در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Major II

Major II

no avatar
130

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 19:29

آرشيو سپاس: 64 مرتبه در 37 پست

Re: سوالات و اشکالات GLX G3

توسط rahnema » سه شنبه 18 شهریور 1393 13:34

مشکل دوربین جلوی g3 توی کدوم ورژن فریمور g3 حل شده؟ فکر کنم 2.6.4
اگه فایل هاش رو در اختیار تون بگذارم لطف می کنید فایل img رو براش درست کنید؟

Major II

Major II

نماد کاربر
130

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 خرداد 1392 04:42

آرشيو سپاس: 87 مرتبه در 62 پست

توسط mahtab1392 » سه شنبه 25 شهریور 1393 18:13

سلام به همگی و خسته نباشید و خصوصا آقا مهدی عزیز
من رام لنوو سامسونگگ رو نصب کرده بودم والان میخوام رام شرکت رو بزنم و این کار رو کردم ولی لوگوی لنوو بازم سرجاشه
میدونم از طریق فلش تول باید فایل لوگو رو فلش بزنم ولی متاسفانه به هیچ وجه سیستم ؛ گوشی من رو نمی شناسه
من در دو چیز موندم
یکی اینکه چطور از طریق ریکاوری TWRP یا روش دیگه بیام لوگو رو عوض کنم
دوم اینکه چطور بتونم گوشی رو به سیستم بشناسونم
اصلا وقتی کابل رو وصل میکنم به سیستم هیچ صفحه و گزینه ای نمیاد چه در notification و چه در ابتدای کار
و نه در حالت دانلودینگ
میخوام گوشی رو ببرم به نمایندگی و از آخرین تیر در ترکش برای تعویض یا تعمیرش که خاموش شدن پی در پی است استفاده کنم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 25 شهریور 1393 18:42

mahtab1392,  
فريموير‌هاي پشتيبان گرفته شده با TWRP‌رو دانلود و نصب كنيد، احتمالا مشكلتون حل خواهد شد. مشكل شما به كرنل و كانفيگ‌هاي USB مربوط هست. لوگو هم كه در فولدر Media هست و بعد از حل مشكل USB به راحتي باز زدن فريموير اصلي و يا جايگزين كردن اين فولدر، ميتونيد اون رو حل كنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major II

Major II

نماد کاربر
130

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 خرداد 1392 04:42

آرشيو سپاس: 87 مرتبه در 62 پست

توسط mahtab1392 » سه شنبه 25 شهریور 1393 23:18

Mahdi1944,  
سلام بسیار ممنون و سپاس از راهنمایی شما
رام را از طریق twrp نصب کردم و مشکل لوگو رفع شد.
ولی متاسفانه مشکل عدم اتصال به کامپیوتر رفع نشده و به حالت قبل باقی هست.
اگر مشکل نرم افزاری باشه که احساس میکنم هست.میدونید چطور میشه حلش کرد؟
شرمنده که اینقدر اذیتتون کردم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 7 مهر 1393 15:26

mahtab1392,  
كدام پارتيشن‌ها رو با TWRP ريستور كرديد؟

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major II

Major II

no avatar
130

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 19:29

آرشيو سپاس: 64 مرتبه در 37 پست

توسط rahnema » شنبه 12 مهر 1393 18:21

آقا مهدی
با جابه جایی فایل camera.default.so اصلی رام g3 در کاستوم رام 4.2.2 مشکل وارونگی دوربین جلو در کاستوم رام فقط توی نرم افزار های دوربین حل شد و دیگه بر عکس نیست، ولی هنوز این مشکل در تماس تصویری وجود داره و در ضمن داخل خود برنامه اصلی رام برای عکسبرداری هم وقتی میذارم روی دوربین جلو میپره بیرون از نرم افزار، چه جوری می تونم دوربین جلو برای تماس تصویری رو راه بندازم؟ و اینکه آیا نرم افزاری برای تماس تصویری سیم کارتی وجود داره که این مشکل رو حل کنه؟
ممنون

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 آبان 1393 12:52

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط esmaeilaliyari » چهارشنبه 14 آبان 1393 01:44

