در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 16 دی 1392 18:06

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: سوالات و مشکلات GLX Spider

توسط VINCENZO70 » چهارشنبه 18 دی 1392 13:21

Mahdi1944 نوشته است:VINCENZO70,  
بله، همينطور که گفتم روشي که گفته شده به نظر غير عقلاني مياد. اما فعلا که ظاهرا مشکل رفع شده. اما ممکنه مثلا هر از چند بار نياز باشه اين کار صورت بگيره (در صورتي که آپديت نشه و پارامترها صحيح ست نشه)
کاستوم ريکاوري که براي اين گوشي اماده کردم و در انجمن قرار دادم. البته متاسفانه چون کرنل اين گوشي حجيم هست. مجبور شدم برخي گرافيک‌ها رو کاهش حجم بدم تا بشه در پارتيشن ريکاوري گوشي جا داد و به همين دليل کمي برخي نوشته‌ها بي کيفيت شده که در حال بررسي روشهاي ديگه‌اي براي رفع اين مشکل هستم (استفاده از سورس TWRP نسخه‌ها قديمي‌تر احتمالا ميتونه کمک کنه)
همينطور با CWM ميشه Fix permissions‌ رو انجام داد. براي حذف کش و ديتاي گالري هم کافيه فريموير روت شده رو نصب کنيد و يا گوشي رو با همين ريکاوري‌ها خودتون روت کنيد و با برنامه‌هايي مثل system tuner اين کار رو انجام بديد
در مورد کيبورد هم که خود من هميشه کيبورد AI Type Keyboard استفاده ميکنم و هيچ وقت از کيبورد پيشفرض هيچ گوشي‌اي استفاده نميکنم. به شما هم توصيه ميکنم اين کيبورد رو تست کنيد شايد براي شما هم مناسب باشه. حساسيت تاچ بدون برچسب روي صفحه براي من رضايت بخش هست

ببخشید دوست عزیز این همه سوال میپرسم
با این گوشی چجوری اسکرین شات میگیرن

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 18 دی 1392 14:34

VINCENZO70,  
در تمام گوشي‌هاي اندرويد 4 و بالاتر با گرفتن Power+PowerDown‌ به صورت همزمان از صفحه عکس گرفته ميشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
MASTER, VINCENZO70

Major I

Major I

نماد کاربر
99

تاريخ عضويت

جمعه 20 دی 1392 00:31

اهواز

آرشيو سپاس: 352 مرتبه در 97 پست

توسط S.M.Seyednoor » يکشنبه 22 دی 1392 21:15

با سلام
متاسفانه این مشکل که دوستان در موردش بحث کرده بودن به دلیل حذف ورژن اصلی رام و کرنال جهت در اختیار داشتن میزان رم بیشتر و به کار بردن رام خام آندروید فاقد Gapps (که به آندروید چینی معروف هست ) که باعث عدم مچ شدن اغلب گرینه ها با هم دیگه شده...
اینشالله در آپدیت های جدید این مشکل مرتفع خواهد شد .
بنده برای این گوشی و گوشی G5 کاستوم رامی رو آماده کردم که به یاری پروردگار تا آخر این هفته اون ها رو در اختیار دوستان قرار خواهم داد.
اما برای برطرف کردن فعلی این موضوع دوستان باید توجه داشته باشن زمانی که در صدد عکاسی و فیلم برداری هستن حتما برنامه های اضافی رو ببندن چون پشتیبانی از دوربین 13 برای MTK6589 همراه با 2 گیگ رم مرسوم هست که متاسفانه در این نسخه فقط یک گیگ رم در اختیار هست.پس عمده دلیل به وجود آمده به دلیل استفاده زیاد از رم و عدم مچینگ صحیح در مولتی تسکینگ برنامه دوربین پیش فرض هست و نکته دیگه حتما زبان رو به انگلیش تغییر بدن و در زمانی که قصد ثبت عکس در حافظه مموری کارت خود رو دارن حتما ( تاکید میکنم ) حتما از رم های کلاس 10 استفاده کنند ( به دلیل حجم زیاد عکس و در اختیار گیری حداکثر میزان رم و GPU در این لحظه هست.
اگر توانایی Swapp هم براتون فراهم هست بهترین راه گشا برای شما میتونه باشه...

