در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

نماد کاربر
19

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 22:57

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 5 پست

Re: سوالات و اشکالات GLX G4

توسط soheilesy » يکشنبه 15 اردیبهشت 1392 22:58

کسی کابل OTG تبلت های دیمو رو تست کرده ؟

کابل MHL چی ؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 16 اردیبهشت 1392 01:55

یا ناظر,  
سوال شما واضح نيست، لطفا واضح‌تر بفرماييد چه مشکلي داريد تا بشه راهنماييتون کرد  :D

3122171,  
اينکه تا چه زماني سورس کرنل به دست ما برسه معين نيست، حتي اينکه شرکت اين سورس کد رو به ما ارائه خواهد داد يا خير رو هم نميدونم، فقط ميدونم اگر سورس کرنل در اختيار ما باشه، بسياري از موارد قابل حل هست.
تبلت ديمو تا جايي که ميدونم سوکت اون microUSB نيست. اما اون هم ظاهرا کابلهاي متعارف تبلتها رو پشيباني نميکنه و نياز به کابلي مانند GLX داره تا به صورت فيزيکي با يک ارتباط مشخص شده باشه که چه زماني برق بده و در واقع به عنوان USBHOST عمل کنه ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, CentralWeb, ASHKAN95, Shahbaz, ARafiee

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
34

تاريخ عضويت

سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 13:08

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 4 پست

gps offline

توسط networkexpert » دوشنبه 16 اردیبهشت 1392 11:54

سلام دوستان... یک سوال... آیا با GPS گوشی G4 میشه بصورت آفلاین وصل شد...
یعنی بدون اینترنت وصل میشه... چنین قابلیتی داره؟؟
حتما برای GPS باید به اسنترنت وصل باشیم؟ یا میشه نقشه آفلاین دانلود کرد و بصورت آفلاین با GPS کار کرد؟؟
اگه معمولی با گوشی کار کنیم چند روز شارژ داره؟
راستی کسی سیم کارت رایتل روی این گوشی تست کرده.. اگه تست کردین نظر بدین؟؟

چرا دوستان عزیز یه فیلمی از بررسی این گوشی نمیزارن مانند گوشی SKY که توی آپارات هست... یک فیلم با کیفیت... اگه اینکارو کنین کلی خدمت کردین به بچه ها..

با احترام و تشکر

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 15:07

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: سوالات و اشکالات GLX G3

توسط silentoff » دوشنبه 16 اردیبهشت 1392 17:25

Mahdi1944 نوشته است:سلام دوستان
فريموير جديد در حال آپلود هست. به زودي انشاالله لينک اون در تاپيک مربوطه به روز خواهد شد :D

سلام
این آپدیت جدید 2.5.7 دقیقا حجمش چقدره یه جا 408مگ یه جا دیگه 182مگ و اینکه علاوه بر مشکل فوکوس و فیلم برداری وارونه چه چیزای دیگه ای برطرف شده مثلا برای اس ام اس یا میس کال چراغ LED  روشن میشه؟ چون اینم عیبی بدی هست

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 16 اردیبهشت 1392 20:33

networkexpert,  
بله، اساسا GPS نيازي به اينترنت نداره، اما با اينترنت امکان استفاده از قابليت AGPS وجود داره که سرعت اتصال رو سريعتر ميکنه
با استفاده از برنامه‌هايي مانند Sygic ميتونيد اينکار رو انجام بديد
با کار معمولي در صورتي که وضعيت سيستم عامل و برنامه‌ها هم در حالت مطلوب باشه فکر ميکنم تا دو روز رو به راحتي ميتونيد با گوشي کار کنيد. خود من براي گوشي G3 با استفاده نسبتا بالا چيزي حدود 2 روز دوام داره. با اينترنت متصل و نصب حدود 350 برنامه و ...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Shahbaz, CAPTAIN PILOT, networkexpert, ASHKAN95, CentralWeb, ARafiee

Major II

Major II

نماد کاربر
20

تاريخ عضويت

يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 19:18

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 8 پست

توسط R-F » سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 10:20

آقا مهدی
فریمویر آپدیت شده برای G4 به دستتون نرسیده؟
                                                                      سیزده را همه عالم به در امروز از شهر من خود آن سیزدهم کز همه عالم به درم

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
117

تاريخ عضويت

جمعه 6 اردیبهشت 1392 20:19

آرشيو سپاس: 39 مرتبه در 32 پست

توسط ebaskar » سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 12:50

Mahdi1944 نوشته است:HESAM-007,  
ممنون از توضيحات شما  :D
من Go SMS Pro نصب کردم و اين مشکل رو ندارم، مشکلي که Go SMS pro داره اينه که مشخص نيست پيام از چه سيمکارتي ميرسه و نميشه با سيمکارت دوم پيام داد. براي رفع اين مشکل من Go SMS Pro رو به عنوان برنامه‌ي اصلي انتخاب کردم و در کنار اون برنامه‌ي اصلي خود گوشي رو زماني که نياز به خط دوم هست استفاده ميکنم. اميدوارم به زودي اپديت اون منتشر بشه