با سلام من از کیبورد گوشیم خوشم نمیومد کیبورد پورت شده گوشی های experia رو از طریق ریکاوری نصب کردم سرعت کیبورد خیلی خوبه ولی چندتا باگ داره ایا میشه این باگ هارو بر طرف کرد یا یک کیبورد با ظاهر کیبورد experia بهم معرفی کنید؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 2 آذر 1393 15:10

rahnema,  
تست كنيد ببينيد مثلا در اسكايپ هم اين مشكل وجود داره يا نه، اگر در اون هم وجود داره، بايد با جايگزين كردن فايلهاي مربوط به دوربين در lib , module اون رو حل كنيد. در غير اين صورت ممكنه مشكل مربوط به برنامه‌ي تماس تصويري باشه (يعني مثلا برنامه‌ي VideoCall خود رام اشكال داره و بايد با فايلي سالم مربوط به اون نسخه و چيپ جايگزين بشه)

esmaeilaliyari,  
من توصيه ميكنم از Ai Type Keyboard استفاده كنيد. اما اگر ميخواهيد از كيبورد پورت شده استفاده كنيد، بايد منتظر اصلاح و ارائه‌ي نسخه‌ي جديدتر از همون منبعي كه پورت رو انجام داده باشيد

MASTER از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 11 آبان 1393 10:23

توسط ahmad0935 » جمعه 5 دی 1393 18:12

سلام خدمت اقا مهدی عزیز و دیگر دوستان که برای سایت فعالیت می کنن.

http://www.needrom.com/wp-content/uploads/2014/03/MIUI_V5_21.03.14_Multilang_rbarat_v1.81.zip

http://bsp.needrom.com/2014/02/Lenovo_S ... erCopy.zip

من این 2 رام  رو گوشی g3 نصب کردم  . رام miui v5  رام خوبیه اما مشکلات زیادی هم مثله نصب نشدن برنامه ، سنگین بودن رام و ... رو داشت.به همین خاطر نتونستم از اون استفاده کنم. اما نقطه قوت اون کیفیت دوربین در اون هست با فوکوس عالی  . بطوریکه انگار درایور ها رو برای g3 نوشته بودن.
حالا من می خواستم درایور ها و برنامه دوربین این نسخه از miui را برای رام s4 که لینکش رو بالا گذاشتم استفاده کنم .
ناگفته نماند که من چندتا از فایل ها که مربوط به دوربین miui بود رو کپی و با فایل های این رام s4 جایگزین کردم. موقع که خواستم با twrp نصب کنم  ارور می داد و نمی شد .(رام s4 زمانی که تغییر نمی دادم بدون مشکل نصب میشه و خیلی روان هم کار میکنه)
این کاری که من می خوام انجام بدم امکان پذیره ؟؟؟ اگه هست اشکال کار من کجاست ؟
ممنون میشم کمک کنید.  

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 6 دی 1393 01:42

ahmad0935,  
متوجه نشدم دقيقا چيكار كرديد، اما آيا دقيقا همين فايلها رو توي پكيج آپديت مورد نظر اضافه كرديد؟ در اين صورت نبايد مشكلي داشته باشه. لطفا متن خطا رو بفرستيد تا بشه بهتر بررسي كرد

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

دوشنبه 20 خرداد 1392 18:03

نصب گوگل پلاس

توسط arkarbari » دوشنبه 22 دی 1393 12:05

سلام.
میخام گوگل پلاس رو نصب کنم نمیشه باید چیکار کنم؟
بازی کلش آف کلنس رو میخام ثبت کنم نمیشه.
سرچ زدم همچین مشکلی رو کسی نداشت ممنون میشم کمک ک
g3-v2.5.7-20130401 نسخه گوشیمم اینه.
جی پی اس گوشیمم فعال نمیشه رو نرم افزار بی تاک ارور میده اینم اگه راهی داره کمک کنید.
با تشگر از سایت خوبتون.

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

شنبه 29 آذر 1393 15:06

توسط asman69 » يکشنبه 28 دی 1393 23:43

سلام اقا مهدی من گوشی g3دارم میخوام فلشش کنک شما گفتید من برای دوستان انجام میدم اگه انجام میدید چجوری میتونم بدستتون برسونم
لطفا کمکم کنید
09216335746
ab_ahmadian@yahoo.com

قبليبعدي