در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
6

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 30 آذر 1393 10:59

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: روت کردن GLX G4

توسط danial ghz » سه شنبه 2 دی 1393 10:55

ebaskar نوشته است:بالاخره کسی تونسته به طور کامل گوشی G4 را روت کنه؟ یکی از دوستان سایت میگفت کرنل گوشی دستمون نرسیده هنوز ... بالاخره کسی موفق شده؟
مثلا برنامه های lucky patcher یا چیزهای دیگه که به Root Permission نیاز دارند بالاخره اجرا شدند؟

سلام با نرم افزار Kingo ROOT میتونی روتش کنی موفق باشی

mobinrayane از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 7 مهر 1393 20:48

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: سوالات و اشکالات GLX G4

توسط hadivahdati » پنج شنبه 16 بهمن 1393 00:59

سلام دوستان ومهندسین
یه گوشی glx g4 دارم یه بار با twpe. ریکاوری کردم کلا دوتاسیمکارتهاش پرید و مدیریت سیمکارت اصلا غیرفعال شد.
برای بار دوم با فلش تولز اینکارو کردم باز نشد
حتی ریست هم کردم باز نشد
راستی سریال هارو هم درست کردم اما باز میزنه بدون سرویس
خواهشتا کمک کنید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 9 اسفند 1393 12:05

hadivahdati,  
خوب شما بررسي كنيد ببينيد مشكل دقيقا كجا هست؟ مثلا ممكنه IMEI پريده باشه، الان IMEI داريد و وليد هست يا خير؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
27

تشکر کرده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 دی 1392 00:55

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط karimi_4u » يکشنبه 16 فروردین 1394 23:38

سلام به همگی‌

دوستان چند تا سوال داشتم خواهشمندم دونه دونه جواب بدید ممنونم

۱. برای نصب کاستم ریکاوری روی گوشی جی‌ ۴ باید از کدوم نسخهٔ اس‌ پی‌ فلش تولز استفاده کنم

۲. برای نصب یه کاستم ریکاوری باید اول خود فریمویر رو دانلود کنم که فقط به فایل متنیش برسم؟ کسی‌ اون فایل رو جدا نداره که من بخاطر یه فایل متنی اون همه فریمویر رو دانلودش نکنم؟

۳. اگر تنها راه باقیمونده برای من دانلود کل فریمویر هسش به من بگید چه کار کنم چون ورژن مربوط به خودم رو نمی‌بینم توا این قسمت glx-mtk-t۱۰۷۰۰۲.html

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 17 فروردین 1394 00:43

karimi_4u,  
1- براي اين گوشي نسخه‌ي 3 به بالا، تمام نسخه‌ها با اون سازگار هست
2- در نسخه‌ي 3 نياز هست كل فريموير در دسترس باشه، پس دانلود فريموير به اين دليل هست. اما در نسخه‌هاي بالاتر ميتونيد خودتون با MTKDroid فايل اسكتر رو ايجاد كنيد و فقط همون ريكاوري رو فلش بزنيد
3- نيازي نيست حتما نسخه‌ي مربوط به فريموير فعلي باشه، چون scratter ساختار پارتيشن‌ها هست و به ندرت تغييري در اون ايجاد ميشه، پس با اسكتر مربوط به نسخه‌هاي قبلي هم ميتونيد اين كار رو انجام بديد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

karimi_4u از این پست سپاسگزاري کرده است

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
27

تاريخ عضويت

توسط karimi_4u » دوشنبه 17 فروردین 1394 11:20

ممنونم از توضیح بسیار روانتون مهدی جان انجام شد

فقط‌ ای کاش برای افرادی مثل من که صرفا میخوان فقط کاستم ریکاوری رو فلش کنن همون فایل اسکتر رو جدا قرار می‌دادید

من که کارم انجام شد هر کسی‌ اون فایل رو خواست  پیام بده بدم بش

بازم ممنون

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
27

تاريخ عضويت

توسط karimi_4u » دوشنبه 17 فروردین 1394 11:33

مهدی جان برنامه های‌ گوگل رو از TWRP نصب کردم گوشی رو ریست و وارد محیط اندروید شدم و بعد از اون شروع به نصب گوگل پلی سرویس کردم

متاسفانه مثل قبل اعلام می‌کنه که گوگل پلی سرویس نصب نشد

می‌شه لطف کنید و بفرمائید دقیقا برای این نسخه از اندروید که ۴.۱.۱ هستش کدوم نسخهٔ گوگل پلی سرویس باید روش نصب بشه؟

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
27

تاريخ عضويت

توسط karimi_4u » دوشنبه 17 فروردین 1394 11:38

از فروشگاه گوگل هم که می‌خوام لینک بزنم به صفحهٔ گوگل پلی سرویس به محض باز کردن برنامهٔ گوگل پلی استور فورا از برنامه خارج می‌شه

خیلی‌ بد قلقه این گوشی

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 17 فروردین 1394 13:23

karimi_4u,  
بعد از اين كار و روت و نصب Gapps بايد حتما گوشي فكتوري ريست هم بشه تا Google Play Service نصب بشه. gapps هم حتما نسخه‌اي كه براي اين گوشي اماده كردم نصب كنيد

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
27

تاريخ عضويت

توسط karimi_4u » دوشنبه 17 فروردین 1394 14:17

ای وای مهدی جان تورو خدا یه راهی‌ واسش پیدا کنید این گوشی اگه ریست فکتوری بشه که دیگه فایده نداره

این همه داستان فقط واسه یه بازیه که باید وصل بشه به گوگل و اگر این اتفاق نیفته دیگه هیچ فایده نداره

یعنی‌ هیچ راه دیگه نیست که بشه سرویس رو بهش بخورونیم؟
همون گپپس خودتونو ریختم روش

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
27

تاريخ عضويت

توسط karimi_4u » دوشنبه 17 فروردین 1394 15:07

مهدی جان من اگر قبل از ریست فکتوری یه بک آپ با ریکاوری TWRP بگیرم بد از اون یه ریست فکتوری بکنم باز کارم راه نمیوفته نه؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 12 اردیبهشت 1394 17:52

karimi_4u,  
ممکنه اگر بکاپ رو با SuperBacup یا Go Backup از همون برنامه خاص بگیرید و به طور کامل ریستور کنید مشکلی پیش نیاد. اما نمیشه مطمئن بود. با TWRP که اگر ریستور کنید دقیقا مانند اینه که فکتوری ریست نکرده باشید. چون این برنامه از کل یک پارتیشن بکاپ میگیره و زمان ریستور هم محتوای پارتیشن رو حذف و بکاپ رو ریستور میکنه

قبليبعدي