سوالات و اشکالات GLX G4

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: S.M.Seyednoor, Alireza.Hosseini, شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

Re: سوالات و اشکالات GLX G4

پست توسط reza mesghali » دو شنبه 29 تیر 1394, 11:23 am

سلام.خوبین .من گوشیمو با twrp فلش کردم ولی یادم رفت تیک nvram رو بردارم و imei گوشیم نپریده بلکه تغییر کرده و یه imei دیگه جاش میزنه .هرچی فلش زدم درست نشد دوباره با mtk هم imei رو ست کردم بازم نشد.وقتی سیم کارت توش نیست پیغام میده که توش نیست ولی مدیریت سیم کارت تو تنظیمات خاموشه.تو اینترنت تحقیق کردم نوشته بودن باید از فایل nvram یه گوشی دیگه بک اپ بگیرین من رو گوشیم بریزم.بازم لطف کن کمکم کن راهنمایی کن منو.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70470 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 5 مرداد 1394, 8:25 am

,
چند برنامه و روش برای برگرداندن IMEI گوشی و یا تغییر اون در همین بخش معرفی شده که میتونید از اونها استفاده کنید. اول از همه با برنامه MTKDroid سعی کنید IMEI رو به حالت اصلی برگردونید. با فلش کردن Nvram گوشی دیگه‌ای هم مشکلتون حل نخواهد شد. مگر اینکه این پارتیشن رو وایپ کرده باشید که در این صورت اول باید این پارتیشن رو از گوشی دیگه‌ای روی گوشی خودتون ریستور کنید و بعد با برنامه‌ها و روشهایی که در همین بخش معرفی شده، IMEI که پشت گوشی و روی کارتن گوشی هست رو جایگزین کنید تا مشکل رفع بشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پست توسط Nima810 » جمعه 23 مرداد 1394, 2:45 pm

masoudb26 نوشته شده:سلام من تو ریستور کردن به اشتباح ان تیک بر نداشتم الان imei عوض شده و مال گوشی من نیست و بعد اقدام کردم برای درست کردنش با برنامه mtk deroid tools وقتی روی imei/nvram کلیک میکنم یک خطا میده و تغییر سریال انجام نمیشه {ERROR :dev/radio/pttycmd1 inaccessible , should be Root Shel
ERROR ttycmd1 device NOT found}اما وقتی اول روت میزنم و بعد اقدام کنم خطا نمیده و imei میتونم درست کنم حتی بعد از درست کردنش داخل خود تنظیمات گوشی نگاه میکنم میبینم imei درست هست ولی همیشه قسمت مدیریت سیمکارت غیر فعال بوده و کمرنگ بوده و سیمکارت غیر فعال هست اگر میشه کمک کنید

سلام.
آخرین نسخه BusyBox رو دانلود و روی گوشیت نصب کن. بعد از داخل نرم افزار، بذار کامل لود بشه، لود که شد install. رو بزن.
گوشیتو وصل کن به کامپیوتر و با mtk droid tool دوبارع امتحان کن.

ارسال پست

بازگشت به “GLX”