سوالات و اشکالات GLX G4

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: S.M.Seyednoor, Alireza.Hosseini, شوراي نظارت

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار

Re: سوالات و اشکالات GLX G4

پست توسط maremat » شنبه 18 مرداد 1393, 5:33 pm

سلام حاج مهدی جان.حالتون چطوره؟ یه چند هفته ای هست که بعد swap کردن سرعت گوشی خیلی پایین امده دلیلشم نمیدونم؟از روته؟یا از swap? خیلی محسوسه.چی کار باید بکنم؟با نرم افزار های تمیز کاری هم انجام میدم اما فایده ای نداره .این موضوع وقتی وای فای روشنه بیشتر میشه

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار

پست توسط maremat » دو شنبه 20 مرداد 1393, 12:40 pm

کسی هست؟

New Member
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط hmq.s » یک شنبه 26 مرداد 1393, 6:44 pm

سلام دوستان
من گوشی جی 4 رو دادم تو نمایندگی آپدیتش کردن، بعد آپدییت وقتی خواستم برنامه هام رو نصب کنم با اینکه گوگل استور روش نصب بود ولی گوگل پلاس و تقویم و گوگل پلی سرویس روش نصب نشدن که از طریق آموزش همین انجمن گوشی رو روت کردم ولی باز برنامه های گوگل نصب نشدن :((
میشه راهنمایی بفرمایید که چطوری گوگل پلی سرویس رو اضافه کنم به گوشی؟؟؟
ممنون از لطفتون

----------
G4-V2.3.9-20131112

New Member

پست توسط MOHSEN.CON » دو شنبه 27 مرداد 1393, 11:46 pm

[HIGHLIGHT=#fafafa]  من محسن هستم.      [HIGHLIGHT=#fafafa]  خوشحالم که با شما آشنا شدم امیدوارم که شما بتوانید مشکل من را حل کنید.    
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]  گوشی GLX     
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]  گوشی من [img]http://glxphone.ir/forum/images/smilies/frown.png"%20border="0"%20alt=""%20title="Frown"%20class="inlineimg"%20style="border:%200px;%20max-width:%20100%;%20vertical-align:%20bottom;[/img]من این اطلاعات را دارم از توی درباره تلفن توی گوشیم می نویسم)    
  [HIGHLIGHT=#fafafa]  ______
درباره تلفن :
-----------------------
عکس گرفته شده از این بخش پایین /\

[img]http://upz.besaba.com/uploads/14083864081.png"%20border="0"%20alt=""%20style="border:%200px;%20max-width:%20100%;[/img]

-----------------------
شماره مدل :
G4

نخسه اندروید :
4.1.1

نخسه باند پایه :
MAUI.11AMD.W12.22.SP.V19. 2012/12/17

نخسه اصلی :
3.4.0
android@android-china))#1 SMP PREEMPT Wed Mar 13010[img]http://glxphone.ir/forum/images/smilies/sheklak/14.gif"%20border="0"%20alt=""%20title="14"%20class="inlineimg"%20style="border:%200px;%20max-width:%20100%;%20vertical-align:%20bottom;[/img]19 CST 2013

[HIGHLIGHT=#fafafa]  ساخت :    
  [HIGHLIGHT=#fafafa] .2.    
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]  سفارشی :    
  [HIGHLIGHT=#fafafa]     
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]      
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]  :    
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 
عکس گرفته شده از این بخش پایین /\

[HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa] [img]http://upz.besaba.com/uploads/14083864082.png"%20border="0"%20alt=""%20style="border:%200px;%20max-width:%20100%;[/img]    
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]      
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]  از مشخصات گوشی ام.    
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]  من 2 سال پیش بود که این اتفاق افتاد که من هنوز نتونستم حلش کنم.    
  [HIGHLIGHT=#fafafa]  امروز زد به سرم بیام تو اینترنت مشکل ام رو بگم شاید کسی کمکم کرد.    
  [HIGHLIGHT=#fafafa]  نصیب شما شد.کمکم     
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]  سال پیش بلوتوث و وای فای گوشیم نمی دونم چی شد کار نمی کرد بردمش نمایندگی جی ال ایکس شهرمون گوشیمو فلش کرد و بدترشد یعنی + وای فای و بلوتوث دروبین عقب و فلش گوشی ام از کار افتاد اصلا توی صفحه منو فایلش نیست که دروبین را بازکنم.    
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]  بعد دیگه نرفتم دنبالش تا پارسال سال92 که من بردمش دوباره فلش کردم بازم درست نشد.وبازم امسال بردمش نمایندگیش فلشش کرد درست نشد و چندمغازه موبایل فروشی معتبر بازم درست نشد.    
  [HIGHLIGHT=#fafafa]  من رفتم مشهد اونجا بازار موبایل کالا اونجا هم دادم گوشیم فلش کرد ولی بلوتوث و وای فای اینا درست نشد.    
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]  من می خوام با راهنمایی فشرده یعنی آسان و دقیق شما گوشیم را درست کنم اگه میشه.    
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]  شما اگه میتونی جواب من را بدی ممنونت میشم و اگر نمی تونی دوستی اشنایی داری از اون بپرس شاید اون بلد باشه و به من کمک کن.    
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]  باید فلش کنم بگو     
  [HIGHLIGHT=#fafafa]  چه نرم افزاری برای فلش کردن باید استفاده کنم.     
  [HIGHLIGHT=#fafafa]  چه فایل یا چیزی باید استفاده کنم.    
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]  می خوام خودم با کامپیوتر خودم گوشیمو درست کنم یعنی گوشیمو نمی دم تعمیرات موبایل.    
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]  برای آموزش دقیق توضیح بدید من تازه کارم یعنی خیلی حرفه ای نیستم.    
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]  جواب هستم.    
  [HIGHLIGHT=#fafafa] 

[HIGHLIGHT=#fafafa]  پیام در تاریخ 1393/5/28 و در ساعت 11:18 شب نوشته شده و ارسال شده منتظر جواب هستم.امیدوارم همین الان جواب من را بدید.    