راه ساده تر استفاده از برنامه های بسیار بهتر با امکانات بیشتر از جمله Camera Awesome و Ultra camera و HDR Camera+ و به ویژه برنامه ای که آقا مهدی عزیز معرفی کردند

پاینده باشید و برقرار
ارادتمند شما
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب S.M.Seyednoor تشکر کرده اند:
ASHKAN95, SMH, saeedjiji, Mahdi1944

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
75

تاريخ عضويت

دوشنبه 3 تیر 1392 11:08

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 9 پست

توسط ariaceram » دوشنبه 23 دی 1392 01:50

Mahdi1944 نوشته است:
Mahdi1944 نوشته است:سلام دوستان
من GLX Spider‌رو گرفتم و حدود يکروز هست دارم با اون کار ميکنم، فريموير اصلي، فريموير پيشنهادي و ريکاوري و ... رو هم براي اون آماده کردم، به زودي همراه با فريموير Sky DualCore آپلود خواهد شد
در اين يک روز هيچ مشکلي نداره، چيزي که بسيار متعجب شدم ميزان رم آزاد اون بود. من قبلا با گوشي‌هاي mtk6589 , mtk6589T کار کرده بودم و همگي حدود 650 مگابايت رم از ابتدا اشغال بود. اما اين گوشي در حالت خام و فقط با نصب Dodol Launcher حدود 405 مگابايت از 969 مگابايت اشغال بود و بعد از بهينه سازي و حذف BloatWare هاي اون شد 301 مگابايت اشغال که برام غير قابل باور بود. بعد از نصب تمام برنامه‌هايي که هميشه نصب ميکنم (حدود 450 برنامه) و مديريت رخداد‌ها، الان 370 تا 415 مگابايت اشغال هست که عملا مشکلي در زمينه‌ي رم نخواهد داشت و بزرگترين نگراني خود من مرتفع شد  :D
از لحاظ کيفيت صفحه، تاچ، بدنه و دوربين بسيار بسيار عالي و رضايت بخش هست. مصرف باتري هم همينطور که از 6589 انتظار ميرفت يک شاهکار هست. OTG بدون روت يا هيچ کار اضافي و با کابل استاندارد قابل استفاده هست. رنک اون توسط Antutu هم 13710 شد که باز مطابق پيش بيني خودم بود. شارژر بيسيم هم در بسته‌ي گوشي وجود نداره و بايد جدا خريداري بشه. حدود 2 ساعت شارژ کامل طول ميکشه و شارژر اون مشابه G3 هست. تقريبا هيچ ايرادي نميشه از اون گرفت. تنها موردي که ديدم قدرت صداي کم و مشابه اما بسيار با کيفيت‌تر G3 بود که اگر صدا کمي بلندتر بود بسيار عالي بود. همچنين يک کليد براي پخش موزيک داره که هر موقع زده بشه به صورت تصادفي يک آهنگ از مموري رو پخش ميکنه!!!! که اين مورد براي من بسيار ازار دهنده بود و کلا اون کليد رو غير فعال کردم. اگر اين کليد براي دوربين استفاده ميشد بسيار بهتر بود. نور فلش هم قدرت کمي بيشتر از G3 داشت که رضايت بخش هست. نسخه‌ي سيستم عامل هم 4.2.2 هست

در مجموع به همه‌ي دوستان توصيه ميکنم در خريد اين گوشي شک نکنند. به نسبت Zopo C2, C3 , Xepria C, Huawei G700 , Galaxy Grand 2 بسيار بهتر و مقرون به صرقه‌تر و انتخاب بهتري هست. البته Galaxy Grand 2 , Huawei G700 رم بالاتري دارند و شايد اين موضوع براي برخي مهم باشه. اما با توجه به سيستم عامل بهينه‌اي که اسپايدر داره من به شخصه از خريد اين گوشي بسيار خوشحالم

GPS رو هنوز تست نکردم کامل، اما از درون خانه 4 طبقه و با اينترنت فعال 10 دقيقه طول کشيد تا وصل بشه که به نظر زمان مناسبي ميرسه، در فضاي باز هنوز تست نکردم.

