سوالات و اشکالات GLX G4

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Alireza.Hosseini, S.M.Seyednoor, شوراي نظارت

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

سوالات و اشکالات GLX G4

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 12:42 am

دوستان مي‌توانند سوالات و مشکلات خود را در مورد گوشي GLX G4 در اين تاپيک مطرح بفرمايند تصویر
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 37 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار

آموزش روت کردن از طریق ریکاوری گوشی های GLX با چیپ MTK

پست توسط 3122171 » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 12:18 pm

Alireza.Hosseini نوشته شده:برای روت کردن گوشی های GLX با چیپ پردازنده MTK روش های متفاوتی وجود دارد. در اینجا ما تصمیم داریم، روت کردن از طریق کاستوم ریکاوری ها توسط خود گوشی به شما آموزش بدهیم.

بهمین منظور شما می بایست مطابق این آموزش کاستوم ریکاوری مربوط به گوشی خود را فلش نمایید.
در این آموزش ما از کاستوم ریکاوری CWM استفاده می نماییم.

سپس فایل Superuser-3.1.3-arm-signed.zip را از آدرس زیر دانلود نمایید و آنرا بروی حافظه داخلی گوشی قرار دهید

کد: انتخاب همه

http://www.mediafire.com/?2oh4pg22dqiewqo

سپس گوشی خود را خاموش نمایید و با نگه داشتن کلید های Volume UP + Power بطور همزمان وارد محیط ریکاوری خواهید شد

در مد ریکاوری شما میتوانید با کلید های Volume UP و Volume Down بر روی گزینه ها حرکت نمایید و با فشردن کلید Power آنها را انتخاب نمایید

مطابق شکل زیر گزینه Install zip from sdcard را انتخاب نمایید
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

سپس مطابق شکل زیر گزینه choose zip from internal sdcard را انتخاب نمایید
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

سپس مانند شکل زیر از لیست فایل ها، Superuser-3.1.3-arm-signed.zip را انتخاب کنید

در آخرین مرحله مطابق شکل زیر گزینه Yes - Install Superuser-3.1.3-arm-signed.zip را انتخاب نمایید

اکنون گوشی خود را جهت اتمام فرآیند روت ریست نمایید

همانطور در شکل زیر مشاهده می کنید نرم افزار Superuser 3.1.3 بر روی گوشی نصب شده است و آماده پاسخگویی به برنامه هایی است که نیازمند دسترسی به روت هستند
تصویر

سلام دوست عزیز
من تمام کارهای که گفتید را انجام دادم
تمام مراحل به درستی انجام شد
ولی گوشی روت نشده
مشکل کجاست ؟؟؟
روی دو تا گوشی انجام دادم
آخرین ويرايش توسط 1 on Mahdi1944, ويرايش شده در 0.
دلیل: احتراما پست شما به تاپيک مربوطه منتقل شد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

Re: سوالات و اشکالات GLX G4

پست توسط z2z.z2z » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 4:07 pm

سلام ممنونم بابت زحماتتون
من میخوام برنامه نسخه جدید جمیل رو نصب کنم ولی ایراد میگره و اجازه نمیده
میشه راهنمایی کنید

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 7:05 pm

. ,
شما تيک Unknown sources رو در Settings>Security‌ احتمالا نزديد، در صورتي که با وجود زدن اين تيک باز هم مشکل داريد، لطفا متن پيامي که ميده رو بفرماييد تا بهتر بشه علت رو پيدا کرد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

Re: آموزش روت کردن از طریق ریکاوری گوشی های GLX با چیپ MTK

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 7:08 pm

,
لطفا مدل گوشي رو بفرماييد. البته فکر ميکنم شما وارد ريکاوري خود گوشي شده باشيد، براي نصب پکيج روت، بايد حتما يکي از ريکاوري‌هاي CWM يا TWRP رو نصب کرده باشيد که آموزش و فايلهاي اون در انجمن قرار داده شده. همچنين ميتونيد از رام TWRP و SWAP شده استفاده بفرماييد که امکان روت از طريق اينترنت رو هم داريد

New Member

پست توسط alireza306 » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 8:18 pm

با سلام خدمت دوستان، من گوشی قبلیم x10 mini بود، هنگامی که میس کال یا اس ام اس جدید میومد، چراغ بالای گوشی چشمک میزد که باعث می شد من بفهمم که پیام دارم یا تماس داشتم، در حل حاضر در G4 این امکان موجود نیست، می خواستم بدونم راه حلی داره؟ با تشکر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 8:29 pm

,
با توجه به اينکه اين گوشي يک LED براي نمايش وضعيت شارژ داره، احتمالا بايد براي پيام يا تماسهاي از دست رفته هم چنين امکاني داشته باشه، اما با توجه به اينکه گوشي متعلق به من نيست، با سيمکارت اون رو تست نکردم. اما براي SMS تنظيماتي در برنامه‌ي Go SMS Pro هم وجود داره که پيشنهاد ميکنم اون رو نصب کنيد، شايد چنين امکاني به شما بده (براي گوشي خودم که Xperia Ray هست هم اين وضعيت وجود داشت که با نصب Go SMS Pro فعال شد اين notifier)

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 243 بار
سپاس‌های دریافتی: 289 بار

پست توسط mymail » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 1:03 am

سلام خدمت اساتيد گرامي
يه سوال خارج از بحث داشتم. مي خواستم ببينم قصد ايجاد تاپيكي از همين نوع براي glx g3 هم داريد ايشالله يا خير. يك مقايسه اي بين g4 و g3 داشته باشيد ممنون مي شم. چيپ هاشون كه يكي هست. در مورد ماندگاري باتري جي3 و كيفيت صفحه نمايش و وضعيت سيستم عاملش توضيح مي خواستم. چون جناب حسيني در تاپيك اسنوي پلاس گفته بودند كه آندرويد نسخه 4 كه روي اسنوي هست از نسخه 4.1 روي جي3 پايدارتره!!! بازم معذرت بخاطر سوال كمي بي ربط

