در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

سوالات و اشکالات GLX G4

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 23:42

دوستان مي‌توانند سوالات و مشکلات خود را در مورد گوشي GLX G4 در اين تاپيک مطرح بفرمايند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, golabas, HESAM-007, reza4087, ARafiee, CentralWeb, Erratic, anga2009, كيارش, MIGA, ASHKAN95, Amiiiin, یا ناظر, Shahbaz

New Member

no avatar
5

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392 20:33

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 4 پست

آموزش روت کردن از طریق ریکاوری گوشی های GLX با چیپ MTK

توسط 3122171 » جمعه 6 اردیبهشت 1392 11:18

Alireza.Hosseini نوشته است:برای روت کردن گوشی های GLX با چیپ پردازنده MTK روش های متفاوتی وجود دارد. در اینجا ما تصمیم داریم، روت کردن از طریق کاستوم ریکاوری ها توسط خود گوشی به شما آموزش بدهیم.

بهمین منظور شما می بایست مطابق  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کاستوم ریکاوری مربوط به گوشی خود را فلش نمایید.
در این آموزش ما از کاستوم ریکاوری CWM استفاده می نماییم.

سپس فایل Superuser-3.1.3-arm-signed.zip را از آدرس زیر دانلود نمایید و آنرا بروی حافظه داخلی گوشی قرار دهید
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

سپس گوشی خود را خاموش نمایید و با نگه داشتن کلید های Volume UP + Power بطور همزمان وارد محیط ریکاوری خواهید شد

در مد ریکاوری شما میتوانید با کلید های Volume UP و Volume Down بر روی گزینه ها حرکت نمایید و با فشردن کلید Power آنها را انتخاب نمایید

مطابق شکل زیر گزینه Install zip from sdcard را انتخاب نمایید
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

سپس مطابق شکل زیر گزینه choose zip from internal sdcard را انتخاب نمایید

سپس مانند شکل زیر از لیست فایل ها، Superuser-3.1.3-arm-signed.zip را انتخاب کنید

در آخرین مرحله مطابق شکل زیر گزینه Yes - Install Superuser-3.1.3-arm-signed.zip را انتخاب نمایید

اکنون گوشی خود را جهت اتمام فرآیند روت ریست نمایید

همانطور در شکل زیر مشاهده می کنید نرم افزار Superuser 3.1.3 بر روی گوشی نصب شده است و آماده پاسخگویی به برنامه هایی است که نیازمند دسترسی به روت هستند

سلام دوست عزیز
من تمام کارهای که گفتید را انجام دادم
تمام مراحل به درستی انجام شد
ولی گوشی روت نشده
مشکل کجاست ؟؟؟
روی دو تا گوشی انجام دادم
آخرين ويرايش توسط Mahdi1944 در يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 00:16, ويرايش شده 1 در کل.
دليل: احتراما پست شما به تاپيک مربوطه منتقل شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب 3122171 تشکر کرده اند:
golabas

New Member

no avatar
13

تاريخ عضويت

جمعه 6 اردیبهشت 1392 15:01

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

Re: سوالات و اشکالات GLX G4

توسط z2z.z2z » جمعه 6 اردیبهشت 1392 15:07

سلام ممنونم بابت زحماتتون
من میخوام برنامه نسخه جدید جمیل رو نصب کنم ولی ایراد میگره و اجازه نمیده
میشه راهنمایی کنید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 6 اردیبهشت 1392 18:05

z2z.z2z,  
شما تيک Unknown sources رو در Settings>Security‌ احتمالا نزديد، در صورتي که با وجود زدن اين تيک باز هم مشکل داريد، لطفا متن پيامي که ميده رو بفرماييد تا بهتر بشه علت رو پيدا کرد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Shahbaz, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT, z2z.z2z, reza4087, CentralWeb, HESAM-007, ARafiee, Erratic

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

Re: آموزش روت کردن از طریق ریکاوری گوشی های GLX با چیپ MTK

توسط Mahdi1944 » جمعه 6 اردیبهشت 1392 18:08

3122171,  
لطفا مدل گوشي رو بفرماييد. البته فکر ميکنم شما وارد ريکاوري خود گوشي شده باشيد، براي نصب پکيج روت، بايد حتما يکي از ريکاوري‌هاي CWM يا TWRP رو نصب کرده باشيد که آموزش و فايلهاي اون در انجمن قرار داده شده. همچنين ميتونيد از رام TWRP و SWAP شده استفاده بفرماييد که امکان روت از طريق اينترنت رو هم داريد