مورد آخر هم اينکه طبق بررسي من MTK6589 چون از هسته‌هاي A7 استفاده ميکنه بسيار بهينه‌تر از MTK6589T هست که از هسته‌هاي A9 استفاده ميکنه و مصرف رم کمتري هم داره، در عوض بنچمارک اونها حدود 700 امتياز اختلاف داره (MTK6589T با رم 2GB تست کردم که اين هم در امتياز بالاتر موثر هست). پس اختلاف به نسبت مصرف انرژي بسيار بهينه‌تر هست در 6589 و از اين لحاظ برتر هست. لازم به ذکر هست که mtk6592 که 8 هسته‌اي هست هم از همين هسته‌هاي A7 استفاده ميکنه که اين هم مهر تاييدي بر برتري و بهينه‌تر بودن اين هسته‌ها هست (MTK6592 بنچمارکش 27000 هست)

این طور که از صحبت های شما بر می اید اقا مهدی
مثل اینکه این گوشی هم مانند glx g3 صدای کمی داره شارژ هم خوب نگه نمیداره.
از نظر ram هم فکر کنم گوشی کم بیاره چون شما گفتید پس از بهینه سازی که نمیدانم منظورتان چیست اگر منظورتان روت کردن هست
قرار نیست هرکس گوشی را میخرد ان را روت کنه
شارژ بی سیم هم که فعلا امکان نداره چون شارژ  وای فای ا اون موجود نیست
البته  روی کاغذ مشخصات خوبی داره ولی باید در عمل دید چقدر شارژ نگه میداره
توی یک گوشی با صفحه برزگ چیزی که خیلی مهمه شارژ هست
شما یک گوشی بزرگ میخرید تا از اون لذت ببرید نه اینکه فقط تو جیب بگذارید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 23 دی 1392 08:42

S.M.Seyednoor,  
من در نسخه‌ي پيشنهادي که در انجمن هم ارائه کردم Gapps رو اضافه کردم. اما مشکل پا بر چا هست. چون اساسا از نسخه‌ي 4.2 به بعد نصب کردن Gapps براي عملکرد صحيح سيستم ضروري هست و ديگه optinal نيست. از اين جهت خود سيستم عامل هم برخي اجزاي اجباري از پکيج gapps رو داره. اگر در اينترنت جستجو کنيد بسياري از گوشي‌هاي با اين چيپ اين مشکل رو داشتند که راه حل موقتي استفاده از همين روشي که گفتم هست که براي مدتي مشکل رو رفع ميکنه و نياز هست البته هر از چند روز اينکار تکرار بشه. چون طبق گفته‌ي حتي خود سايت MTK اين مشکل به خاطر ست نشدن صحيح پارامترها در lib هاي مربوط به دوربين مخصوصا libcameracustom.so, libcamdrv.so,libcamalgo.so هست که گفته شده در سورس نسخه‌ي اوليه اين مشکل وجود داشته و در سورس‌هاي بعدي که در اختيار توليد کننده‌ها قرار داده شده اين مشکل رو حل کردند و گفته بودند که آخرين آپديت رو دانلود و نصب کنيد. مشکل کاملا مرتفع خواهد شد. من در حال سعي هستم گوشي‌هاي با سنسور دوربين و چيپ مشابه اسپايدر رو پيدا کنم تا بشه اين فايلها رو جايگزين کرد. شايد به اين شکل مشکل رفع بشه. اما به هر حال خود GLX هم قطعا آپديت رو ارائه خواهد داشت. متاسفانه برنامه‌ي قدرتمند Camera Awesome هم به همين دليل قابل استفاده در نسخه‌ي فعلي فريموير نيست.
اگر کاستوم فريمويري داريد که ميخواهيد اون رو پورت کنيد، همين فايلها رو از اون به فريموير اصلي منتقل کنيد ممکنه مشکل کامل حل بشه

