در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
75

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 3 تیر 1392 11:08

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 9 پست

Re: GLX SPIDER

توسط ariaceram » چهارشنبه 27 آذر 1392 00:32

Mahdi1944 نوشته است:ali.4171,  
اين گوشي هم از همون چيپ MTK6589 استفاده ميکنه. تنها ايرادي که ميشه به اين گوشي گرفت رم اون هست که احتمال کم اوردن داره. چون اين چيپ حدود 650 مگابايت رو همون اول کار براي کار کردن هسته‌ها مصرف ميکنه و حدود 300 مگابايت فضاي خالي ميمونه که براي بازيهاي سنگين ممکنه کم بياره. هر چند در مجموع بد هم نيست. اما اگر چنين گوشي‌اي رو با رم 2 يا 1.5 عرضه کنه واقعا چيزي کم نخواهد داشت  :D

به نظر من اشغال تر از گوشی glx پیدا نمیشه حالا می فهمم چرا میگفتند گوشی ایرانی نخرید سامسونگ یا htc بخرید
من خودم گوشی g3  دارم مشکلات فراوانی داره مشکل باطری پرش باطری  رم اجرایی کم
gps بسار ضعیف بدنه بسیار شکننده وآشغال  عدم پشتیبانی نرم افزاری شرکت سازنده عدم پشتیبانی سخت افزاری بخصوص در مورد بدنه
بلندگوی بسیار ضعیف
شاید باورتان نشود همین چند روز پیش برای پدر خانمم یک گوشی  سامسونگ یانگ مدل GT-6572گرفتم روی کاغذ  سخت افزار ضعیف تری نسبت به G3 دارولی بخدا سگش می ارزه به G3 نمیدانید با چه سرعتی به ماهواره GPS میشه باطری خیلی خوبی داره وبه راحتی دوروز دوام میاره ولی G3 لعنتی خیلی شانس بیاری یک روز
تازه  رم اجرایی اون هم بیشتر هست 768 مگابایت  بدنه با کیفیت تری هم داره
خوبی دیکری هم که داره لوازم جانبی مانند کیف یا برچسب اون به راحتی پیدا نمیشه
خلاصه اینکه هر که میخواهد گوشی بخره GLX یا   دیمو هر گز نخرید شاید استثنایی باشد ولی شاید اون استثنا به دست شما نیفته

در ضمن من گوشیم را با اخرین ورژن روت کردم در حالیکه سامسونگ اصلن نیازی به روت کردن نداره که مثلا برنامه هایی را حذف  کنید تا رم بیشتری در اختیار داشته باشید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ariaceram تشکر کرده اند:
panda64

Major

Major

نماد کاربر
210

تاريخ عضويت

سه شنبه 24 خرداد 1390 01:10

آرشيو سپاس: 207 مرتبه در 95 پست

توسط mohammadmun62 » چهارشنبه 27 آذر 1392 07:19

[ vahidkhan0831,  
دوست من،یعنی شما ناراحت این هستید که چرا شرکت میگه گوشی 100% ایرانی؟نمیشه بخاطر راست نگفتن یک شرکت،ازش حمایت نکنیم. یک سوال شما بودی جاش ،چی میگفتی؟ صاحب شرکت های خارجی  به مردمشون میگن گوشی محصول همون کشور و نمیگن :هموطنان توجه کنین LCD را فلان شرکت برامون میزنه  یا CPU را فلان....
مگه سمند ما که داریم به نام تولید ملی اونو خرید میکنیم محصول ایرانه و یا از اول ایرانی بود. الان 80تا 90 درصد سمند را مثلا خودمان تولید میکنیم ول اوایل شاید 20 درصد را. موتور برای فرانسه بود.سنسور ها را از فرانسه و یا طراحی بدنه از آلمان و ما فقط تایر و شیشه و ریخته گری بدنه و.... را تولید میکردیم.آیا باید میگفتیم که شرکت ایران خودرو دروغ گفته پس فقط پژو بخریم؟
ولی با حمایت مردم الان شرکت تقریبا" سرپاست.البته منکر خیانت روسای شرکت های سایپا و ایران خودرو نیستم هااااا. نه
همین حمایت باید فراگیر باشه تا تمام شرکت ها سرپا بشن و چرخ تولید بچرخه.و صاحب شرکت ها هم تصمیم بگیرن کمتر به مردم خیانت کنن. اینو بدونید هیچ وقت شرکتی ، بزرگ نمیشه مگر اینکه دو اصل بر قرار باشه اجرای تعهد شرکت نسبت به مردم و حمایت مردم از شرکت. و اگر یکی از این دو نباشه هیچ وقت شرکت موفق نمیشه.من میگم با حمایت شرکت ولو اینکه کتمان حقیقت کنه اونو بالا بکشیم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammadmun62 تشکر کرده اند:
SMH, كيارش, Mahdi1944

