در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 08:37

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 8 پست

Re: سوالات و اشکالات GLX G3

توسط رسول سعیدی » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 22:39

سلام به شما که پاسخم را دادید
من اصفهان هستم و اگر میشه کسی از دوستان که این گوشی را روت کرده و حافظه را هم swap  کرده شمار تماسش را بفرسته به ایمیلم تا باهاش تماس بگیریم/تو رو به خدا یکی این کارو بکنه
فریم ور گوشیم تمین اخرین ورژن هست که تو سایته ولی اخه کاستوم ریکاوری دیگه چیه
مردونه یکی شمارشو بده تا باهاش تماس بگیرم.ممنون از همگی
ایمیلم : **** ****
آخرين ويرايش توسط Mahdi1944 در جمعه 13 اردیبهشت 1392 03:30, ويرايش شده 1 در کل.
دليل: ارسال ايميل و شماره تلفن در اين بخش مجاز نيست. ويرايش شد

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تاريخ عضويت

توسط رسول سعیدی » جمعه 13 اردیبهشت 1392 15:22

ممنون که پاسخم را میدید
ببنید من قصدم از روت کردن فقط اینه که چون ram گوشی ۵۱۲ هست و تا چند تا برانامه مثل لانچر یا برنامه های دیگه را باز میکنم زود پر میشه و یک سری از برنامه ها را میبنده مثل لانچر که ازیتم میکنه.که اگر کارخانه ۱ گیگ  زده بود به خدا دیگه هیچ مشکلی با این گوشی نداشتم.در ضمن من برای نصب برنامه ها از حافظه sd استفاده میکنم و مشکلی از لحاظ فضا برای نصب ندارم
اخه جایی خوندم که میشه مقداری از حافظه sd که از من ۸گیگ هست را مقداریش را به ۵۱۲ مگابایت حافظه رم بدم.همین
حالا بیزحمت بگید میتونم این کار را بکنم یا نه؟؟
این بود دلیل اصلیم برای روت این گوشی
راستی جایی دیگه خوندم میشه توسط روت نحوه عملکرد cpu را هم بسیار بسیار بهینه کرد/آیا صحت داره؟؟
با تشکر از همه
من اگر بخوام با کسی شخصی صحبت کنم از چه طریقی میتونم/اخه ایمیل و شماره که مجاز نیست/چی مجازه؟
خدا خیرتون بده

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 13 اردیبهشت 1392 16:00

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط m.r71 » جمعه 13 اردیبهشت 1392 17:06

سلاممنم میخوام گوشیموروت کنم نرم افزارsp flash toolsروباید دانلود کنم؟
لینک دانلودشوبدید ممنون میشم.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 13 اردیبهشت 1392 22:49

رسول سعیدی,  
خواهش ميکنم
بله، چنين کاري به صورت تئوري قابل انجام هست، به شرطي که در کرنل امکان SWAP فعال شده باشه. دقيقا همين کار رو ديروز روي گوشي سعي کردم انجام بدم که ظاهرا در کرنل اين امکان فعال نيست، پس اين با روت و روشهاي فعلي براي SWAP کردن، اين امکان وجود نداره، شايد در آينده سورس کرنل رو بتونيد در اختيار داشته باشيم و به اين شکل، اين امکان فراهم خواهد شد

اما با روت کردن ميتونيد برنامه‌هاي غير ضروري که به صورت خودکار فعال ميشوند و يا زمان بوت سيستم اجرا ميشوند رو حذف کنيد، نحوه‌ي قرار گرفتن برنامه‌ها در پس زمينه سيستم عامل رو تنظيم و به اين شکل، مشکل رو بهبود ببخشيد، همچنين از اين لحاظ فريموير 2.5.5 بهينه نيست و اميدوارم در آپديتي که ارائه شده، اين مشکل مرتفع شده باشه.