HESAM-007, reza4087, CentralWeb, Erratic, ASHKAN95, 3122171, CAPTAIN PILOT, MASTER, Shahbaz

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 6 اردیبهشت 1392 19:06

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط alireza306 » جمعه 6 اردیبهشت 1392 19:18

با سلام خدمت دوستان، من گوشی قبلیم x10 mini بود، هنگامی که میس کال یا اس ام اس جدید میومد، چراغ بالای گوشی چشمک میزد که باعث می شد من بفهمم که پیام دارم یا تماس داشتم، در حل حاضر در G4 این امکان موجود نیست، می خواستم بدونم راه حلی داره؟ با تشکر

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 6 اردیبهشت 1392 19:29

alireza306,  
با توجه به اينکه اين گوشي يک LED براي نمايش وضعيت شارژ داره، احتمالا بايد براي پيام يا تماسهاي از دست رفته هم چنين امکاني داشته باشه، اما با توجه به اينکه گوشي متعلق به من نيست، با سيمکارت اون رو تست نکردم. اما براي SMS تنظيماتي در برنامه‌ي Go SMS Pro هم وجود داره که پيشنهاد ميکنم اون رو نصب کنيد، شايد چنين امکاني به شما بده (براي گوشي خودم که Xperia Ray هست هم اين وضعيت وجود داشت که با نصب Go SMS Pro فعال شد اين notifier)

zedzed677, CAPTAIN PILOT, HESAM-007, Erratic, ASHKAN95, hesperus, reza4087, vahidkhan0831, CentralWeb

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
143

تاريخ عضويت

سه شنبه 30 تیر 1388 15:18

آرشيو سپاس: 341 مرتبه در 112 پست

توسط mymail » شنبه 7 اردیبهشت 1392 00:03

سلام خدمت اساتيد گرامي
يه سوال خارج از بحث داشتم. مي خواستم ببينم قصد ايجاد تاپيكي از همين نوع براي glx g3 هم داريد ايشالله يا خير. يك مقايسه اي بين g4 و g3 داشته باشيد ممنون مي شم. چيپ هاشون كه يكي هست. در مورد ماندگاري باتري جي3 و كيفيت صفحه نمايش و وضعيت سيستم عاملش توضيح مي خواستم. چون جناب حسيني در تاپيك اسنوي پلاس گفته بودند كه آندرويد نسخه 4 كه روي اسنوي هست از نسخه 4.1 روي جي3 پايدارتره!!! بازم معذرت بخاطر سوال كمي بي ربط

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mymail تشکر کرده اند:
zedzed677

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 7 اردیبهشت 1392 01:20

mymail,  
انشاالله به مخض اينکه اين گوشي هم به دست ما برسه، بررسي، فريموير، روت و ديگر ابزارهاي مربوط به اين گوشي هم توليد و در انجمن قرار خواهد گرفت. در مورد اندرويد فکر نميکنم نسخه‌ي روي اسنوي بهينه‌تر از JB باشه، چون الان من با G4 کار ميکنم و بسيار روان و سريعتر هست که اين هم حاصيت JB هست. اما احتمالا منظور عليرضاي عزيز اين هست که فريموير G3 مشکلاتي در اون گزارش شده که هنوز رفع نشده و فريموير اسنوي هم سريعترين و بهينه ترين نسخه‌ي ICS هست که ما تا به حال ديديم. اما قطعا JB که روي G4 هست بسيار بهينه‌تر هست. شايد يکي از دلايلي که G3 هنوز براي فروش آنلاين اين شرکت قرار نگرفته هم تلاش براي رفع مشکلات فريموير اون هست تا فريمويري با ثبات مانند اسنوي و G4 ارائه کنند

به شخصه هنوز تحربه‌ي کار با G3 رو ندارم، اما فکر ميکنم بهترين سايز، مشخصات و قيمت رو داشته باشه. اطلاعات دقيق‌تر انشاالله در صورتي که اين گوشي در اختيار ما قرار گرفت ارائه خواهد شد و اون موقع نظر دقيق‌تري ميشه داد. پس منتظر باشيد  :D

لطفا در اين تاپيک فقط در مورد G4‌ صحبت بشه تا نظم مورد نظر اين بخش حفظ بشه  :razz:

mymail, ASHKAN95, CentralWeb, HESAM-007, Ghost Rider, CAPTAIN PILOT, vahidkhan0831, Alireza.Hosseini

