در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: سوالات و اشکالات GLX G4

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 00:20

3122171,  
عليک سلام
بعد از روت شدن، زماني که برنامه‌اي نياز به روت داره، يک پيغام (Prompt) نمايش داده ميشه که شما بايد Grant رو بزنيد. اين کادر براي شما نمايش داده ميشه؟
در صورتي که با SuperSU مشکل داريد، فايل Superuser که توسط عليرضاي عزيز در آموزش روت ارسال شده رو تست بفرماييد.
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
reza4087, HESAM-007, ARafiee, CAPTAIN PILOT, samadrashidi, 3122171, hermes_PERSIAN, CentralWeb

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
117

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 6 اردیبهشت 1392 20:19

آرشيو سپاس: 39 مرتبه در 32 پست

روت کردن GLX G4

توسط ebaskar » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 08:44

سلام
بازی آسفالت 7 جزء اولین برنامه هایی بود که نصب کردم بالا می اومد قشنگ میشد بازی کرد الان که چندتا بازی و برنامه دیگه نصب کردم نمیاد
مشکل فکر میکنید از چیه؟

کسی تا حالا G4  را روت کرده؟ مشکلی پیش نیومد؟

آیا با روت و مقدمات قبلش همه فایلها و ROM عوض میشه یا تغییری نمیکنه

کسی میتونه راهنمای از صفر تا صد بنویسه؟

ممنون

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
34

تاريخ عضويت

شنبه 7 اردیبهشت 1392 10:45

آرشيو سپاس: 38 مرتبه در 16 پست

توسط slayer_saw » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 10:31

با سلام من چند روزه که G4 رو خریدم الان تو این سایت مدل فریمویر G4_V2.2.0_20130306 رو گذاشتین ولی روی گوشی من ورژنش
G4_V2.2.0_20130312 هست اگه میشه این ورژن رو هم بزارید توی سایت چون جدیدتر هستش.و اینکه نور فلش گوشیم خیلی کمه این طبیعی هست یا اینکه مشکل داره؟؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب slayer_saw تشکر کرده اند:
madodin

Captain I

Captain I

نماد کاربر
433

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 12:48

آرشيو سپاس: 1473 مرتبه در 391 پست

Re: روت کردن GLX G4

توسط abbas.m.k » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 11:23

ebaskar نوشته است:سلام
بازی آسفالت 7 جزء اولین برنامه هایی بود که نصب کردم بالا می اومد قشنگ میشد بازی کرد الان که چندتا بازی و برنامه دیگه نصب کردم نمیاد
مشکل فکر میکنید از چیه؟

ممنون

لطفا تاپیک زیر رو مطالعه بفرمایید
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
بهترين مترجم كيست كه سكوت را ترجمه كند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب abbas.m.k تشکر کرده اند:
HESAM-007, Mahdi1944, CentralWeb, CAPTAIN PILOT, reza4087

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
117

تاريخ عضويت

جمعه 6 اردیبهشت 1392 20:19

آرشيو سپاس: 39 مرتبه در 32 پست

Re: روت کردن GLX G4

توسط ebaskar » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 12:40

abbas.m.k نوشته است:
ebaskar نوشته است:سلام
مشکل فکر میکنید از چیه؟

ممنون

لطفا تایپیک زیر رو مطالعه بفرمایید
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تاپیک را دیدم..مشکلم اینه که SWAP و TWRP نمیدونم چیه ! و اینکه آیا برنامه های نصبی بعد روت شدن پاک میشند؟ وقتی در ویندوز موبایل سیستم عامل را ارتقا میدادم همه برنامه ه ا وسیستم عامل پاک میشد و تغییر می کرد آیا آندریود هم اینجوریه؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 16:57

ebaskar,  
اسفالت 7 دو نسخه‌ي مجزا داره، يکي داراي ديتاي پک نشده و عادي هست که ورژن 1 هست و ديگري 1.0.5 که با استاندارد جديد OBB پک شده و دو فايل ديتا بيشتر نداره. نسخه‌ي اول بدون نياز به کار خاصي فقط با ريختن ديتا در مسير مربوطه نصب ميشه، دومي که OBB هست نياز به روت بودن و پچ شدن گوگل مارکت داره تا کار کنه، همچنين زمان اولين اجرا نبايد اينترنتي روي گوشي فعال باشه. احتمالا شما نسخه‌ي اول رو نصب کرديد، اين نسخه برخي مواقع چنين مشکلاتي ايجاد ميکنه که با رستارت و يا خارج کردن باتري گوشي، مشکل حل ميشه، نسخه‌ي 1.0.5‌با ثبات‌تر و روانتر هست، اما نياز به مواردي که اشاره کردم داره

با روت کردن هيچ مشکلي پيش نمياد و چيز اضافي روي سيستم نصب نميشه، کاستوم ريکاوري هم الان يکي از فاکتورهاي مهم براي انتخاب هر گوشي هست و به طور عادي نياز هست همه نصب کنند، بدون روت انذرويد به بسياري از ظرفيت‌هاي اون دسترسي نخواهيد داشت

فايلهاي رام با فلش زدن به همين نسخه‌ از سيستم عامل تغيير ميکنه، اما برنامه‌هاي نصب شده در پارتيشن ديتا حذف نخواهند شد

