در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
8

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 5 اردیبهشت 1389 14:09

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 4 پست

Re: سوالات و مشکلات GLX Spider

توسط m_h8807 » شنبه 5 بهمن 1392 23:00

این تصویر رو از صفحه سایت رسمی جی ال ایکس گرفتم

گفته شده که بعیده دیگه اسپایدر تولید بشه. البته من خودم کاملا به این حرف مطمئن نیستم و این احتمال رو میدم که این حرفو زدن تا کسانی که میخوان اسپایدر بگیرن برن جی5 بخرن
به نظرم جی ال ایکس سرمایه گذاری اصلیش رو روی جی5 انجام داده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب m_h8807 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, MASTER

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
27

تشکر کرده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 دی 1392 00:55

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط karimi_4u » يکشنبه 6 بهمن 1392 15:10

من الان یه گوشی سامسونگ گلکسی اس 2 دارم که گزینه ی تغییر استایل فونت در همون قسمت سایز فونت موجود هستش
بله من که به بقیه ی گوشیها دقت کردم متوجه شدم که فقط سامسونگ این قابلیت رو داره
علاوه بر اون تمام گوشیها برای اتصال وایفای دایرکت و ان اف سی به همدیگر یعنی هم مدل های خودشون هم نیاز به نرم افزارهای جانبی دارن
بهر صورت من در حال حاضر مشکلی جدی به جز دوربین ندارم باش
در اولین فرصت رام پیشنهادیش رو دانلود میکنم و فلش میزنم رو گوشی
پیشاپیش ممنونم از همه
فقط یک سوال!
شما میتونید نسخه های بالاتر رو اگر خود جی ال ایکس نداد ارائه بدید؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب karimi_4u تشکر کرده اند:
SMH

Major I

Major I

نماد کاربر
99

تاريخ عضويت

جمعه 20 دی 1392 00:31

اهواز

آرشيو سپاس: 352 مرتبه در 97 پست

توسط S.M.Seyednoor » دوشنبه 7 بهمن 1392 04:31

دوستان عزیزی که با مشکل سبز شدن دوربین مواجه شدن
بنده رامی رو با امکانات فوقالعاده و بهینه اماده کردم اما به دلیل عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت امکان اپلود سریع اون واسم مقدور نیست اما به منظور رفع 100 % مشکلتون برنامه Camera Awesome رو پورت کردم ، با نصب این برنامه علاوه بر برطرف شدن مشکل دوربین شما و همچنین لذت بردن از امکانات فوقالعاده برنامه میتونید چند صباحی رو منتظر کاستوم رام بنده باشید...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

...There is no deadlock for grand people
because they believe they'll either find a way or make a way

๑۩۞۩๑

آرزومندِ ، آرزوهای شیرین شما
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب S.M.Seyednoor تشکر کرده اند:
karimi_4u, MASTER, SMH, ASHKAN95, Mahdi1944, ali.4171

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
27

تاريخ عضويت

توسط karimi_4u » جمعه 11 بهمن 1392 13:21

دوستان من مشکل ورود به دانلودینگ مود رو دارم
کلیدهای ولوم آپ و دان رو همزمان میگیرم بعد از چند لحظه کلید پاور رو میگیرم
میشه به من بگید بعد از این کار باید چه کار انجام بدم؟
گوشی میره به قسمت فکتوری مود
دقیقا کابل رو باید چه موقع وصل کنم؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 11 بهمن 1392 14:15

karimi_4u,  
فريموير رو دانلود کنيد
درايورها هم بايد نصب باشند (درايورها دو قسمت داره که طبق آموزش بايد هر دو قسمت نصب شده باشه)
بعد SP Flashtool رو اجرا کرده فايل scatter فريموير رو وارد کنيد. تيک Preloader , DSP رو برداريد و کليد Download رو بزنيد
در اين حالت باتري گوشي رو يکبار در بياريد و مجددا بگذاريد
بعد ابتدا با دقت دو کليد Volup , VolDown رو بگيريد و بعد کليد پاور رو، در نهايت هم کايل رو وصل کرده و کليدها رو بعد از وصل کردن رها کنيد
اگر همه‌ي مراحل درست انجام شده باشه و درايورها هم نصب شده باشه، صفحه‌ي گوشي خاموش ميمونه و برنامه شروع به فلش ميکنه

احتمالي که من ميدم اينه که SP FlashTool و درايور رو اشتباهي نصب کرده باشيد. اطمينان داريد درايور 6589 و آخرين نسخه‌ي SP Flashtool رو نصب کرديد؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
MASTER

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
27

تاريخ عضويت

توسط karimi_4u » جمعه 11 بهمن 1392 14:27

ببینید بذارید مرحله به مرحله پیش بریم
1. من این فایلها رو دانلود کردم که شامل درایور، نرم افزار فلش تولز و فریمویر پیشنهادی شما
2. گوشی رو در حالت روشن به سیستم وصل کردم که درایور رو بشناسه الان گوشی به سیستم در حالت روشن وصل هستش
تنظیمات ساینیچر رو هم انجام دادم
توی دیوایس منیجر علامت تعجب زرد رنگ روی اسم درایور هست که نشون میده هنوز نصب نشده. آپدیت درایور رو که میزنم اعلام میکنه که از اینترنت نمیتونم چیزی پیدا کنم. بصورت دستی که آدرس میدم از اون طریق هم اعلام میکنه که نمیتونم انجام بدم. از محیط پوشه ی خود درایور هم که اینستال میزنم میگه که بدون مشکل الان درایور یو اس بی نصب شده و مشکلی نداره
3. فلش تولز رو که باز میکنم فایل مربوطه رو که توش اجرا میکنم لیست رام لود میشه ولی وقتی گوشی رو خاموش میکنم اصلا نمیشه وارد دانلودینگ بشم که بخوام ببینم درایورش ائنجا اصلا نصب میشه یا خیر

