در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: سوالات و اشکالات GLX G3

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 5 مرداد 1394 06:14

alidos,  
پرش آنتن میتونه به علت روت غر اصولی باشه که در بسیاری مواقع باعث صدمه فیزیکی هم میتونه بشه که دیگه باید مودم اون تعویض بشه. آیا شما با استفاده از کاستوم ریکاوری اون رو روت کردید و یا با استفاده از برنامه‌های کامپیوتر مانند kingroot و امثال اون؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
25

تشکر کرده: 26 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 خرداد 1392 09:38

آرشيو سپاس: 7 مرتبه در 4 پست

توسط s.nozari » يکشنبه 1 شهریور 1394 00:58

سلام آقا مهدی خسته نباشید
من گوشیمو (G3) چند وقت پیش فکتوری ریست کردم بعد از اون هر وقت گوشیمو ریست میکنم برنامه های پیش فرضی که براش تعیین کردم مثل لانچر یا پلیر و... میپره، یعنی با هر خاموش و روشن دوباره باید براش تعریف کنم مثلا ویدئو ها رو با MX باز کن در صورتیکه قبلا اینطور نبود یه بار دیگه هم فکتوری ریست کردم ولی درست نشد. یه مورد دیگه اینکه در وضعیت دانلودینگ تو دیوایس منیجر به عنوان وسیله میشناسه اما وقتی میخوام درایورشو آپدیت کنم چه آنلاین چه آفلاین میگه درایور شما آپدیته اما همچنان تو دیوایس منیجر به صورت ناشناس میشناسه. میشه راهنمایی کنید چی کار کنم.....سپاس

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 1 شهریور 1394 02:48

s.nozari,  
در مورد درایور شما باید sigital signature رو غیر فعال کنید تا بتونید نصب کنید، یا هم اینکه درایورهای جدید که شرکت Acer برای MTK های خودش منتشر کرده و در انجمن لینک داده شده رو نصب کنید، همچنین میتونید برنامه Driver Easy‌رو نصب کنید تا بتونید این درایورها رو دانلود کنید. در مورد مشکلتون هم TWRP نصب کنید و با اون فکتوری ریست کنید، اینترنال، کش و دالویک رو فرمت کنید تا مشکلتون حل بشه

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
25

تشکر کرده: 26 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 خرداد 1392 09:38

آرشيو سپاس: 7 مرتبه در 4 پست

توسط s.nozari » يکشنبه 1 شهریور 1394 11:02

درود
آقا مهدی ویندوز من سون 64 بیتیه قبلا هم گوشیمو با ویندوز 7 فلش زدم نیازی به digital signature نبود فک کنم با یه سیستم دیگه بشه فلش زد یا ویندوز عوض کنم. لینک درایورهای جدید برای MTK تو انجمن پیداش نکردم اگه میشه همینجا بزارید؛ جالب اینجاست با برنامه Driver Easy فایلی به نام USB_Acer_1.0_A44K_A برای پورت MTK دانلود و نصب کرد اما تو Device Manager هنوز ناشناخته است. در مورد مشکلم هم بگم گوشیم با آخرین رام پیشنهادی( GLX_G3_V.2.6.4_20130701_GAPPS_ROOT_SWAP_TWRP_ROM ) روت بود که با فکتوری ریست TWRP 2.5.0.0 این مشکل بوجود اومد.
سپاس :razz:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 18 شهریور 1394 14:15

s.nozari,  
همون درایوری که DriverEasy دانلود کردید درست هست. گوشی رو به حالت دانلود مود ببرید، یا هم باتری رو در بیارید و در همون حالت به سیستم متصل کنید، به صورت خودکار وارد دانلود مود میشه. بعد از فریمویر هم کافیه فکنوری ریست کنید و پارتیشن‌های Cache, Dalvik, Data , Internal رو wipe کنید تا مشکل رفع بشه

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
35

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 23 شهریور 1392 17:46

مشهد مقدس

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 7 پست

امکان تقویت جی پی اس گوشی g3

توسط makh25 » شنبه 4 مهر 1394 12:47

با عرض سلام و ادب خدمت تمامی کاربران و مدیران
چند سوال در مورد سخت افزار گوشیم دارم اگر کسی از دوستان میتونه کمک کنه ممنون میشم
پشت قاب داخلی گوشی چند تکه کوچک ورق نصب شده که هر کدوم با دو پایه به برد متصل میشن، میدونید هر کدوم از چه جنسی و مربوط به کدوم قسمتهای گوشی میشه ؟
دوم اینکه اگر این ورقها مربوط به آنتن جی پی اس هست ، با بزرگتر کردش امکان تقویت گیرندگی جی پی اس وجود داره یا نه؟
سوم ، چند روزیه وقتی گوشیم به شارژ هست وقت کارکردن با گوشی تاچ جابجا عمل میکنه ، دلیلش رو میدونید یا برای شما هم اتفاق افتاده ؟

