در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
20

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 آبان 1392 21:58

آرشيو سپاس: 41 مرتبه در 17 پست

Re: GLX SPIDER

توسط 910628187 » شنبه 30 آذر 1392 23:50

910628187 نوشته است:نکنه میخوای بگی جی ال ایکس هم از همون سنسور s4 استفاده کرده ؟ جفتشون 13 هن لابد کیفیتشون مثل همه . و کیفیت دوربین جی ال ایکس از ایفون 8 مگا پیکسل هم بیشتر تازه دوربین جلوش هم 8 مگاپیکسله
شماهنوز نمیدونی کیفیت عکس یعنی چی که هی مگا پیکسل مگاپیکسل میکنی جوابت هم توی پسهای قبلم دادم یک بار دیگه بشین بخون
برو دوربین های حرفه ای رو نگاه بنداز d3s یا d90 نیکون جفتشون 12 مگاپیکسلن لابد کیفیت s4 بخاطر 13 مگاپیکسل بودن بهتره ؟ یه نگاه به اندازه سنسور های دوربینهاشون بنداز . مگاپیکسل کیفیت عکس برداری رو مشخص نمیکنه درسته که یکی از عوامل هست که توی کیفیت مهمه ولی مهمترینش نوع و اندازه سنسور ه .بعضی مواقع مگاپیکسل بیشتر باعث ایجاد نویز و افت کیفیت تصویر میشه

خدا پدرت رو بیامرزه ... منم همین حرف رو توی یک پست دیگه گفتم ... من کی گفتم یکی هستن ... مورد بحث من در مورد اون دو گوشی بود و ربطی به جی ال ایکس نداشت ... این چیزایی که شما نوشتی که هر ننه قمری هم میدونه
مثلا خواستی بگی یک چیزی بلدم ... سامسونگ میاد میشینه یک سال روی دوربینش کار میکنه و باید هم کیفیتش بالاتر باشه .. اما جی ال ایکس به همون شکلی که خریداری کرده روی گوشی ها سوار میکنه و کمترین تغییری هم نمیده ولی بازم کیفیت خوبی دارن و حداقل در برابر پول پرداختی کیفیت بالاتری دارن ... لازمه بدونید این مواردی که شما گفتی کمتر در دوربین یک گوشی موبایل به کار گرفته میشه یا حداقل در حد دوربین های عکاسی نیست
مهندس این کمپانی ها بخاطر اینکه ساختار باریک گوشی حفظ بشه تا یک حد مشخص اندازه سنسور و لنز و ... رو افزایش میدن چون اونوقت باید فکری به حال ابعاد زیاد و سنگین بودن گوشی کنن ... لطف کن اینقدر اطلاعات مهم زندگیت رو به رخ دیگران نکش ..یک وقت می ترسم   [/quote]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب 910628187 تشکر کرده اند:
SMH

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
143

تاريخ عضويت

سه شنبه 30 تیر 1388 15:18

آرشيو سپاس: 341 مرتبه در 112 پست

توسط mymail » يکشنبه 1 دی 1392 03:50

ebaskar نوشته است:
mymail نوشته است:
ebaskar نوشته است:سلام
دوستان شرکت huwavei گوشی g610 داده بیرون با cpu چهارهسته ای mtk و دوسیمکلرته و 5 اینچ با بنچمارک ۱۳۰۰۰ که در اینصورت شرکت glx  کلاهبردار باید بره غاز بچرونه
تصمیم دارم g4  را بفروشم یک. G610 بخذم چون رمش هم یک گیگه
دوستان شرکت. Glx  که کمترین پشتیبانی نرم افزاری نداره گوشیهاش را با سه برابر قیمت گرونتر میندازه به ملت  spider  و. G5 هم همینطور

گوشی اسپایدر به وضوح در کیفیت صفحه نمایش، میزان حافظه داخلی(4برابر)، کیفیت دوربین جلو و عقب بر جی610 برتری داره و نمیشه تفاوت قیمت حدود 150 هزار تومان رو برای این موارد زیاد دونست!

دوست عزیز زیاد بودن حافظه ROM مزیتی نیست... شما خیلی از نرم افزارها را میتونید رد SD Card بریزید بعید میدونم بیشتر از 2 گیگ نرم افزار وجود داشته باشه که اجبارا باید در مموری داخلی گوشی باید ریخته بشه ... آنچه مهمه اینه که CPU و Ram گوشی Spider و Huwavei G610 یکی هست در ضمن توجه داشته باشید که شرکت کذاب GLX برای گوشی G4 ( که خودم دارم) نوشته بود CPU:1.2 اما یک بود . اما من گوشی G610 را گرفتم واقعا CPU به 1.2 رسیده و حداقلش هم حدود 400 Mhz هست یعنی دروغ نگفته و نکته آخر اینه که Ram هردو یکی هست اما بااین تفاوت که شما نزدیک 200 تومن داری پول بیشتری برای Spider می دهی.