ariaceram,  
صداي اون با کيفيت‌تر از G3 هست. اما بله، کمي ضعيف هست
در مورد رم هم به هيچ عنوان چنين چيزي نيست. خود من تنها نگراني قبل از خريدم اين بود که مشکل رم داشته باشه.چون همين چيپ در گوشي‌هاي Zopo C3,C2 حدود 650 مگابايت رم رو اشغال کرده بودند و عملا زير 400 مگابايت در اختيار بود که ممکن بود کم بياد در بازي‌هاي سنگين و ...
اما اين رام GLX به هيچ عنوان مشکل رم نداره و مصرف رم بسيار منطقي هست. منظور از بهينه سازي حذف bloatware ها و مديريت رخداد‌ها هست که بدون اون هم رم آزاد بسيار منطقي و قابل قبول بود که شديدا از اين موضوع در اين گوشي دفاع ميکنم
در مورد باتري هم اين چيپ اساسا يکي از بهينه‌ترين چيپ‌هاي دنيا هست و مصرف اون عالي هست. نه پرش شارژ داريم در اين گوشي و نه مشکل ديگه‌اي. من الان با دو سيمکارت فعال و اينترنت GPRS فعال و کار عادي خودم بيش از دو روز شارژ دارم که براي گوشي با اين قدرت و صفحه فکر ميکنم ايدال باشه. البته توجه داشته باشيد که بلوتوس رو خاموش نگه داريد، چون طبق بررسي من چيپ بلوتوس اين گوشي حدود 30 درصد شارژ رو مصرف خواهد کرد اگر روشن باشه. پس فقط زمان‌هايي که لازم هست اون رو روشن کنيد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ASHKAN95, SMH, S.M.Seyednoor

Major I

Major I

no avatar
56

تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 11:31

آرشيو سپاس: 46 مرتبه در 29 پست

توسط hosein4423 » دوشنبه 23 دی 1392 12:53

S.M.Seyednoor,  
سلام بخشید مشکلات جی ‏5‏ چی هست ؟اون هم مشکل دوربین داره؟؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hosein4423 تشکر کرده اند:
S.M.Seyednoor

New Member

no avatar
11

تاريخ عضويت

چهارشنبه 19 تیر 1392 23:47

آرشيو سپاس: 16 مرتبه در 7 پست

توسط ghiasoddin » دوشنبه 23 دی 1392 13:28

سایت فروشگاه جی‌ال‌ایکس گوشی اسپایدر رو کلا از لیست محصولاتش حذف کرده! اگه مشکل موجودی نداشتن بود فقط می‌نوشت اتمام موجودی اما نمی‌دونم این کارشون چه معنایی داره!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ghiasoddin تشکر کرده اند:
S.M.Seyednoor, Mahdi1944

Major I

Major I

نماد کاربر
99

تاريخ عضويت

اهواز

توسط S.M.Seyednoor » دوشنبه 23 دی 1392 17:46

Mahdi1944

با عرض سلام و درود خدمت شما دوست و برادر عزیزم
حرف شما کاملا درست و صحیح هست اما متاسفانه یه موضوعی به شدت من رو آزار میده اون هم استفاده از قطعات مختلف در نمونه های مشابه هست در این گوشی ، بنده 2 نمونه گوشی رو خودم تست کردم و حتی فریمویر اون ها رو مقایسه کردم هرکدوم به طور غیر قابل باوری با هم تفاوت داشتند./
بنده از طریق یکی از هم کالجی های سابق خودم در هند نمونه فریمور گوشی های مختلفی از همین گوشی به دستم رسید که متاسفانه هیچکدوم به طور کامل ضعف ها رو از بین نمیبرد. همونطور که میدونید این دوربین با این ظرفیت در گوشی ZOPO C2 & C3 با استفاده از چیپ MTK 6589T فراهم شده بود و مدل مشابه این گوشی که اسم نمیبرم احتمالا تا الان اینقدر جار زدن که... رام اون شرکت هم که میشه گفت نسخه MIUI بود هم روی این گوشی اثر بخش نبود ...
این شد که خودم دست به کار شدم  اول از همه دوربین ها رو به اندازه واقعی خودشون 8MP برای دوربین پشت و 3.2 MP برای دوربین جلو و استفاده از Slim Gapps که از طریق سایت NeedROM میتونید بهش دسترسی داشته باشید یه کارهایی انجام دادم منتها به دلیل فصل امتحانات پایان ترم و حضور در حوزه های امتحانی و تصحیح اوراق دانشجوها فرصت چندانی نداشتم به امید خدا تا آخر هفته نسخه رو برای دانلود در اختیارتون قرار میدم .
و یه خبری هم به اطلاعاتون برسونم ( به نقل از بعضی از همکاران سابق بنده در شرکت)  قرار بر تعویض این گوشی با G5 هست ، هنوز از صحت و سقم قضیه مطلع نیستم . اما در صورت واقعیت ...

