در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: بررسی گوشی GLX G4

توسط Mahdi1944 » شنبه 14 اردیبهشت 1392 22:13

MOHAMMAD_ASEMOONI,  
خير، خودتون ايجاد بفرماييد در بخش سامسونگ
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CentralWeb, CAPTAIN PILOT, MOHAMMAD_ASEMOONI, ASHKAN95

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
256

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 2 دی 1390 20:01

آرشيو سپاس: 603 مرتبه در 172 پست

توسط panda64 » يکشنبه 15 اردیبهشت 1392 17:14

G4 بخریم یا سامسونگ و سونی و اچ تی سی ؟؟؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 15 اردیبهشت 1392 18:19

panda64,  
اين تاپيک در مورد بررسي گوشي GLX G4 هست و بهتره براي سوالتون تاپيک ديگه‌اي با عنوان مقايسه در بخش متفرقه تلفن همراه و يا آندرويد ايجاد کنيد
اما به هيچ عنوان HTC رو توصيه نميکنم، اگر بخواهم شرکتهايي که آندرويد ارائه ميکنند به ترتيب اولويت مطرح کنم، HTC به سختي در پايان اين ليست قابل جاي دادن هست. سامسونگ هم گوشي‌هايي که با چيپ Exynos ساخته نشده‌اند و مثلا Tegra يا Snapdragon هستند قابل قبول هست. سوني رو هم بسيار تاييد ميکنم. اما هيچ يک گوشي‌اي با چنين مشخصاتي که GLX ارائه ميکنه، در اين رنج قيمت ندارند. پس در اين رنج قيمت بهترين انتخاب GLX هست

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

mohsen_tooti, CAPTAIN PILOT, Shahbaz, ASHKAN95, CentralWeb, reza4087, hermes_PERSIAN, panda64, HESAM-007, hesperus, soheilesy

New Member

نماد کاربر
19

تاريخ عضويت

پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 22:57

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 5 پست

توسط soheilesy » يکشنبه 15 اردیبهشت 1392 22:29

Mahdi1944

ممنون از توضیحات شما ... من امروز موفق شدم این گوشی رو کاملا تست کنم ... باور نکردنی هست ... دید منفی من نسبت به جی ال ایکس کاملا تغییر کرد !!!

عمل کرد پردازنده به جرات می گم از گلکسی اس 2 بهتر هست !!!

کیفیت تصویر واقعا راضی کننده هست ! بعید می دانم یک تی اف تی ساده باشد ...

یک سوال داشتم ! به نظر شما مشکل پخش صدا در ویدئو 1080 سخت افزاری هست یا نرم افزاری ؟

این مشکل رو اچ تی سی سنساشن هم داشت !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب soheilesy تشکر کرده اند:
nasir irani

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 16 اردیبهشت 1392 01:52

soheilesy,  
منظور شما از مشکل در پخش 1080 دقيقا چي هست؟ همينکه صدا برخي مواقع قطع ميشه؟ قطعا با کدکدهاي جديد و نسخه‌هاي جديد نرم افزارها قابل بهبود هست. اما کي اين بهبود ايجاد بشه مشخص نيست

HESAM-007, hermes_PERSIAN, Shahbaz, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, ASHKAN95

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

شنبه 28 اردیبهشت 1392 21:50

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط roozbeh101 » شنبه 28 اردیبهشت 1392 21:59

یه سوال خیلی ذهنمو مشغول کرده که چرا از 4 دکمه پایین صحفه برخوردار است در حالی که گوشی های پییش فرض اندروید 4 دارای 3 دکمه پایین صحفه هستند؟ این مسیله باعث شده یکم بدبین بشم!! و از زیبایی گوشی کم کرده!!

Major II

Major II

نماد کاربر
20

تاريخ عضويت

يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 19:18

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 8 پست

توسط R-F » دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 15:23

roozbeh101 نوشته است:یه سوال خیلی ذهنمو مشغول کرده که چرا از 4 دکمه پایین صحفه برخوردار است در حالی که گوشی های پییش فرض اندروید 4 دارای 3 دکمه پایین صحفه هستند؟ این مسیله باعث شده یکم بدبین بشم!! و از زیبایی گوشی کم کرده!!

مگه قرارداده که باید حتما 3 تا دکمه باشه؟
                                                                      سیزده را همه عالم به در امروز از شهر من خود آن سیزدهم کز همه عالم به درم

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1342

تشکر کرده: 90 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 تیر 1390 11:56

Iran

آرشيو سپاس: 8995 مرتبه در 1135 پست

توسط A3eman » چهارشنبه 1 خرداد 1392 08:12

ببخشید بعد این گوشی ضد آب هم هست یا نه؟انگار شنیده بودم که میگفتن ضد آب باشه.

Major II

Major II

نماد کاربر
20

تاريخ عضويت

يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 19:18

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 8 پست

توسط R-F » چهارشنبه 1 خرداد 1392 14:07

A3eman نوشته است:ببخشید بعد این گوشی ضد آب هم هست یا نه؟انگار شنیده بودم که میگفتن ضد آب باشه.

فقط مدل G2 ضد آب هستش...
                                                                      سیزده را همه عالم به در امروز از شهر من خود آن سیزدهم کز همه عالم به درم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب R-F تشکر کرده اند:
Mahdi1944, hesperus

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

سه شنبه 7 خرداد 1392 14:26

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط erfan_f76 » سه شنبه 7 خرداد 1392 14:33

سلام.میخوام گوشی بخرم موندم ace 2 یا همین گوشیو بخرم؟میدونم سخت افزار این گوشی خیلی بالاست اما عمر مفید و نداشتن یا خیلی کم داشتن ناقصی ها برام مهمه؟میتونم از این نظر به این گوشی اعتماد بکنم؟باطری در حالت معمولی چند ساعت کار میکنه؟کیفیت فیلم برداریش 720 pهست؟اگه حوصله داشتید هم یه مقایسه بین ace 2 با g4 بکنید برام خیلی مهمه.میخوام گوشی حداقل مفید 3 یا 4 سال کار کنه برام.سیستم عامل قابل ارتقا هست؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 9 خرداد 1392 22:12

erfan_f76,  
من بيش از يکماه هست که گوشي G3 رو دارم و همه نوع تست و بررسي‌اي روي اون انجام دادم و فکر نميکنم کيفيت قطعات پاييني داشته باشه، کاملا رضايت بخش هست. Ace2 و G4 اساسا در يک کلاس نيستند، اگر اين گوشي رو با SnowyPlus مقايسه کنيد شايد کمي منطقي‌تر باشه

باتري بدون اينترنت حدود 4 روز دوام داره، فيلمبرداري هم 720p و 30 فريم بر ثانيه هست

سيستم‌عامل اين گوشي‌ها هم تا به حال چند بار ارتقا داده شده و احتمالا باز هم ارتقا داده خواهد شد. همچنين امکان پورت کردن سيانوژن هم وجود داره

erfan_f76, KAL-KOI-BABAK, Shahbaz, Erratic, CAPTAIN PILOT

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

سه شنبه 7 خرداد 1392 14:26

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط erfan_f76 » پنج شنبه 9 خرداد 1392 23:43

ممنون.راستی فک کنم بزرگ بودن صفحه واسم مشکل ایجاد کنهG4...اگه سخت افزار G4با G3کاملا یکیه من برم G3بگیرم.بغیر از دوربین 5 مگا چیز دیگری هم تفاوت داره با جی4؟لطفا تفاوت ها رو بگین من مقایسه کنم تا بتونم بگیرم ممنون

قبليبعدي