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70461 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 30 مرداد 1393, 2:51 pm

. ,
آموزش کامل و همينطو به طور خلاصه اين کار در انجمن بارها مطرح شده، فکر ميکنم اگر در اين بخش جستجو کنيد به راحتي مشکلتون حل خواهد شد
شما بايد به صورت کلي اين موارد رو انجام بديد
1- دانلود فريموير، فلش تولز و درايور
2- نصب درايور
3- وارد کردن فايل Scatter در SP Flashtool و زدن کليد دانلود در برنامه
4- بردن گوشي به حالت دانلود مد که با گرفتن سه کليد در حالت خاموش و اتصال اون به کامپيوتر انجام ميشه
اگر مراحل رو درست انجام داده باشيد، گوشي فلش خواهد شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط mosa.expert » جمعه 21 شهریور 1393, 11:49 am

سلام آقا قاب ژله ای کدوم گوشی. به g4 میخوره

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 7 بار

پست توسط masoudb26 » شنبه 19 مهر 1393, 7:43 pm

سلام من تو ریستور کردن به اشتباح ان تیک بر نداشتم الان imei عوض شده و مال گوشی من نیست و بعد اقدام کردم برای درست کردنش با برنامه mtk deroid tools وقتی روی imei/nvram کلیک میکنم یک خطا میده و تغییر سریال انجام نمیشه {ERROR :dev/radio/pttycmd1 inaccessible , should be Root Shel
ERROR :pttycmd1 device NOT found}اما وقتی اول روت میزنم و بعد اقدام کنم خطا نمیده و imei میتونم درست کنم حتی بعد از درست کردنش داخل خود تنظیمات گوشی نگاه میکنم میبینم imei درست هست ولی همیشه قسمت مدیریت سیمکارت غیر فعال بوده و کمرنگ بوده و سیمکارت غیر فعال هست اگر میشه کمک کنید

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های دریافتی: 7 بار

پست توسط masoudb26 » شنبه 19 مهر 1393, 8:17 pm

Mahdi1944, داداش قربونت یه کمکی بکن اگه دستت بند نیست

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 47 بار

پست توسط slayer_saw » چهار شنبه 23 مهر 1393, 6:29 pm

سلام مهدی جان .این دوستمون sirus800 یه رام لنوو p770 رو برای g4 پورت کردن دانلود و نصب کردم چندتا مشکل کوچیک هنوز داره میخواستم بدونم آیا امکانش هست که یکی از رام های کاستوم پورت شده برای g3 که در سایت هست رو با اطلاعات این رام جابجا و برای g4 پورت کرد؟؟؟از نظر سیستمی هم که g4 و g3 یکی هستن (چیپ mt6577 و رزولیشن 540*960 و مقدار rom و ram)
یعنی :
از کاستوم رام لنوو g4 به عنوان رام بیس
از کاستوم رام های g3 به عنوان رام پورت استفاده کرد؟؟؟

از چه سایتی میتونم رام کاستوم برای چیپ mt6577 که بشه روی g4 پورت کرد پیدا کنم؟؟؟
   پشت این نقاب یک جسم وجود نداره, یک آرمانه و آرمان‌ها فراتر از آن هستن که بمیرن   

New Member
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط hmq.s » دو شنبه 19 آبان 1393, 2:14 am

سلام
کسی سوال منو نمی بینه اینجا که جواب بده؟

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8870 بار
سپاس‌های دریافتی: 3058 بار

پست توسط SMH » دو شنبه 19 آبان 1393, 10:45 am

, با سلام دوست عزیز
اگه گوشی شما روت هست با یکی از کسپلورر های موجود به قسمت system برید و اون پوشه رو کپی بگیرید و از فایل های موجود در این پوشه برای پرت کردن رام های جدید با همین چیپ استفاده کنید به همرا استفاده از اموزشی که در زیر قرار دادم :
mtk657x-t114022.html
خیلی اسونه و کلا بیشتر از 1 ساعت پرت کردن هر رام وقتتون رو نمی گیره
البته اگه بخواید اندرویدش و ارتقا بدید بحثش جداست و کمی سخت تر ..
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70461 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 2 آذر 1393, 12:10 pm

. ,
شما اول بايد بكپج Gapps‌ رو نصب كنيد. بعد از اون ميتونيد Google Play Store و ... رو نصب كنيد

,
شما بعد از اين كار بايد گوشي رو مجددا فلش بزنيد، چون تنظيمات بر اساس اون IMEI قبلي هست و حالا كه تغيير داديد نياز هست از نو پارامترهايي ست بشه تا كار كنه دوباره سيمكارتها
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “GLX”