موفق و پایدار باشید
ارادتمند
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

...There is no deadlock for grand people
because they believe they'll either find a way or make a way

๑۩۞۩๑

آرزومندِ ، آرزوهای شیرین شما

ASHKAN95, SMH, Mahdi1944

Major I

Major I

نماد کاربر
99

تاريخ عضويت

اهواز

توسط S.M.Seyednoor » دوشنبه 23 دی 1392 19:03

hosein4423 نوشته است:S.M.Seyednoor,  
سلام بخشید مشکلات جی ‏5‏ چی هست ؟اون هم مشکل دوربین داره؟؟

و علیکم السلام

ببینید دوست من ، اغلب اوقات وجود یا عدم وجود بعضی از پارامترها در تلقن همراه از دیدگاه افراد مختلف عیب محسوب میشه . به طور مثال کار بزرگ و ارزشمندی که دوست خوبم آقا مهدی مدیر سایت انجام میدن که همانا اضافه کردن برنامه های ضروری گوگل یا همون Gapps هستش و یا اضافه کردن کاستوم رام و همچنین افزایش حافظه پیش فرض اختصاص یافته برای نصب برنامه های دوستان کاری بس بزرگ و ارزشمند هست که ممکنه خیلی از دوستان حتی اهمیت موضوع هم براشون تفاوتی رو به همراه نداشته باشه...

باطری نسبتا ضعیف ( 2500 میلی آمپر با توجه به صفحه 5.7 اینچی و رزولیشن 1280x720) - عدم استفاده از مودم صحیح ، در نتیجه سیگنال دهی ضعیفتر با توجه به قابلیت بیشتر دستگاه ، متاسفانه کما فه سابق حافظه پیش فرض  دستگاه جهت نصب نرم افزار پایین هست و... اما به لحاظ دوربین خیر مشکل خاصی وجود نداشته فقط فرمت ضعیف فیلم برداری میتونه یکی از  گزینه ها باشه ولی مشکلات اسپایدر در این گوشی به هیچ وجه رخ نخواهد داد به دلایل متعددی که پرداختن به اون در این مکان زمان و وقت زیاد و فضای مناسبتر خودش رو می طلبه

پیروز و سربلند باشید
سیدنور

๑۩۞۩๑

SMH, Mahdi1944

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 24 دی 1392 08:24

S.M.Seyednoor,  
در مورد استفاده از mtk6589T اين موضوع صحيح نيست. نسخه‌هاي 1GB اين گوشي‌ها همگي با چيپ 6589 هستند و در مدل 2GB از مدل T استفاده شده. پس مشکل اين نميتونه باشه. همينطور در مورد مصرف رم، در همون سايت Needrom اگر جستجو کنيد رامهايي براي اين چي پيدا خواهيد کرد که اينقدر مصرف رم رو بهينه کردند که 140 مگابايت حدودا اشغال کرده که اين يکي از مزاياي اين هسته‌ها هست. در مورد قطعات با مشخصات متعدد هر چند بعيد نيست. اما مال من و دوستم هر دو برچسب پشت گوشي 1.1 بود و قطعات و فريموير دقيقا يکسان داشت. من برخي فايلهاي رام Lewa که براي C3 ارائه شده رو دارم تک تک جايگزين ميکنم تا ببينم مشکل رفع خواهد شد يا خير. نتيجه رو اعلام خواهم کرد

در مورد شايعه‌ي تعويض هم من ديروز با نمايندگي اين شرکت در شيراز صحبت کردم و کاملا رد کردند. دليل حذف اين گوشي از لبستشون، فروش بيشتر گوشي G5 هست و البته ايشون گفتند که احتمالا در هر دو گوشي کاهش قيمتي حدود 50 تا 100 هزار تومان هم خواهيم داشت که بعد از از رده خارج کردن مدل‌هاي قديمي دو هسته‌اي صورت خواهد گرفت. البته گفتند براي اطمينان بيشتر فردا با خود شرکت تماس گرفته و نتيجه‌ي دقيق اين موصوع رو اعلام خواهند کرد. در مورد فريموير جديد هم هنوز براي شيراز ارسال نشده بود