فريموير G3 , G4 اين مشکل رو دارند. G3 علاوه بر اين دوربين اون هم شديدا مشکل فوکوس ديوانه وار داره و تصوير وارونه نمايش داده ميشه ...
همچنين در اين دو گوشي Gtalk به هيچ عنوان قابل استفاده نيست و فعلا تنها راه استفاده از IM+ هست که باز کلاينت خود گوگل بسيار بهتر از اون هست. در حال بررسي علت اين مشکل هستم، به محض رسيدن به نتيجه در انجمن منتشر خواهد شد انشااالله  :D

همچنين OTG هم در اين گوشي‌ها فعال هست، فقط کابل اون متفاوت با کابل‌هاي متعارف هست. در صورتي که کابل اون در دسترس باشه به راحتي OTG رو هم پشتيباني خواهد کرد. دليل اين تفاوت اين هست که کرنل‌هاي بر پايه MTK به صورت اتوماتيک نميتونند تشخيص دهند که الان بايد برق داده بشه يا بگيره و اين کار با استفاده از اين اتصال و تغيير اتصال انجام ميشه. متاسفانه به سورس کرنل هم دسترسي نيست که در کرنل اين موضوع پياده سازي بشه. پس کابلهاي متفاوتي که در سايتهاي چيني به وفور يافت ميشه بايد استفاده بشه. قيمتي حدود 1 دلار دارند. اما ...

ببخشید OTG چیه؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ebaskar تشکر کرده اند:
ASHKAN95

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 16:47

romeo2,  

ظاهرا هنوز آپديت جديد براي اين گوشي ارائه نشده و فعلا فقط براي G3 ارائه شده

ebaskar,
OTG مخفف On the go هست و قابليتي هست که با اون امکان اتصال دستگاههاي USB مثل فلش مموري، کيبورد، ماوس و ... براي گوشي فراهم ميشه

ASHKAN95, CentralWeb, CAPTAIN PILOT, HESAM-007

New Member

نماد کاربر
2

تاريخ عضويت

پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 10:31

GLX Auto rotation

توسط mshzsh » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 10:44

با سلام
آقا من یه مشکلی با G4 دارم اونم اینه که یه بار اتو روتیتش از کار افتاد هرکاری کردم درست نشد که نشد تنظیماتشم همه درست بود، آخر گوشیو ریست کردم که درست شد.
الان بازم اینجوری شده اما نمیخوام ریست کنم همه چیم پاک شه. کسی میدونه چیکار باید کرد؟
فکر کنم وقتی از یه برنامه ای که فقط تو یه جهت کار میکنه استفاده میکنم اینجوری میشه. راهنمایی کنید لطفا.
در ضمن مشکل استفاده از go sms هم خیلی اذیت میکنه، اگه آپدیتش اومد لطفا در جریان بزاریدمون مرسی

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 11:14

mshzsh,  
از Settings>Display تيک auto-rotate screen رو بزنيد. اگر اين زده شده و باز مشکل داره از Settings>about ببينيد چه نسخه‌اي ار فريموير روي گوشي شما نصب هست. شايد قديمي باشه. در غير اين صورت بايد ببينيد چه برنامه‌هايي نصب داريد. در صورت امکان ليست اون رو ارسال کنيد تا بهتر بشه موضوع رو بررسي و علت رو پيدا کرد

mshzsh, ASHKAN95, ARafiee, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, HESAM-007

New Member

نماد کاربر
2

تاريخ عضويت

پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 10:31

بررسی گوشی GLX G4

توسط mshzsh » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 11:46

دفعه ی اول که این مشکل پیش اومد توی بازیه هوایز مای واتر بودم که فقط تو یه جهت کار میکنه، وقتی چند ساعت مدام باهاش بازی کردمو گوشی ام کج گرفته بودم، از بازی که اومدم بیرون این مشکل براش پیش اومد. بعد که ریست کردم درست شد.
این دفعه هم توی برنامه ی جملک بودم که اونم فقط توی یه جهت کار میکنه و  روتیت نمیشه، بعد از چند ساعت کار با برنامه باز این مشکل برام پیش اومد در حالی که تنظیمات روتیتش فعاله و درسته.

اینم ورژنش: G4_V2.2.0_20130306

اینم لیست برنامه هام:

Aginig Booth
Astro
barcode scanner
Download Blazer pro
FxCamera
Gallery Vault
InCall Recorder
Jomlak
MX Player
Norton mobile security
Psiphon 3
Quick Office
weChat
ممنون از ادمین عزیز

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 14:16

mshzsh,  
با توجه به توضيحات شما مشکل احتمالا به همين برنامه‌ي jomlak يا psiphon مربوط باشه. اما اگر با ريست کردن گوشي مشکل حل نشد، پيشنهاد ميکنم گوشي رو خاموش و باتري رو براي 10 ثانيه در بياريد. چون کرنل و odex ها در زمان ريستارت و خاموش کردن، unload نميشوند و ممکنه اين موضوع علت مشکل شما باشه. اين مورد رو تست و نتيجه رو اعلام بفرماييد

ASHKAN95, ARafiee, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, HESAM-007

قبليبعدي