Captain I

Captain I

نماد کاربر
79

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 آبان 1389 21:04

آرشيو سپاس: 609 مرتبه در 78 پست

توسط Alireza.Hosseini » شنبه 7 اردیبهشت 1392 06:38

mymail نوشته است:سلام خدمت اساتيد گرامي
يه سوال خارج از بحث داشتم. مي خواستم ببينم قصد ايجاد تاپيكي از همين نوع براي glx g3 هم داريد ايشالله يا خير. يك مقايسه اي بين g4 و g3 داشته باشيد ممنون مي شم. چيپ هاشون كه يكي هست. در مورد ماندگاري باتري جي3 و كيفيت صفحه نمايش و وضعيت سيستم عاملش توضيح مي خواستم. چون جناب حسيني در تاپيك اسنوي پلاس گفته بودند كه آندرويد نسخه 4 كه روي اسنوي هست از نسخه 4.1 روي جي3 پايدارتره!!! بازم معذرت بخاطر سوال كمي بي ربط

سلام دوست عزیز
بنده کی گفتم آندروید 4.0.4 نسبت به 4.1 پایدارتر است!!!
چیزی که در پاسخ به پرسش یکی از کاربران گفتم اینست که نسخه 4.0.4 که روی اسنوی پلاس هست اینقدر پایدار هست و به نیازها پاسخگو می باشد که نیازی به ارتقا برای 4.1 دیده نمی شود.

در خصوص چیپ ها باید بگم که هر سه گوشی جی 4، جی 3، اسنوی پلاس از چیپ MTK6577 استفاده می کنند. حتی بنچمارک مربوط بین جی 4 و اسنوی پلاس که در سایت تهیه شده است را مقایسه کنید. جی 4 با 140 امتیاز بیشتر نسبت به اسنوی پلاس بالاتر قرار گرفته است که این هم علتش سیستم عامل 4.1 جی 4 است.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Alireza.Hosseini تشکر کرده اند:
mymail, ASHKAN95, Mahdi1944, CentralWeb, HESAM-007, Ghost Rider

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
117

تاريخ عضويت

جمعه 6 اردیبهشت 1392 20:19

آرشيو سپاس: 39 مرتبه در 32 پست

آموزش روت کردن از طریق ریکاوری گوشی های GLX با چیپ MTK

توسط ebaskar » شنبه 7 اردیبهشت 1392 12:38

Mahdi1944 نوشته است:3122171,  
لطفا مدل گوشي رو بفرماييد. البته فکر ميکنم شما وارد ريکاوري خود گوشي شده باشيد، براي نصب پکيج روت، بايد حتما يکي از ريکاوري‌هاي CWM يا TWRP رو نصب کرده باشيد که آموزش و فايلهاي اون در انجمن قرار داده شده. همچنين ميتونيد از رام TWRP و SWAP شده استفاده بفرماييد که امکان روت از طريق اينترنت رو هم داريد

ROM که عوض بشه یعنی چی؟ یعنی دیگه این برنامه هایی که نصب کردیم و خود آندرویدش و تنظیمات گوشی که شرکت کرده همهش عوض میشه؟؟

New Member

no avatar
5

تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392 20:33

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 4 پست

G4

توسط 3122171 » شنبه 7 اردیبهشت 1392 18:34

سلام اقا Mahdi1944
مدل گوشی g4 هست
من اول با این فریور اپدیت کردم{  فريموير رسمي با کاستوم ريکاوري TWRP 2.4.4.0 و حافظه‌ي SWAP شده} که بعد از بالا امدن گوشی به انترنت وصل شدم و برنامه روت را در یافت کردم ونصب شد بعد
گوشی ریست شد بعد از بالا امدن گوشی برنامه SuperSU v1.25 نصب شده بود ولی وقتی نرم افزار که احتیاج به روت داشت نصب کردم و وارد برنامه شدم ارور روت می داد که برنامه احتیاج به روت دارد.
در صورتی که از داخل برنامه روت هم برنامه را فعال کردم باز هم ارور روت نشدن دستگاه را می ده

دوباره با روش بالا که شما اموزش دادید روت کردم باز هم روت نشد
و برنامه های که احتیاج به روت شدن کوشی داشت اجرا نمی شد.

اقا مشکل از کجاست؟؟؟

با اشکر از شما.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب 3122171 تشکر کرده اند:
یا ناظر

بعدي