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 27 آذر 1392 09:10

ariaceram,  
مشکلاتي که در مورد G3 برشمرديد اغلب قابل رفع هستند البته. اما به هر حال حق با شما هست که اين گوشي يکي از مشکل‌دارترين گوشي‌هاي دو هسته‌اي اين سري بود (خود من به خاطر سايز، کيفيت صفحه و تاچ عالي و فلش قويتر، اون رو به بقيه گوشي‌هاي هم رده ترجيح دادم، اما اگر الان ميخواستم تهيه کنم SKY رو انتخاب ميکردم...)
البته اين مورد رو هم اشاره کنم که چيپ MTK6577 از اساس سورس کاملي هم ارائه نکرد خود شرکت MTK و شايد اين هم در بروز اين مشکلات موثر هست. انشاالله اسپايدر با چيپ MTK6589 که مورد قبول اغلب شرکتهاي قدرتمند مثل سوني، ال‌جي، سامسونگ، هواوي و ... قرار گرفته اين مشکلات رو نداشته باشه

راستي به دوستان توصيه ميکنم به جاي Go Launcher از لانچر بسيار مشابه و بهينه شده‌ي Dodol Launcher استفاده کنند. بسيار روانتر عمل ميکنه و در بهبود مصرف منابع موثر خواهد بود

مورد ديگه اينکه در حال بررسي انتخاب بين Zopo Zp980 و GLX Spider هستم. اما احتمالا اسپايدر رو خواهم خريد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
esijoon, HESAM-007, ASHKAN95, SMH, panda64, كيارش, ali.4171

Major I

Major I

no avatar
199

تشکر کرده: 35 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 10 آذر 1392 17:40

آرشيو سپاس: 74 مرتبه در 45 پست

توسط vahidkhan0831 » چهارشنبه 27 آذر 1392 09:57

Mahdi1944 نوشته است:ariaceram,  
مشکلاتي که در مورد G3 برشمرديد اغلب قابل رفع هستند البته. اما به هر حال حق با شما هست که اين گوشي يکي از مشکل‌دارترين گوشي‌هاي دو هسته‌اي اين سري بود (خود من به خاطر سايز، کيفيت صفحه و تاچ عالي و فلش قويتر، اون رو به بقيه گوشي‌هاي هم رده ترجيح دادم، اما اگر الان ميخواستم تهيه کنم SKY رو انتخاب ميکردم...)
البته اين مورد رو هم اشاره کنم که چيپ MTK6577 از اساس سورس کاملي هم ارائه نکرد خود شرکت MTK و شايد اين هم در بروز اين مشکلات موثر هست. انشاالله اسپايدر با چيپ MTK6589 که مورد قبول اغلب شرکتهاي قدرتمند مثل سوني، ال‌جي، سامسونگ، هواوي و ... قرار گرفته اين مشکلات رو نداشته باشه

راستي به دوستان توصيه ميکنم به جاي Go Launcher از لانچر بسيار مشابه و بهينه شده‌ي Dodol Launcher استفاده کنند. بسيار روانتر عمل ميکنه و در بهبود مصرف منابع موثر خواهد بود

مورد ديگه اينکه در حال بررسي انتخاب بين Zopo Zp980 و GLX Spider هستم. اما احتمالا اسپايدر رو خواهم خريد

مبارکه
حال همه ما خوب است.....
اما تو باور نکن.......

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب vahidkhan0831 تشکر کرده اند:
ali.4171

Major II

Major II

no avatar
70

تاريخ عضويت

جمعه 11 مرداد 1392 15:50

آرشيو سپاس: 24 مرتبه در 21 پست

توسط sohrabi1998 » چهارشنبه 27 آذر 1392 11:12

چه راه حلی برای حل مشکل gps g3هست؟؟برای من تاحالا وصل نشده  :lol:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 27 آذر 1392 11:42

sohrabi1998,  
من البته از اول هم مشکلي با GPS نداشتم، اما آخرين نسخه رو نصب کنيد و بعد هم روشي که در همين بخش دوستان ارائه کرده بودند رو انجام بديد مشکل GPS کامل حذف خواهد شد. البته اگر از ابتدا در شرايط فضاي باز و با اينترنت در اتصال مشکل داشته و هرگز وصل نشده احتمالا مشکل سخت افزاري هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ASHKAN95, SMH, sohrabi1998, كيارش

Major

Major

نماد کاربر
194

تاريخ عضويت

سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 01:29

آرشيو سپاس: 149 مرتبه در 96 پست

توسط ali.4171 » چهارشنبه 27 آذر 1392 14:04

Mahdi1944 نوشته است:اما احتمالا اسپايدر رو خواهم خريد

منم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ali.4171 تشکر کرده اند:
SMH

Major II

Major II

no avatar
70

تاريخ عضويت

جمعه 11 مرداد 1392 15:50

آرشيو سپاس: 24 مرتبه در 21 پست

توسط sohrabi1998 » چهارشنبه 27 آذر 1392 17:59

Mahdi1944 نوشته است:sohrabi1998,  
من البته از اول هم مشکلي با GPS نداشتم، اما آخرين نسخه رو نصب کنيد و بعد هم روشي که در همين بخش دوستان ارائه کرده بودند رو انجام بديد مشکل GPS کامل حذف خواهد شد. البته اگر از ابتدا در شرايط فضاي باز و با اينترنت در اتصال مشکل داشته و هرگز وصل نشده احتمالا مشکل سخت افزاري هست

با اینترنت در گوگل مپ موقیتم رو نشون داد ولی با جی پی اس با هیچ برنامه ای وصل نشد اخرین نسخه چی رو نصب کنم؟

Major I

Major I

no avatar
733

تشکر کرده: 31 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 اردیبهشت 1389 15:59

آرشيو سپاس: 3210 مرتبه در 610 پست

توسط mm1990 » چهارشنبه 27 آذر 1392 18:06

اسپایدر بدجور به دلم نشسته؛ شاید خریدمش, راستی چرا تبلیغ تلویزیونی اسپایدر انجام نمیشه و فقط دارن جی5 را تبلیغ میکنن؟ من خودم تا دیروز از وجود اسپایدر بیخبر بودم.

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

شنبه 17 بهمن 1388 21:41

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط عحعص » پنج شنبه 28 آذر 1392 11:13

حتی اگه گوشی های جی ال ایکس 99%هم چینی باشه[که نیست]باز هم وظیفه ی هر ایرانی هست که اونا بخره چون گوشی های دیگه اون ۱درصدش هم ایرانی نیست مشکل دوستان اینه که میخواهند یه گوشی کامل. کامل بدون هیچ عیبی بخرند وقتی میبینند مثلا فلان گوشی جی ال ایکس فلان عیب را داره در حالی که مشابه این گوشی با برندی دیگه نداره دلشون نمیاد جی ال ایکس بخرند بهونه چینی بودنش را

میارند اخه یکی نیست بگه مگه بقیه گوشی ها تمام قطعاتش ژاپنی یا کره ای هست که شما بهونه. میارید بعدش هم اینا همه حرف
هست هیچ کس بادلیل ومدرک نمیاد بگه این گوشی فلان قطعش مال ۵چین هست یا نه وفقط گمانه زنی بیخودی است

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
117

تاريخ عضويت

جمعه 6 اردیبهشت 1392 20:19

آرشيو سپاس: 39 مرتبه در 32 پست

توسط ebaskar » جمعه 29 آذر 1392 17:14

سلام
دوستان شرکت huwavei گوشی g610 داده بیرون با cpu چهارهسته ای mtk و دوسیمکلرته و 5 اینچ با بنچمارک ۱۳۰۰۰ که در اینصورت شرکت glx  کلاهبردار باید بره غاز بچرونه
تصمیم دارم g4  را بفروشم یک. G610 بخذم چون رمش هم یک گیگه
دوستان شرکت. Glx  که کمترین پشتیبانی نرم افزاری نداره گوشیهاش را با سه برابر قیمت گرونتر میندازه به ملت  spider  و. G5 هم همینطور

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ebaskar تشکر کرده اند:
panda64, Freedom Fighter, mymail

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
143

تاريخ عضويت

سه شنبه 30 تیر 1388 15:18

آرشيو سپاس: 341 مرتبه در 112 پست

توسط mymail » جمعه 29 آذر 1392 19:55

ebaskar نوشته است:سلام
دوستان شرکت huwavei گوشی g610 داده بیرون با cpu چهارهسته ای mtk و دوسیمکلرته و 5 اینچ با بنچمارک ۱۳۰۰۰ که در اینصورت شرکت glx  کلاهبردار باید بره غاز بچرونه
تصمیم دارم g4  را بفروشم یک. G610 بخذم چون رمش هم یک گیگه
دوستان شرکت. Glx  که کمترین پشتیبانی نرم افزاری نداره گوشیهاش را با سه برابر قیمت گرونتر میندازه به ملت  spider  و. G5 هم همینطور

گوشی اسپایدر به وضوح در کیفیت صفحه نمایش، میزان حافظه داخلی(4برابر)، کیفیت دوربین جلو و عقب بر جی610 برتری داره و نمیشه تفاوت قیمت حدود 150 هزار تومان رو برای این موارد زیاد دونست!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mymail تشکر کرده اند:
SMH

قبليبعدي