در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Major I

Major I

no avatar
733

تشکر کرده: 31 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 اردیبهشت 1389 15:59

آرشيو سپاس: 3210 مرتبه در 610 پست

Re: glx g5

توسط mm1990 » سه شنبه 26 آذر 1392 21:27

با سلام؛ قیمت جی5 چنده؟ وارد بازار شده یا نه؟

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

توسط esijoon » سه شنبه 26 آذر 1392 21:39

g5 نه ولی یه جدید دیگه داده تو بازار به نام اسپایدر.....فکر کنم در یه حد باشن...

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب esijoon تشکر کرده اند:
1359ma

Major

Major

نماد کاربر
210

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 خرداد 1390 01:10

آرشيو سپاس: 207 مرتبه در 95 پست

توسط mohammadmun62 » سه شنبه 26 آذر 1392 21:47

[quote="vahidkhan0831"]
سلام ممنون که همه ما رو روشن کردی.این آگاهی دادن شما باعث شد در آینده نزدیک که میخوام گوشی خودمو عوض کنم حتما حتما یکی از مدل های GLX رو بگیرم تا کمکی کرده باشم به شرکت GLX و کارگرها و کارمندهای اون شرکت.چون میدونم با خرید من از اون شرکت ،کارگری به خاطر فروش کم اخراج نمیشه و جلوی زن و بچه اش شرمنده نمیشه و... و میدونم با خرید از شرکت ایرانی تمام ارز رو به خارج از کشور نمیبرم تا دلار گرون تر بشه و بازار سیاه و...و میدونم که خرید کالای ایرانی+چینی خیلی بهتر از خرید کالاهای آمریکایی و کره ای و...هست که با تحریم خون مارو تو شیشه کردن.فکر میکنید چرا به این وضع افتادیم؟تمام شرکت ها ورشکست شدن و کارگران اخراج.....
به این کشف بزرگتون آفرین میگم ولی من قبل اینکه گوشی G3 را بخرم میدانستم گوشی چینی هست و ایران فقط قاب اونو تولید میکنه.ولی شنیدم 500 کارگر دارن اونجا کار میکنن و الان شدن 2500 کارگر و قراره تا سال بعد به 5000 کارگر برسن.البته به همت و تفکر هوشمندانه ما بستگی داره. :razz:  :razz:  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammadmun62 تشکر کرده اند:
esijoon, mm1990

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
20

تاريخ عضويت

شنبه 25 آبان 1392 21:58

آرشيو سپاس: 41 مرتبه در 17 پست

توسط 910628187 » چهارشنبه 27 آذر 1392 12:07

[quote="vahidkhan0831"]این لینک رو یه سر بزنید
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد [/quote]

دوست عزیز بارها گفته شده که طراحی glx g5 & spider فقط کپی از روی این گوشیها بوده و بس .... این گوشیها همین جوری اینقدر خرج واسه شرکت بر میداره ... حالا بخواد طراحی هم بکنه دیگه قیمت گوشی ها با برندهای معتبر دنیا هیچ تفاوتی نمی کنه ... بنده دانشجوی کارشناسی ارشد یکی از رشته های مهندسی هستم و به شما این اطمینان رو میدم که هیچ صنعتی در کل دنیا به طور کامل بومی نیست و لازم نیست اینقدر کورکورانه به قضایا نگاه کنید ... خود شرکت قبلا گفته بود رنگ و قاب و برد گوشی ها رو خودش میسازه .. مدرکش هم اینکه مالک شرکت در برنامه پایش از شبکه یک گفت ... شما فکر می کنی ساخت این مواردی که گفتم کار ساده ای هست ... مثلا رنگ به طراحی فرمولاسیون و ماه ها آزمایش و انجام تست های هزینه بردار و خیلی از موارد دیگه احتیاج داره و اینجوری نیست که فکر کنی یک قوطی رنگ رو روی یک قاب خالی می کنن و حداقل به چند ماه زمان احتیاجه ... واسه همین تمام صنایع دنیا به خاطر نسبت قیمت به کیفیت مجبور هستن نیازهاشون رو از جاهای دیگه تامین کنن تا هزینه ها کاهش پیدا کنه ... مثلا الان برندهای معتبر دنیا محصولاتشون رو در چین مونتاژ می کنن فقط به یک دلیل .. به خاطر دستمزد خیلی پایین کارگران در این کشور که در برخی موارد فقط 15 دلار در ماه است و همچنین مالیات برای تولیدکننده خیلی پایینه کشور چین این محصولات رو به اسم خودش ثبت می کنه .. حالا شما فکر کن تمام کارهای اپل در آمریکا انجام بشه .. در صنعت این مهمه که شما چی می خوای و همین مونتاژ رو هم میشه تولید ملی به حساب آورد حتی اگر قطعات ذکر شده هم در کشور ساخته نشوند و شما همیشه بگو چینی ... فقط یک نگاه به قطعات این گوشی ها بندازید .. می بینید که اگر هم چینی باشن باز با کیفیت هستند و برندهای معتبر از این قطعات دارن استفاده می کنن و دلیل این کار هم کاهش هزینه های شرکت است و جالبه که xperia c با این که از g5 & spider امکانات پایینتری داره ولی قیمتش بیشتره و این فقط به خاطر ارزش برند سونی است و قطعات این گوشی ها هم یکی است پس من به شما توصیه می کنم کمی واقع بینانه به قضایا نگاه کنید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب 910628187 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, anga2009, esijoon, ali.4171

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 10 دی 1392 19:10

G5 هنوز وارد بازار نشده، اما اسپايدر وارد بازار شده و من گرفتم. فعلا هم همه چيز رضايت بخش هست. در تاپيک اين گوشي يک بررسي اوليه نوشتم  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
mm1990, HESAM-007, MASTER

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393 15:39

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 2 پست

توسط sky watcher » پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393 16:02

سلام ب دوستان
خیلی خوشحالم که بر خلاف بعضی افراد قرب زده و خارجی پست دوستان من از گوشی های تولید داخل استفاده میکنند
میدونید برام جالبه کسانی که ب این محصولات معترضند فقط چون چون تولید داخله اونو آشغال ب حساب میارن!
میگن قطعاتش چینیه!
نیست قطعات سامسونگ و لنوو و سونی و اچ تی سی تو آمریکا تولید میشه ...
دوست دارم دوباره این تاپیک قوت بگیره
دوستان خواهشا همکاری کنند
کسانی که این گوشی ها رو دارند از نقاط ضعف و قوتش بگن
ممنون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sky watcher تشکر کرده اند:
ali.4171, Mahdi1944

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393 15:39

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 2 پست

توسط sky watcher » جمعه 19 اردیبهشت 1393 15:18

دیشب داشتم فیلم های خط تولید glxرو میدیدم
تمام بدنه صفحه کلید و تمامقطعاتمذبوطهحتیژلاتین زیر صفحهکلیدبوردpcb روکشصفحه نمایش همهقطعات داخل کارخونه ایرانی تولیدمیشد
خود تولیدکننده میگفت طراحی محصولات رو ما با کمک شرکت های خارجی انجام میدیم
گفت cpu رو از تایوان ic شارژو از چین و ی سری قطعاتم از ژاپن میاریم و محصولاتو داخل تولید میکنیم
هیچ بورد یا مدار آماده ای رو از خارج نمیارن
اینها همه گفته های مهندس سعیدی در برنامه پایش بوده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sky watcher تشکر کرده اند:
ali.4171, Mahdi1944

قبلي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان