در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 6 فروردین 1394 17:14

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

سرعت پایین اینترنت glx spider 1

توسط masoud.alaei » پنج شنبه 6 فروردین 1394 17:44

سلام و عرض ادب.
من گوشی glx spider1 رو به تازگی خریدم و سیم کارت ایرانسل روش دارم گویا تنظیمات اینترنت گوشیمم مشکلی نداره(یعنی APN یا همون acces point name رو mtnirancell زدم و اسم رو هم  irancell gprs یا irancell-interet یا اسامی دیگه رو امتحان کردم) ...گزینه +H هم روشن میشه وقتی دیتارو روشن میکنم ولی سرعت اینترنتم بسیار پایین هست(پیام تو وایبر حالا به سختی میره ولی وب باز نمیکنه)در صورتی که اگه به گوشی دیگه ای با wifi hotspot  از اینترنت خودم بدم اون گوشی با سرعت بالا وصل به اینترنت میشه....
گوشی خودمو هم وقتی به وای فای خونمون وصل میکنم بدون مشکل وصل به اینترنت میشم...یا سیم کارت ایرانسلمو تو گوشی دیگه امتحان کردم باز مشکلی نداشت.
تنطیمات کارخانه رو هم بازیابی کردم موثر نبود.
از هرکدوم از عزیزان که میتونن راهنماییم کنن کمال تشکر و دارم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: سرعت پایین اینترنت glx spider 1

توسط Mahdi1944 » شنبه 12 اردیبهشت 1394 16:56

masoud.alaei,  
به احتمال زیاد مشکل شما به پراکسی و پورتی مربوطه که به صورت پیشفرض در APN ست میکنند این اپراتورها، توصیه میکنم اونها رو حرف و مجددا تست کنید، چون من دقیقا با همین گوشی و اینترنت همراه اول و ایرانسل تا 1.6MB/s هم روی HSPDA+ دانلود دارم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد