در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

سوالات و اشکالات GLX G3

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 00:01

دوستان مي‌توانند سوالات و مشکلات خود را در مورد گوشي GLX G3 در اين تاپيک مطرح بفرمايند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
scientist66, CAPTAIN PILOT, victory67, ARafiee, CentralWeb, HESAM-007, reza4087, Mahdi Mahdavi

New Member

no avatar
8

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 21 مرداد 1391 15:28

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 4 پست

Re: سوالات و اشکالات GLX G3

توسط behrooz-hanas » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 00:03

با درود
واقعاً خسته نباشيد
من بر اساس آموزش شما پيش رفتم و گوشي g3  خودم رو روت كردم
1-ريكاوري  موجود در اين آموزش رو با بدبختي به گوشي خوروندم
2- با نرم افزار MtkDrodTool گوشي رو روت كردم
فقط يه مشكل دارم با توجه به اينكه كاستوم ريكاوري مربوط اسنوي دوال كور هستش در محيط ريكاوري هيچ چيزي ديده نميشه و صفحه سياه ميشه .
اگه امكانش هست يه كاستوم ريكاوري هم براي گوشي هاي g3 , g4  بنويسين
سپاس

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب behrooz-hanas تشکر کرده اند:
victory67

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 00:04

behrooz-hanas,  

1- احتمالا شما کاستوم ريکاوري و ديگر ابزار مورد نياز براي G4 رو نديديد که چند روز پيش در انجمن منتشر کرديم
انشاالله به زودي ريکاوري اين گوشي رو هم به محض اينکه امکان دسترسي به اين گوشي فراهم بشه در انجمن منتشر خواهيم کرد. اما منطقي‌تر بود ريکاوري G4 رو تست ميکرديد، احتمال بيشتري داشت جواب بگيريد تا اسنوي که ICS هست ...
glx-t107003.html
2- به هيچ وجه توصيه نميکنم از اين نرم افزارها و ابزارها براي روت کردن استفاده کنيد، قبلا در اين زمينه توضيح داده شده اين ابزارها و روشها عموما به سيستم عامل اسيب وارد ميکنند. لطفا صبور باشيد طي چند روز اينده براي گوشي G3 هم ريکاوري و ديگر فايلهاي مورد نياز توليد خواهد شد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

morteza198x, HESAM-007, behrooz-hanas, apvrya, mham1404, CAPTAIN PILOT, reza4087, ARafiee, Mahdi Mahdavi, CentralWeb, scientist66, ASHKAN95, victory67, sa8420

New Member

no avatar
8

تاريخ عضويت

توسط behrooz-hanas » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 00:08

Mahdi1944 نوشته است:behrooz-hanas,  
1- احتمالا شما کاستوم ريکاوري و ديگر ابزار مورد نياز براي G4 رو نديديد که چند روز پيش در انجمن منتشر کرديم
انشاالله به زودي ريکاوري اين گوشي رو هم به محض اينکه امکان دسترسي به اين گوشي فراهم بشه در انجمن منتشر خواهيم کرد. اما منطقي‌تر بود ريکاوري G4 رو تست ميکرديد، احتمال بيشتري داشت جواب بگيريد تا اسنوي که ICS هست ...
glx-t107003.html
2- به هيچ وجه توصيه نميکنم از اين نرم افزارها و ابزارها براي روت کردن استفاده کنيد، قبلا در اين زمينه توضيح داده شده اين ابزارها و روشها عموما به سيستم عامل اسيب وارد ميکنند. لطفا صبور باشيد طي چند روز اينده براي گوشي G3 هم ريکاوري و ديگر فايلهاي مورد نياز توليد خواهد شد

