در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
13

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392 10:20

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: سوالات و مشکلات GLX Spider1

توسط fesqel » يکشنبه 27 تیر 1395 05:26

Mahdi1944 نوشته است:fesqel,  
فکر میکنم کابل شما مشکل داره، الان دقیقا کدوم نسخه از فریمویر رو نصب دارید؟

والا اگه منظور از کابل، همین کابلی باشه که باهاش گوشی رو به شارژر یا کامپیوتر وصل میکنیم، فکر نمیکنم. با چند کابل دیگه هم تست کردم. از جمله با کابل glx g3 مرحومم. با کابل note 10.1 و Xperia C هم تست کردم. همه ی اونا با گوشیا خودشون و ایضاً گوشی های دیگه، به جز گوشی من جواب میدن. ضمن این که کابل خودشم قبلاً درست کار میکرد. الانم با گوشی های دیگه درسته.
بیلد نامبر من اینه:
GLX Spider 1S 20151112-155134

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

جمعه 29 مهر 1390 11:23

توسط Napellon » دوشنبه 28 تیر 1395 15:35

سلام دوباره خدمت دوستان گرامی

چند تا مورد بود که چون تجربه کرده بودم خواستم تا باهاتون به اشتراک بزارم

باید بگم که به هیچ وجه، تاکید میکن به هیچ وجه از رام 4.2.2 استفاده نکنید که واقعا به ویروس های مهلکی آلوده است، من درگیرش شدم و خلاصه تونستم ازش راحت شم، اونم به کمک رام 4.4.2!

من رام 4.4.2 رو از سایت glxmob ir دانلودش کردم که لینکش رو هم در آخر میزارم براتون، و تو برنامه SP-Flash-Tools گزینه Format All + Download رو انتخاب کردم. خیلی راحت تونست مراحل رو پیش بره و گوشی بالا اومد

با نگه داشتن کلیدهای Volume Up + Volume Down + Power هم وقتی که روی شارژ هست ب قسمت فکتوری تست مد وارد میشه که میتونید وضعیت سخت افزاری گوشی رو اونجا تست کنید

در کل به همه کساییکه این گوشی رو دارن توصیه می کنم از این رام استفاده کنن

عملکرد گوشی هم خیلی بهتر شده، من شاید چند دقیقه بیشتر با دور انداختن گوشی فاصله نداشتم، اما این رام جلوی خرج و گرفت  :-)

http://www*glxmob*ir/post/202

بجای * ها . بذارید

آیکلاس از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

جمعه 29 مرداد 1395 10:30

توسط alang » شنبه 30 مرداد 1395 02:19

سلام موقع ورود به گوشی (بعد از خاموش شدن) تاچ از کار می افتاد و باطری رو خارج می کردم و جا میزدم درست میشد اما الان نه نمیشه ، گوشی رو ریست فکتوری و فلش هم کردم اما جواب نمیده (یبار بعد از چند دفعه باطری در اوردن و ری استارت کردن از طریق گزینه های ری استارت که با نگه داشتن ولوم + و - هست بازم درست شد ، اشکال کار کجاست ؟ به محض خاموش شدن بازم همین اتفاق میفته و معطلی طولانی برای ورود

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

قبلي