من در مورد مزیت بودن یا نبودن رام بیشتر صحبت نکردم، بلکه منظورم این بود که به هر حال قیمت تمام شده افزایش پیدا خواهد کرد. صفحه نمایش HD اسپایدر هم یک عامل دیگه افزایش قیمت هست. در مورد دوبینشم شما داری پیش داوری می کنی. بزار یه چندتا نمونه عکس ازش ببینیم بعدش نظر بدیم. چیپ ست این دو تا هم که یکی هست و هیچکدوم از لحاظ قدرت پردازشی به هم برتری ندارند فقط G610 بواسطه تراکم پیکسلی کمتر احتمالا در بنچمارک انتوتو امتیاز بیشتری خواهد آورد(چون نیاز به پردازش تعداد کمتری پیکسل هست).

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mymail تشکر کرده اند:
SMH

Major

Major

نماد کاربر
194

تاريخ عضويت

سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 01:29

آرشيو سپاس: 149 مرتبه در 96 پست

توسط ali.4171 » يکشنبه 1 دی 1392 13:22

در مورد دوربین جی 4 باید بگم خودم داشتم دیگه هر چقدرم که بگیم کم بود ولی کمتر از 5 نبود کیفیتش از 8 شاید کمتر بود ولی از 5 هم بیشتر بود
اصلا من نمیدونم چرا اسپایدر رو با جی 600 مقایسه میکنین که به گرد پای اسپایدرم نمیرسه.اسپایدر باید با جی 700 مقایسه بشه که یه شباهت هایی به اسپایدر داره
زیاد بودن rom خیلیم مزیته البته بستگی به این داره که حافظه نصب نرم افزارهاش چقدر باشه چون هرچقدر بیشتر باشه سرعت دستگاه با نصب برنامه های زیاد کم نمیشه..شما اگه rom گوشیت 4 باشه میتونی بازیهای دیتا دارو تو ram بریزی ولی 8 باشه فقط میتونی تو همون 4-5 گیگ دیتاهارو بریزی و تا گوشی روت نشه همین وضعه آیا بازم میگید که زیادی rom مزیتی نیست؟؟
در مقایسه روی کاغذ بین  جی 700 و اسپایدر باید گفت تنها برتری جی 700 رم 2 هست و در بعضی چیزا برابرند و در بعضی (بیشتر )چیزا اسپایدر برتری داره مثل داشتن nfc .وایرلس شارژ.رم16.دوربین 13 هرچقدرم بد باشه از 8 جی 700 و 5 جی 600 بیشتره
اگرم شما فکر کردی که دوربین 8 جی 700 واقعا هشته سخت در اشتباهی یا اگه یه سری به نظرات کاربران در بقیه سایتا مراجعا کنید از کیفیت پایین اسپیکر بعضا ناراضی هستن
هنوز اسپایدر امتحان نشده دارن این همه تخریبش میکنن...واقعا که...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ali.4171 تشکر کرده اند:
SMH

Major I

Major I

no avatar
56

تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 11:31

آرشيو سپاس: 46 مرتبه در 29 پست

توسط hosein4423 » سه شنبه 3 دی 1392 14:20

با سلام به خاطر مشکل پرش شارژ گوشی فرستادم گارانتی تعویض به نظرت چی بگیرم بهتره ؟ همان g3 اگه جی 3 موجود نداشتند چی بگیرم راهنمایم کن لطفا وقتم کمه؟؟ بقیه مدلا چه مشکلای دارن ؟؟
مررسی

New Member

no avatar
8

تاريخ عضويت

يکشنبه 5 اردیبهشت 1389 14:09

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 4 پست

توسط m_h8807 » جمعه 6 دی 1392 09:52

فیلم گرفته شده توسط گوشی اسپایدر
http://uplod.ir/jn89jh2tj9u1/VIDEO_01.3gp.htm

لینک دانلود عکسهای گرفته شده با گوشی
http://uplod.ir/atoqi25niwd2/Glx_Spider_Photo.rar.htm

چندتا تست کوتاه از گوشی اسپایدر

http://www.aparat.com/v/Ii0Cd

http://www.aparat.com/v/iVeaO

http://www.aparat.com/v/hD3Wk

http://www.aparat.com/v/niIvt

زحمت این فایل ها رو فردی با نام  ali r کشیدن و درسایت mobile.ir گذاشته بودن که منم در اختیارتون قرار دادم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب m_h8807 تشکر کرده اند:
ali.4171, Mahdi1944, esijoon, SMH

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 10 دی 1392 19:34

hosein4423,  
من از بين گوشي‌هاي دو هسته‌اي GLX مدل SKY DualCore رو بهتر از بقيه ميدونم ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
MASTER, 1359ma

Major I

Major I

no avatar
56

تاريخ عضويت

توسط hosein4423 » چهارشنبه 11 دی 1392 15:19

اسکای از لحاظ دوربین واقعا افتضاحه رنگ سبز تی شرت داداشمو آبی گرفته

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 11 دی 1392 16:13

hosein4423,  
اما مشکل پرش باتري نداره، کيفيت و بلندي صدا کم نيست. شارژ بسيار خوب نگه ميداره. قيمت مناسبي داره، استايل خوبي داره، سيستم عامل اون بسيار بهينه‌تر از G3 , G4 هست و ...
براي دوربين هم به همة‌ي ذوستان توصيه ميکنم Camera Awsome رو نصب کنيد. اغلب مشکلات گوشي‌هاي دو هسته‌اي GLX رو حل ميکنه