به طور کلي با روت امکان بهبود اين وضعيت با روشهايي که توضيح دادم وجود داره، اما SWAP کردن رم در حال حاضر براي اين گوشي قابل انجام نيست

براي ارتباط هم ميتونيد از طريق سيستم PM (پيام خصوصي) اين کار رو انجام بديد

m.r71,
اين تاپيک رو مطالعه بفرماييد
glx-t107072.html

در اين تاپيک نيز لينک دانلود و آموزش استفاده از برنامه وجود داره
glx-mtk-t107001.html
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, behrad90, رسول سعیدی, CentralWeb, ARafiee, ASHKAN95

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تاريخ عضويت

توسط رسول سعیدی » شنبه 14 اردیبهشت 1392 10:25

اقا مهدی ممنون و متشکر بابت زحمت های بی دریغی که برای هموطنانتون میکشید
تمام فایلها و درایور را که لینکش را اصلاح کردین را دانلود کردم و میخوام روت را به امید خدا شروع کنم
امیدوارم در تمام مراحل زندگی بردبار ، امیدوار و موفق باشید
با تشکر از همگی
یاعلی.یاحق

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب رسول سعیدی تشکر کرده اند:
CentralWeb, Mahdi1944

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تاريخ عضويت

توسط رسول سعیدی » شنبه 14 اردیبهشت 1392 12:32

سلام آقا مهدی
بعداز کلی مرحله نفس گیر از روی آموزش هاتون گوشیم را روت کردم
الان مثل روز اولی شد که خریدم /همه چی پاک شده/با این تفاوت که برنامه superuser که مربوط به روت میشه توی منو گوشی هست و زمانی که وارد فایل منیجر میشم حافظه داخلی شده 556 مگابایت که قبلا 1گیگ و نیم بود
میخواستم بدونم مراحل را درست رفتم یانه؟؟ // آیا گوشیم روت شده یا نه؟؟
راستی تنظیمات برای نصب برنامه را رو چی تنظیم کنم؟؟SD یا به انتخواب دستگاه یا Internal storage ??
ممنون میشم پاسخم را بدین

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 14 اردیبهشت 1392 12:42

عليک سلام  :D

بله، مراحل رو درست انجام داديد و گوشي شما روت و swap شده، همچنين ريکاوري TWRP هم نصب شده
تنظيمات نصب برنامه رو هم به انتخاب سيستم بگذاريد

موفق باشيد :razz:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

رسول سعیدی, ASHKAN95, CentralWeb

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تاريخ عضويت

توسط رسول سعیدی » شنبه 14 اردیبهشت 1392 12:49

ببخشید که همین طور پیام مینویسم ::sa   ولی از همه دوستان زحمتکش میخوام که اگر تونستن توسط حافظه SD به حافظه RAM اضافه کنن حتما خبرشو بدن که بیصبرانه منتظرم :AA:
ممنون و متشکر از همگی :-*

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تاريخ عضويت

توسط رسول سعیدی » شنبه 14 اردیبهشت 1392 21:59

با سلام/یه سوالی برام پیش اومد
من که امروز گوشیم را روت کردم و چند روز آینده که آپدیت جدید این گوشی اومد اگه خواستم آپدیت جدید را بریزم رو گوشیم اونوقت این همه کار که رو گوشیم انجام دادم میپره؟؟؟؟/یعنی روت بی روت؟؟؟؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 14 اردیبهشت 1392 22:37

رسول سعیدی,  
بله، با اپديت جديد روت از بين ميره، اما ريکاوري خير، پس ميتونيد خيلي راحت دوباره فايل superuser رو در مموري ريخته و با ريکاوري نصب کنيد
انشاالله به محض اينکه آپديت به دست ما برسه، فريموير جديد root, twrp, swap شده رو هم ارائه خواهيم کرد

ASHKAN95, CentralWeb, ARafiee

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 12:52

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط g3mobile » يکشنبه 15 اردیبهشت 1392 11:53