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 2:20 am

,
انشاالله به مخض اينکه اين گوشي هم به دست ما برسه، بررسي، فريموير، روت و ديگر ابزارهاي مربوط به اين گوشي هم توليد و در انجمن قرار خواهد گرفت. در مورد اندرويد فکر نميکنم نسخه‌ي روي اسنوي بهينه‌تر از JB باشه، چون الان من با G4 کار ميکنم و بسيار روان و سريعتر هست که اين هم حاصيت JB هست. اما احتمالا منظور عليرضاي عزيز اين هست که فريموير G3 مشکلاتي در اون گزارش شده که هنوز رفع نشده و فريموير اسنوي هم سريعترين و بهينه ترين نسخه‌ي ICS هست که ما تا به حال ديديم. اما قطعا JB که روي G4 هست بسيار بهينه‌تر هست. شايد يکي از دلايلي که G3 هنوز براي فروش آنلاين اين شرکت قرار نگرفته هم تلاش براي رفع مشکلات فريموير اون هست تا فريمويري با ثبات مانند اسنوي و G4 ارائه کنند

به شخصه هنوز تحربه‌ي کار با G3 رو ندارم، اما فکر ميکنم بهترين سايز، مشخصات و قيمت رو داشته باشه. اطلاعات دقيق‌تر انشاالله در صورتي که اين گوشي در اختيار ما قرار گرفت ارائه خواهد شد و اون موقع نظر دقيق‌تري ميشه داد. پس منتظر باشيد :D

لطفا در اين تاپيک فقط در مورد G4‌ صحبت بشه تا نظم مورد نظر اين بخش حفظ بشه :razz:

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 49 بار
سپاس‌های دریافتی: 599 بار

پست توسط Alireza.Hosseini » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 7:38 am

mymail نوشته شده:سلام خدمت اساتيد گرامي
يه سوال خارج از بحث داشتم. مي خواستم ببينم قصد ايجاد تاپيكي از همين نوع براي glx g3 هم داريد ايشالله يا خير. يك مقايسه اي بين g4 و g3 داشته باشيد ممنون مي شم. چيپ هاشون كه يكي هست. در مورد ماندگاري باتري جي3 و كيفيت صفحه نمايش و وضعيت سيستم عاملش توضيح مي خواستم. چون جناب حسيني در تاپيك اسنوي پلاس گفته بودند كه آندرويد نسخه 4 كه روي اسنوي هست از نسخه 4.1 روي جي3 پايدارتره!!! بازم معذرت بخاطر سوال كمي بي ربط

سلام دوست عزیز
بنده کی گفتم آندروید 4.0.4 نسبت به 4.1 پایدارتر است!!! تصویر
چیزی که در پاسخ به پرسش یکی از کاربران گفتم اینست که نسخه 4.0.4 که روی اسنوی پلاس هست اینقدر پایدار هست و به نیازها پاسخگو می باشد که نیازی به ارتقا برای 4.1 دیده نمی شود.

در خصوص چیپ ها باید بگم که هر سه گوشی جی 4، جی 3، اسنوی پلاس از چیپ MTK6577 استفاده می کنند. حتی بنچمارک مربوط بین جی 4 و اسنوی پلاس که در سایت تهیه شده است را مقایسه کنید. جی 4 با 140 امتیاز بیشتر نسبت به اسنوی پلاس بالاتر قرار گرفته است که این هم علتش سیستم عامل 4.1 جی 4 است.

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 38 بار

آموزش روت کردن از طریق ریکاوری گوشی های GLX با چیپ MTK

پست توسط ebaskar » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 1:38 pm

Mahdi1944 نوشته شده:  ,
لطفا مدل گوشي رو بفرماييد. البته فکر ميکنم شما وارد ريکاوري خود گوشي شده باشيد، براي نصب پکيج روت، بايد حتما يکي از ريکاوري‌هاي CWM يا TWRP رو نصب کرده باشيد که آموزش و فايلهاي اون در انجمن قرار داده شده. همچنين ميتونيد از رام TWRP و SWAP شده استفاده بفرماييد که امکان روت از طريق اينترنت رو هم داريد

ROM که عوض بشه یعنی چی؟ یعنی دیگه این برنامه هایی که نصب کردیم و خود آندرویدش و تنظیمات گوشی که شرکت کرده همهش عوض میشه؟؟

New Member
سپاس‌های ارسالی: 37 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار

G4

پست توسط 3122171 » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 7:34 pm

سلام اقا Mahdi1944
مدل گوشی g4 هست
من اول با این فریور اپدیت کردم{ فريموير رسمي با کاستوم ريکاوري TWRP 2.4.4.0 و حافظه‌ي SWAP شده} که بعد از بالا امدن گوشی به انترنت وصل شدم و برنامه روت را در یافت کردم ونصب شد بعد
گوشی ریست شد بعد از بالا امدن گوشی برنامه SuperSU v1.25 نصب شده بود ولی وقتی نرم افزار که احتیاج به روت داشت نصب کردم و وارد برنامه شدم ارور روت می داد که برنامه احتیاج به روت دارد.
در صورتی که از داخل برنامه روت هم برنامه را فعال کردم باز هم ارور روت نشدن دستگاه را می ده

دوباره با روش بالا که شما اموزش دادید روت کردم باز هم روت نشد
و برنامه های که احتیاج به روت شدن کوشی داشت اجرا نمی شد.

اقا مشکل از کجاست؟؟؟

با اشکر از شما.

ارسال پست

بازگشت به “GLX”