لطفا در صورتي که نياز به بحث بيشتر در مورد گوشي‌هاي غير Spider داريد در تاپيک‌ها مربوطه ارسال کنيد تا نظم اين تاپيک به هم نخوره

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

MASTER

New Member

no avatar
8

تاريخ عضويت

يکشنبه 5 اردیبهشت 1389 14:09

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 4 پست

توسط m_h8807 » پنج شنبه 3 بهمن 1392 16:50

توی تصاویری که دوستان از بنچمارک جی5 و اسپایدر منتشر کردن مدل سی پی یو اسپایدر (Quad-Core ARMv7 Processor(VFPv4,Neon عنوان شده ولی جی5 سی پی یو MT6589 داره. دوستانی که اطلاعات دارن لطفا بگن که این پردازنده ها چه تفاوتهایی با هم دارن و کدومشون بهتره؟؟؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 3 بهمن 1392 22:55

m_h8807,  
من بنچمارکي که ميگيد رو نديدم، اما با آخرين نسخه‌ي Antutu براي من MT6589 نمايش ميده. چيپ اين دو گوشي يکسان هستند و از اين لحاظ تفاوتي با هم ندارند

MASTER

Major I

Major I

no avatar
56

تاريخ عضويت

توسط hosein4423 » جمعه 4 بهمن 1392 11:26

[quote="ali.4171"]در مورد دوربین جی 4 باید بگم خودم داشتم دیگه هر چقدرم که بگیم کم بود ولی کمتر از 5 نبود کیفیتش از 8 شاید کمتر بود ولی از 5 هم بیشتر بود
اصلا من نمیدونم چرا اسپایدر رو با جی 600 مقایسه میکنین که به گرد پای اسپایدرم نمیرسه.اسپایدر باید با جی 700 مقایسه بشه که یه شباهت هایی به اسپایدر داره

بنده دور بین جی 4 با جی 600 مقایسه کرده جی 4 خیلی سر تر بود اما جی 600 حدود 300 مگ رمش آزاد بود اما جی 4 به زور 200 تاش آزاد بود.
ببخشید اینجا مطرح کردم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hosein4423 تشکر کرده اند:
SMH, Mahdi1944

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 4 بهمن 1392 12:44

hosein4423,  
رقيب اسپايدر اينها هستند:
Sony Xperia C
Samsung Galaxy Grand2
Huawei G700
Zopo C2, C3, Zp980
که من به شخصه بجز از Zopo Zp980 گوشي Spider رو از تمام اين ليست برتر ميدونم
Xperia ‍C مشکل شديد در کيفيت صفحه نمايش و کيفيت دوربين داره. همچنين حافظه‌ي داخلي 4 که براي نصب برنامه اغلب کم مياد ...
Galaxy Grand2 نسبتا متناسب هست اجزاي اون، اما وزن بالاتر، حافظه‌ي داخلي کمتر، دوربين ضعيف‌تر، تراکم تصوير کمتر و البته رم بالاتر، باتري بالاتر از اسپايدر داره
Huawei G700 تاچ کندي داره، مشکل عدم وجود فريموير هم مثل glx داره. سيستم عامل اون بهينه نيست و مصرف رم حدود 200 مگابايت بالاتر از اسپايدر داره که البته چون رم اون 2 هست مشکلي نيست. اين گوشي هم دوربين ضعيف‌تري نسبت به اسپايدر داره
Zopo C3,C2 سيستم عامل اونها مصرف رم نجومي داره و با رم 1GB اصلا قابل قبول نيستند. تاچ C2 کمي نامناسب هست. اما C3 از لحاظ تاچ چندان مشکلي نداره. صفحه‌ي اين گوشي‌هاي FHD هست که بالاتر از اسپايدر هست، اما اسکيل صفحه متناسب نيست (زيادي دراز هست). مصرف انرژي هم به دليل FHD بودن بالاتر از اسپايدر هست
تنها گوشي که برتري مطلق ميشه گفت نسبت به اسپايدر داره Zopo Zp980 هست که البته اين گوشي هم فاقد شارژ بيسيم، NFC بوده و مصرف انرژي هم به دليل FHD بودن صفحه بالاتر هست. مصرف رم اين گوشي هم بسيار بالاتر از اسپايدر هست، اما چون رم 2GB داره اهميتي نداره ...

لازم به ذکر هست چيپ تمام اين گوشي‌هاي MT6589 و يا MT6589T هست که در يک رده هستند و رنک همگي اينها بين 13500 تا 14000 هست

خود من بر همين اساس و قيمت مناسب‌تر تصميم گرفتم اسپايدر بگيرم

ASHKAN95, abbas.m.k, MASTER, SMH

قبليبعدي