با سپاس
جاي بسي خوشحالي است كه اشخاصي مثل شما بدون كوچكترين چشمداشتي در خدمت هموطنان خود هستند

sa8420

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

پنج شنبه 29 فروردین 1392 12:59

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

glx g3

توسط soreni » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 00:11

درود- اقا این g3 دوتا مشکل داره یکی اینکه موقعی که فیلمبرداری میکنی تو کامپیوتر وارونه نشون میده و دوم اینکه موقع پخش کلیپ hd صدای اسپیکر در حد صفره که با نرم افزارهای پخش در حد بسیارکمی صدا بیشتر میشه. نمیدونم این دوتا مشکل راه حل دارن یا نه.ممنون

New Member

no avatar
8

تاريخ عضويت

توسط behrooz-hanas » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 00:12

با سپاس
ريكاوري g4 رو امتحان كردم
امكان حركت بين خطوط وجود نداره(با هر دو تست كردم  cwrp  ,  cwm )
و كلاً نه تاچش كار ميكنه و نه با دكمه هاي ولوم ميشه جابجا شد و بايد با درآوردن باطري گوشي رو خاموش كرد

Mahdi1944, CentralWeb, ASHKAN95, scientist66

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 00:29

behrooz-hanas,  
خواهش ميکنم  :D
ممنون از اينکه ريکاوري رو تست کرديد، پس لطفا صبور باشيد تا گوشي G3 هم به دست من برسه (اگر کسي از دوستان در شيراز اين گوشي رو دارند و مايل هستند اين کار روي گوشي ايشون صورت بگيره هم ميتونند اعلام کنند تا گوشي رو در اختيار من قرار دهند، دو گوشي قبلي اسنوي‌پلاس و جي‌4 هم متعلق به دوستان بوده که در اختيار من قرار گرفته)
البته احتمالا خود من تا چند روز آينده گوشي G3 رو خريداري خواهم کرد، لطفا تا اون موقع صبور باشيد، تمام ابزارها و برنامه‌هاي اين گوشي هم انشاالله به محض در دسترس بودن اين گوشي ارائه خواهد شد  :D
انشاالله زماني که نسخه‌ي مربوط به اين گوشي نوشته شد ريکاوري مربوطه رو فلش بزنيد، چون با اين کار شما ريکاوري اصلي گوشي رو هم از دست داديد فعلا و ...
soreni,  
چند مدت پيش اعلام شده بود که فريموير جديد اين مشکلات رو مرتفع خواهد کرد. انشاالله اين موارد نيز بررسي خواهد شد  :D

mham1404, CAPTAIN PILOT, reza4087, ARafiee, scientist66, CentralWeb, behrooz-hanas, ASHKAN95, HESAM-007

Major II

Major II

نماد کاربر
20

تاريخ عضويت

يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 19:18

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 8 پست

سوالات و اشکالات GLX G3

توسط R-F » چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 12:32

آقا مهدی نمیشه من از همینجا که هستم فایل های مورد نیاز رو براتون استخراج کنم از G4 NFC و ارسال کنم؟
آخه معلوم نیست چقدر زمان میبره تا کسی پیدا بشه توی شیراز که گوشی G4 NFC رو هم در اختیارتون قرار بده
آخرين ويرايش توسط Mahdi1944 در چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 12:46, ويرايش شده 1 در کل.
دليل: ارسال ID در پست‌هاي اين بخش مجاز نيست

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 12:48

romeo2,  
در صورتي که نمايندگي GLX شيراز اين گوشي رو براي فروش بياره، احتمالا امکان دسترسي به اون فراهم خواهد بود. خودتون فکر نميکنم بتونيد اين کار رو انجام بديد (البته از سطح دانش شما اطلاعي ندارم)
همچنين لطفا در مورد هر گوشي در تاپيک مربوطه‌ي خودش بحث کنيد  :D

behrooz-hanas,
الان ميتونيد ريکاوري G3 رو با خيال راحت بزنيد و گوشي رو روت کنيد، همچنين فريموير root. twrp, swap شده رو هم گذاشتم که در صورت تمايل ميتونيد از اون استفاده کنيد
glx-t107072.html

CentralWeb, reza4087, behrooz-hanas, abbas.m.k, HESAM-007, Alireza.Hosseini, رسول سعیدی, CAPTAIN PILOT, ASHKAN95, ARafiee