TWRP يک کاستوم ريکاوري هست که امکانات بسيار بيشتري به نسبت ريکاوري خود اندرويد داره. SWAP کردن هم يعني فضاي پارتيشن DATA رو با پارتيشن 1GB گوشي که عملا بعد از نصب مموري کارت بلااستفاده ميشه جابجا کردن و در نتيجه امکان نصب تعداد بيشتري برنامه رو ميده، در کنار اون سرعت گوشي با نصب برنامه‌هاي زياد دچار کندي کمتري خواهد شد . سربارهايي مانند Link2SD يا App2SD رو نداره، بعد از اين کار، فضاي internal گوشي به 555 مگابايد و فضاي نصب برنامه به 2GB تغيير خواهد کرد

slayer_saw,  
متاسفانه نسخه‌ي فريموير گوشي‌اي که در اختيار من هست همين نسخه‌اي هست که اعلام کردم، آپديت رو بايد از طريق نمايندگي‌ها دريافت کنيد ظاهرا، انشاالله اگر آپديت به دست ما رسيد اون رو در انجمن قرار خواهيم داد. همچنين اگر گوشي‌اي با فريموير جديدتر در اختيار ما باشه، امکان ارائه‌ي فريموير يکپارچه‌ي آخرين نسخه وجود خواهد داشت.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Shahbaz, ARafiee, samadrashidi, CentralWeb, CAPTAIN PILOT, ASHKAN95, reza4087

New Member

no avatar
13

تاريخ عضويت

جمعه 6 اردیبهشت 1392 15:01

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط z2z.z2z » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 19:00

Mahdi1944 نوشته است:z2z.z2z,  
شما تيک Unknown sources رو در Settings>Security‌ احتمالا نزديد، در صورتي که با وجود زدن اين تيک باز هم مشکل داريد، لطفا متن پيامي که ميده رو بفرماييد تا بهتر بشه علت رو پيدا کرد

سلام
تیک گزینه ای که گفتید رو فعال کرده بودم ولی همچنان ایراد زیر رو میگیره :
app not installed
an existing package by the same name with a conflicting signature is already installed.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب z2z.z2z تشکر کرده اند:
madodin

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 20:18

z2z.z2z,  
گوگل به صورت استاندارد Gmail رو از پکيچ Gapps خودش حذف کرده تا در رام قرار نگيره، اما در اين گوشي اين برنامه در رام وجود داره، بعد از روت ميتونيد به صورت دستي با استفاده از system tunner و يا برنامه‌هاي مشابه، gmail فعلي رو خذف کنيد تا امکان نصب اون وجود داشته باشه

CentralWeb, HESAM-007, ARafiee, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT, reza4087, Shahbaz

Major II

Major II

نماد کاربر
20

تاريخ عضويت

يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 19:18

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 8 پست

توسط R-F » چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 18:46

یکی از مشکلاتی که توی گوشی G4 NFC وجود داره مشکل تک سیم شناختن گوشی زمانی که میخوایم از نرم افزار Go SMS Pro استفاده کنیمه
میخواستم بپرسم دوستانی که گوشی G4 معمولی دارن هم این مشکل براشون ایجاد میشه یا نه
راستی مشکل دلیوری اس ام اس ها چی؟
                                                                      سیزده را همه عالم به در امروز از شهر من خود آن سیزدهم کز همه عالم به درم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب R-F تشکر کرده اند:
HESAM-007

Major II

Major II

نماد کاربر
20

تاريخ عضويت

توسط R-F » چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 20:23

آقا مهدی من با فریمویر G4 گوشی رو فلش زدم و همونطور که فکر میکردم تنظیمات NFC برداشته شد
فعلا که استفاده نمیکنم از NFC بجاش دستگاه روت شد ، بعد که فریمویر NFC اومد مجدد میزنم و آپگرید میکنم.
البته فکر کنم اشتباه از خودم بود که کامل فلش زدم ، اگر فقط ریکاوری رو میزدم نباید مشکلی پیش میومد به هرحال حالا دیگه زدم  :grin:  ...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 21:59

romeo2,  
بله، ريکاوري رو ميزديد مشکلي ايجاد نميشد احتمالا
به هر حال بايد منتظر بمونيد که به اين گوشي هم دسترسي پيدا کنيم تا ابزار‌هاي مربوطه رو ارائه کنيم

در مورد sms هم ظاهرا برنامه‌ي Go SMS Pro براي گوشي‌هاي G3 , G4 اين مشکل رو دارند که بايد شرکت آپديت ارائه کنه، خود من هم که ديروز G3 گرفتم، با برنامه‌ي خود گوشي امکان انتخاب خط و نمايش اينکه sms از کدام خط ارسال يا دريافت شده رو دارم، اما با Go SMS Pro خير

مشکل delivery رو بيشتر توضيح بديد. من در G3 چنين مشکلي ندارم، احتمالا G4 هم همينطور باشه

reza4087, CAPTAIN PILOT, HESAM-007, CentralWeb

Major II

Major II

نماد کاربر
20

تاريخ عضويت

توسط R-F » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 09:02

الان که با فریمویر G4 هستم هم همون مشکل Delivery هست.
یعنی اینکه وقتی Delivery یک SMS میرسه فقط بصورت پاپ آپ زیر صفحه نشون میده و وقتی وارد view report میشم میزنه status : pending

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب R-F تشکر کرده اند:
HESAM-007, Mahdi1944, CentralWeb, samadrashidi

قبليبعدي