این عکس ها مربوط به پشت قاب گوشی هست:
http://s6.picofile.com/file/8214128500/glx_g3_2.jpg
http://s6.picofile.com/file/8214128450/glx_g3_1.jpg
                        بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم                    فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو در اندازیم
                        اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد                    من و ساقی به هم سازیم و بنیادش براندازیم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 26 مهر 1394 05:02

makh25,  
در مورد اون قطعات و اتصالات اطلاعی ندارم، اما در مورد به هم ریختن تاچ زمان شارژ برای تمام گوشی‌ها این موضوع وجود داره، اگر گوشی با شارژر بیش از حالت استانداردش شارژ بشه تاچ دچار اختلال میشه که البته ضرری نداره و صرفا در همون زمان این مشکل وجود داره، ظاهرا GLX هم برای این گوشی شارژرهای قدرتمندتر از حد مجارش استفاده کرده

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 دی 1394 15:45

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط Mr.Zamani » چهارشنبه 23 دی 1394 23:40

سلام دوستان...

خواهشا اگر کسی "رام رسمی" یا "بکاپ MTK Droid" گوشی GLX G3 رو داره برای من از داخل اونا فایل "preloader.bin" رو آپلود کنه !...
حجمش خیلی کمه ولی خیلی ضروریه !...  

در ضمن درصورتی که کسی میتونه یکی از رام های رسمی که توی بخش رام های این گوشی هم موجود هستند (اما الان لینک های دانلود خراب شده!!) برای بنده یه جا آپلود کنه... واقعا نیاز دارم... ممنون

و یه سوال !
شما روشی برای زنده کردن گوشی dead سراغ دارید؟!!!  

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 24 دی 1394 18:49

Mr.Zamani,  
نسخه‌ی فریمویر فعلی شما چی هست؟
ضمن اینکه Preloader بکاپ گرفته شده از یک گوشی دیگه تنها کاری که میکنه dead کردن بقیه گوشی‌ها هست و دردی از شما دوا نمیکنه، تنها راهی که در صورت فلش زدن preloader اشتباه میتونه به شما کمک کنه اینه که نسخه‌ی فعلی فریمویر رو بدونید و فریمویر جدیدتر و رسمی رو تهیه کرده و preloader‌ اون رو استفاده کنید. ضمنا فریمویر قدیمی‌تر از نسخه‌ی فعلی رو هم تست نکنید که وضعیت رو وخیم‌تر خواهد کرد

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

توسط Mr.Zamani » پنج شنبه 24 دی 1394 19:46

Mahdi1944,
ممنون دوست عزیز به خاطر پاسخ تون...
فریمویر فعلی (اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم) 2.6.2 هستش... یعنی رامی که قبلا نصب بوده...
درضمن مشکل به دلیل فرمت سهوی با sp flash هست نه فلش preloader!!!
امیدوارم راهی باشه که بشه درستش کرد...
یه رام توی یکی از تاپیکها (البته 2.6.4) بود که هر کار میکنم فلش نمیشه!!! یعنی همه چی درسته و اروری نمیده برنامه؛ ولی 100 درصد با رنگ قرمز پر میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمیفته!! انگار که هنوز فلش کردن ادامه داره... خودم باید stop رو بزنم!!
رام های رسمی این گوشی هم که لینکشون خرابه!! (البته اون چهارتای اولی!!)
گوشی هم که مال مردمه!!!!
ببخشید وقتتون رو گرفتم...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 25 دی 1394 22:02

Mr.Zamani,  
این لینک که سالم هست هنوز  :D
http://uplod.ir/zb914nyyhdpt/GLX_G3_V.2 ... OM.rar.htm
البته اگر واقعا preloader هم فرمت کامل شده باشه و از بین رفته باشه، بعید میدونم با فریمویر و فلش بدون دستگاههای فلشر بتونید این کار رو انجام بدید. اما به هر حال تست کنید. شاید تونستید، ضمنا هم مد download و هم مد upgrade‌ رو تست کنید

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

توسط Mr.Zamani » جمعه 25 دی 1394 22:36

Mahdi1944 نوشته است:Mr.Zamani,  
این لینک که سالم هست هنوز  :D
http://uplod.ir/zb914nyyhdpt/GLX_G3_V.2 ... OM.rar.htm
البته اگر واقعا preloader هم فرمت کامل شده باشه و از بین رفته باشه، بعید میدونم با فریمویر و فلش بدون دستگاههای فلشر بتونید این کار رو انجام بدید. اما به هر حال تست کنید. شاید تونستید، ضمنا هم مد download و هم مد upgrade‌ رو تست کنید

ممنون...
فریمویر این لینک رو هم گرفتم ولی نمیشه...
من اصلا نمیدونم چرا عملیات فلش انجام نمیشه، بدون هیچ ارور و... صد در صد (البته قرمز) پر میشه... ولی هیچ... اوکی هم نمیده!!
خدا کنه با همون باکس و..  فلش بشه!!
واقعا ممنون دوست عزیز به خاطر پاسخ تون...

قبليبعدي