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
27

تاريخ عضويت

توسط karimi_4u » جمعه 11 بهمن 1392 14:44

روی یه کامپیوتر دیگه هم این کار رو انجام دادم باز در قسمت دیوایس منیجر که میرم این دفع گوشی رو شناسایی میکنه ولی باز دز همون قسمت یک آیتم دیده میشه که علامت تعجب زرد رنگ خورده که CDC هستش
مساله اینجاست که با توضیحاتی که میدید من وارد دانلودینگ مود نمیتونم بشم
گوشی روشن / فلش تولز بالا / گوشی آف / باتری خارج / باتری سوار / ولوم ها رو گرفته / سپس پاور /
1. کابل رو در صفحه ی مشکی که بزنم کلیدارو رها کنم میره توی حالت شارژ
2. اگر تا نمایان شدن لوگوی جی ال ایکس صبر کنم سپس کابل رو بزنم و کلیدهارو رها نکنم وارد فکتری مود میشه (همون منوی چینی)
3. اگر تا لحظه ی نمایان شدن لوگوی جی ال ایکس صبر کنم سپس کابل رو بزنم و کلید ها رو رها کنم به محیط معمولی اندروید وارد میشه
4. در هیچ صورتی وارد دانلود نشده

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 11 بهمن 1392 16:09

karimi_4u,  
خوب چيزي که واضحه اينه که درايور رو درست نصب نکرديد، من فکر ميکنم شما درايور 6577 رو به جاي 6589 نصب کرديد. در همون تاپيک دو لينک وجود داره. دقت کنيد کدوم رو دانلود ميکنيد
وقتي مشکل درايور حل شد، ميتونيد فلش کنيد
البته احتمالا کمي هم وجود داره که اون wipe که کرديد حتي بوت لودر رو هم حذف کرده باشه که در اين صورت خودتون بعيد ميدتونم بتونيد اون رو درست کنيد، چون نصب بوت لودر کار ساده‌اي نيست. اما اگر اين مورد علت مشکل نباشه. با نصب درايور و انجام صحيح مراحلي که گفتم مشکل رفع خواهد شد انشاالله
مورد ديگه اينکه شارژ باتري بالاي 50% باشه
کابل حتما به يک پورت USB2 وصل باشه، به USB3 وصل نميشه. هيچ دستگاه USB ديگه‌اي هم در اون لحظه به سيستم وصل نباشه

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

MASTER

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

دوشنبه 16 دی 1392 18:06

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط VINCENZO70 » شنبه 12 بهمن 1392 23:40

Mahdi1944 نوشته است:majid3173,  
براي اين کار بايد اول روت کنيد گوشي رو که فريموير و آموزش‌هاي اون رو در انجمن گذاشتم. بدون روت نميتونيد کاري انجام بديد
AutoStarts يک برنامه‌ي مجاني هست که از بازار هم احتمالا ميتونيد دانلود کنيد.

سلام دوست عزیز
من برنامه
AutoStarts رو نصب کردم و گوشی هم روت هست ولی نمیدونم این کلید رو از چه قسمتی و چجوری غیر فعال کنم
میشه زحمت بکشید و مراحل کار رو توضیح بدید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 15 بهمن 1392 18:54

VINCENZO70,  
رخداد Media Button pressed و Camera Button Pressed‌ هر چي بود غير فعال کنيد  :-)

VINCENZO70, MASTER

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

يکشنبه 5 آبان 1392 09:44

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

سوالات و مشکلات GLX Spider

توسط mojtabamobiny » چهارشنبه 16 بهمن 1392 19:15

سلام
من تازه گوشی اسپایدر گرفتم و ی چیزیش منو خیلی اذیت میکنه و اونم کار نکردن دوربین جلوش در ارتباطات تصویری اینترنتی مثل تانگو و لاین هست اگر کسی میدونه چطور رفعش کنیم ممنون میشم جواب بده

Major II

Major II

نماد کاربر
130

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 خرداد 1392 04:42

آرشيو سپاس: 87 مرتبه در 62 پست

توسط mahtab1392 » چهارشنبه 23 بهمن 1392 10:56

آقا مهدی سلام...چند تا سوال داشتم
1. آیا گوشی  اسپایدر  که از رم  ddr3 استفاده میکنه اشغال شدن رم اون کمتر از  ddr2  هست که اون هم ظرفیتش 1 گیگ باشه؟
تفاوت این دو رم چیه؟ آخه تو سایت mobile.ir  دیدم که یکی سوال مطرح کرده بود ولی کسی جواب نداده بود و برام جالب شد بدونم.
بعد اینکه در حالت عادی قبل اینکه با نرم افزاری بخواهید رم رو پاک کنید چقدر فضای خای از رم براتون مونده.
مثلا من اگر با نرم افزارهایی کار بکنم و بعد به رم گوشی جی 3 خودم نگاه کنم میبینم که 50 تا 60 میگ فضای خالی داره.اسپایدر چطوریه؟
من میخوام بخرمش البته وقتی اومد ولی از رم کم اون میترسم.

قبليبعدي