سلام دوستان.موضوعی که منو در باره گوشی جی 3 کلافه کرده.داغ کردن گوشی هست وخالی کردن باطری.گوشی بی دلیل ،بدون اینکه برنامه ای درحال اجرا باشه ویاویروسی داشته باشه،در حالت معمولی ودر حالتی که زیر بار هیچ برنامه ای  نیست داغ میکنه .گفتم شاید برنامه بدی نصب کردم وویروس گرفته باشه..به همین دلیل ریست فکتوری کردم.باز هم گوشی بی دلیل ودر حالتی که صفحه قفله و ال سیدی خاموش، وتمام اتصالات از قبیل وای فای ،جی پی اس و بلوتوث و...خاموشه ومن هیچ استفاده ای نمی کنم داغ میشه و ظرف 2 ساعت باطری خالی میشه.کمک کنید ..چی کار باید کنم.نا گفته نمونه گاهی اوقات این ایراد موقتی رفع میشه..ولی اگر گوشی رو خاموش روشن کنم ..بازم همین طوری میشه.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 15 اردیبهشت 1392 12:15

g3mobile,  
در آمار مصرف باتري، ببينيد کدام برنامه يا سرويس درصد بيشتري از باتري رو مصرف ميکنه. از قسمت Settings> Battery اين موضوع قابل بررسي هست
همچنين از Settings>About چک کنيد نسخه‌ي فريموير شما چند هست؟ من فکر ميکنم نسخه‌ي قديمي هست که برخي توابع سيستم براي عملکرد صحيح نياز به روت دارند و چون گوشي پيشفرض روت نيست، CPU روي حداکثر پردازش خودش همچنان باقي ميمونه و گوشي بسيار سريع شارژ خالي ميکنه و طبيعتا داغ ميکنه، احتمالا در گوشي شما اگر براي قفل گوشي از Pattern استفاده کنيد گوشي هنگ خواهد کرد و بايد مستر ريست کنيد.
پيشنهاد ميکنم فريموير Root,Swap,TWRP که در انجمن ارائه شده رو نصب بفرماييد. احتمالا تمام اين مشکلات مرتفع خواهد شد. چون گوشي من الان در حالت standby هر ساعت بين 1 تا 3 درصد مصرف انرژي داره در حالي که تمام برنامه‌هاي مورد نياز فعال، واي‌فاي و بلوتوث نيز فعال هستند. در کل اين گوشي بسيار رضايت بخش هست. تنها سه مورد اشکال در فريموير اين گوشي وجود داره که اميدوارم با آپديت جديدي که ظاهرا ارائه شده مرتفع بشه، مشکلات فعلي اين گوشي اينها هستند:
1- مشکل شديد در فوکوس دوربين که به صورت ديوانه وار عمل و فيلمبرداري رو مختل ميکنه. همچنين تصوير وارونه در برخي برنامه‌هايي که به نياز به دسترسي به دوربين دارند
2- عدم سازگاري هيچ يک از نسخه‌هاي gtalk رسمي خود گوگل که فعلا مجبور به استفاده از IM+ هستم که البته اين برنامه هم بسيار رضايت بخش هست و بسياري اون رو به جاي Gtalk خود گوگل استفاده ميکنند
3- در برنامه‌ي Go SMS Pro که بهترين برنامه‌ي مديريت پيامها هست. اين امکان انتخاب سيمکارت دوم وجود نداره و عملا گوشي رو تک سيمکارت ميشناسه که اين هم بايد کتابخانه‌هاي مرتبط با دو سيمکارت بودن در اين فريموير با دسترسي عمومي به برنامه‌ها کانفيگ بشه تا مشکل مرتفع بشه

از لحاظ شارژ، انتن دهي، کيفيت صداي مکالمه و پخش موسيقي، تاچ، کيفيت صفحه، سرعت و عملکرد گوشي و ... هيچ مشکلي وجود نداره و کاملا رضايت بخش هست

siam+ak, CAPTAIN PILOT, ASHKAN95, رسول سعیدی, HESAM-007, CentralWeb, ARafiee

قبليبعدي