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تاريخ عضويت

پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 08:37

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 8 پست

کمک/سردرگم شدم

توسط رسول سعیدی » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 09:27

با سلام خدمت تمام دوستانی که بدون هیچ چشم داشتی به برای کمک به خلق خدا تلاش میکنن
من میخواستم گوشی G3 خودم را روت کنم و بعد از اون مقداری از حافظه SD خودم را به حافظه RAM گوشی که 512 مگابایته و خیلی کم هست اضافه کنم
ولی زمانی که میخواستم از روی آموزش ها روت کنم کاملا گیج و سردرگم شدم/آخه ماشاالله تعداد آموزشها بسیار زیاد و جامع هست که برام واقعا گیج کنندس
اصلا نمیدونم باید از کجا و از طریق چه فایلی . چه کاری باید انجام بدم/واقعا نمیدونما!!!
اگه میشه به ترتیب شماره از اول تا آخر بگید چکار کنم//مثلا چه فایلی را باید دانلود کنم و یا چه موقعی باید گوشی را ریسیت کنم و یا.....
از همگی دوستان که قبول زحمت میکنن و صبورانه به من که زیاد در این جور کارها فنی نیستم من را راهنمایی میکنن کمال تشکر را دارم
خدا خیرتون بده//یا علی

New Member

no avatar
8

تاريخ عضويت

توسط behrooz-hanas » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 16:34

درود
خیلی عالی جواب داد
فقط یه ایراد در مورد gmail  هست که آپگرید نمیشه و من با root explorer  اصلی رو حذف کردم و بعد جدید رو نصب کردم(به احتمال زیاد این ورژن نصب شده اصلی از طرف شرکت دستکاری شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)
سپاس

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392 16:57

behrooz-hanas,  
متاسفانه gapps نصب شده روي اين گوشي مربوط به نسخه‌ي 4.0.4 هست که با 4.1.1 متفاوت هست و به شکلي اونها رو تلفيق کردند، به همين دليل هم هست که talk مثلا اجرا ميشه اما به محض لاگين خارح ميشه. من دو روزه درگير اين موضوع هستم. اما کار نميکنه، من gmail رو راه انداختم. اما auto sync از کار ميافته و بهتره فعلا gmail خودش رو استفاده کنيد تا راه حلي پيدا کنيم انشاالله

البته ظاهرا آپديتي هم ارائه شده که نميدونم کي به دست نمايندگي‌ها ميرسه و کي در اينترنت منتشر خواهد شد. اما اينطور که يکي از نمايندگي‌ها ميگفتند، در اين نسخه مشکل فوکوس نامتعارف دوربين و تصوير وارونه حل شده و ...

رسول سعیدی,  
توضيحات  behrooz-hanas عزيز به نظر واضح ميرسه، اما در مورد رم که نوشتيد ميخواهيد کمي از SDcard رو به عنوان رم (Virtual memory يا SWAP فايل) برنامه‌هايي براي اين کار وجود داره، اما در کرنل بايد اين اجازه داده شده باشه که فعلا دسترسي به سورس کرنل وجود نداره. در صورتي که بشه در کرنل اين موضوع رو فعال کرد. ميشه اين کار رو به راحتي انجام داد. اما فعلا اين SWAP پارتيشن ديتا و اينترنال هست که باعث ميشه فضاي نصب برنامه بيشتري داشته باشد و از حافظه‌ي داخلي گوشي بهينه‌تر استفاده کنيد. البته بعد از انجام اين فرايندها و swap شدن، لازمه که در settings>storage هم مسير نصب رو به جاي SD روي تصميم توسط سيستم قرار بديد تا برنامه‌ها به صورت پيشفرض در ديتا نصب شوند، اين کار باعث بهبود بسيار موثري در سرعت عملکرد گوشي خواهد داشت

رسول سعیدی, CAPTAIN PILOT, ARafiee, ASHKAN95, behrooz-hanas, CentralWeb, HESAM-007, reza4087

بعدي