کرد. نه صرفا بر اساس اسم و تکنولوژي و  بدون توجه به کاربرد. البته اين گوشي NFC هم داره ...
امکان شارژ بيسيم هم بسيار جذاب هست. هر چند اين تکنولوژي به بلوغ خودش نرسيده ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SMH, panda64, 1359ma, 910628187, anga2009, ASHKAN95

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
20

تاريخ عضويت

توسط 910628187 » دوشنبه 25 آذر 1392 15:57

[quote="Mahdi1944"]اين گوشي هم چيپ MTK6589 هست که اين چيپ يک SoC هست و به همين دليل GPU اون هم PowerVR SGX544 هست. البته در برخي مدل‌هاي از Mali400 هم استفاده شده که سفارشي هستند. پس فکر ميکنم PowerVR SGX544 خواهد بود

از این نوع GPU دو مدل تولید شده :  PowerVR SGX5544 MP4 که 4 هسته ای است و مدل دیگر PowerVR SGX544 MP3 است که 3 هسته ای می باشد .. متاسفانه شرکت GLX اعلام نکرده از کدام مدل استفاده کرده است
به نظر شما کدام مدله؟ .. یا اینکه پایین تر از این دو مدله

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
20

تاريخ عضويت

توسط 910628187 » دوشنبه 25 آذر 1392 16:06

دوست عزیز گوشی که پتیبانی نرم افزاری نداشته باشه زیاد نمیشه بهش امیدوار بود . ضمنا شما یکبار یک گوشی سامسونگ رو دستتون بگیرید از تو صفحه گوشی تصویر رو شوت کنید تو تی وی برای نمایش مزه تکنولوژی میاد زیر دندونتون.[/quote]

ایراد بزرگی که به شرکت GLX میشه گرفت همین پشتیبانی نرم افزاریه و طبق گفته مدیران شرکت امسال سال تحول بزرگ نرم افزاری و سخت افزاری در این شرکت است ... در مورد این تکنولوژی هم که شما می فرمایید باید بگم هردو طرف باید از این تکنولوژِی پشتیبانی کنند و اون وقته که این مزه زیر دندون آدم میاد ... در ایران این تکنولوژی هنوز در ابتدای راه قرار دارد و هنوز نباید انتظارات بالایی داشته باشیم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب 910628187 تشکر کرده اند:
SMH

Major II

Major II

نماد کاربر
42

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 29 مرداد 1392 03:29

dezful

آرشيو سپاس: 37 مرتبه در 16 پست

توسط rchookan » دوشنبه 25 آذر 1392 19:31

سلام من می دونم پردازنده گرافیکی این گوشی power vr sgx 544mp3 است یعنی سه هسته ای است

Major I

Major I

no avatar
199

تشکر کرده: 35 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 10 آذر 1392 17:40

آرشيو سپاس: 74 مرتبه در 45 پست

توسط vahidkhan0831 » سه شنبه 26 آذر 1392 10:12

یه سر یزنید به سایت زیر !!!!!!!!
http://happytek.manufacturer.globalsour ... phones.htm
حال همه ما خوب است.....
اما تو باور نکن.......

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب vahidkhan0831 تشکر کرده اند:
RaAmIiN

Major

Major

نماد کاربر
210

تاريخ عضويت

سه شنبه 24 خرداد 1390 01:10

آرشيو سپاس: 207 مرتبه در 95 پست

توسط mohammadmun62 » سه شنبه 26 آذر 1392 10:34

vahidkhan0831,  
جالب بود.خوب کپی میکنن و بعد یک اسم دیگه روش میزارن.البته خودشون هم اینو تایید کردن.البته میگن اون شرکت هم مال اوناست که آول اونجا تولید میکنن بعد اینجا.
مثل خودروی  ال۹۰  یا پراید و پژو و ...هست دیگه.اشکالی نداره.مهم اینه که ایرانی ها دارن بخشی رو تولید و بخش دیگری رو مونتاژ میکنن.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammadmun62 تشکر کرده اند:
SMH

Major I

Major I

no avatar
199

تشکر کرده: 35 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 10 آذر 1392 17:40

آرشيو سپاس: 74 مرتبه در 45 پست

توسط vahidkhan0831 » سه شنبه 26 آذر 1392 11:06

mohammadmun62 نوشته است:vahidkhan0831,  
جالب بود.خوب کپی میکنن و بعد یک اسم دیگه روش میزارن.البته خودشون هم اینو تایید کردن.البته میگن اون شرکت هم مال اوناست که آول اونجا تولید میکنن بعد اینجا.
مثل خودروی  ال۹۰  یا پراید و پژو و ...هست دیگه.اشکالی نداره.مهم اینه که ایرانی ها دارن بخشی رو تولید و بخش دیگری رو مونتاژ میکنن.

اما احتمالا خون اونا رنگی تر از خوذمون باشه که به بیگانه ها ارزون تر بفروشن!!!!!! حس خیلی بدی نسبت به جل ال ایکس پیدا کردم.....
حال همه ما خوب است.....
اما تو باور نکن.......

Major I

Major I

no avatar
71

تاريخ عضويت

شنبه 19 مرداد 1392 13:36

آرشيو سپاس: 99 مرتبه در 47 پست

توسط علی محاوی » سه شنبه 26 آذر 1392 11:38