اگر به نسخه‌هاي مختلف اين گوشي دسترسي داريد لطفا پشت باتري رو مشاهده کرده و بفرماييد چه برچسبي پشت اون زده، همچنين نسخه‌ي فريموير اونها رو هم ارسال کنيد ممنون ميشم، اگر هم بتونيد نسخه‌ي اصلي اين فريموير‌ها رو اگر در اختيار داريد آپلود کنيد که بسيار عالي خواهد بود  :D

در مورد G5 هم پارتيشن Data براي نصب برنامه رو مثل گوشي‌هاي 2 هسته‌اي اين شرکت که 4GB بودند ميشه خداکثر تا 2.5GB ارتقا داد و من حتي احتمال ميدم همين پکيجي که فعلا براي SWAP کردن پارتيشن گوشي‌هاي با حافظه 4GB ارائه کردم با اين گوشي هم سازگار خواهد بود. به نظر من G5 بر اساس مشخصاتش بزرگترين عيبي که داره همين حافظه‌ي داخلي کم هست که براي بسياري نياز به Link2SD و يا روشهاي مشابه براي نصب برنامه بيشتر بدون کند شدن وجود داره. باتري به نظر من با توجه به نسبت افزايش سايز صفحه به افزايش ضرفيت باتري مناسب بوده و شارژ خوبي خواهد داشت. اما زمان شارژ اگر هر دو از يک شارژر استفاده شده باشه احتمالا حدود 30 تا 45 دقيقه بيشتر از اسپايدر خواهد بود. وجود کليد Home‌ روي اين گوشي هم يکي از مزياي G5 هست به نظرم. هر چند جاي کليد پاور اسپايدر بسيار عالي هست

لطفا دوستان بحث‌هاي مربوط به هر گوشي رو در تاپيک خود اون گوشي انجام دهند تا تداخل ايجاد نشه. پس لطفا بعد از اين پست اگر سوال و يا بحثي در مورد G5 هست، لطفا در تاپيکي که براي اون ايجاد شده ارسال بفرماييد  :D

ASHKAN95, SMH, S.M.Seyednoor

Major I

Major I

نماد کاربر
99

تاريخ عضويت

اهواز

توسط S.M.Seyednoor » سه شنبه 24 دی 1392 17:53

شاید نتونستم منظورم رو واضح بیان کنم.
به بیان ساده تر به طور معمول استفاده از دوربین 13 برای بک کمرا و 8 برای فرونت کمرا کاری غیر مرصوم بوده و تنها در گوشی های فوق الذکر با پیشینه ارتقاع یافته هسته ها و افزایش میزان رم و کش سی پی یو و محصولاتی از این دست مواجه بودیم . حتی رام گوشی چینی مشابه اسپایدر هم چندین بار بهینه سازی شده و ساختار دوربینش با گوشی اسپایدر زمین تا آسمون تفاوت داشه...
در رابطه با برچسب پشت گوشی اجازه بدید بنده چیزی نگم ، فقط مد نظر داشته باشید اون عدد چیزی نیست که شما تصور میکنید

نسخه متفاوت رام هم دقیقا مشخص شده ، رام پایداری رو دفتر نمایندگی اهواز برای دوستان فلش میکنه
به دلیل حجیم بودنش متاسفانه فعلا آپلود کردنش مقدور نیست اما به محض فراغت از مشغله پایان ترم و پیدا کردن زمان مفید ،حتما نسخه پایدار رو برای بهینه سازی توسط شما و سایر دوستان در اختیارتون خواهم گذاشت./

๑۩۞۩๑

saeedjiji, SMH

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
75

تاريخ عضويت

دوشنبه 3 تیر 1392 11:08

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 9 پست

توسط ariaceram » چهارشنبه 25 دی 1392 00:52

وقتی من می گویم گوشی مشکل داره حدسم درست بود با توجه به توضیحاتی که اقا مهدی داده بودند
اگر سری به سایت GLX بزنید می بینید که کلا این گوشی از قسمت فروش سایت حذف شده است

قبليبعدي